Nymfomanka

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Před necelými dvěma roky jsem změnil zaměstnání. Šel jsem za větší výplatou, abych utáhl provoz domácnosti. Manželka bez zaměstnání, tři malé děti, peníze se staly důležitou složkou našich potřeb. Lepší místo jsem získal 100km od domova. Dojíždím tři až čtyři dny v týdnu, ale na cesty mám služební auto a neplatím tak za cesty ani korunu. Jen na nich pálím 3 hodiny mimo pracovní dobu, která bohužel také není zrovna striktně 8,5 hodiny denně včetně jídla. Shrnuto podtrženo, je pro mne mnohdy lepší si v práci nafouknout matraci a přespat ve spacáku.

Manželka je s tím smířená, ví že díky tomu za dva dny nadpracuji jeden den navíc a mohu si tak třeba v pátek dát homeoffice a  více méně řešit domácí záležitosti, než že bych makal pro svého nového zaměstnavatele. Netvrdím, že je to takto ideální, ale peníze jsou konečně v plusu.

Asi půl roku po mém nástupu přijali do firmy i novou, mladou, blonďatou posilu. Hezká tvářička, sportovní postava, velké sebevědomí a extrémní vyzývavost. Musím říct, že jí nešlo přehlédnout a s kolegy jsme diskutovali, co bylo hlavním důvodem jejího přijetí. Zda znalosti, nebo tělo. Většina odpovědí byla tělo. Dokonce od jednoho z kolegů zaznělo, že by mohla stát modelem jako dravá nymfomanka a že si musí chlapy dávat k snídani. Jak blízko byl pravdě tehdy sám netušil. Ale pravda je hlavně taková, že je to velice chytrá mladá dáma s tahem na branku a v práci od počátku podává sebejisté výkony. Možná i díky tomu se nestala oblíbenou kolegyní. Dámy nerady cítí srovnání fyzické  a pánové se vedle sebejisté krásky, která je mnohdy pracovně převyšuje, cítí nesví. Mně osobně to bylo vlastně jedno. Pracovně mne neohrožovala a fyzickou přitažlivost beru jako bonus pro oko, na nějaké zálety jsem stejně neměl energii a ani chuť.

V práci máme častěji než bývá zvykem pracovní semináře, společenské akce, konference, … to vše znamená další odloučení od rodiny, přespávání po hotelích a družení se s klienty při nočních rautech a akcích.

Nová kolegyně se stala rychle vyhledávanou pracovnicí naší společnosti ze strany klientů a o to víc nenáviděná v rámci pracovního kolektivu. A jak jsem psal, já to neřešil a tedy celkem rychle jsem se pro kolegyni stal jakýmsi ostrůvkem zastání a klidu v práci i po práci.

A tehdy se to nějak začalo zvrtávat. Nejdřív přišel lehký flirt, hravá písmenka po Skype a pak večerní posezení u vína či panáčků a povídání o životě a pak …

Poprvé se to stalo v práci. Oba jsme se rozhodli pracovat do noci a přespat. Domluva byla víno, povídání, spacák … každý ve svém  v jiné zasedačce. Jenže … vína bylo víc než dost a někdy v jednu ráno už mi kolegyně seděla na klíně, hladil jsem jí po zádech a stehnech a povídání bylo už jen o sexu. Na dva spacáky nedošlo a do rána jsem stihli sex na pracovním stole, na záchodě, v kuchyňce a nakonec už jen unavené mazlení pod jedním spacákem. Takový výkon jsem doma nepodal posledních deset let! Usnuli jsme někdy kolem čtvrté ráno a vstávali jsme před sedmou, kdy chodí první ptáčata do práce.

Celý zbytek dne jsme na sebe vrhali rozjařené pohledy a vnitřně bojovali s únavou a potřebou spánku. Domů jsem jel se třemi zastávkami na kávu a manželka mne ještě politovala, jak moc jsem utahaný z práce a že bych měl ubrat. Starala se o mne po zbytek dne jak o malé dítě a já při tom myslel na jinou.

Přespání v práci se pro mne a kolegyni stalo způsobem jak být spolu a užívat si zajímavý sex. Do deváté práce, pak výlet do města či autem někam dál. Sex na netradičních místech a vždy nějaké to pití po návratu, další sex v práci a pak trocha spánku. Aby nás kolegové příliš nepodezírali, sem tam jsem přespali v práci každý sám a nebo jsme spali u kolegyně, nebo na hotelu a do práci přijeli s časovým odstupem.

V práci se v našem poměru nikdo neměl potřebu pitvat, nebo to fakt netušili, domů byla nulová šance, že by se to doneslo.

Navíc, reálně šlo o dvě, maximálně tři takové noci za měsíc, tedy neoddávali jsme se sexu den co den.

Po nějakém čase mi začalo vrtat hlavou, že spolu máme víc než kvalitní sex, který se navíc pozitivně odrazil i na mém snažení doma (přeci jen jsem se snažil své lehce černé svědomí kompenzovat zvýšenou pozorností vůči manželce a té se to rozhodně zamlouvalo) a nechce po mne kolegyně nic víc. Ani náznak majetnictví a touhy po hlubším vztahu, i když dávala jasně najevo, že je se mnou víc než ráda.

Při vhodné příležitosti jsem se na to kolegyně prostě zeptal a po lehkém váhání to ze sebe začala sypat. Seděl jsem se sklenkou v ruce, poslouchal, lehce nevěřil, pak ano a pak už jen žasl. Kolegyně spolu se mnou udržovala a udržuje vztah podobný našemu se víc jak desítkou jiných mužů. Všechno ženatí, stejně jako já výrazně starší než ona, s dětmi, bez náznaku touhy opouštět rodinu. Nikdo od nás z práce, ale dost klientů naší společnosti. Když domluvila, počkala až si to přeberu a já si to přebral. Mnohé to vysvětlovalo a majetnický nejsem. Potěšilo jí to a sdělila mi, že jsem prošel jakýmis sítem a jestli to zvládnu, ukáže mi víc ze svého intimního života a zapojí mne mezi milence, kteří o sobě vědí a …

Možná se ptáte, proč tohle vlastně píšu. Proč otravuju omáčkou, když chcete číst o sexu a prasárnách všeho rázu? Berte to jako předehru. Můj poměr s kolegyní nedávno skončil. Mým rozhodnutím, po domluvě, v klidu a dál jsme přátelé. Ale to co tomu předcházelo stojí za vyprávění a hlavně za poučení pro všechny, co by se chtěli nechat vtáhnout do „vztahu“, ve kterém je zcela pohltí nenasytná nymfomanka a touha splnit si v sexu vše, co dosud nezažil. A při tom poučení pro vás si rád zavzpomínám na některé ze zvlášť zajímavých akcí s kolegyní, jejími milenci a milenkami. Vydržte, pokud chcete, nebo nečekejte, pokud vás to nezajímá …

Zdraví Radek.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *