Obět II.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Deset dnů po tom, co jsem před ředitelem v jeho kanceláři musela masturbovat se nic nedělo. Několikrát jsem jej v práci potkala, ale vždy mě uctivě pozdravil a já mu odpověděla. Nestalo se nic až na to, že jsem neustále myslela na to jaké to bylo. Na jednu stranu jsem na to chtěla vymazat ze své paměti a už na to nikdy nemyslet, na druhou stranu mě však vzpomínky na to, jak si to dělám sama před cizím chlapem a on na mě pak stříká strašlivě vzrušovaly.

Desátý den si mě ředitel zavolal k sobě. Řekl mi abych si sedla a spustil, že se mu to líbilo a že by chtěl pokračovat, já jsem ihned ale tohle odmítla a řekla mu, že jsme byli domluveni, že když udělám co bude chtít, tak na to zapomene. Ředitel najednou zapnul plasmu, kterou měl na zdi a já jsem v ní uviděla, jak mám celého robertka v mé mušličce svíjím se a křičím rozkoší a jak mi ředitel z toho svého obrovského penisu stříká na prsa a břicho. Měl to perfektně natočený a on tam vlastně pořádně nebyl ani vidět. Chvilku se kochal mým studen a rozpaky a pak najednou řekl „jestli chceš maličká, tak to pošlu tvému manželovi“. Já jsem se rozplakala a nevěděla jsem co dělat, na jednu stranu se mi to před tím vlastně líbilo, ale na druhou stranu jsem si uvědomovala, že se tak dostávám stále víc do jeho područí.

Chvilku mě nechal bulet a pak se znova zeptal a já přikývla, že ano. Ředitel na to řekl, abych k němu do kanceláře zašla po pracovní době po 15 hodině.

V 15 hodin jsem zaklepala u něho v kanceláři v vstoupila jsem dál. Už na mě čekal, stál uprostřed místnosti před takovým širokým sedákem bez opěradel. Řekl mi abych přišla k němu a vysvlékla se. Začala jsem se svlékat, když už byla úplně nahá, tak mi najednou řekl, že to dnes bude jiné, ale že se nemám čeho bát, že nebude nic jiného než minule, anebo nic jiného než si sama budu přát jen, že to trochu okořeníme. Já jsem souhlasila, jednak jsem neměla ne vybranou a jednak mě ta představa začala zase vzrušovat. Řekl abych si lehla na ten sedák, roztáhla nohy a pomalu si začala hladit kundičku.

Poslechla jsem ho okamžitě. Pomalu jsem si prsty hladila poštěváček a za chvilku jsem už byla vzrušená. On jen stál a díval se. Za chvilku mi řekl, že chce vidět jak si ti sama dělám robertkem jako minule a já jak jinak než jsem na to kývla, byla jsem zcela v jeho područí. Nechal mě ležet a šel do stolku, kde měl před deseti dny ty robertky a vyndal tři, byli to ty, co tam měl před tím. Podal mi jeden ten nejmenší a řekl ať začnu. Chvilku jsem si to dělala, ale nějak jsem se nemohla soustředit.

Dal mi do ruky gel řekl „pořádně si navlhči otvůrek dnes ti ho tam dám sám“. Já jsem se polekala a asi jsem se trochu začervenala, protože mi řekl, abych se nestyděla a že mi zaváže oči šátkem, že si nebudu připadat tak hloupě. Hned to také udělal. Přikázal abych lehla a dala ruce pod hlavu a já jen čekal s roztaženýma nohama a zavázanýma očima co bude. Přišlo to vzápětí, vzal jednoho robertkta a pomalu mi začal masírovat poštěváček, pysky a vstup do jeskyňky, přidával intenzitu vibrování a já za chvilku už jen slastně sténala a vždy když se přiblížil k vchodu do mé jeskyňky, tak jsem mu mimoděk vycházela vstříc. Když to dělal asi 5 minut, tak jsem se odvážila a dala jsem ruku mezi nohy a chtěla jsem si tam vibrátor dát sama. Hned ale přestal a řekl „už jsem ti maličká řekl, že dneska to budu dělat sám“. Někam na chvilku odešel ale hned byl zpět. Cítila jsem jak obešel sedák, vzal mi jednu ruku a přivázal mi na ní asi taky šátek, pak mi ruku stáhl dozadu, šátek asi provlékl a přivázal mi druhou ruku. Byla jsem teď na zádech s přivázanýma rukama za hlavou a nemohla jsem se pořádně hýbat.

Najednou jsem zase ucítila, jak mi přejíždí robertkem po kundičce, důvěřovala jsem mu, ale i jsem se trochu bála, ale i přes to jsem se začala tomu příjemnému pocitu začala poddávat. Najednou to přišlo, vstoupil pomalu tím vibrátorem do mě. Vykřikla jsem rozkoší a on si to vysvětlil asi tak, že hned ho vytáhl a zase zasunul rychleji a hlouběji. Začala jsem vzdychat a on už na nic nedbal a začal mě opravdu projíždět celou délkou vibrátoru. Asi po minutě a půl přestal a vyndal ho, najednou jsem ucítila jak mi do rozevřené kundičky kape gel a hned zase do mě vrazil další vibrátor, byl mnohem větší než ten předešlý a okamžitě začal projíždět mojí kundičku. Už jsem se nemohla udržet házela jsem s sebou a vycházela vibrátoru vstříc jak jen mi to přivázané ruce dovolili. Tím jsem se ale trochu posunula dopředu a byl jsem vlastně zadečkem ve vzduchu. Najednou jsem se udělala, bylo to něco nepopsatelného, neskutečného. Ale on stále pokračoval a pokračoval. Najednou přestal a nechal mi ale v kundičce zaražený celý vibrátor. Přešel mi k hlavě klekl si ke mně nebo se jen sklonil a potichu se mě zeptal, jestli chci ojet jeho velkým ptákem jako ta nejposlednější děvka. Já jsem mu okamžitě odpověděla že ano. On jen odpověděl abych chvilku vydržela.

Cítila jsem jak vstal přešel mezi mé nohy a chvilku mě ještě projížděl vibrátorem. Znenadání ze mě vibrátor vyndal zdvihl mi jednu nohu a vší silou do mě vnikl, bylo to nepopsatelné i přes to jak jsem byla mokrá a uvolněná od těch vibrátorů, tak jsem tohle opravdu nečekala. Vniklo do mě něco obrovského a horkého. Začal okamžitě přirážet a stále mi držel jednu nohu ve vzduchu a měl tak možnost do mě celý vnikat. Nemohla jsem se bránit ale bylo mi skvěle, takhle jsem se ještě necítila, připadala jsem si jako opravdová štětka, ale ten pocit mě stále více přemáhal, najednou to přišlo dosáhla jsem obrovského orgasmu, svíjela jsem se křičela, ale on nepřestával, bral si mě jako nějakou poslední couru. Nepřestával stále mi jeho obrovský klacek zajížděl dovnitř a ven, za pár minutek jsem se udělal znova. Najednou přestal vytáhl ho ze mě a začal mi stříkat na krk, prsa, břicho a kundičku cítila jsem jak na mě jeho semeno v obrovském množství dopadá, byl to úžasný pocit. Nevnímala jsem vůbec čas ani co se děje.

Nechal mě ležet asi tak pět minut úplně zmoženou a postříkanou na sedáku a pak mi odvázal ruce a sundal šátek z očí. Už byl oblečený, podal mi ručník a řekl abych se upravila. Utřela jsem se a oblékla. Byl na mě asi hrozný pohled, připadal jsem si jak po maratónu. Na rukou jsem měla otlačený ten šátek a strašně jsem se styděla. Řekl, že jsem úžasná. A popřál mi hezký zbytek dne. Odešla jsem jako ve snu. Doma se mi to pořád přehrávalo. Nemohla jsem se na nic soustředit, byla jsem prostě mimo, stále se mi vracel ten pocit jak mě tím svým obrovským penisem projížděl. Ještě že byl manžel na ricochetu a šel hned spát a po mě nic nechtěl.

Druhý den ráno přišel ke mně do kanceláře ředitel a řekl mi „něco vám Ivo nesu, je to velice pěkné“ a podal mi DVD v obalu, pak se naklonil a řekl „pusť si to sama maličká“. Hned jak odešel tak jsem se zamkla a pustila si to DVD v počítači. Bylo tam to jak mě včera prznil, nevěřícně jsem na to koukala, dívala jsem se jak mi to dělá vibrátorem, jak ke mně přiklekl a něco mi šeptá, jak jde mezi mé nohy a najednou… najednou vidím někoho jiného. Nějakého černocha s obrovským penisem, jak se na mě vrhnul, zdvihl mi nohu a dal si jí na rameno a začal do mě jako smyslu zbavený bušit. Nevěřícně jsem na to koukala, po celou dobu co mi to tak divoce dělal. Najednou bylo vidět, že přistoupil ředitel a jak si ho nade mnou honí a kouká jak do mě buší, v tom černoch přestal a já viděla, jak na mě oba současně stříkají….. . Došlo mi, že jsem toho černocha už viděla, byl to šéf naší zahraniční pobočky….

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *