Nové kalhotky

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Nebolo to tak dávno, čo manželka nastúpila do novej práce ako sekretárka.

Potešil som sa a aj ona. Už mi rozprávala ako bude nosiť všetko to sexy prádlo pod kostýmom. Mladý kolektív chlapov a dievčat ma nenechal na pokoji a sem tam som sa opýtal, čo nove, ako to tam zvláda, či nemajú chlapci narážky a tak. Povedala mi, že je tam jeden fešák čo ju začal baliť a že ju stále pozíva na pohárik. Trochu som spozornel, ale ako poznám Moniku rada flirtuje, ale nič viac.

Rada ma dráždi sposobom, že si ráno nevezme nohavičky a ide do práce, alebo si ich vyzlečie v práci a príde domov bez nich. Taktiež nosí stále podväzky či iné sexy prádlo. Ráno sa oblieka a pýta sa ma, či som nevidel jej venušine guličky, že si ich chce vziať. Vtedy ma privádza do šialenstva.

Raz som odišiel na víkend k mame a ona ostala doma. Povedal som jej, že sa vrátim v nedělu, tak nech si pozve kamošky. V sobotu som maloval strechu u mamy a telefonovali sme spolu, povedal som jej, že určite prídem až zajtra, že to nestihnem. Skončil som prácu asi o 9tej a rozhodol som sa, že idem domov, možno ju prekvapím. Prišiel som asi o 23:45 a chcel som odniesť nášmu psovi jedlo, ktoré som doniesol. Ako som sa vracal z dvora, nazrel som cez okno, čo sa tam deje. Nikoho som tam nevidel, svietilo sa v našej spálni, tak som nazrel aj tam.

Skoro mi vyskočili oči, manželka ležala na posteli chrbtom hore, mala oblečený korzet a podväzky a nejaký chlap jej lízal jej mušličku odzadu. Jazykom jej tuším jazdil aj po zadnej dierke a ona sa mykala ako zmyslov zbavená. Stal som tam ako drevo a pozeral, bol som rozhodnutý dopozerať to do konca. Po chvíli mu manželka stiahla nohavice a vzala jeho vtáka do pusy a sala držiac ho za zadok. Neviem či to možem nazvať sexom, pretože ten chlap s ňou robil veci ako v porne. Bolo už pol druhej a oni stále sexovali. Manželka bola spotená, akoby vyšla pred chvílou z vane. Ten chlap na chvílu prestal, manželka sa postavila a odišla niekam, keď sa vrátila držala v ruke vibrátor a strčila si ho do mušličky, zatial čo ten chlap jej ho strčil do riťky. Pozeral som na to ako blbec, pretože manželka odmietala sex do análu. S menšou prestávkou mali sex až do piatej. Šiel som autom preč, aby to nezistili, na nedalekú benzinku, dal som si kávu a šiel domov, rozhodnutý nič nepovedať. Monika sa zobudila asi o dvanástej s tým, že trochu žúrovaly z kamoškami s práce. Tento úlet som jej prepáčil a po čase som jej o ňom povedal, ľúbim ju a chcem, aby bola pri mne šťastná. A ona je.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *