Odpoledne s překvapením

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

Je mi 24 let a fotím pro jeden nejmenovaný časopis zaměřený na erotické téma. Dnes odpoledne mě čekalo krásné překvapení v podobě dvou božských stvoření 20lété blondýnky Petry a mé 18leté černovlásky Nikoly.

Měli jsme fotit lesbické scény. Pro tento úkol jsem vybral bazén u mého známého, který má přenádhernou vilu kousíček za Prahou. Po nezbytném přivítání od hostitele a nějakých drobných přípravách jsme šli na věc. Obě dívky byli již na první pohled rozdílné. Petra byla od prvního okamžiku ve svém živlu její touha po pořádném milování byla patrná pří každém cvaknutí foťáku. Za to Nikola byla neuvolněná, napjatá pár aktů jsme museli sjíždět znovu a znovu. Asi po šestém takto opakovaném záběru jsem se náhle vytočil a řekl ať se trochu snaží, že jinak si řeknu o novou modelku a ona už si nikde neškrtne. Ona se na mě podívala a řekla, že se stydí před cizími chlapy a jako by mi pohledem naznačila směr.

Podíval jsem se tím směrem a viděl jsem Lukáše jak nás se zaujetím tajně pozoruje z domu. Tak jsem na něj zavolal aby přišel k nám a chtěl jsem ho poprosit ať nás chvíli nechá dokončit práci. Lukášovi se zprvu moc nechtělo, ale asi po třetím zavolání vyšel. Jak se přibližoval k nám, tak mi hned bylo jasný proč dělal jako, že mě neslyší. V kraťasech se mu udělala pěkná boule z toho jak nás pozoroval. Když došel k nám tvářil se provinile a já jsem mu chtěl něco říct, ale předběhla mě Petra. Jakmile uviděla Lukášovu bouli na kraťasech neváhala ani chviličku a mrknutím oka byla u jeho přirození, které dosahovalo úctyhodných rozměrů. Okamžitě ho zbavila zbytečných hadrů a vzala si ho skoro celého do pusy a začalo mu ho kouřit. Pak na chvíli přestala a řekla, že se mu musíme odvděčit za to, že nám poskytl prostory pro focení. Po té co to dořekla okamžitě si ho vzala opět do úst a pokračovala v dokonalé kuřbě. Nikola a já jsme vedle nich stáli jako zmražený, ale já jsem v tom viděl příležitost tak jsem popadnul foťák a dělal jeden záběr za druhým. Zadíval jsem se na Nikolu a vypadala tím vším, co se momentálně dělo, docela zaskočena, ale jen na chvíli a to jen do té doby než jsem zahodil foťák a jelikož jsem taky chlap a byl jsem vzrušenej a chtělo se mi píchat a proto jsem Nikolu chytil za ruku a odvedl jsem si ji stranou na deku, která nám sloužila před tím. Položil jsem ji pomalu na záda roztáhl nohy a začal pomalu lízat její přirození, které voňelo tak jako vždy, když jsme spolu spali před tím. Líbal jsem ji po celém těle, ale nejvíc jsem se věnoval její kundičce a prsům, které nemá nikterak velké, ale mě to nevadí, mě přesně takové vyhovují.

Byl jsem zaneprázdněn touto tak báječnou zábavou, že jsem ani pomalu nezaregistroval, že se Lukáš i Petra přisunuly k nám na deku, která byla dost velká pro všechny čtyři. Petra mi hned sundala bleskurychle kraťasy tak jako před tím Lukášovi a pokračovala v její tak oblíbené činnosti. Jelikož jsem se nemohl věnovat naplno Nikole, tak Lukáš už připravený se s mým souhlasem začal věnovat Nikole.

Pomalu se jí začal zasouvat do kundičky v misionářské pozici. Nikola měla od začátku zavřené oči tak nevěděla, že to nejsem já kdo se ji rozhodl milovat. Zarazilo ji až to, že dole cítila mnohem vetší pnutí než se mnou. Tak otevřela oči, a když viděla místo mě Lukáše asi se trochu zhrozila, ale jelikož ji tak skvěle vyplňoval tak ani neprotestovala. Jen se podívala kde jsem. Já jsem byl již taky v úplné pohotovosti a chtěl jsem už také píchat. Využil jsem toho, že Petra byla v poloze, ve které mě kouřila tedy klečela s krásně vystrčeným zadečkem a já jelikož mám raději anální sex od klasického, tak jsem se dostal za Petru a z otazníkama v očích jsem se začal ptákem bořit do zadečku Petry. Ta když ucítila, že ji vyplňuji o trochu víš než čekala tak jen pootočila hlavu a přejela si jazykem po rtech a pak se začala oddávat rozkoši stejně jako my všichni.

Oba páry jsme měnili různé polohy, ale pokaždé vždy do stejné dírky. Lukáš píchal Nikolu do kundičky a já Petru do zadečku. Když jsem Petru bral na pozici na koníčka viděl jsem Lukáše jak se blíží k nám se známkou toho, že se chce vyměnit, ale já jsem zrovna na klasiku chuť neměl a Nikola mě ještě nikdy do svého zadečku nepustila tak jsem mu řekl, že si Petru vezmeme v pozici DP.

Když to Petra uslyšela tak přestala chvíli pohyby a jen si na mě lehla na důkaz toho, že je připravena přijmout i Lukáše ve své kundičce. Lukáš na nic nečekal a začal ji plnit chviličku. To trvalo než jsme to sladili, ale po chvíli jsem byli jak dobře promazaný stroj. Asi za deset minut jsem se chtěl vyměnit tak si Lukáš lehl na záda, ale Petra snad vědoma si toho co dude následovat klekla si na Lukáše zády a napíchla se zadečkem. Tak jsem je nechal ať si užijí oni a přišel jsem k Nikole, která si mezitím dělala dobře svojí rukou. Trošičku hrubě jsem si její ruku odstrčil a začal jsem se jí věnovat jazykem a prsty a vždy, když jsem přejížděl rukou po zadečku tak mi tam jakoby náhodou sklouznul jeden prst na její zatím panenskou kakaovou dírku. Byl jsem stále víc a víc nadrženější a když jsem viděl, že je Petra zase na koníčkovi tak jsem neváhal a přistoupil k nim a začal jsem jí pomalu zasouvat ptáka do zadečku, ve kterém byl i Lukášův pták. Petra vědoma si toho, že dosáhla toho čeho chtěla si to náramě užívala. Ani jsem si nevšiml, že Nikola odběhla někam do domu a když se vracela nesla nějakou flašku s olejem. Když procházela kolem nás pošeptala mi do ucha, že mě chce tak jsem na nic neváhal a pomalu jsem vyjel se zadečku Petry.

Nikola už zaujala pozici na kočičku a snažila se uvolnit i když věděla o co se budu snažit. Otevřel jsem flašku s olejem a prsty jsem pomaličku otevíral její panenskou prdelku a snažil jsem se jí navlhčit. Po chvíli jsem namazal i svého těšitele a začal se cpát kousek po kousku dál a dál až jsem byl celý uvnitř. V tu chvíli jsem Nikolu miloval snad nejvíc co to jen šlo a udělal v tu chvíli pro ní snad úlpně všechno. Zatím jsem byl v ní v klidu, ale po chvíli jsem začal přirážet co to jen šlo. Nikola na to, že to do zadečku dělala poprvé a já byl nejněžnější co to jen šlo tak jsme strávily dobrou půlhodinku v nejrůznějších pozicích. Když jsme byli v pozici na koníčku přišel k nám Lukáš s tím že bychom mohli zkusit i double anal s Nikolou ta nebyla proti ale přecejenom tam pro oba neměla místo tak jsem nechal Lukáše ať si tak užije zadečku Nikoly a sám jsem využil toho že Petry prdelka byla také volná. Vzal jsem si jí tentokrát na kočičku a po chvilce jsem se jí udělal právě do zadečku a když jsem dostříkával poslední zbytky tak jsem viděl Lukáše jak skrápí tvář Nikoly jak déšť chodník. To odpoledne se protáhlo až do večerních hodin, Kde jsme po dobré a vydatné večeři pokračovali prozkoumávání kundiček a hlavně prdelek Petry a Nikoly.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *