Opilá mamina

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Já a brácha jsme žili v panelákovým bytě 3 + 1 s mamkou bez táty. Vždy jsme byli s bráchou jako pytel blech a máma si občas po práci dala pár sklenek vína. Už odmala jsme byli oba dva zvídaví a erotika v podobě časopisů a porno videí byli naším koníčkem. To, že jsme zjistili asi před 3 lety ( při vzájemné onanii u porna ), že jsme oba mírně bisexuálně orientovaní jsme brali jako velký plus. Po roce vzájemným honění našich ocasů jsme začali experimentovat s našimi análními dírkami, což se nám zalíbilo a za nějaký čas to byla naše oblíbená, dalo by se říci, až každodenní aktivita, když šla mamina spát. Oba dva jsme měli i pár holek v posteli a jiný kluky na sex jsme opravdu nehledali. Občas jsme i pozorovali naší skrytou kamerkou, kterou jsme nainstalovali do koupelny a pozorovali jsme maminu při koupání. holení atd.

Na její věk měla ještě celkem hezká a pevná prsa a kundičku měla hezky vyholenou. Jednou večer šla na nějakou oslavu narozenin a měla se vrátit až někdy k ránu. Toho jsme hned využili a při sledování našich záznamů z kamery, jsme se oddávali společným erotickým hrám. Když jsme byli zrovna v tom nejlepším (ležel sem na zádech, nohy opřené o bráchovu hruď a jeho péro mi projíždělo prdelku ), tak se najednou otevřeli dveře do pokoje a vešla mamina. Brácha ho rychle vysunul a oba jsme se přikryli dekou. Když to viděla, tak se zarazila a pak s úsměvem a opilým tónem v hlasu řekla: „Copak to tady vyvádíte za prasárničky ?„ a škodolibě se usmála. Odešla do koupelny a my jsme rychle zapnuli to naše tajný video a čekali co bude dál.

Po chvíli za námi přišla mamina v noční košili , v podnapilém stavu a řekla nám, že se nemáme za to stydět a že to chce vidět ať pokračujeme a nebude chtít abychom zničili ty naše tajný záběry, že už dlouho o té kamerce ví. Koukali jsme s bráchou na sebe dost nevěřícně. Pobízela nás a svlíkla si tu košilku. Stačilo pár sekund a při pohledu na její prsa a kundičku se nám oběma hned postavili naše péra a když ho bráchovi začala honit, na nic jsem nečekal a moje tři prsty zahučely do její kudničky jako by nic. Prstil sem jí divoce a palcem jsem jí dráždil poštěváček.Bylo to nádherné, když sem cítil tu mokrou kundičku. Neuběhlo ani 5 minut a mamina řekla:„Ošukejte mě oba dva! „.

Zasunul jsem do její kundičky a začal jí šukat. Byla krásně projetá a uvolněná, cítil jsem její stěny na svém žaludu, přirážel jsem zvolna a na příkaz: „Rychleji prosím!„ jsem do ní začal tvrdě bušit. Mamina se u toho neuvěřitelně hýbala a co dokázala dělat s kundičkou za věci tomu jsem ani ve snu nevěřil.

Bylo to fantastický, což znamenalo, že jsem po pár minutách ucítil jak se mi močovou trubicí začíná valit sperma. S blaženým pocitem jsem do ní pustil všechnu svojí tekutinu a vychutnával si ten krásný pocit.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *