Opilá maminka měla své dny

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Stalo se to jednoho krásného letního dne. Tenkrát jsme se vraceli z oslavy a mamka toho hodně vypila. Byla tak opilá, že jsem jí musel podpírat, aby neupadla. Jak jsme dojeli domů, mamka si lehla celá oblečená na postel a ihned usnula.

Bydlel jsem s mamkou sám a vždycky snil, že bych se s ní mohl vyspat a právě teď se mi naskytla ideální příležitost. Přistoupil jsem k mamce a snažil se přesvědčit jestli opravdu spí, tak jsem s ní párkrát zacloumal, ale ani to s ní nehnulo.

Opatrně jsem ji vzal za nohy a přitáhl si jí k sobě. Zadek měla na hraně postele tak, abych do ní mohl případně vniknout. Ležela takto celá oblečená. Měla na sobě tričko a černé přiléhavé kalhoty, které jen zvýrazňovaly její krásné nohy. Mamka na svůj věk byla kočka, byla krásně štíhlá a měla pevná prsa. Opatrně jsem k ní přistoupil a začal jí rozepínat kalhoty, jak jsem jí rozepnul zip, naskytl se mi pohled na její krásné černé kalhotky. Pomalu jsem jí sundal kalhoty dolů. Mamka na to nijak nereagovala. Ležela nehybně a nohy měla u sebe, opatrně jsem ji chytil za kolena a začal jí roztahovat nohy do stran. Až měla nohy úplně roztažené pomalu jsem ukazováčkem zajel za lem jejich kalhotek a posunul je na stranu a v tom se mi naskytl pohled na její krásně vyholenou mušličku, ze které trčel provázek od tamponu.

Vychutnával jsem si tento pohled, kdy jsem se poprvé díval na jeskyňku mojí mámy. Druhou rukou jsem ukazováčkem a prostředníčkem začal roztahovat její pysky do stran a díval se do ní. Provázek od tamponu v ní mizel. Byl jsem tak vzrušený, že jsem ho chtěl do ní strčit, ale bránil mi v tom právě její menstruační tampon. Proto jsem zašel do koupelny pro toaletní papír a jak jsem přišel znovu si klekl mezi její nohy a dal jí kalhotky na stranu. Jednou rukou jsem roztáhl stydké pysky jak nejvíc to šlo a druhou začal pomalu zatahovat za provázek.

Cítil jsem, že ho pomalu vytahuju, ale dělal jsem to strašně opatrně. Najednou jsem viděl jak z poševního vchodu začíná objevovat tampon. Ještě chvilku jsem tahal, až jsem z ní tampon vyndal úplně. Visel mi na provázku a já si ho pomalu prohlížel. Byl lehce napitý krví, tak že to vypadalo, že mamka už moc nekrvácí. Zabalil jsem tampon do toaletního papíru a položil ho na zem. Klekl jsem si mezi maminčiny nohy a začal jsem se k ní co nejvíc přibližovat, aby naše pánve byly těsně u sebe. Následně jsem ho vytáhnul a přiložil mezi maminčiny pysky. Vzrušením mi srdce bilo až v krku a ja začal začal do mamky pomalu vstupovat. Dělal jsem to opatrně aby se neprobudila. Vnikal jsem do ní stále hlouběji a můj pták rozrážel její vlhké stěny, až jsem se dostal na konec a jak jsem se podíval, tak z ní trčel ven jen malý kousek mého ptáka. Ani jsem se nehýbal a vychutnával si jaké je to být v mojí mámě. Vzrušením se mi až začala točit hlava. Po chvíli jsem začal lehce přirážet a mamka na to nějak nereagovala, tak jsem trochu přidal a v tom najednou mamka začala vzdychat, jednu nohu mi přiložila na rameno a začala přirážet proti mně, byl jsem úplně překvapený její reakcí. Začala přirážet jako smyslů zbavená a hluboce vzdychala. Najednou si vyhrnula tričko a začala si mnou prsa. V tom jsem se k ní sklonil a začal jí olizovat bradavky a ona mě při tom hladila ve vlasech. Najednou mi řekla: „pojď zlatíčko ke mně na postel“. Tak jsem ho z ní vyndal a stáhnul jí kalhotky a tričko. Lehla si na postel a řekla mi: „dej mi pod zadeček polštářek, ale nějaký starý, protože ho asi ušpiníme a lehce se na mě usmála“. Tak jsem vzal polštářek a maminka jak ležela, tak nadzvedla zadeček a ja ho pod ní dal. Potom roztáhla nohy a řekla: „tak pojď, když už jsi to začal, tak to taky dokonči“. Lehl jsem si mezi její nohy a nasměroval ho do ní, jak jsem do ní začal pronikat, tak se mamce nechtělo asi už čekat, tak ke mně přirazila. Začal jsem do ní přirážet zběsilou rychlostí. Naše stehna o sebe pleskaly a mamka hekala jako smyslů zbavená. Pořad polohlasně říkala: „dělej miláčku, to je krásné, nepřestávej“. Přitiskla mě k sobě a hladila po zádech a ve vlasech. Po chvilce mi řikala: „ještě chvilku miláčku, už to bude“. Tak jsem s vypětím všech sil začal přirážet jak nejvíc jsem mohl a ona taky. Za chvilku začala sténat a nohama mě celého objala kolem pasu a tiskla mě jako by mě nechtěla pustit. Začala se pode mnou celá škubat, což mě vzrušilo natolik, že jsem do ní začal stříkat.

Až naše orgasmy polevily, tak jsem ho z ní vyndal ven a lehl si vedle ní. Chvilku jsme vedle sebe leželi a ona mi položila hlavu na hruď. V tom mi řekla: „bylo to strašně krásné“. A ja ji na to odpověděl: „nevadi že se to stalo, myslel jsem, že na mě budeš naštvaná“ a ona na to: „jak jsi do mě vnikal, tak jsem nevěděla co mám dělat, ale jak jsi začal do mě přirážet, tak jsem nemohla odolat, slib mi ale, že se o tom nikdy nebudeme bavit“. Po tom co jsem jí to slíbil se šla umýt do koupelny a já se umyl potom.

Ráno se na mě jenom lehce usmála a zeptala se mě jak jsme se dostali domů, že ani neví kdy jsme přišli. . .

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *