Nevlastní mamina

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Ahoj já jsem Tomáš a je mi 16 let. Minulý rok akorát když mi bylo patnáct jsem zažil něco překrásného.

Mám nevlastní mamku která pěkná. Budeme jí říkat Jana. Je jí 34 let. Má výbornou postavu, prsa velikost 3, pevná, zadek má takový krásně kulatý. Jinak je docela malá.

Už je s mým tátou asi 5 let, takže se dobře známe. Od té doby co jsem začal masturbovat tak jsem se po ní začal dívat. Takže když jsem ji zahlédl nahou tak jsem nemohl odolat a musel jsem si ho jít hned vyhonit. Taky jsem si honil při tom když jsem ji slyšel vzdychat.

Jednou když jsem hledal náhradní klíčky od domu, tak jsem si myslel že jsou v jedné skříňce, kterou když jsem otevřel tak jsem uviděl mnoho robertků a vibrátorů které byly fakt obří, a to mi hned bylo jasné že je používá pokaždé když ji slyším vzdychat (když teda nebyl táta doma).

Ale k věci. Jednou jsme spolu sedeli na terase na kterou nebylo vidět. V ten den bylo opravdu horko, takže jsme se koupali v bazénu. Když jsme takhle seděli na té terase tak si Jana sedla na židli tak že si roztáhla mírně nohy a protože měla malé teplákové šortky bez kalhotek tak jsem poprvé v životě viděl nádhernou kundičku. Byla úplně vyholená. Hned co jsem ji viděl musel jsem si odskočit do pokoje si ho jít vyhonit. Omylem jsem nechal pootevřené dveře a najednou dovnitř vešla Jana. Ihned si všimla že si honím ten můj klacek. V tu chvíli jsem zrudnul, nevěděl jsem co mám dělat. Ona se mě zeptala proč si ho teď honím. A já ji odpověděl že jsem něco zahlédl. V tu chvíli si začala sundavat ty její šortky a řekla “myslíš tohle ?” A ukázala mi kundičku. Mě se v tu chvíli rozbušilo srdce. Jana ke mě pomaličku šla a přitom si sundala i tílko které na sobě měla. Poté co ke mně přišla mi vzala klacek do ruky a pomalu mi ho začala honit. Já jsem byl jak v ráji. Za chvilku si ho vzala i do pusy a pomaličku mi ho začala kouřit. Poznala že už budu takže na mě nastavila ty její perfektní prsa a řekla mi ať se jí vystříkám na prsa i na obličej. Tím to ale nekončí.

Další den jsem byl sportovat a když jsem přišel domů. Otevřel jsem dveře a slyšel jsem jak Jana vzdychala. Tak jsem šel potichoučku za ní. Ležela na posteli a strkala si obří vibrátor do kundičky. Tak jsem schválně “omylem” otevřel dveře a ona se lekla a řekla mi ať jdu k ní. Když jsem přišel tak mi řekla ať si sundám oblečení a že dokončíme co jsme minule začali. Tak mi ho zase vzala do pusinky a přitom si strkala prsty do kundičky. Potom mi řekla ať si kleknu před postel. Já si klekl a ona mi řekla ať jí vylízám. Tak mi nastavila mušličku a já začal lízat. Teď to mělo přijít, můj první zásun. Ona řekla ať jí ho tam strčím a udělám se do ní. Když jsem se udělal byl to nejlepší moment co jsem kdy zažil. Od té doby docela často spolu šukáme.

 

 

 

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *