Nevěrná matka

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Dáša byla již dvacet let vdána za Jardu, který pracoval jako technik v jedné firmě v Praze. O tom, že by to bylo šťastné manželství, by se však dalo pochybovat. Zpočátku si užívali o sto šest, jejich rozkoš byla bezmezná a vše klapalo. Během dvou let se jim narodil syn Petr a vypadalo to, že jejich manželství nic nemůže ohrozit. Jarda byl v práci úspěšný a stal se jedním z vedoucích pracovníků při privatizaci. Dáša dokázala vystudovat i vysokou školu a po pěti letech manželství začala učit. Nejprve na základní škole a později přestoupila na střední školu a tam to dotáhla až na zástupkyni ředitele. V té době chodil do stejné školy i její syn Petr.

Nikdo z rodiny ani ze školy však neměl tušení o tom, že Dáša je svému manželovi nevěrná. Kdyby byla nevěrná tak, jak to obvykle bývá, tak by to dnes nebylo nic nenormálního. Ale ona byla nevěrná svému manželovi se svým synem Petrem a dopustila se vlastně incestu. Všechno to začalo nevinně.

Dáša začala manželovi zahýbat asi pět let po svatbě. Ukázalo se totiž, že Jarda jejím požadavkům na sex nestačí. Dokázal manželce vyhovět tak dvakrát měsíčně. Jenže Dáša, s výjimkou dnů, kdy ze zdravotních důvodů nemohla, potřebovala sex skoro denně. Velmi brzo zjistila, že Jarda není schopen ukojit ji natvrdo penisem a o ostatní způsoby nejeví zájem. A tak jednou z hlavních Dášiných snah bylo najít ukojení u muže, který by dokázal nahradit to, co Jarda nezvládal. Dost velkou část času ve své kanceláři trávila hledáním jak náhradníka, tak i způsobu, kterým by se ukojila sama.

Poznala, že nebude jednoduché najít takového muže, jenž by byl k dispozici opravdu pravidelně a podle jejích potřeb. Několik mužů to dokázalo třeba desetkrát měsíčně, ale do roka odpadl každý. Požadavky silně eroticky naladěné zástupkyně ředitele nedokázal trvale plnit nikdo. Vypadalo to vždy zajímavě – šoustat s paní zástupkyní – užívat si její tělo po všech stránkách, ovšem ukojit tak stále nadrženou ženskou, jako byla ona, to nebylo prakticky možné.

Její vztah se synem začal v době, kdy Petr postoupil do čtvrtého ročníku střední školy. Bylo mu tehdy už osmnáct let a i když Dáša byla opravdu chlípná, nenapadlo ji do té doby, že by se její syn mohl stát sexuálním kandidátem, který by ukájel její neukojitelné erotické choutky. Na začátku července a školních prázdnin začala Dáša řešit problém, jak to bude letos s dovolenou. Manžel musel zůstat totiž neočekávaně v podniku, a tak jejich dohoda, že společně v polovině srpna odjedou do Egypta a tam spolu – jen oni dva – stráví deset dnů v luxusním hotelu v Hurghadě, vypadala hodně špatně.

Ale dopadlo to úplně, úplně jinak. Všechno se to zkomplikovalo několik dnů po zahájení prázdnin. Jarda se musel zdržet v práci, neboť se od vedení dozvěděl, že musí jet na Moravu zastupovat vedení podniku. Bude tam celé prázdniny hasit nějaké průšvihy a jeho dovolená v Egyptě tím pádem mizí v nenávratnu. Ten den se podstatně změnil i Dášin osud.

Její syn byl dopoledne s kamarády a s několika spolužačkami v akvaparku. Jejich dovádění v bazénu umožňovalo, aby se tam hoši často dotýkali koziček i kundiček dráždivě vystavovaných v bikinkách spolužaček. Petr byl ve svých plavkách patřičně vybaven a nenamítal nic proti tomu, když mu do nich dívčí ruce zabloudily a ověřily si kvalitu jeho pohlaví.

Dáša ten den byla dopoledne doma a byla naštvaná, že se její dovolená najednou ocitla v ohrožení. Nakonec ji napadlo řešení: Partnera by jí dělal syn Petr! Nechtěla vysvětlovat v egyptském hotelu, že s sebou nemá partnera. Dvacetiletý věkový rozdíl tam není podstatný.

Než odcházel Petr ráno do akvaparku, nemohla si nevšimnout, že jeho tělo je správně vytvarováno na těch místech, která ji u mužů nejvíce zajímala. Napadlo ji při tom pohledu, zda by nebylo na škodu vyzkoušet, jestli by Petr nebyl vhodným řešením jejího problému se sexem. Ačkoliv byla Dáša schopná pravidelné nevěry, docela dlouho váhala, protože s Petrem by se dopustila incestu – a to ji ještě nikdy nenapadlo.

Otázkou zůstane, jak by to dopadlo, kdyby se Petr nevrátil v době, kdy matka seděla v pokoji a sledovala na videu tvrdé porno, což ji parádně vzrušovalo. Petra velmi překvapilo, že se nevylekala, když ji přistihl v takovéto situaci. Měla na sobě jen lehké letní šaty, které sice kryly její dráždivé erotické zóny, ale dost toho prosvítalo. Petra samotného pohled na matku vzrušil. A projevilo se to na něm přímo bleskově a tak se raději úprkem stáhl do svého pokoje.

A za okamžik se situace změnila. Petr měl na sobě triko a kraťasy, pod kterými Dáša uviděla něco, co ji opravdu zaujalo a proto přišla za ním do jeho pokoje. Místo letních šatů měla na sobě průsvitnou košilku jen do poloviny stehen a ta toho odhalovala mnohem víc. Když se Petr podrobně na ní zadíval, zjistil, že maminka nemá pod košilkou ani kalhotky. Košilka jí na plných prsech s výrazně tmavými bradavkami tak odstávala, že občas mohl vidět její klín, porostlý nepříliš dlouhými chloupky a on mohl z několika desítek centimetrů vidět ženskou kundu – pořádnou masitou kundu skutečně dospělé ženy, tak rozdílnou od něžných kundiček svých vyholených spolužaček.

Že se to projevilo u Petra vzrůstem velikosti jeho napichováka, to se dalo očekávat. Dáša uviděla, jak se vyklenul hrbol v jeho kraťasech a její touha dostat Petra ještě více vzrostla. Nebylo ani pro jednoho nad čím váhat. Dáša uchopila svoji košilku a začala si ji vyhrnovat.

„Tak co, chceš se podívat na moji kundu, synáčku?“ uslyšel Petr a její nohy se stále více obnažovaly, takže viděl stále větší kus nahého matčina těla.

Začal se před matkou svlékat a za okamžik už mohla Dáša vidět celý obnažený synův penis. Dotkla se ho v ten okamžik, kdy si košilku vyhrnula až do pasu. V pokoji proti sobě stáli Petr jen v triku s parádně stojícím ocasem – nahý od pasu dolů – a jeho matka s vykasanou košilkou se odhaleným klínem dotýkala žaludu obnaženého ohonu svého syna.

Ani jeden nemusel toho druhého pobízet. Dáša si všimla, že časopis, který si syn prohlížel, byl eroticky zaměřený a objekty jeho pozornosti byly kvalitně vybaveny. Petr dokončil striptýz a triko skončilo na koberci snad stejně rychle jako Dášina košilka. Petr položil mamince napnuté paže na ramena a hleděl na žalud, dotýkající se úžlabí mezi masitými pysky té skvělé kundy.

„Udělej mi to,“ uslyšel matku, ale to mu snad ani nemusela říkat. Byl v takovém stavu a v takové situaci, že se byl matky zmocnil násilím. Byl už pevně rozhodnut dostat se do její kundy svým tvrdým ocasem i proti její vůli. Dáša ho objala kolem krku a Petr jí zvedl a nesl do ložnice, kde skončila nahá a naznak na manželské posteli, vystavená synovu vzrušenému pohledu. Tím, že mu rozevřela svůj klín, jasně naznačila, co od něj očekává.

„Vraž mi ho tam,“ uslyšel ji Petr znovu, „ukaž mi, jak umíš šoustat, jak mě omrdáš, Petříčku!“

Petr stále na matku nevěřícně koukal, ale když si o to, mít ocas v kundě, vlastně opakovaně říkala, rozevřel jí nohy doširoka a mezi pysky kundy nasadil špičku penisu. Stačil mu jediný příraz a už měla po prvním vyheknutí mezi pysky a hluboko v pochvě zabořený ocas svého syna. Mohlo začít první incestní číslo, které se během prázdnin mnohokrát opakovalo nejen doma, ale i na dovolené v Egyptě. Dáša konečně měla sexu opravdu dost a hodně si se synem užila.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *