Nevěra po francouzsku

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Jemuji se Helena a nevěra se stala občasnou, ale vítanou součástí mého života.

Můj manžel je hodný, laskavý, domácí kutil, pivař (nic proti pivařům). Mám ho moc ráda, jsem s ním už přes dvacet let. Trochu mi v poslední době chyběla vášeň a vzrušení, no, hlavně sex, ale už je to v „pořádku.“ Tedy asi to není v pořádku tím způsobem, jakým jsem to provedla já, ale co se dá dělat. Stalo se.

Jak jsem řekla, manžel je rád doma nebo s přáteli v hospodě. Já jsem spíše na víno. Miluji Francii, vše co je s ní spojeno. Jednoho dne jsem se rozhodla, že se začnu učit francouzsky. Manžel souhlasil, ať chodím, hodně mě podporoval, ale odmítl se účastnit. Prý stačí, když bude umět jeden z nás :-). Tak jsem začala chodit na odpolední kurzy ještě asi s osmi lidmi. Byli přibližně stejně staří jako já a trochu starší. Ale vlastně se rozhodli chodit z hodně podobných důvodů jako já, takže jsme si rozuměli. Učitelka byla taky milá a prý když nám to půjde, má kamaráda Francouze, přivede ho a budeme mu moci ukázat, co už umíme. To nás docela inspirovalo a vrhli jsme se do učení. Většina z nás už měla jaké takés domácí pokusy za sebou, takže začátek šel rychle. Už jsme cítili, že nám to docela jde a začali jsme naléhat na paní učitelku, aby nám přivedla svého kamaráda. Prý se s ním tedy domluví.

Co slíbila, to splnila. Další hodinu na nás čekal rodilý Francouz. Byl to krásný chlap, vysoký, lehce prošedivělé vlasy a samozřejmě uměl skvěle francouzsky i česky, musím přiznat. Tato hodina byla úžasná. Hned jsme se do učení vrhli s větší vervou. Ke konci kurzu jsme začali chodit po hodině do vinárny kousek od školy. Paní učitelka nám připravila překvapení a přivedla Nicolase za námi. Všichni jsme se snažili s ním hovořit francouzsky, z čehož byly dost komické situace. Zřejmě se mu s námi líbilo, protože slíbil, že příště přijde zas, abychom mohli trénovat konverzaci. Párkrát to tak vyšlo a jednou jsme se trochu zapovídali jen my dva.  Ostatní pomalu odešli a nám se nějak nechtělo domů. Nakonec jsme zůstali tak dlouho, že za námi už skoro zavírali. Šli jsme procházkou parkem, drželi se za ruce a tulili se k sobě. Vůbec jsem si na manžela nevzpomněla. Nakonec jsme skončili u Nicolase v bytě. Byt byl malý, ale zařízený jako u něj doma ve Francii. Byla jsem v sedmém nebi, úplně uchvácená. Nicolas otevřel víno, pustil hudbu a vyzval mě k tanci. V malém obýváku to sice nebylo úplně jednoduché, ale o to víc jsme se museli tulit. Za chvíli už mě vedl do ložnice, tam mne pomalu svlékl a pomilovali jsme se. Nicolas je úžasný milenec. Bylo to tak vzrušující a vášnivé, i když nejsme nejmladší, připadla jsem si jako osmnáctka. Dali jsme si víno, něco málo k zakousnutí a po dalším dlouhém povídání jsme se pomilovali znovu. Déle zůstat jsem si už netroufla a vydala se domů. Bylo už po půlnoci, na telefonu starostlivá SMS od manžela, kde že jsem tak dlouho. Honem jsem odepsala, že jsme se zasekli na konverzaci a jsem na cestě. Připadala jsem si najednou divně. S Nicolasem mi bylo moc dobře, ale s manželem je mi dobře už tolik let a vlastně mi (teď už) vůbec nic nechybí. Předali jsme si s Nicolasem telefonní čísla a je pravda, že čas od času se sejdeme na skleničku a většinou zůstane jen u toho. Ale také ne vždy. S manželem nám to klape lépe než kdy jindy. Občas si spolu dáme i trochu vína a nedávno jsme se vrátili z dovolené ve Francii, která byla velmi povedená a vlastně i romantická Tak proč se trápit, že jsem sem tam, maličko, nevěrná … někdy nevěra vztah neničí, ale znovu vybudí.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

1 Response

  1. Atomakpakomák napsal:

    Typická ženská výmluva-Tak proč se trápit, že jsem sem tam, maličko, nevěrná … někdy nevěra vztah neničí, ale znovu vybudí. Sama víš že to je lež a až to tvůj manžel zjistí a že vlastně nevěra trvá dodnes…..budeš litovat že si s ním kdy skončila v bytě…a ty víš že mám pravdu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *