Odpaň mě!

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Chci se s vámi podělit o jeden můj příběh, který se mi stal. Bylo mi osmnáct a ten rok jsem končil střední školu. Jak to tak bývá u maturantů, soustředil jsem se na to, abych vůbec udělal zkoušky. Na školu, kde jsem chodil, chodila taky jedna prvanda, o které budu vyprávět. První půl rok jsem si ji moc nevšímal, vždyť to byla prvanda a já vážně neměl náladu, ale jak to tak bývá, zkoušky se blížily a já potřeboval vypustit. Bylo už jaro a tak holky odhazovaly vše co mohly. Když jsem šel po škole, ke svému autu, uviděl jsem ji, jak stojí na zastávce autobusu, která byla blízko u školy. Měla na sobě krátkou minisukni, bílou halenku, která ji obepínala její kozičky a lehkou bundu, na zádech černý batoh. Byla to blondýna se světlým melírem, měla dlouhé vlasy pod prsa, které se jí trochu vlnily. Prostě krásná. Ani baculka, ani nějaká anorektička, tak akorát a já na tokový holky prostě byl. Všiml jsem si, že vedle zastávky je pekárna a tak jsem tam za ní šel, jakoby pro něco k jídlu. Ani si mě moc nevšimla a dál čekala. Když jsem šel zpátky, spadlo mi pití a ona se k němu sehla. Nemusím vám snad říkat, že když se sehla, uviděl jsem její krásné, růžové kalhotky. Jen co jsem je uviděl, trochu jsem se vzrušil. Měla hezky udělané pozadí a nožičky. Podala mi pití a usmála se na mě se slovy „tohle ti upadlo. “ trochu jsem znervózněl. Jestli by si všimla mého vzrušení, proboha to by bylo trapné. Ale ona nic. Dokonce mi pomohla „s nákupem“ k mému autu a tak jsem se jí zeptal na cestu. „Do Ostravy. “ řekla a já kývl, že tam taky bydlím, tak proč jí neodvést.

Sedla si tedy na sedadlo spolujezdce a zapnula se. Batoh si dala mezi nohy, které trochu roztáhla a já, jak jsem s k ní přisedl jsem trochu znervózněl. Čurák se mi zvedl a já prostě nevěděl, jak dál. Podívala se na mě a zeptala se, jestli je všechno v pořádku, tak sem řekl, že je a ona už dál nemluvila a dívala se z oka. Mé oči mě zrazovaly a já se díval na její trochu bledá stehna. Byla neobyčejně krásná a jak se ukazovalo, dráždila mě. Každou chvíli si hladila stehna, nebo s nimi hýbala tak, že jsem viděl její kalhotky. Začala se na mě dívat a usmívat. Nechápal jsem. „Máš holku?“ zeptala se a já řekl že ne. „Fajn. A chtěl bys?“ zeptala se ta prvanda. Málem jsem strhl auto do příkopu. NA to jsem nebyl připraven. Když jsem se na ni podíval, začala se hladit znovu po stehnech a pomalu odhrnovat kalhotky. Můj pták chtěl ven, kalhoty ho stahovaly. Zajel jsem tedy na odpočívadlo k jednomu rybníku a jen co jsem zastavil, čuměl jsem na ní, jak se hladí. Odepnula si pás, batoh zakopala někde dolů a otevřela dveře.

Odepnul jsem se a čuměl na ni, jak si pomaličku děla sama dobře. Otvírala své narůžovělé rty a jemně vzdychala. nemohl jsem to vydržet a začal jsem ji drze líbat. Chytila mě a odtáhla. „Odpaň mě. “ řekla mi a já se zarazil. „Co?“ vyjekl jsem. „Odpaň mě. “ zopakovala. Nemusela pobízet, byl jsem tak nadržený, že jsem myslel, že mi čurák snad vybuchne. Vystoupili jsme a ona si sedla na kapotu mého auta.

Přišel jsem k ní a začal jí líbat. Pomalu jsem jí přejel rukou stehno a odhrnul její růžovoučké kalhotky. Poté jsem brouzdal od poštěváčku nahoru. Vzdychala nedočkavostí. Opatrně jsem jí zajel do dírky jedním prstem a začal ji pomalu dělat dobře. Roztahovala nohy jako zkušená děvka. Potom následoval druhej prst a ona se začala třepat. Zrychlil jsem a ona se udělala. Byla pořádně vlhká. Svlékla mě a kousala po celém těle. Když jsem byl nahý a ona byla bez kalhotek a dalších svršků, pomalu jsem jí dráždil její mušličku svým klackem. Byla nedočkavá. Vzdychala vzrušením a celá se třepala.

Nečekal jsem. Chytil jsem jí za boky a ona roztáhla nohy. „Tohle možná zabolí. “ zašeptal jsem jí mezi polibky a pak sem svého čuráka do ní vrazil. Vyjekla a zaryla své pěstěné nehty do mých zad. Tohle mě dost hecovalo. Chvíli jsem v ní tak byl. když povolila sevření mých zad, začal jsem se v ní pomalu hýbat. Jemně vzdychala. Když jsem cítil, že se její pičinka dost roztáhla, začal jsem rychleji přirážet. Byla tak vlhká, že jsem v její kundičce jezdil jako nůž projíždí máslem. Zaplétala své prsty do mých vlasů a tiskla se ke mě. já v ní jezdil a uspokojoval nás oba. Zároveň jsem jí hnětl její krásné prsíčka s dokonalým tvarem a velikostí. Když jsem cítil, že to na ní jde znovu, obrátil jsem nás. Já ležel na kapotě a ona na mě seděla. Byla tím trochu překvapená.

„Rajtuj na mě. “ napověděl jsem ji a ona se usmála. Začala na mě jemně, nezkušeně poskakovat. Když na to přišla, začala se hýbat, jako divá. Její vlasy ji vlály kolem a ona začala kňučet a ječet. Znovu se udělala. Vypadala, jakoby zešílela. Potom jsem nás znovu otočil, ona si lehla na kapotu a já cítil, jak se začínám dělat. Chytil jsem jí za ruce a tak jsem jí zabránil, aby se mi bránila. Potom jsem jí začal dost tvrdě šukat. První začala vzdychat, potom trochu kňučet, až nakonec křičela. Asi to pro ní bylo hodně. Můj pták v ní byl až po kořen. Mé koule jí pleskaly po zadečku. Když jsem cítil, že každou chvíli budu, zvedl jsem jí do sedu a vyšel z ní.

Sklouzla a já ji strčil své kopí do její pusinky. Vypadala zaskočeně se slzami v očích, z toho, jak jsem byl tvrdý. Začala mi ho nezkušeně ožužlávat a já jsem se udělal. „Spolykej to. “ přikázal jsem a ona polykala. Bylo toho na ní moc a tak ho z pusy vytáhla. Já stříkal dál a pokropil jí celý její krásný obličejík. Když to skončilo, klekl jsem si k ní a své sperma jsem z ní slízal. usmála se tomu a políbila mě, potom se přesunula k mému ptákovi a celého ho očistila. Opět byl tvrdý jako beton. Pomohl jsem jí vstát a otočil jí zadečkem ke mě. Předklonila se. Naslinil jsem si prsty a promazal jsem jí konečník.

Nasměřoval jsem svého kamaráda k její kakaové dírce a vsunul jsem ho do ní. Vyjekla a prohnula se. Držel jsem jí za boky a vlasy a přikázal jsem, aby se ani nehnula. Pomalu jsem jí začal šoustat do zadečku. Ze začátku fňukala a říkala, že se jí to fakt nelíbí, že jí to bolí. „Zvykneš si. “ ujistil ji a začal jsem její krásný zadeček přirážet na mého klacka. Potom, když jsem jí přestal její zadeček přirážet k sobě, zjistil jsem, že přiráží sama. „Už se ti to líbí?“ zeptal jsem se a ona řekla že ano. Opět jsme začali mrdat jako o život. Střídal jsem její dírky a ona křičela a křičela, místy plakala, ale to jí hned přešlo. Vždycky, když jsem měl orgasmus, tak jsem jí ho narval do pusinky a ona mi ho začala kouřit. Když už jsem nemohl, sesunula se ke mě a zulíbala mi celé tělo. Byl jsem naprosto vyšťavený. Když jsme tam tak leželi na kapotě mého auta, jehož kapota byla celá od našich šťáv, začala se smát a chytila mě za ruku. „Musíme jet to tvé auto umýt. “ řekla a já se začal smát s ní.

Musel jsem uznat, že za tu její první šukačku se toho dost naučila, byla vážně učenlivá. Omluvil jsem se jí za místy dost tvrdého sexu a zeptal jsem se jí, jaké to bylo. Začala se smát a vykouřila mi ho. To byla jasná odpověď. Po tom jsem jí odvezl domů a druhý den jí potkal ve škole, jak jde jako bohyně ze schodů. Podívala se na mě a mrkla Za ní přiběhl nějakej kluk, chytil jí za ruku a dal jí pusu na rty.

Hm, . . . tak tohle mi moc nevyšlo, říkal jsem si. Když jsem šel znovu k autu, abych jel domů. Zaklepal mi někdo na rameno. Byla to ona. Zářivě se na mě usmála a chytila mě za ruku. Stiskl jsem ji a políbil ji. Bylo mi jedno, že nás ten její zajíček vidí. Ona už byla jinde než on a pro něj jí byla škoda. Opět se zářivě usmála a řekla: „Nechceš mi pomoci se studiem?“ zeptala se a já ji podržel dveře. Byla to malá kurvička, ale kdo říká, že mi to vadilo? Byla už moje! Hádejte, co se dělo u ní doma. . .

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *