Oklamaný?

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Chcem vám napísať príbeh, ktorý sa nám stal pred desiatimi rokmi. Veru, malý Miško už má vyše 9 rokov. Vtedy sme boli čerstvý manželia, ja som mal len 20 rokov a manželka Mirka dokonca len 18 a trochu. Boli sme veľmi naivní a neskúsení. Veď sme boli pre seba prvými partnermi. Šli sme silvestrovať na hory do hotela v Tatranských Zruboch. Prežili sme krásny deň plný lyžovania, guľovania a bláznenia. V bufete pri zjazdovke sme sa zoznámili so starším párom okolo 50-ky, ktorý tiež bývali v tom istom hoteli. Na potykanie sme si dosť vypili. Večer sme sa dohodli, že budeme sedieť pri spoločnom stole. Zábava bola výborná, tanec, jedlo, alkohol, no proste super. Po polnoci sa ľudia začali vytrácať a aj my sme sa rozhodli, že už pôjdeme, ale naši nový známi nás prehovorili, že to pôjdeme dokončiť k nim na izbu. Tam sme ešte popíjali a smiali sa, no a potom sme začali hrať karty s vyzliekaním a rôznymi úlohami.

Ani neviem ako a boli sme nahí. Alena bola pekná a zrelá žena a Michal mal poriadny nástroj. Trochu sme sa aj hanbili, ale oni v tom vedeli chodiť a tak to bolo celé také prirodzené. Potom začali nevinné úlohy ako bozk na líčko, na ústa, na prsník a skončilo to, že sme otierali svoje nástroje o vagíny našich žien a nakoniec sme sa aj vymenili. Ako očarený som v prítmí sledoval Miša a jeho obrovský žaluď, ako prechádza po ochlpení mojej manželky. Veľké vajcia mu viseli skoro až ku kolenám a žilnatý úd sa tlačil na otvor do jaskynky mojej ženy. Bola už tiež vzrušená, ako mi všetci. Po chvíľke prestal a zase ja som sa otieral o jeho manželku, ktorá mala riadne vlhkú a otvorenú. Nakoniec sme prestali, ale už vyzlečení sme si dali neskorú večeru a nejaké pitie. Zábava sa zase rozprúdila, zatancovali sme si pri potichu pustenom rádiu.

Bolo už okolo štyroch hodín a nemohli sme budiť noclažníkov hotela. Vtedy Alena navrhla, že si ešte dáme trochu erotiky, ale už bez kariet. Šli sme na veľkú manželskú posteľ a pozerali sme ako on začal zase bozkávať a hladkať moju ženu. Ona dráždila mňa. Vzrušenie sa vrátilo, roztiahol mojej manželke nohy a začal ju láskať jazykom. Ja som sa venoval jeho žene. Potom sa umiestnil medzi manželkine na široko roztiahnuté nohy a začal prechádzať žaluďom po jej dierke. Jeho žena ma zabávala, ale aj tak som si všimol, že kožu na vajciach má inak ako pred tým, neviseli mu, ale boli stiahnuté. Vtedy som si naivne myslel, že od zimy. Až dodatočne /na druhý deň, keď som si to v mysli celé znovu premietal/, som pochopil, že už bol maximálne vrušený a už mu z neho kvapkal pregec.

Moja žena bola poriadne vylízaná, otvorená a prevlhčená, tak mu žaluď začal prenikať do pošvy. Protestoval som, ale jeho žena ma chlácholila, aby som sa nebál, že len kúsoček. Obrovský lesklý žaluď vnikol medzi jej pysky a pomaličky ho vtlačil kúsok do pošvy. Potom jej to robil tak na kraji, žaluď prenikal kúsok do nej a zase von. Krátke rytmické pohyby ju vzrušovali, ale asi sa bála alebo hanbila, proste snažila sa dávať nohy spolu a odťahovala sa od neho. Jeho žena sa presunula k nim a uchopila ju za nohu a mne kázala urobiť to isté. A ja blbec som poslúchol. Teraz sme jej jemne, ale riadne naširoko roztiahli nohy a jemu uľahčili prácu. Mal voľné ruky, ktorými jej roztiahol dierku a veľký krvavočervený žaluď jej teraz celý vnikla dnu a von. Pohlavie jej vydávalo mľaskavé zvuky a po chvíľke bolo také vlhké a otvorené, že stačil jeden neopatrný /alebo schválny?/ pohyb a úd mu vbehol do nej, až po vajcia. Obaja vzrušene vzdychli a ja som začal protestovať. Ale Alena ma tíšila, aby som sa nebál, že on bude opatrný a začala mi fajčiť. Pozeral som na moju ženu, ako leží so zavretými očami a ticho vzdychá. Nohy mala naširoko, aj keď sme jej ich už pustili. On pomaličky vytiahol úd na okraj pošvy, celý sa mu leskol jej šťavami a znovu opatrne vtlačil dnu.

Začal ju rytmicky trtkať a obaja pri tom hlasno vzdychali. To a jej fajčenie ma privádzali k ejakulácii. Potom to už malo rýchli spád. Moja žena vykríkla a prudko sa proti nemu vzoprela v orgazmických kŕčoch, a ten starý chlap sa navalil na jej mladé telo tak, že sa im ochlpenia premiešali a žaluď mal vtlačený niekam do maternice k jej vajíčku, zachroptel a zadok sa mu začal prudko zmršťovať. Striekanec za striekancom vypudzoval svoje teplé, husté, lepkavé a plodné spermie do tela mojej ženy, ktorá to v orgazmických kŕčoch nasávala do tela. Vajíčko je plávalo v spermiách cudzieho muža, naplnil ju spermiami až po okraj pošvy, ba aj pretieklo. Trvalo to nekonečne dlho, za ich spoločného ochkania presúval obsah svojho mieška hlboko do jej tela. Vajcia v miešku mu pri každom vstreku behali hore dole. Nakoniec sa ešte bozkávali a až potom, keď sa z jeho vajec presunula aj posledná spermia do jej pošvy ho vytiahol. V okamihu to z nej začalo prúdom vytekať, ale ani to nepomohlo a ostala tehotná. Chlapec sa volá po ňom Michal.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *