Nutnost? 3

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Král ještě třikrát dokončil pohyb a pak ženu pustil. Žena se křečovitě držela židle pak se nadechla a rozkašlala on se jen usmál a podal jí kapesník. Pak si zapnul kalhoty a šel ke stolu a odněkud výtáhl láhev a nalil dva panáky, zatímco Monika se utírala a zapínala blůzku. Svou ženu jsem nepoznával. Král ji pokynul, ťukli si a hovořili. Monika si utřela pusu a mě bylo na zvracení. Asi za 10 minut jí někdo volal, zvedla telefon a krátce mluvila pak něco řekla šéfovy usmála se a odběhla. Já ten den viděl dost, zvedl jsem se jak ve snách a jel domů. Doma jsem si otevřel flašku a půl jí vypil. Přemýšlel jsem, že na začátku to byla pouze obava ze ztráty práce, ale že se to nějak zvrhlo. Ráno jsem se probudil bylo pondělí tak začal frmol, snídaně, svačiny a tak. Do toho přišla po práci Monča a dala mě pusu. Jsme zvyklí se vítat políbením, ale tentokrát jsem měl co dělat, abych to ustál a ona nic nepoznala. Po snídani jsem kupodivu na ní měl chuť, ale asi v tom byl jistý kalkul. Ani se moc nebránila, po vysprchování a po vypravení děcek jsme šli do ložnice. Pomiloval jsem ji klasicky, ale sám jsem se nemohl udělat, byla tam psychika, chtěl jsem ať mě ho vykouří jak tomu dobytkovi. A tak jo, už jsem byl skoro hotovej začalo my v něm cukat, ale ona že to vím, že nechce mít semeno v puse a že se jí pak dělá zle. V tu chvíly jsem se udělal, ale to už ho pouze honila rukou. “Děvka zasraná, šéfovy to udělá do konce a manželovy ne?“ Pak jsme se osprchovali a ona šla spát. Říkala že odpoledne půjde s kamarádkou do města a večer, že nemusí do práce a tak že si zahrajem s děckama člobrdo. Já jsem vyrazil na kontrolu k lékaři. Pak jsem se stavil pro noviny a zašel do hospody, abych si to vše ujasnil a promyslel.

Když tak listuju anoncí tak mě zaujal inzerát v elektrotechnice, že se prodá malá štěnice a přijímač. Okamžitě mě napadlo, že vůbec neslyším, co si ti dva povídají a že by mě to docela zajímalo. Stálo to 2 tisíce, ale hned jsem mu zavolal. Domů jsem dorazil kolem 13°° a za chvilku přijel i inzerent. Hned jsme to zkusili a fakt to fungovalo.Štěnice je velká jako dvacka jenom trochu tluščí a příjmač jen skoro obyčejné rádio. Za chvíly dorazily holky a vzbudila se Monča, tak jsme obědvali. Pak se oblékla a šla do toho města a já přemejšlel kam jí tu štěnici strčím. Já vím, není to legální, ale co dnes je? Monika dorazila kolem 18°°, akorát k večeři a docela v dobrý náladě. Že prej si byly sednout. Tak jsem si říkal, že otevřu víno a že něco zkusím vyzvědět nenásilně. Holky ale blbly a najednou bylo 22°° a chtělo se nám spát. Monika že se ještě vykoupe a pak zaleze ke mně. Máme koupelnu vedle kuchyně a do ní zatahovačky, který moc nedolejhaj. Už jsem skoro usínal, když jsem potřeboval jít na malou. Šel jsem na záchod, je těsně vedle koupelny a pootevřenejma dveřmi zahlédl, jak se Monča holí. O to nic, ale co vím, žena si holila podpaždí, samozřejmě nohy a přirození jen po stranách, aby jí nekoukaly chlupy z plavek. Ale teď se vyholovala úplně na malou čárku. Jak mě slyšela, tak ať jí jdu pomoc se vyholit kolem zadku a že si tam nevidí. Nebyla tam skoro chlupatá, ale vyhověl jsem jí a to ještě chtěla, ať jí přejedu nohy.

Ptal jsem se kdy už příjde a ona, že za chvilku. Tak jsem šel pokračovat a probudil se až ráno. Dopoledne jsem měl dost lítání a domů dorazil po 14°° hodině. Manželka dělala něco v kuchyni a pak šla na skok něco vyřídit do města. Pak přišla a hned do vany a začala se připravovat do práce. V práci dělaj ve dvou, takže když jeden jde na záchod, tak ho druhý musí zastoupit, jak na baru tak na pokladně. To pro upřesnění. Vylezla z vany a začala se oblékat já si jí pokradmu všímal, brala si docela sexy triko a samozřejmě sukni. Prsa nemá velký tak kolem 2, ale i po dětech slušný. Pak se rozloučila a šla. Je drobná tmavovláska a chlapi se za ní i ve 40 letech otočí. Doma jsem to srovnal a bylo mě jasné, že se něco bude dít, to ten mobil. Dneska jsem dorazil už v 21°° zatím se nic nedělo a připadal jsem si dost provinile. Monika dnes dělala s Věrkou, jak mě říkala. Moc se neznaj, Monika je nová, tak se zapracovává. Ve 23°° přijel Král dal si kafe v bistru a kecal s personálem. Já tam tolik nevidím, je to stranou, ale viděl jsem na pokladnu, kde byla Monika.Král tam přišel a něco jí pošeptal, pak jsem viděl, jak vešel do kanclu sed si ke stolu a něco dělal. Monika za chvilku hovořila s Věrkou a pak vešla do kanceláře. Byl jsem rozhodnutej to dnes ukončit, naběhnout do provozovny, přistihnout je a udělat scénu. Král se jak Monika vešla zvedl, obešel jí a zamknul dveře. Pak přistoupil k mé ženě a začal jí hajzl osahávat.

Mám pocit, že má manželka začala brát věci tak jak příjdou, přestala je řešit. Sundal jí halenku i podprsenku, až z ní vyskočily její prsy, ona se už vůbec nebránila a já zažíval ten pocit napětí i zvědavosti. Pak jí něco řekl a ona si začala sundávat sukni, měla pod ní punčocháče a ty svlékla hned následně. Král si sedl do křesla rozepnul se, pokynul a žena přistoupila a už sama bez řečí ho stiskla, vsunula do úst a začala pravidelně kouřit. On jí zatím mnul oba prsy o občas hladil hýždě i zadek. Po chvilce jí zastavil. Monika sama sundala kalhotky. Král vstal vyzvihl jí na pracovní stůl a chtěl ho do ní strčit. Monika ale najednou začala něco namítat. Já jsem byl stále na místě a jenom zíral, veškerá snaha o konec mě přešla v tý chvíli, když jsem zjistil, že je to taky trochu vina Monči. S Monikou jsme se milovali vždy s ochranou, protože neměla žádnou antikoncepci. Výsledek bez ní byly dvě zdravé holky. Král jenom něco prohodil a rychle si jí přitáhl a pak ho zasunul bez ochrany a začal přirážet, akorát že mu vadilo to břicho. Po chvíly přestal, sedl si a Monika ho začala uspokojovat opět ústy. Najednou se prohnul a vyprazdňoval se, Moniku tentokrát nikdo nedržel za hlavu, nejdřív při křeči ucukla avšak ústa měla stále na penisu a pravidelně ho rukou ještě dodělávala. Bylo mě jasné, že se jí to začíná líbit, ale nechápal jsem, že se jí nezvedá žaludek. Po chvíli se zvedla a hledala kapesník a pak to do něj vyplivla. Otočil jsem se a zíral na hvězdy, bylo toho na mě moc, noha bolela i srdce.

Za chvilku jsem se otočil Monika si už oblékala punčocháče a Král někam telefonoval. Já se zvedl ani jsem nečekal, až ji šéf propustí a jel domů.

Doma jsem si nalil panáka a přemýšlel, vztah s mojí ženou byl normální, žádné hádky prostě klídek. Zajímalo mě, co si ti dva spolu říkají. Štěnici jsem měl, tak jsem uvažoval kam jí dát, aby to nepoznali. Do kanceláře se nedostanu, tak mě napadala pouze její kabelka, protože na mobil byla příliš velká. Ráno proběhlo jako obvykle já se jenom zeptal, co v práci a ona že v poho. a že má dnes volno no a pak šla spát. Měl jsem celé dopoledne na to, abych vymyslel, co s tou štěnicí. Musel jsem ji někam zapošít. Žena v ní má ty všechny ty nesmysly, tak nevěřím že to pozná. Vyndal jsem jí je a koukám, že tam měla i kondom. Normálně ho nenosí. Štěnici jsem zapošil do pláště kabelky a fakt nebylo nic poznat, akorát budu muset za čas vyměnit baterku. Pak jsem to vyzkoušel a dobrý, jen jsem měl problém s laděním a udělal jsem malý otvor kvůli mikrofonu. Potom přišly holky, vzbudily mámu a pak spolu vyrazily do města a na nákup. Asi za 2 hodiny dorazily a měli radost, že jim mamka koupila co chtěly. Monika utratila asi 1500 a samozřejmě mě vrtalo hlavou kde na to vzala, řekla že dostala odměny. Myslel jsem si o tom své a bylo to jasné. Večer proběhl a pak jsme hovořili co holky, práce a můj úraz a říkala, že jí možná šéf přidá a že je vše dobré. Já to neřešil, věděl jsem své, ale normálně se s ní bavil jako by se nic nestalo, až jsem se tomu divil. Přiznám se, že jsem měl na ní chuť, žena souloží s jiným a vás to vzrušuje: typický znak kandaulismu. U mě to bylo ale trochu jiné, představoval jsem si, jak ji tvrdě ošukám jako nějakou kurvu.

Večer pokročil a po vínku na to došlo. Ale milování bylo klasické s kondomem. Ten neurčitý tlak ale nepolevil a já si všímal i takových maličkostí jako její projev při orgasmu. Napadlo mě vlastně, že s Králem asi neměla orgasmus, viděl jsem, že mu ho pouze kouřila. Ráno proběhlo normálně, Monika říkala že půjdou s Renatou na kafe a potom se podívá po krámech. Prošlo by to bez povšimnutí ale zarazilo mne, že se před tím šla vykoupat, přitom se ráno normálně myla. Vyrazila kolem 11°°, to mě končily vycházky, ale kašlal jsem na to. Skočil jsem do auta a vyrazil za autobusem, ale hodně daleko aby mě neviděla. Měl jsem i příjmač a byl jsem nervózní, co bude. Signál se nechá chytit asi maximálně asi ze 150 m, což mi stačilo. Monika vystoupila, já si stačil všimnout kam jde a zaparkoval jsem o podál, hlavně aby si nevšimla auta. Chvíli jsem bojoval s příjmačem naskočili tam i hasiči a pak jsem jí uslyšel, jak kecá s Renatou, 5 minut bylo co děcka a tak. Pak jsem zbystřil, Renata se ptala co Král a Monika že je z toho hotová, že jí to přerostlo přes hlavu, že chtěla na začátku řešit těch ztracenejch 6000 tisíc, že jí šéf řekl, že si ty peníze musí “odpracovat „ tak na to kývla, aby měla pokoj, ale že jí Král při tom nafotil a pak hrozil, že jestli nebude svolná dál, tak pošle fotky k nám domů a že bude dělat co jí řekne, ale ať se nebojí, že to nebude zadarmo. Hlavně má prý strach, abych se něco nedozvěděl a neviděly to děcka to by prý hanbou umřela. Renata jí radila, že jí asi nic moc nezbývá, ale aspoň ať z toho něco vytěží, pak probíraly, že si jí kvůli němu musela oholit a že mě to bylo podezřelé a že to musela okecat hygienou. Renata se vyptávala jaké to s ním je, jakého má a kolikrát spolu spali. Monika že průměr, ale že má plno peněz a dozvěděl jsem se, že s ním byla i na chatě za městem a že vyžaduje milování bez ochrany a tak si bude muset zařídit antikoncepci a prej jí na to už dal peníze. Ale teď má strach jestli do toho nevlítne, protože to na té chatě pustil do ní. O tom jsem ani nevěděl.

Bylo to jasné, měl jí pěkně podchycenou. Byla v tom i moje vina na začátku jsem jí doporučil, aby na šéfa zkusila ženské zbraně. Co teď? Prachy jsme potřebovali, já ještě marodil a dcery měly ten věk, co nejvíc stojej. Další věc, co já? Udělat Itálii, rozvést se nebo to snášet…… Bylo to opravdu dilema, ale začala se projevovat ještě jedna věc a to je, že kdykoli Monika něco dělala s Králem, tak mě to začínalo vzrušovat a byl jsem zvědav co bude dál. Kecaly ještě spolu asi hodinu a dozvěděl jsem se, že se má doma na zítra vymluvit, jak musí do práce a že pojedou na tu chatu. Pak se Monika rozloučila, že jde na gyndu a nechá si napsat ty prášky. Já jsem nastartoval a jel domů. Žena přišla asi v 15°° a to už doma byly i dcery. Večer proběhl normálně a když holky usnuly tak jsme se i pomilovali. Monika se chovala jakoby nic a já nic neříkal. Byl jsem za chvilku hotovej, ale nevím jestli se Monika udělala taky i když říkala, že ano, moc jí nevěřím. Ráno jsme posnídali a Monika řekla, že když jsem byl venku s odpadkama, tak jí volali z pumpy, ať vezme noční, že vypadla kolegyně. Já to okomentoval, co se dá dělat.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *