Oko za oko

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Stalo se to tak před dvěmi roky. Přítelkyně mi řekla, že se seznámila s jedním klukem a ptala se mi, jestli by mně vadilo, kdyby s ním šla někam na zmrzlinu, že ji pozval. Já jsem řekl, že ne pokud to tak zůstane, ale po chvíli z ní vypadlo, že jde s nim do aqua parku. K tomu jsem nic neříkal, myslel jsem, že to pochopi, ale nepochopila. O pár týdnů později jsem jí volal a ptal jsem se jí co dělá. Že si zašla s kamarády na bazén. Tak to vše začalo. Začali ji chodit sms a já se zeptal: „Kdo ti to tak pořád píše?“ a že nikdo, tak jednoho dne jsem si přečetl sms a bylo.

Ty moje kočičko atd. však to znáte a ať se se mnou rozejde. Na nic jsem se neptal a nechával jsem to zatím tak, co se s toho vyklube. O něco později jsem byl domluven s kamarádem, že někam půjdeme. Šel jsem o něco dřív a co se nestalo – ona tam byla s tím kamarádem a plazil se tam po ni. Ptal jsem se jí co to má znamenat, a ona, že o nic nejde a potom to z ní lezlo, že se ním vyspala, tak jsem jel pryč.

Tehdy jsem měl hospodu a měl se dobře. Plno holek kolem sebe, tak jsem toho začal využívat. A taky to byl nejhezčí rok, prostě jsem jí to vracel a nejlepší a nejzkušenější byla bývalá šéfová. Bylo ji 38 a to co se mnou dělala! Představte si vvšší blondýna, štíhlá, prsa trojky. Dokázala mně tak vysát, jako žádná jiná. Postě to uměla. Na co šáhla, to dobře udělala. Jednoho dne jsme se mazlili a dělal jsem jí to rukou a ona se udělala, ale tak jak jsem to nikdy nezažil. Několikrát se vystříkla! Byl jsem z toho trochu vedle a pak to tak pokrčovalo asi rok. No a teď ji pojedu asi navštívit…

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *