O prázdninách

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

O prázdninách jsem jezdíval hodně na kole a pamatuji si, že se mě v jedné dědině stala taková příhoda. Nikomu jsem to neprozradil, až teď.

Bylo to koncem června odpoledne a protože jsem byl bílej a taky jsem si chtěl odpočinout tak jsem se rozhodl že se budu opalovat úplně nahatej. Sjel jsem z polní cesty o kousek stranou k poli, dal ručník na zem a svlíkl se do naha.

Asi po hodině v polospánku jsem se trochu porozhlídl a viděl jsem jak se na mne dívá taková ženská v zástěře s šátkem na hlavě a měla vedle sebe plnej koš trávy. Byl to pro mě trochu šok, protože šla přímo za mnou a já nevěděl co mám dělat a protože už byla u mne tak jsem stačil dát akorát ruce mezi nohy. Jak jsem tam tak divně seděl s rukama v rozkroku tak se mne ptala co tady dělám. Já že nic že se jenom opaluji a ona že ani nesvítí slunko.

To byl fakt, jak jsem spal tak zapadlo. A nejhorší na tom bylo to jak jsem tam před ni sedel úplně nahej tak mne to nezvykle vzrušovalo a nešlo to ani rukama schovat.

Ve snu mne nenapadlo, že ona bude ani nevím jaká. Jenom si mne pořád prohlížela a pak rychle vzala všechny moje věci tričko kraťasy a žebradlo.

Akorát boty, kolo a ručník, na kterém jsem seděl, mi nechala. Já jsem akorát říkal, že už musím jít aby mi to vrátila. Jí to vůbec nezajímalo a vytáhla mi z kraťas občanku a že to půjde nahlásit, že to není jenom tak a dala moje věci na košík s trávou a měla se k odchodu.

Nevěděl jsem jestli je to vtip nebo co, ale vypadalo to jako by to myslela vážně. Tak jsem na ní snad už zoufale volal prosím Vás vraťte mi věci já takhle nemůžu nikam jet a nikomu nic neříkejte.

Ona se vrátila, podívala se na mne a řekla „tak dobře, já Ti to vrátím, ale ukaž jak ho mas opáleného“. Jak tohle říkala, tak jsem z toho byl skoro hotovej. Co jsem měl dělat mě to už bylo stejně jedno, zvlášť když se mi to líbilo. Tak jsem se jí ukázal. Ona na, to že mi pěkně stojí a skoro mi přikázala abych si lehl na záda a že mi ho vyhoní a pak už budu moct jet. Stalo se tak, jak chtěla a jak jsem odjížděl tak se mě ještě ptala jestli se mi to líbilo. Tak jsem jí řekl, že jsem ještě nic takovýho nepoznal. Ona se jenom usmála a řekla „až pojedeš kolem tak si tady zase odpočiň“. Kolem jsem párkrát jel, ale tu paní v zástěře a se šátkem na hlavě jsem už nepotkal.

Na tutu příhodu asi nikdy nezapomenu.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *