Nevěra v přímém přenosu

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Na vojnu jsem nastupoval již starší a ženatý. Bylo to přání mé přítelkyně, která chtěla být již vdanou paní. Týden před ukončením vojny se mi podařilo přesvědčit velitele, aby mi dal mimořádný opušťák. Ve čtvrtek odpoledne odjezd, v pátek večer příjezd. Včasný návrat si velitel pojistit tím, že jsem v sobotu ráno v sedm hodin nastupoval službu. Kdybych přijel později, byl by z toho velký průšvih. A týden před civilem. Skutečným důvodem mé žádosti o opušťák, který jsem pochopitelně neuvedl, bylo, že jsem již 3 měsíce nebyl doma z důvodů různých cvičení a 24 hodinových služeb.

Prožití opušťáku jsem měl již přesně naplánováno. Ve čtvrtek ve čtyři odpoledne sednu na rychlík, za hodinu a půl budu u manželky. Noc na pátek bude bouřlivá, v pátek dopoledne se budu regenerovat, odpoledne se ještě trochu pomiluji a večer pojedu zpět do kasáren. Za týden již budu definitivně doma.

Podle předpokladu jsem před čtvrtou hodinou odpolední seděl v rychlíku a směřoval za milovanou manželkou – říkejme ji Hanou.. Cestou jsem snil o jejím krásném těle. Hezké, husté k ramenům sahající tmavé vlasy přecházely k úzkým ramenům. Její hruď zdobila pevná, pěkně tvarovaná ňadra velikosti 3 až 4 s velkými dvorci a vyvinutými bradavkami, kterým stačilo málo a zbytněly. To bylo vždy něco pro pánské okolí. Z tohoto důvodu většinou nenosila podprsenku, neboť ráda provokovala. A mě se to též líbilo. Prsa měla tak citlivá, že jejich delší laskání stačilo k tomu, aby měla orgasmus. Ploché bříško bylo zakončeno pod pupíkem malým ale hustým tmavým lesíkem, který byl tak hezky od přírody tvarovaný. Nemusela si ho ani v létě do mini plavek upravovat. Při blížícím se orgasmu mezi vyvinutějšími velkými pysky vždy vykukovala pod lesíkem hlavička poštěváčku, který byl též nadprůměrně vyvinutý. To byla nádhera. Její tělo zakončovaly dlouhé, štíhlé a pěkné nohy. Do svých 20 let dělala modelku. Její míry byly 98-66-99.

Před půl šestou, prakticky na čas, zastavil rychlík v dotyčném městě. Když jsem vyšel z nádraží, autobus MHD byl již pryč. Co teď? K podnájmu, kde tehdy bydlela, bylo možno se od nádraží dostat pěšky doprava po silnici, která ústila na křižovatce proti krátké slepé uličce, kde ve třetí vilce od křižovatky přebývala. Tato cesta trvá půl hodiny, pokud by mě nikdo nesvezl stopem. A nebo zvolit tzv. cestu přírodou. Kousek po silnici vpravo, mezi domky kolem zahrádek po cestičce vzhůru do sadu a podle lesíka-remízku- z kopce dolů. Pár metrů od křižovatky se cestička napojuje na silnici od nádraží. Tato trasa trvá při rychlé chůzi asi čtvrt hodiny. A tak jsem se rozhodl pro ní. Z vrcholu kopce bylo vidět na vilku, kde Hanka tráví opuštěná dlouhé noci. Když jsem došel do sadu na kopci, viděl jsem v ulici stát nějaké osobní auto. Jak jsem sestupoval dolů, najednou jsem uviděl, že z domu vyšla má Hana v krátké modré sukýnce a světlé halence.V tomto oblečení se mi moc líbila. Přidal jsem do kroku, abych ji zastihl ještě na křižovatce a nikam mi neodešla. Najednou se otevřely dveře auta a ona si bez zaváhání do něj nastoupila. To mě zarazilo a zastavil jsem se. Auto se rozjelo a odbočilo do města. Co teď.

Po chvíli jsem si dodal odvahy a šel se zeptat bytné, kam že odjela. Nic vážného jsem si v té době snad ani nepřipouštěl. Bytnou jsem dobře znal a tak jsem zazvonil. Při otevření dveří se bytná zarazila a zeptala se mě, co tady dělám. V tu chvíli mi začal na plné obrátky pracovat mozek. Zamítl jsem původní myšlenku, že se zeptám, kam že odjela a kdy se vrátí. Začal jsem si vymýšlet, že jsme s vojenskou kolonou přijeli do města pro materiál, že jsem velitelem jednoho auta a že mi velitel kolony dal volno, abych se podíval za Hanou. Nejpozději za půl hodiny musím být zpátky (kasárna byly vzdáleny od vilky asi 5 minut chůze). Bytná tomu zřejmě uvěřila a začala již v klidu říkat, že ji Hana volala, že bude dnes v práci asi do šesti hodin, protože dostala nějaké naléhavé úkoly a že by mohla být doma o půl sedmé. Že je škoda, že jsem ji nezavolal, že by určitě nebyla v práci přesčas, protože se na mě moc těší, až půjdu z vojny domů apod. Samé lži. Těžko, ale se strojeným úsměvem, jsem se s předstíranou lítostí odporoučel. Bylo mi zle. Svíral se mi žaludek a toužil jsem být sám. Při cestě ke křižovatce jsem si uvědomil, že musím zatočit doprava do města, kudy se jde ke kasárnám, že nesmím jít k nádraží, kam jsem původně chtěl. Vůbec jsem nevěděl co budu dělat. Pouze mi bylo jasné, že se nemůžu dnes vrátit do kasáren. Po zatočení na křižovatce jsem se nenápadně podíval zpět k vilce. Paní bytná stále stála před vilkou a dívala se za mnou. Toto setkání jsem zvládl dobře, utěšoval jsem se.

Jak jsem tak šel po chodníku, uvědomil jsem si, že se mi do města nechce, že chci být sám. Po chvíli jsem mezi domky uviděl doleva cestičku, kterou jsem neznal a nikdy po ní nešel.. Odbočil jsem na ní. Stoupala k remízku u sadu tvořenému několika stromy a keři, ale z druhé strany než jsem šel kolem něj od nádraží. Zamyšlený jdu po cestičce dál, až jsem si všiml za keřem vyčuhujícího kousku osobního auta. Divně se pohupovalo. Má zvědavost mě přinutila, blíže se na něj podívat. Co jsem neviděl bylo vzrušující.

V autě ležela na břichu nějaká žena, nebylo ji téměř vidět, neboť na ní ležel velký chlap a divoce ji souložil. Díky dlouhodobé absenci se mi penis ihned postavil. Začal jsem si ho hladit. To nestačilo, proto jsem si lehnout na zem a začal ho pořádně masírovat. Výstřik na sebe nenechal dlouho čekat. Byl to nádherný střik do roští směrem k souložícímu páru. Lehnutím na zem jsem ztratil výhled do auta přesto, že jsem byl na vrcholu malého úvozu nad autem. Po uspokojení jsem si uvědomil, že jsou slyšet z auta nějaké jiné zvuky. Utřel jsem si penis do vojenského kapesníku, trochu se upravil, znovu se postavil, tentokrát pouze v podřepu a podíval do auta. Co jsem uviděl mi vyrazilo dech.

Souložící pár už změnil polohu, žena leží na zádech s nohama na ramenou muže, který do ní buší s nevídanou intenzitou. Ta žena je moje Hanka. Když jsem viděl ten obrovitý penis, jak v ní opakovaně mizí, dostal jsem křeče do žaludku a udělalo se mi nějak slabo. Nevěděl jsem co dělat. Vlítnout tam, otočit se a utéci nebo co? Nepochopitelně jsem ztvrdl a zíral jako ve snu co bude dál. Byla to skutečnost nebo nějaký film?

Hana mění polohy nohou. Natahuje je, kříží na zádech milenci, ohnuté v kolenou opírá o sedačku auta a hlavně divoce přiráží. Přitom milence hladí po vlasech a líbá ho. Dělá věci, které jsem s ní při milování prakticky nezažíval. Souložit ze zadu se mnou kategoricky odmítala stejně tak, jako se při styku líbat. A přirážení bylo též její slabinou. Nevím, jak tato podívaná dlouho trvala. Uvědomoval jsem si, že milenec funí čím dál víc a Hančin hlasitý projev zesiluje. Kromě vzdechů stále častěji nutí milého ke zvýšení frekvence a intenzitě přírazů. Vykřikuje, že již brzy bude a stále intenzivněji přiráží. Začíná ho tahat za vlasy a vydávat ze sebe neidentifikovatelné výkřiky. V kolenou ohnuté nohy čím dál více roztahuje, až je otevřená téměř do 180 stupňů. To už milý nevydržel. Vydal ze sebe směsici vzdechů a s celým zasunutým penisem v Hance přestal přirážet, pouze se chvěl. Uvědomil jsem si, že právě stříká do manželky sperma. Hanka nebere antikoncepci, tak má snad prezervativ, proběhlo mi hlavou.. Protože není Hana ještě na vrcholu, začíná ho nutit pokračovat v souloži rukama položenýma na zadku. S námahou se pomalu trochu pohybuje, což je kompenzováno neskutečným přirážením se strany Hany. Za chvilku je vše ukončeno hlasitými skřeky s následným natažením noh, odstrčením milého ze sebe a převalením se Hany na bok. A já stále koukám jako vyjevený.

Najednou je klid. Ona leží na boku se skrčenýma nohama u sebe, on si začíná stahovat z povadlého penise prezervativ. Něco prozkoumává a pak se nakloní k Haně a něco ji šeptá. Hana vykřikne “CO ŽE“ a prudce se posadí. A začne to. Z jejích úst se ozývají slova, která jsem snad od ní nikdy neslyšel. Že je blbec, idiot (to je to mírné) atd. atd., že si nedovede ani nasadit prezervativ, že má polovičku, že věděl, že nic nebere atd. atd. Vyrozuměl jsem, že mu praskla ochrana. Z přílivu slov dále vyplynulo, že to spolu táhnou již delší dobu, že něco podobného se jim už stalo, ale že nyní by případné těhotenství již na mě nesváděla, že by vše řekla jeho ženě. Dozvěděl jsem se další zajímavé informace, které potvrzovaly mé podezření, které jsem si nechtěl vůbec připustit. A též mi byl vlastně sdělen skutečný důvod Hanou požadované svatby ještě před vojnou. Byl jsem v šoku. Tolik důležitých informací jsem získal za tak krátkou dobu. To se stane málokdy.

Mezitím našla v kabelce kapesník, vystoupila nahá z auta a obličejem ke mně se začala mezi nohama utírat. Následně si dřepla a stále čelem ke mně se vyčůrala. Vytáhla z tašky další kapesníček a znovu se dole utírala. Oba zahodila do křoví, natáhla se do auta pro halenku a oblékla si ji. Pak něco dalšího hledala v předklonu v autě. Přitom byla rozkročená, zády ke mně s vystrčeným pozadím. Mezi stehny ji byla vidět ještě zduřelá kundička. To byl dráždivý pohled. Vždyť jsem byl vzdálen od nich asi 4 metry. Následně se otočila a začala si navlékat světle fialové mini kalhotky, které jsem ji dal o svatební noci a slíbila mi, že je bude nosit pouze tehdy, když bude se mnou. To byla poslední rána toho dne. Mezitím milý upravil vnitřek auta, Hana si navlékla sukni, sedla si do auta a odjeli. Já zůstal sedět a přemýšlel co dál. Náš vztah dostal takovou ránu, že jí byl po zbytek soužití vážně poznamenám.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *