Nevěra o svatební noci

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

Četl jsem tu už mnoho příběhů a nikdy nepřispěl. Ale od té doby, co se tu řeší příběh ze svatební noci, si říkám, že je čas taky přispět. Asi to nebude moc čtivé a určitě ne plné erotiky, ale to obvykle pravda až tak nebývá. Můj příběh je starý víc jak deset let a je to má první a (doufám) poslední nevěra.

Vše ale začalo mnohem dřív, než jsem poznal svou milovanou ženu.

Jako studen vysoké školy jsem na jedné akci s přáteli potkal kouzelnou mladou dámu. O rok mladší než jsem byl já, ale určitě sexuálně vyspělejší. Ta akce neskončila mezi mnou a tou slečnou sexem, jak by se mohlo zdát, ale naopak jen jednou pusou, na kterou už asi nikdy nedokážu zapomenout. S tou mladou dámou jsem pak udržoval takový zvláštní vztah. Táhlo nás to k sobě a současně jsme nechtěli jeden s druhým spát. Prostě nekonečné, lehce intimní a při tom počestné přátelství. Ta slečna za mnou pak přijela přes půlku republiky a našla si novou práci. Ale pořád jen kamarádi a nikdy nic víc. Takhle jsme spolu a současně odděleně žili do mých třiceti, tedy dobře dvanáct let a prostřídali spoustu partnerů a partnerek. Tedy ne, že bychom si je měnili, jen jsme prošli spoustou vztahů a jediné co nikdy neodešlo, bylo to naše zvláštní přátelství. Jeden pro druhého jsme byli vždy oporou a vrbou, když to bylo třeba.

A pak jsem poznal svou současnou paní. Rok jsme spolu chodili. Spousta sexu, souznění a hlavně má paní bez potíží zvládala tu mou podivně blízkou kamarádku, což se nikdy před tím ne a ne podařit. A pak, v nestřežené chvíli, jsem kývl na svatbu.

Přípravy mne pohltili, kamarádka nám aktivně pomáhala a musím říct, že z mého rozhodnutí měla velikou radost. Asi jako když je sestra hrdá na dospělost svého brášky. Nebo tak nějak J

Přišel den D a vyšlo nám snad úplně všechno. Počasí, svatba, první hostina s rodinou a širším okruhem přátel a pak skvěle začala i noční akce pro „mladé“. Svou ženu jsem si bral z lásky a s vědomím, že tím vstupuji do nové životní etapy. Dokonce už jsme plánovali i děti, jen jsme netušili, že příroda plánovala o něco dříve než my.

Mé novomanželce noční akce a pití nesedlo. Protože nechtěla být tím, kdo utne zábavu a chtěla, abych se dál věnoval hostům, požádala bratra, který nám dělal rozvoz a už se stejně chystal končit, aby ji odvezl k nám domů. Mně popřála, ať si naši svatební noc užiju i bez ní (čímž ale určitě neměla na mysli sex) a nedělám si vrásky z její nepřítomnosti. Dlouho jsem odporoval, ale přiznám se, že ne zcela upřímně a když jsem si byl jistý, že mne doma vážně nechce a nepotřebuje, rozloučili jsme se.

Zábava pokračovala dál, lidi postupně odpadávali po alkoholu a únavou a taxík je rozvážel do postelí. Poslední jsem skončil já s tou mou věčnou kamarádkou. Oba silně pod vlivem, ale stále bez chuti spát či odpadnout. Personál pronajaté restaurace už toužil po konci a jemně nás požádal, ať už to zabalíme. Zavolali nám taxi a já jako gentleman zadal nejdřív adresu kamarádky a pak bych byl odjel za svou novomanželkou, kdyby …

Už v taxíku naše doteky byly intimnější, než cokoli za posledních mnoho let. Vlastně to bylo poprvé, co jsme se spolu takhle dokázali a chtěli dotýkat. Nic sexuálního, naopak. Drželi jsme se za ruce, prsty propletené, já ji hladil palcem po jemné kůži ukazováčku a ona mi ten drobný pohyb opětovala. Taxík nás vyložil a já k ní šel na kávu … prý abych domů nepřijel moc opilý a nadržený, když té mé není dobře. Inu, kamarádka byla vždy hodně starostlivá.

Náš v životě druhý intimní polibek (pusu na tvář při mnoha svátcích a narozeninách nepočítám) přišel ve výtahu a do dveří jejího bytu jsme se skoro vlámali, jak jsme jeden druhého svírali a tiskli a při tom se pokoušeli najít klíč a otevřít.

Od dveří do postele to bylo příliš blízko a v posteli se dá buď spát, nebo se milovat. Já s kamarádkou na spaní myslet nedokázal a na svou ženu také ne.

Nekonala se žádná předehra, oba jsme chtěli jen jedno a oba jsme si to od druhého rychle vzali. Rychle tedy s ohledem na množství alkoholu v krvi a tím pádem i poněkud větší výdrž. Milování bylo … tak nějak jsem si ho s ní představoval, když nám bylo osmnáct a náš vztah byl po té první společné akci otevřenou knihou. Bylo to jako vrátit se do puberty a užívat si živočišnou touhu bez snahy po finesách a potřeby uspokojit toho druhého dřív, než sám sebe.

Nemůžu říct, že si z té noci, tedy spíš rána, pamatuji úplně vše. Spíš dnes už ty nejdůležitější momenty, pocity, vnímání sebe sama. Vím, že náš sex skončil mým orgasmem, kamarádka si vzápětí, stále se mnou v klíně, dopomohla rukou. Pak následovala už lehce trapné krátké hlazení a odchod do koupelny k očistě. Ona první, pak já, nikoli spolu. Oblékl jsem se, rozloučil, opět pusou na tvář a venku si přivolal taxi a odjel domů.

Díky vínu v sobě jsem to ráno ještě svou nevěru neřešil. Prostě jsem přišel domů, svlékl se a lehl si k manželce, která se jen zavrtěla, přitulila a spala dál. Hladil jsem jí po vlasech, rameni, oblém zadečku a stehnu. Ne abych ji vzbudil a pomilovali jsme se, ale tak nějak konejšivě. Pamatuji se, že jsem ani nemyslel na to, co jsem právě provedl s kamarádkou. Jako by se to celé stalo někomu jinému, jinému tělu a mysli. Alkohol mne doháněl a já se vážně cítil jako by mimo své tělo. Pak už si jen uvědomuji pád do zapomnění a probuzení odpoledne, kdy mne hlava bolela jako střep.

Po probuzení jsem měl okno. Střípky paměti z noci a rána jsem skládal skoro celý den. Čím víc jsem si vzpomínal, tím horší to bylo. Pak už jsem si jen svou nevěru musel potvrdit, protože jsem odmítal uvěřit, že se to mohlo stát, že nejde o mou opileckou fantazii. Bohužel nešlo a kamarádka mi to ne zrovna ochotně potvrdila po výměně pár SMS.

Ptáte se, co bylo dál? Nic, žádné drama. Od okamžiku, kdy jsem si nevěru uvědomil, jsem také věděl, že ten pocit viny je jen můj a určitě se ho nezbavím tím, že to manželce vyklopím a budu žádat o odpuštění. Kamarádka také nikdy nic neprozradila a dodnes je to naše tajemství. A možná i díky tomu jsem své ženě (snažím se být) co nejlepším manželem a našim třem dětem tátou. To první se narodilo dřív než devět měsíců po svatbě, což už vám asi došlo J

A tady můj příběh končí. Vím bezpečně, že má žena na takový web jako je tento nezavítá a já sem chodím … no, to vlastně sám přesně nevím. Možná ta sdílená nevěra není tak velkým břemenem, nebo mi stačí o nevěře číst a nevyhledávám ji pak jinde. Nejspíš obojí

Všem, co chtěli číst porno příběh, se omlouvám, to vám napíší jiní. Já se chtěl jen podělit o něco, co jsem dosud neřekl ani nejlepšímu kamarádovi.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *