Nutnost? 2

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

Jak všichni víte, práce na benzíně vyžaduje turnusy, to znamená, že se jedou 12 a pak je volno. Monika dělala, co bylo třeba, pokladna nebo servírka a je to někdy zabíračka. Teď měla volno tak jsme si říkali, že si užijeme dětí a někam vyrazíme na výlet. Byl jsem na neschopnosti, ale měl vycházky nehledě na to, že byla sobota tak snad kontroly nechoděj. Monika měla jít do práce až od 18°° v neděli tak jsme měli na vše dost času. Ráno jsem udělal snídani a dcery ještě spaly, tak jsem zkusil něco nenápadně vyzvědět. Při kávě jsem to nenápadně otevřel, stále jí vadilo, že si šéf myslí, že za ty prachy může ona, ale bylo to docela nepřehledné, protože se předávala služba, dělala inventura a tak. Taky jsem se dotknul, že už skoro týden chodí do práce v sukni, ale řekla mě, že šéf si to tak přeje, aby se zvedly tržby, o punčochách jsem nic neříkal, ale normálně nosila pouze punčocháče tak mě to stále vrtalo hlavou. Po snídani jsme jeli do marketu na nákup a tam měla Monika telefon a něco se změnilo, teď když o tom nahlas přemýšlím, tak mě to dochází, ale tenkrát to vypadalo nevině. Řekla, že ji volal Král, že kolegyně omarodila a že bude muset večer do práce. Takže z výletu nebylo nic, holky šly ven a já znova otevřel to ožehavé téma, co šéf a jestli si na ní nedovoluje. Vše ale bylo spoutaný tím, že jsme fakt neměli peníze, já marodil, Monice hrozil ten problém s penězi a za chvíli bylo léto a mladší dcera jela na tábor, takže každá koruna byla dobrá. Prostě to téma jsme otevřeli, ale hned jsme z něho odbočili, nikomu se v tom nechtělo pitvat. Monice ani mě se o tom nechtělo mluvit, protože jsme si oba uvědomovali, že tu práci Monika potřebuje. Byly jsme normální manželé co se tak jednou či dvakrát milují za čtrnáct dní. Na večer se začala Monča připravovat do práce a byla taková nesvá, tak jsem se jí ptal, co je, ale říkala jen, že je sobota a že se jí moc nechce. Já to neřešil a těšil se na telku s dobrým filmem.

V 23°° už holky spaly a mě napadlo se jít přesvědčit, jestli je vše v pohodě a Monča pracuje. Nastartoval jsem auťák a jel na kontrolu. Benzína je ve výřezu v dálnici, takže terén je výš než pumpa, tudíž je z náspu dobře vidět do prosklených oken a občas nemají ani zatažený žaluzie. Noha mě bolela, ale štěstí je, že podél dálnice vede paralerka do blízké vesnice. Zaparkoval jsem a odbelhal jsem se na násep. Já vím, že se chovám jako idiot, ale žárlivost byla silnější, ale uvědomil jsem si že, je tu i zvědavost a takový divný tlaky až nervosita. Nikdy před tou schůzkou jsem ji nešmíroval, ale teď mě to prostě nedalo. Na benzíně bylo pár lidí, Monika byla za barem a vše vypadalo v pohodě. Už jsem si říkal, že jsem blbec, a že jedu domů, když přifrčelo fáro Krále. Pozdravil personál i ženu a šel dozadu do kanceláře. Čekal jsem, co bude a najednou jsem věděl, že se něco stane a co bych asi nechtěl vědět. Nejsem telepat, ale prostě mě to v tu chvíli bylo jasné.

Asi za deset minut zavolal Moniku z baru a bar teď musel stíhat pokladní. Jak říkám, koukal jsem na to z náspu a měl to jak na dlani. Když přišla žena do kanceláře k tomu dobytkovi, tak, by se mně krve nedořezal. On seděl v křesle a ona stála za dveřma, který ji dle posunku poručil zavřít. Pak ji asi řekl, ať se posadí, protože si sedla před něj před stůl. Asi tak 10 minut se bavili, ale nebylo nic slyšet, jenom jsem vyrozuměl, že po Monče chce něco, s čímž ona nesouhlasí. Monika měla na sobě sukni a halenku. Najednou jsem viděl, že si stoupla a že si vyhrnuje sukni na levé noze až byl vidět lem punčochy… ani jsem nevěděl, že si stačila obléct. Král vstal těžce z křesla, má snad 110 kg a pokročil k mé ženě. Byl jsem jako v transu, neschopen nic dělat. Král si sedl na tu židli, kde před tím seděla Monika a jí si posadil na klín. Chvíli se nic nedělo nevím, jestli se bavili, ale nebylo nic slyšet. V tom jí položil ruku na stehno a odhrnul sukni, bylo vidět, že žena ztuhla, ale on postoupil dále. Žena měla vysoko vyhrnutou sukni, byla jí už vidět holá kůže nad punčochama. Levou rukou se jí dobytek snažil dostat pod halenku na ňadro. Ale Monča se v tu chvíli vzchopila a chtěla se vysmeknout, bylo to dobře vidět, ale on si ji zpět přitáhl a políbil ji na tvář. Měl jsem dost.

Přísahám, že bylo vidět, že to žena chce ukončit a zvednout se, ale on ji to nedovolil a naopak pokračoval s ošaháváním, až se mu podařilo dostat pod halenku a mnul jí levé prso. Přitom jí chtěl políbit na ústa, ale ona se odtahovala. Najednou přestal a začal jí něco říkat, přitom jí jednu ruku stále držel na ňadru a druhou hladil po odkrytém stehně. Monika se předtím vzpírala a snažila si stáhnout vyhrnutou sukni. Hovořil k ní snad 5 minut a bylo vidět, že ona polevuje. Já jsem ani nedýchal napětím. Myslím si, jestli jsem to chtěl zastavit, tak jsem to mohl udělat teď hned, ale to napětí se mně drželo a byl to adrenalin a zvědavost, co mě zastavilo v konání. Myslel jsem, že Moniku perfektně znám a že by to nikdy neudělala, ale teď jsem začal pochybovat. Nevím, co jí ten prasák slíbil, ale najednou ji pustil a ona se zvedla. Byla neupravená a výstřih rozhalený, jak jí Král držel za prso. On si úplně v klidu rozepnul kalhoty, vyndal ho a něco řekl Monice. Ta pomalu přistoupila, chytil jí za ruku a donutil, ať ho sevře, pak začal svojí rukou, kterou držel Moničinu pomalu pohybovat nahoru a dolu. Bylo vidět, jak se chce žena uvolnit ze sevření, ale nedovolil jí to a naopak jí zase šáhnul do výstřihu a odhalil jedno ňadro. Frekvence masírování se začínala zvyšovat. Monika odvrátila tvář a bylo vidět, že má slzy na krajíčku. Najednou se Král vzepjal a ejakuloval, semeno zasáhlo i ženinu halenku a odhalené prso. Král stále držel ruku Monči a dokončoval se, semeno stékalo po obou rukách. Pak jí pustil. Vypadalo to, že Monika omdlí, zapotácela se a opřela o pracovní stůl. Král se postavil, vytáhl kapesník a začal se jím otírat a šel někam za roh v kanceláři, kam jsem předtím neviděl. Monika se už vzpamatovala a začala si papírovým kapesníčkem utírat skvrnu od semene na halence. Zpoza okna vyšel Král a něco držel v ruce a ukazoval to Monice. Já na to neviděl neb byly ke mě natočený z boku, ale Monika najednou zbledla. Něco jí říkal a při tom jí bez ostychu šáhnul pod sukni. Nechápal jsem, že neucukla. Trvalo to jen chvilku a nebylo vidět kam, byly bokem ale dle mě jí šáh přímo na přirození, protože Monika těžce polkla. Pak jí pustil, a když poodstoupila, bylo vidět co má v ruce. Všechno do sebe zaklaplo, byla to malá kamera. Chvíli ještě na ní hovořil a pak jí propustil a Monika šla zpět do provozovny. Já to vše pomalu rozdejchával. Zvedl jsem se a šel k autu.

Dorazil jsem domů, přemýšlel a pak usnul. Monika přišla ráno z práce a to už já byl vzhůru a připravoval snídani a ptal se, co bylo v práci a ona, že nic. Zeptal jsem se i na šéfa a ona, že tam ani nebyl. Ale při odpovědi se mně nedívala do očí a pomáhala mě se snídaní pro holky. Nechal jsem to tak, protože přišly dcery a povídali si s mamkou. Ještě jsem po očku pozoroval potřísněnou halenku, ale už byla čistá, asi si jí přemáchla. Ptal jsem se, jestli bude muset večer za kolegyni a ona že ano, ale že se jí vůbec nechce a že je unavená, tak jde spát. Den proběhl v normálu a večer šla žena normálně do práce a nebyl čas něco rozebírat. Pofackoval jsem děcka a čuměl na bednu. Koukal jsem, ale z skrz ní a stále o tom přemýšlel, samozřejmě mě to nedalo, a když holky usnuly, už jsem seděl na místě a dnes i s malým dalekohledem. Asi do 1°° se nic nedělo, spíš jsem měl strach, aby si mě nikdo nevšiml, jestli nejsem typař na vykradení, ale je to dobře zarostlé, tak jsem ležel v klidu. Pak přijel Král a chvíli byl na provozovně. Najednou se rozsvítilo v kanceláři, on vešel a za ním moje žena. Král za ní zamknul (to mě včera uniklo) a něco jí řekl a ona si začala svlékat vršek. Najednou jí to nevadilo? Dost mě to překvapilo a zase jsem cítil to napětí. Král si sedl, rozepnul kalhoty a pokynul ženě. Ta přišla a bez cavyků ho vzala do ruky a začala honit. Má ho asi jako já, tak průměr. Byla jen v podprsence, ale on jí pod ní rychle zajel a vyndal prsa ven. Monika byla nad ním skloněná, ale stáhnul jí na bobek. Něco se stalo, protože jsem toto nechápal, chovala se jinak. Pak k tomu došlo, chytil jí oběma rukama za hlavu a přitáhl rázným pohybem na penis. Žena se vzepřela, ale on jí začal pravidelně pohybovat hlavou sem tam. Trvalo to asi 5 minut, když se zašklebil a pustil semeno do pusy mé ženy. Já jsem byl šokován a jenom zíral.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *