Nevěra

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Tento příběh se odehrál minulé léto, kdy já a moje parta jeli na chatu ke kamarádovi. Moje přítelkyně se mnou nechala přemluvit k této jízdě taktéž. Mně bylo tenkrát 19 a jí 18 byli sme opravdu zamilovaní! Vše probíhalo v klasickém shonu, kluci měli dost práce s bečkou plnou piva a ženský do sebe lily ty sladký lepidla! Asi padesát metrů od chaty byla místní hospůdka, kterou vlastnila kamarádova sestřenice. Netrvalo dlouho a už sme všeci byli naložení v prostorách knajpy a pokračovali v našem chlastacím maratonu.Vyzkoušeli jsme snad všechny druhy alkoholu, až nám z toho bylo všem docela šoufl! Schylovalo se k třetí hodině ranní a postupně všeci odpadávali! V hospodě jsme už zůstali asi v pěti včetně mé holky! Nemohl jsem si nevšimnout, jak posilněná alkoholem, se náramně se všema kolem baví a nebrání se ničemu. Už i já měl docela nakoupíno a tak mi to ani tolik nevadilo. Najednou Andrea, tak se totiž jmenuje, vstala a vydrmolila ze sebe, že si jde do chaty pro telefon. Po půl hodině už mi to bylo divný, kde tak dlouho je a tak jsem jí šel zkontrolovat, jestli vůbec do chaty došla. Po cestě sem jí nikde nepotkal, takže nejspíše došla v pořádku. K mému udivení v chatě dobrá nálada neupadla. Ti co odešli z hospody, vesele pokračovali v chatě. Postelové bitvy a tak dále. I Andrea nemohla být pozadu, když sem se jí zeptal proč se nevrátila za mnou odpověděla, že už se jí tam nelíbilo. Všeci jsme se dohodli, že je dost pozdě a tak půjdem spát. Začali hádky kdo kde bude spát, kupodivu! Samozřejmě jsem chtěl spát se svoji Andrejkou na rozkládácí posteli, kde se vejdou tři. Takže se k nám připojil i můj kamarád Roman. Na kraji sem spal já a Andrea mezi námi. Stačila mi opravdu chvilka a byl jsem v klimbu. Cítil jsem jak se Andrea otočila ke mě zády, ale nevěnoval sem tomu pozornost. Po chvíli sem se probudil a ve tmě sem slyšel potiché mlaskání. Roman a Andrea se tiše líbaly. Nevím proč ale trochu mě to vzrušovalo, tak sem dělal jako že spím a trochu sem i supěl, jako že chrápu. Na posteli byli dvě peřiny pod jednou jsem byl já a bohužel pod druhou už byli oni. Najednou jsem spatřil jak spod peřiny na mě vykoukla Andreina krásná prcinka. Sama si stáhla svoje bílý tanga a hodila je na zem. Roman zmizel pod peřinou a já poznal jak Andrea ze široka roztáhla nohy a tiše začala vzdychat! Tušil sem co se právě děje. Ale co mě překvapilo nejvíce, bylo to, že Roman s pod peřiny vyhodil svoje trenýrky a klekl si před Andrejčin obličej a strčil ji svoje péro do pusiny! Byli v naprostým rajchu a já si pomalu začal honit svoje přirození. Teď to přišlo, Andrea si Romana pěkně osedlala a svojí píčou ho k blaženosti dělala. Rozdávali si to přímo vedle mě snad půl hodiny! Ráno jsem dělal, jako že nic nevím.

Už od rána nejevila Andrea o mě zájem a vymlouvala se, že jí bolí hlava. Odpoledne jsme chtěli jet všeci na bazén a taky že jeli. Samozřejmě Andrea zůstala v chatě. Roman nám řekl, že jede autem na půl dne domů, aby mohl zkontrolovat dům a vyřídit všední věci. Docela sem si oddychl a jel se koupat. V půli cesty sem zjistil, že nemám trenky na plavání. Vrátil sem se před chatu a šel kolem severní zdi, kde bylo okýnko do naší místnosti, kde spíme. Děsivě jsem se zarazil a opatrně sledoval co se uvnitř děje. V posteli pod peřinou bylo obrovský klubko a na zemi opět leželi tanga i s podprsenkou. Andrea znovu poskakovala na Romanovi, kterej měl být doma. Ani sem se moc nedivil. Když sem viděl ty nádherný pevný kozy, jak skáčou v rytmu šukání udělala se mi boule na kalhotech. Ke všemu Andrea vyšpulila tak krásně prdelku, že jsem viděl jak Romanův klacek šůká mou broskvičku! Vzhledem k tomu, že věděli ten fakt, že v chatě nikdo není, střídaly polohy jak na běžícím pásu.

Nejprve vstali a Andrea se opřela o zeď a Roman jí začal divoce píchat. Držel jí za boky a tak intenzivně přirážel, že Andrea samým blahem zařezávala svoje nechty do omítky. Nemohl sem uvěřit svým uším, když sem slyšel jak na Romana křičí ať jí svýho čůráka zaboří hlouběj do kundy nebo, jak jí říká, že je to kurva a ať drží zobák nebo všechno spolyká! Andrea najednou ucukla klekla si a začalo ho vehementně kouřit a honit. Po pár sekundách měla Romanovo semeno úplně všude. Nemohl sem to vydržet, tak sem potichu šel do kuchyně, ale na druhou stranu sem nechtěl, aby mě viděly! Raději budu dělat, že o ničem nevím. V kuchyni jsem slyšel jak se oblékají a jak mu Andrea říká, těš se na večer mám tu prášky na spaní. Pak už sem jen pochopil, že mi je chce dát abych tvrdě spal!

Večer jsme už pili jen trochu vína a já šel na záchod samozřejmě úmyslně. Když sem se vrátil viděl jsem, jak Andrea na Romana mrkla. Bylo mi to jasný. Sklenku vína jsem vylil až když jsem byl sám. Přišel večer a šlo se spát. Lehli sme si všeci a já dělal, že jsem během minutky mrtvej! Otočil jsem se zády a nahlas začal chrápat! Andrea ležela u mě a držela mě kolem břicha, byla zase jen v kalhotkách. A teď to přišlo, pořád mě držela řekla Romanovi teď nás ani trochu nevnímá a neuslyší! Chci se ho držet a chci se na něj dívat a ty mě zatím pěkně ošukej! Cítil sem jak se Andrea kroutí a jak jí Roman stahuje kalhotky a začínají strkat prsty do její kundičky. Cítil sem jen jak se blahem svíjí. Slyšel jsem jak sténá a jak mi do ucha říká, jen spi, nic se neděje akorát tvůj kamarád mi ošukává dírku. Bylo mi z toho špatně. Teď začal Roman tvrdě přirážet a Andrea se mnou nekontrolovatelně škubala! Šoustali spolu nekonečně dlouho a pořád jí to tam pral ze zadu! Akorát nakonec se k němu sklonila a všechno slízala do poslední kapky. Oba usnuli a já to nemohl rozdejchat. Ráno sem se probudil a ti dva už snídali! Šlo vidět, že bolest hlavy Andrejce už ustoupila!

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

1 Response

  1. Atomakpakomák napsal:

    Chudáku…napiš co se stalo pak

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *