Nevěra ze slušnosti 3

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Po nádherném dlouhém orálním sexu, který mi Klárka přichystala jako nečekané zpestření pracovního odpoledne a o kterém jsem vám vyprávěl v předešlé povídce, jsem nedokázal myslet na nic jiného, než na další pokračování své nevěry a jen mezi námi, profitovala z toho i má žena. Jak jsem se bál, že to praskne, snažil jsem se doma o to víc a i sexu najednou přibylo. Naivně jsem si myslel, že tím skvěle zamaskuju své touhy po milence a dnes už na to vzpomínám s pobaveným úsměvem. Já vím, že žena ví a ona ví, že vím, že ví Prostě klasika

Klárka byla nějaký čas nedostupná. Skype, ICQ, maily, SMS … nikde nic. Ne že bych ji pronásledoval! Poslal jsem mail, po čase SMS a když jsem byl on-line, sledoval jsem, zda se přihlásí. Dlouho nic a když jsem ji pak potkal na ICQ, vlastně už jsem se ani na nic netěšil a spíš jsem byl rozmrzelý a nějak jí chtěl dát pocítit, že takhle mne zazdít není příjemné. Než jsem stačil cokoli napsat, dorazilo: Ahoj Jak se máš? … Napsal jsem cosi lehce jedovatého, pak to smazal, nadechl se a odpověděl jsem, že OK a jak ona.

Prostě chvilku taková dost zbytečná konverzace a když už jsem to chtěl pomalu zabalit s pocitem, že holt je všem orálním krásám konec, překvapila mne pozváním do kina, prý běží něco na co by moc ráda, ale manžel jako vždy nechce a stejně by tam raději šla se mnou.

Chlapi, co na to asi chcete říct, když už se vám zas hrne krev do rozkroku a hlavou vám víří vzpomínky. Vše zapomenuto, čekání bylo vlastně jen krátkým okamžikem a jde se do kina. Tedy jede, multikino je v krajském městě a od nás to pár kilometrů je.

Když se mne dnes zeptáte, o čem to bylo, tak fakt nevím. S jistotou můžu říct, že jsem si koupil nachos s rajčatovou omáčkou a slupnul ho ještě během reklam. Dělám to tak vždy, tak bych se divil, kdyby tenkrát ne. Film jsem fakt moc nevnímal a byť bych asi dokázal dohledat maily (nic nemažu a a data vždy přesouvám na nové PC), ve kterých se kino domlouvalo, tak k čemu.

Film se promítal ve větším sále a návštěvnost byla mizerná. Což mi ale vůbec nevadilo. Měl jsem tušení, že jen na film nejdeme a jak se mi hlavou honily fakt peprné představy, byl jsem vděčný, že mi při jejich případné realizaci nezabrání blízká přítomnost další filmových nadšenců.

Krabička od nachos už trůnila na sousední sedačce a Klárka se něžně tulila. Všude krásné tmavé šero a na plátně cosi, co mne nezajímalo ani trochu.

Pohladil jsem Klárku po vlasech a když se víc přivinula, začal jsem ji jemně masírovat na zádech, škrábat prsty přes oblečení a s každým pohybem jsem se víc a víc přibližoval k jejímu pevnému zadečku, nebo k malým, ale vstřícným prsíčkům.

Rozhodně se nesnažila odtáhnout, ale ani jsem neměl pocit, že má sama nějaké lumpárny v úmyslu. Trochu mne to zarazilo, ale že bych přestal provokovat, to ne. Navíc jsem díky tomu nemusel „čelit“ obavě, že bude Klárka chtít sex v kině a já neustojím přítomnost cizích lidí, byť mne ta myšlenka chladným nenechávala. takhle to vypadalo, že pánem situace jsem já a tedy rotika bude jen taková, která mi bude vyhovovat.

Kus filmu už byl pryč a já už Klárky záda sjížděl dlaní i nehty pod jejím oblečením. Podprsenku neměla, tak i na laskání prsíček a tvrdých, trčících bradavek došlo. Aby taky ne

Jen do kalhot jsem se jí nemohl dostat. V té poloze v jaké byla, téměř ležící v mém náručí, to prostě nešlo. Tam by se dostal jen kouzelník.

No, když to nešlo do kalhot, našel jsem si jiný cíl. Nadržený z předešlého laskání a s chutí zkusit víc, jsem Klárku začal pomalu svlékat. Nejen že se nebránila, ale ožila a sama mi lehce a nenápadně pomáhala v okamžicích, kdy se mi jemné stahování trička směrem k šíji ne zrovna dařilo. No, nenápadně Prostě se musela přizvednout, abych neskončil s tričkem zaseknutým mezi mým stehnem a jejím bříškem.

Najednou tam na mých stehnech ležela nahoře bez, tričko se válelo vedle krabičky od lupínků a rajčatové omáčky a Klárka se pomalu přetáčela tak, abych mohl lépe laskat její drobná ňadra. Stud z malého poprsí byl kdo ví kde a já si pekelně užíval, že v kině osahávám nahou holku a kolem nás je pár lidí, kteří na to mohou kdykoli přijít.

Klárka chtěla víc a dávala mi najevo, že má i jiné partie, než jen hrudník a záda. Spolu jsme rozepnuli její kalhoty a postahovali je co nejméně nápadně dolů, ke kolenům a pak i kalhotky. Tísnili jsme se v dvojkřesle a já jí sjížděl pěkně celou. Prsa, šíje, záda, zadeček, … když jsem jí prstíkem vjel do análku, jen tiše kvíkla a držela. Když jsem jí do kundičky zasouval nejdřív ukazováček, pak přidal prostředníček a prsteníček, slastně vzdychala a já se blahem tetelil.

Byla šikovnější než já a taky jsem neměl tak těsné kalhoty a než jsem se nadál, sám jsem byl obnažený a můj penis se hrdě tísnil v její malé pusince.

Na plátně se cosi odehrávalo, jakási směs divných barev, víc jsem přes přivřené oči neviděl. Vzdouval jsem se když mne sála a víc a víc jí vrážel prstíky do dírky, jako bych jí píchal a ne jen prstoval.

Nevnímal jsem svět kolem a když se z ničehož nic zvedla, nasedla si na mne čelem k plátnu a pojala mne do své mokré svatyně, bylo už mi všechno fuk. Mozek se sice občas pokusil o varování, že nás každý vidí a bude průšvih, ale penis vše držel pevně v „žaludu“ a vysílal nadmíru konejšivé vlny rozkoše přesně tam, kde se rodily ty hloupé, zbytečné a otravné asexuální myšlenky.

Pomalu tam na mně jezdila a já se držel, abych se neudělal. Nechtěl jsem o tu rozkoš moc rychle přijít a pak, ač penis dokázal umlčet stud plynoucí z prozrazení našeho konání, myšlenku na semeno tekoucí mi po nohách a lepících vše co mu přijde do cesty, tu zahnat nedokázal.

Klárka se udělala těch pár lidí v kině muselo pochopit, že na plátně se nic odpovídající tomu zvuku nemohlo odehrávat. Pár hlav se obrátilo směrem k nám, ale víc než Klárku sedící hodně blízko mne vidět nemohli. Seděli jsme v poslední řadě a nejbližší soused byl o nějaké tři, čtyři řady níž a bokem. Ale i tak určitě nikdo nepochyboval, co se právě odehrálo nad jejich místy k sezení.

Skončil film, Klárka už byla dávno oblečená, já také, byť dostat do kalhot stále trčící penis byl úkol nadlidský.

Z kina jsme vyšli zavěšení jeden do druhého. Bylo mi ukradené, jestli v obchoďáku, kde je multikino, nepotkáme někoho kde mne zná a má nevěra se prozradí. Navíc bylo hodně pozdě, tak to ani moc nehrozilo. Chtěl jsem jen rychle najít auto a co nejdřív se dostat někam, kde si i já dopřeju pořádný orgasmus a ulevím si od příšerného napětí mezi nohama.

Když mi pak Klárka řekla, že sex nebude, že si musím taky nechat něco pro ženu, začal jsem hledat tlačítko pro katapultáž spolujezdce střešním okýnkem.

Klárku jsem vysadil poblíž jejího domu, dostal jsem polibek na rozloučenou a k ní šeptaný příslib, že příště si užiju zas já.

Domů jsem přijel stále ještě notně vzrušený, rychle jsem se opláchl a zalezl do postele k ženě. Nebudu nic lhát. Zajel jsem k manželce pod peřinu, než se stihla pořádně probudit, už jsem byl v ní a pak už jsem jen přirážel a ona spokojeně držela. Sex to byl hodně krátký a dávka semene naopak značně velká. Druhé kolo sprchy jsem absolvoval se ženou a když se mne zeptala, co že to dávali, že jsem přijel tak nadržený, něco jsem jen zamumlal a prchl do postele, předstírajíc únavu a spánek.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *