Nevěra ze slušnosti

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Až si tohle budete číst, začnete si ťukat na čelo a říkat si, že nejsem normální a … asi vážně ne, když nad tím co se stalo zpětně uvažuju. Jsem obyčejný chlap, spíš komunikativní než atraktivní a holky prostě ukecávám. Taky jsem už pěkných pár let ženatý a lhát nebudu, občas cítím potřebu si někde dobít baterky a flirt jsem objevil jako skvělý způsob, jak tak učinit.

Ve svém okolí moc na flirt použitelných slečen či žen nemám a díky práci se ani moc ven do šumu nedostanu. Tak holt občas zalovím na netu a když se zadaří, nějaká ta holka se nechá ukecat na kávu či vínko a pak děj se vůle boží

S Klárkou to bylo stejné. Internetová seznamka, kecání po ICQ, popichování a káva … ta se vydařila a tak nějak se stalo, že jsme se domluvili na další schůzce a rovnou u nás v centru pro „milence“. To byla spíš Klárky iniciativa. Já hledal flirt a ona větší úlet, ale ze stejných pohnutek jako já. Doma prý nuda a manžel se moc nesnaží.

Nebudu psát kde je u nás azyl pro milence, jsem na maloměstě a jeden nikdy neví, kdo tohle bude číst a pozná v tom víc než je pro mne žádoucí.

Na tu druhou schůzku jsem šel dost nervózní. Chtěl jsem si užít ten pocit že bude sex, ale sex jsem vlastně ani nechtěl. To už je pro mne za hranicí „povolené“ nevěry. A taky je pravda, že Klárka nebyla tak úplně můj šálek kávy. Docela skřítek (tak 155cm), byť s adekvátní postavou, štíhlá, celkem pěkný kukuč a prsa … tak tam to zas moc na velké hrátky nevypadalo. A já mám raději vyšší s prsy co svádí k mazlení. Prostě jsem to viděl na propadák … tak nějak jsem čekal, že se mi ani nepostaví.

Do azylu jsme dojeli bez potíží, byť jsem celou dobu měl pocit, že mne vidí všichni známí a že už si nebezpečně zahrávám s ohněm a manželstvím, pokud to praskne. I při placení za pronájem apartmá s velkou vířivkou a saunou pro dva, jsem měl pocit, že jestli se něco stane, tak to bude tak maximálně masáž zad a pokec u sektu a davaj domů.

Klárka se taky netvářila nijak moc nadrženě a spíš jsem měl pocit, že tam vlastně ani jeden z nás tak úplně už být nechce. Ale zaplatil jsem, jako gentleman rovnou uhradil i šampus a velkou ovocnou mísu a pak už nás jen holčina za barem odvedla do našeho „pokoje“ a …

Kdo to nezažil, nepochopí. Začali lehce trapné plky, já otevřel šampus, nalil, oba jsme se sklenky drželi jak klíště a mluvili … o ničem. Po druhé sklence jsem navrhl, že můžeme zkusit vířivku a když jsem zamumlal něco o tom, že v ledvince mám plavky, abych hned na druhé schůzce nepohoršoval a vrátila se mi odpověď, že Klárka je má taky, tak jsem se neudržel a začal se smát jak pako.

Vzala to taky sportovně a ten společný smích nad tím, jací jsme nevěrníci, nás dostal přes ten trapný začátek.

Oba jsme se převlékli do plavek, zadky k sobě, já jelikož jsem gentleman a Klárka … no, to až za chvilku … dopili jsme sklenky, já dolil do plných a šli jsme spolu do vířivky. Voda byla příjemně teplá, šampus jemně perlil na okraji vany (on je to spíš takový ten bazének pro čtyři osoby, než vana) a konverzace plynula o poznání lépe.

Klárka byla tím kdo začal. Prostě v jednu chvilku seděla proti mně a v zápětí byla u mne a líbala mne. Pořád jsem nechtěl dojít až k sexu a nevěře (ne že by tohle už v mých očích nevěra nebyla), ale když vám něžný jazýček nakonec celkem hezké dívky, byť poněkud bez prsů, což plavky moc zakrýt nedokázaly, začíná rejdit v puse a drobná ruka si zaloví pro vaše péro a začne ho honit, tak to prostě přehodnotíte rychle své mantinely nevěry a posunete je na hranici zasunul, nezasunul. A zasunout jsem prostě nechtěl. Proč, to fakt nevím, holt nejsem normální, jak už jsem psal

Hranice nevěry tedy byla nově vytyčená a já opětoval její vstřícnost. Ona honila mne, já laskal prsty její štěrbinku a během chvilky jsem v ní měl své prsty a masíroval jí kundičku pěkně zevnitř. A jak jsem byl rozjetý a najednou i nadržený, chtěl jsem ji vidět nahou a začal jsem jí sundávat nejdřív gaťky, když už jsem byl v nich. Nebránila se, spíš naopak a jen co jsem pro sebe odhalil její vyholený klín, mihotající se pod rozčeřenou vodní hladinou, udělala ona totéž se mnou. Já byl nahý celý a ona v podprsence od plavek. Sjel jsem volnou rukou na její záda a chtěl rozvázat tkaničku od horního dílu plavek a … najednou slyším NE … žádný výkřik, nic v čem bych cítil odpor vůči mně, ale bylo to rezolutní a já tu ruku zas dal pryč.

Alkohol byl pryč, já pochopil, že Klárka má mindrák z velikosti svých prsů a do hlavy mi skočilo racionálno a vzrušení bralo hodně za své.

To zas registrovala Klárka a … ona to byla a je fakt hodná holka, žádná dračice a spíš by ráda tou dračicí byla a proto ta akce se mnou. To vím dnes, tehdy jsme tak v obraze nebyl. Prostě, jak si všimla, že jsem přišel o značnou část své nadrženosti a chladnu, začala se omlouvat a bylo to v háji úplně.

Já tam sedím nahý ve vodě, ona bez kalhotek, omlouvá se mi za zkažený večer a v očích se jí lesknou slzy. A jestli něco fakt vidím nerad, tak to je plačící dívka. Hned mi naskočí do hlavy režim rytíř zachránce a jdu pomáhat a chránit.

Chlapi, co chcete dělat s mindrákem holky, co se stydí za svá prsa? Ukončit celou akci a potvrdit její obavy? Jak, když jste gentleman? Ale na druhou stranu se vám do hlavy vrátí to zdravé já, které říká nebuď nevěrný, tvá žena si to nezaslouží a vrať se zas do kolejí neškodného flirtu. Tak tam tak sedím, probírám možnosti, o erotiku už fakt dávno nešlo a holt jsem zvolil menší zlo. Má žena se to nejspíš nedoví a tak jí to bolet nebude. Ta holka proti mně si ale odnese zbytečný šrám a asi ne první, tak holt zatnout zuby a jít pomáhat.

Přitáhl jsem si ji k sobě, zas tak moc se nebránila, jen si ruce držela před tělem, začal ji hladit po vlasech, po zádech, po bříšku a i přes její odpor jsem se pomalu propracovával k jejím prsíčkům. Nějaký čas to zabralo, to hlazení zad a bříška bylo fajn, erekce se vrátila, cítil jsem jak jí tlačím žaludem na podbřišek a asi i to pomáhalo uvolňovat její zábrany. Šeptal jsem jí jak je hloupá a krásná a že se nemá proč schovávat a bát. Ukecal jsem to, to je moje parketa, a ten horní díl plavek z ní dostal. Chvilku mi ještě trvalo dostat ji ze sebe a přimět ji dát ruce pryč. A ano … její prsíčka, to byla fakt miniatura a nebýt trčících bradavek, nebylo moc podle čeho ta prsa najít, pokud by měl jeden problém s lidskou anatomií. V plavkách to taková prekérka nebyla, holt dobrá podprda.

Jako správný rytíř jsem ustál erekci a dal jí tím najevo, že je to OK a začal jsem si hrát s jejími bradavkami. No, vzrůšo to vážně nebylo, ale herec jsem musel být dobrý, protože tála jak sníh pod jarním sluníčkem.

Ona se vrátila k honění mého prokrveného kamaráda a šlo jí to fakt skvěle a já se mohl přestat snažit držet krev dole místo v hlavě.

Tady někde by to mělo vzít rychlý spád a dojít k prolomení mých vlastních zábran a skončit regulérní nevěrou. A ano, chtěl jsem to a šel do toho. Jen jsem nechtěl řádit ve vaně a pak si tam zaplavat s vlastními dětmi a dal jsem najevo, že můžeme opustit už chladnoucí vodu a přemístit se do připravené postele. Tedy se zastávkou u ručníku a s dolitím šampusu na eliminaci posledních zábran.

Hele, Klárka sáhla přes okraj vany pro plavky a natáhla si spodek. Podprsenku už ne a já pochopil, že je tu mindrák číslo dvě.

Prvně mi prolítlo hlavou, že při prstování jsem žádnou anomálii neobjevil, tak proč ty plavky? Pak jsem si říkal, že možná nějaká pigmentace. Ono pod rozvlněnou hladinou a zešeřelé místnosti s intimním nasvícením toho moc vidět vážně není.

Nic, zkrátím to. Já nahý, ona v spodku od plavek, tichá cesta k flašce sektu, divné mumlání nás obou a erekce zas v háji.

No, bylo na čase prolomit i tuhle bariéru a být za ještě většího gentlemana, co prostě dívce musí dopřát pocit, jak je krásná a úžasná, i kdyby to tak nebylo. Hlavně tedy dívce, ve které už byla zasunutá byť i malá část vašeho těla a to ne zrovna ta k tomu primárně určená. Prostě teď to zabalit fakt nešlo.

Interkomem jsem objednal druhou lahev, dolil sklenky, nechal jí se opít, vedl jsem při tom pochvalné řeči a hladil ji tam kde mi to na světle a bez roušky vody kolem těla dovolila.

Jen co trochu víc povolila, odtáhl jsem jí do postele a dal se do díla. Fakt jsem nebyl nadrženej a být to jen o mně, už jsem byl oblečený a doma.

Ležela tam, oči zavřené, já se činil, masíroval ji, laskal, líbal a pomalu rozevíral její stehna a snažil se dostat blíž a blíž k jejímu klínu. Nechala mne a já pomalu a v očekávání něčeho divného a odpudivého začal stahovat ty její plavečky.

Klín měla opravu hladce oholený, štěrbinku úzkou, stydké pysky tak akorát a poštěváček naběhnutý a lákající k lízání i laskání prsty. Z mého pohledu krásná kundička a fakt jsem nechápal, co má za problém. Snad jen byla víc vlhká, než jsem byl zvyklý, ale to rozhodně nebyl důvod klín tak bláznivě skrývat. Zasunul jsem do ní nejdřív jeden prst, pak druhý a třetí, víc ne, byla vážně drobná a její dírka krásně těsná. Hrál jsem si v ní prsty, lízal ji a pak se začal pomalu přesouvat celým tělem výš, až jsem s prsty jedné ruky v její dírce a s dlaní druhé na jejím prsu skončil penisem opřeným o její svatyni. Nebránila se a já už ztratil poslední zábrany a chtěl jen jedno jediné, být v ní a pořádně si to užít.

Vytáhl jsem z ní své prsty a pomalým tlakem a zásunem je nahradil svým mužstvím. Někde pod povrchem všech příjemných pocitů jsem zaregistroval, že zas váhá, ale ne dost, aby mi bránila a ač jsem částí mozku dumal nad zdrojem toho napětí, ta větší a níž položená část mé „mysli“ nedovolila jediné zadrhnutí a započatém díle a já začal pomalu pulsovat v její dírce.

Co přišlo pak bylo šílené a úžasné zároveň. Jako by z ní spadlo břemeno větší než ona sama a z zakřiknuté, zamindrákované slečny byla šílená nymfomanka, pro kterou nebylo nic dost a chtěla stále víc.

Píchali jsem jako králíci v posteli, pak na zemi, když jsem při jedné krkolomnější změně pozic nechtěně opustili pelíšek, vzal jsem si ji na stojáka a pak mne dokonce odtáhla ke dvěřím od apartmá a vůbec se netajila vzrušením a touhou šukat tak, aby to každý věděl a dokonce v jednu chvilku jsme to dělali na chodbě hotelu, kde jsem to do ní bez zábran pustil a ani mne nenapadlo řešit, zda bere prášky, nebo ne.

Následoval hopsací návrat do „pokoje“, spojení jak psi, aby jsme za sebou nenechali stopu z mého semene a její šťávičky, které mimochodem produkovala víc než dost.

Rychlé omytí, sprcha, další mazlení a nádherný orál, který trval snad celou věčnost a skončil dalším proudem semene.

A pořád neměla dost! Nejsem už nejmladší a sex doma už má spíš periodu jako Vánoce, ale ač bych nečekal, že se mi po té jízdě znovu postaví, v jejích rukách a puse to prostě nešlo jinak.

Třetí kolo bylo další šílenou jízdou, kdy najednou slyším, jak mi říká pane a já jí kurvo. Chtěla být ovládána a já měl chuť být tyranem. Tiskl jsem jí hrdlo, ne abych ublížil, ale abych ukázal že tady jsem pánem já. Bušil jsem do ní, díval se jí do očí a nadával jí do děvky, co šuká s každým a chtěl ať nastaví zadek a drží jak čubka. Poslechla bez zaváhání a já se do jejího análu hrnul jak smyslů zbavený a bylo mi fuk, jestli natrhnu jí, nebo si natrhnu sám kůži na svém ptáku.

Stiskl jsem jí v bocích a mačkal ji jak hadrovou panenku. Přirážel jsem až mi bolely koule od nárazů do jejího klína. Cítil jsem teplo a neskutečné těsno kolem mého údu a vnímal jsem jak slábne, měkne a prosí ať přestanu, ale nešlo to a já věděl, nebo chtěl jsem vědět, že přestat nemám a mám dílo dokončit.

Vymáčkl jsem v posledním vzepětí ze sebe velký výkřik a málo semene.

Zhroutili jsem se na postel, ona šeptala mé jméno a hladila mne po rukách, kterými jsem jí tiskl k sobě a já lapal po dechu a vnímal, jak spokojeně vrní a věděl jsem, že vše bylo správně a neublížil jsem a její prosba ať přestanu byla jen součást celé hry.

Pak už byl jen lehce stydlivý úklid a návrat do reality.

Jak odezněl účinek endorfinů, svět zase zaútočil váhou svých potřeb a nutností a já ji odvedl ven, doplatil za druhý šampus, dal velké dýško a s kapkou studu jsem opětoval šibalské mrknutí slečny co obsluhovala za barem.

Odvezl jsem ji před její dům, rozloučil se polibkem a jel za kamarádem dát si pořádnou sprchu a smýt ze sebe i poslední stopy své nevěry, než se vrátím domů.

Cestou autem jsem si přehrál celé to dění a skončil s myšlenkou, že musím zjistit důvod té obavy ze stažení spodního dílu plavek. A pak jsem přidal druhou, říkající, že dnes jsem nebyl nevěrný, jen jsem jedné úžasné slečně pomáhal léčit zbytečné mindráky a příště musím naopak já překonat blok z nevěry, pokud ji nemohu skrýt za to nezbytnou pomoc bližnímu svému

Ale to už je jiný příběh a třeba ho časem také vypovím.

Když jsem se svěřil s tímto pro mne velmi nevšedním a nečekaným začátkem kariéry nevěrníka, stále se mi hlavou honí jediná myšlenka … jak by to celé dopadlo, kdybych nebyl takový samaritán a celé to zabalil v okamžiku, kdy mi klesl kámoš zpět do polohy visící a já se zachoval jako normální chlap a tu v té chvíli pro mne vlastně nepřitažlivou dívku poslal kam se občas posílá. Ale nestalo se a já nelituji

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *