Nový bazén

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Jen co se manžel vrátil z práce hned sem na něj spustila:Petříčku prosim Tě co kdyby sme si pořídili něco ke koupání.Skoro všichni v našem okolí už mají nějaký ten bazén a my nemáme ani nafukovací a navíc víš,že za měsíc má přijet na prázdniny moje neteř Katka.Jak já tu sedmnáctiletou pubertačku asi zabavím.Vždyt víš jaký jsou holky v jejím věku.No dobrá,odvětil.A já věděla,že mám vyhráno.

Za 14 dní přijela firma a bylo hotovo.Umístili sme ho pěkně za domeček kde není od sousedu vidět,tedy až na jednu stranu kde je teprve asi půlmetrový živý plot a pohled k nám jak na dlani,ale bydlí tam stejně jen starší babička ke který občas dojedou mladí.

Do prázdnin nebylo počasí zrovna na koupání a tak byl náš syn trochu mrzutý,když odjížděl na tábor a ani ho nevyzkoušel.Dva dny na to dorazila Katka a sní jako by i slunečné počasí.

Teda ta se za tu dobu co sem ji neviděla změnila!A to to bylo jen pár měsíců.O pár centáků se vytáhla a prsa jí povyskočili aspon o číslo.Ta má tu pubertu snad opožděnou,řekla sem si.

Na druhý den odjel petr brzo ráno do práce tak sme doma hospodařili sami.Sluníčko pálilo od rozednění a tak sem se těšila,že konečně vyzkouším to nové koupání a Katka samosebou taky.Před polednem už sem to nevydržela a hrdě prohlásila:tak a do plavek,jde se dovody!

„Teto,mám nové plavky,budou mít premiéru“jsem slyšela,už z pokoje kde se katka převlíkala.Když vyšla ven nestačila sem koulet očima.Co ti to ta má sestra koupila?Tygrovaný vzor jako u modelek z playboye dodával jejímu vyrýsovanému sexy tělu symbol sexuální bohyně.No ještě že tu neni Petr,ten by byl splašený jak pivovarské koně.

Přemístili sme se do bazénku.Voda byla sice chladnější,ale v tom parnu osvěžující.V prostoru pět na tři metry moc plavat nejde,ale voda byla po prsa a nám to stačilo.Dováděli sme jako malé holky,vždyt také nejsem tetkou o moc starší a takhle si za blbnout mi dlouho chybělo.Katka si mi sedla za krk a já sní praštila do vody a podobné vylomeniny až se v jednu chvíli vynořila z vody a horní díl jí plaval ve vodě.Pohled mi hned utknul na jejích nadrech,které se jako by tyčili vzhůru a vše umocnovaly vztyčené růžové bradavky.Měla velikost nejmín tři.

„Kašlu na něj“prohlásila „ale ty musíš taky“ a hned mi chtěla stáhnout podprdu.Chvíli sme zápasily a já pokaždé,když se na mě přilepila a obejmula,že mi je sundá cítila dotyky obnažených prsou,které mi působili zvláštní šimrání po těle.

Nechala sem ji vyhrát a tak sem i já svoje ne tak pevné čtverky po dítěti ukázala světu.

Máš je stejně velký jako moje máma,taky sme setry odpověděla jsem.A víš co jdem se opalovat.

Když sem vylézala z vody všimla sem si,že nás pozorují cizí oči.

Sakra mladí byli u báby a nechali jí na hlídaní svýho kluka.

Mohlo mu být snad tak patnáct a asi se potuloval po zahradě než sme ho upoutali a ted ten zmetek sedí pod pergolou,myslí si,že ho nevydíme a přitom tu může být už pěkně dlouho.“Katko oblíkej se u sousedů je kluk“ani mě nenapadne odvětila,chci se opálit a jestli se ty oblékneš tak si pěkná sketa.Tak co sem měla dělat,stejně nás už viděl tak co.At se trochu pokouká,však má na co.

„Hele budem dělat,že ho nevidíme“uzemnila mě ještě sotva sem k ní lehla na deku vedle bazénu.Víš co,namažu ti záda.Popadla olejíček a dala se do díla.Pocit chladného oleje na rozpálených zádech opět vyvolával pocity vzrušení.“a ted se otoč“uposlechla sem,abych nepřišla o ty nádherné dotyky.“trochu si stím klučinou pohrajem „byla její další slova.Nestačila sem se divit,ale to už mi polívala prsa olejíčkem a já cítila jak se jí prstíky posouvají po mých bradavkách a nebýt mokrých plavek bylo by vidět jak sem dole mokrá.Co dělá ten kluk?optala sem se Katky.Nevím,ale myslím,že si ho honí.Co?Posadila sem se a nenápadně vrhla pohled jeho směrem a opravdu!Seděl na lavičce schovávajíc se za sloupkem,šortky u kolen a pravačka mu jezdila sem a tam jak píst.

Tak to je odpoledne jakmá být,byla sem tak rozrajcovaná,že bych si tam ten jeho kolek nejraději strčila.Bylo to asi tak dvacet metrů daleko a dalo se poznat slušný nádobíčko.

„ted namažu tebe“a Katka už si lehala rovnou na záda já se těšila jak konečně omačkám ty její krásný kozičky.Bylo to jak hladit dva pomeranče obalené v těstíčku.Už si měla kluka?optala sem se.Ano,ale byl to idiot a dál se nechala unášet pocity,které jí způsobovali moje dotyky a opalovací olej.

„chci na se na něj koukat“a natočila se tak,že byla v takovém polosedě a nohy pokrčené a roztažené s kundičkou přímo proti honícímu klučinovi.Přestala sem ji mazat a udělala to samé co ona.“co mu říkáš“prohlásila,že kdyby tu byl tak mu asi pomůžu,zněla má odpověd.S těmi slovy jsem zpozorovala jak si levou rukou dráždí bradavyky a pravou si pomalu strká pod své tygrované plavečky.Prsty,které se rýsovaly pod tygřím vzorem zajížděli stále níž až zřejmě pronikli do dírky,nebot se mírně prohnula a slabě zavzdychala.Téměř okamžitě sem začala dělat to samé.Pipka byla tak mokrá až to mlaskalo,když sem si sní hrála.Jedním okem pozoruji ztopořený honící ocas a druhým sleduji svoji neteřinku jak masturbuje.

Ta už ale odhodila ispodní díl plaveček a s doširoka roztaženými koleny zrychleně laská svou kundičku,kterou zdobí proužek chloupků a jinak zcela vyholená.Katka se ke mě naklonila,dala mi olíznout své dva prsty,které zas rychle strčila do dírky až po klouby.

Takhle sme vedle sebe leželi,zcela nahé a masturbující než se u nás dostavili první orgasmy.Když sme se trochu probrali kluk už tam nebyl.Jen sem zaslechla Katku,která řekla“mimochodem máte krásný bazén.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *