Odpanění kámošky

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Tento příběh se stal, když mi bylo 16 let. Jednou takhle odpoledne mě napadlo, že bych mohl být doma místo školy. Byl jsem doma sám, ale musel jsem jít pro nákup. Tak jsem šel a potkal jsem mou kámošku, které bylo 15. Taky byla doma. Dlouho jsme se znali a jednu dobu jsme taky spolu chodili. Řekla mi jestli chci něco vidět a jestli jo tak ať k ní za půl hodiny přijdu.

A tak jsem šel, zazvonil jsem a ona přišla otevřít, pozvala mě k ní do pokoje. Tak jsem šel a koukám má zapnutý počítač a na něm nějaké to porno. Najednou přišla i ona jenom v tangách a podprsence. Prsa měla už takový ty dvoječky. Řekla mi ať si sednu na postel, klekla si ke mně sundala mi šortky a trenky a začala mi ho pomalu honit a pak se odvážila i do pusinky.

Začala mi ho pěkně pokuřovat, bylo vidět, že je ještě nezkušená. Ale nic jsem jí neříkal, můj ocas už začínal stát. Čekal co bude dál, už jí tohle asi moc nebavilo, tak si sedla vedle mě, sundala si tanga a podprsenku a začala mě též svlékat. Nevím ani jak jsem se k tomu dostal, ale než se nadála, tak už jsem jí lízal pěkně oholenou kundičku a rukou masíroval kozičky, když v tom se poprvé udělala a já jí viděl na očích, že už to chce a tak jsem jí řekl, že si teď lehnu a ať si dělá co chce.

Ona neváhala, rychle nasedla na můj klacek a já cítil lehký nápor a pak už tam byl… Ztratila pannenství a začala pomalu zrychlovat, když už jsem viděl jak se začíná prohybovat v zádech a přistávat, tak jsem ji posadil na postel a začal jsem si ji přirážet, co to šlo.Úplně křičela a vzdychala, když se v tom asi 2 udělala a já viděl jak jí šťávička stéká po kundičce k zadečku a viděl jsem taky, že už je úplně mokrý a tak jsem rychle změnil dírku a pomalu zasouval do zadečku.

Asi ji to ze začátku bolelo, ale pak už zase v pohodě, když v tom jsem cítil, že to na mě jde a na ní taky. Už chybělo jenom chvilku do vyvrcholení, tak mi řekla néééééé a tak jsem přestal. Koukal na ni, ona se otočila a úplně ji můj čurák vjel do pusy a já jsem jí to nastříkal do krčku. Potom mi ho ještě chvilku kouřila a to jsem se udělal hezky znovu, ale teď už na její tvář. Pak jsme odešli do sprchy, kde jsme se navzájem umývali, chvilku i uspokojovali rukou. Potom mi řekla, že se jí to moc líbilo. Po té jsme se oblékli a šli jsme spolu ven. Od té doby spolu chodíme a opakujeme soulož alespoň 2krát týdně, když to jde. Věřím, že tento vztah založený ze začátku na sexu, postupně na lásku vydrží dlouho. Od té doby provádíme stále jiné polohy, které nás uspokojují…

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *