Neuvážená sázka

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Je tomu tak 7 let, co jsme při jednom přátelském posezení uzavřeli sázku mezi mnou s manželkou Ivčou a mým dlouholetým kamarádem Pavlem.

Kamarádíme se už od základky, od našich panických let. Spolu jsme sbírali a vyměňovali si péčko, fotky a povídky. Kdo co sehnal. Internet nebyl tak jako dneska. V jedné té povídce byla zmíňka o chlapovi co sbírá kalhotky jím ošukaných dívek. To zaujalo Pavla natolik, že se rozhodl si takovou sbírku, až bude šukat holky, taky zřídit. S holkami to uměl a ony na něj taky letěly. Krátce po nástupu do prváku mi ukazoval první kalhotky, se kterýma přišel o panictví. Tuto sbírku postupně rozšiřuje dodnes. Každé kalhotky označí popiskou se jménem, datumem a jak získal další kus své sbírky. Má tam skupinky panny, svobodný, zadaný a vdaný. Jedny vdaný kalhotky jsou i s početím. Sbírka se mu hodně rozrostla na vejšce. Rád se svoji sbírkou pochlubí i velmi dobrým kamarádům. Mám možnost mu do ní občas nahlédnout a některé exponáty jsou opravdu zajímavé. Kolik je kolem paroháčů, co nemají ani tušení.

A jak se povídalo a popíjelo, sklouzla debata i na lechtivá témata. I na to, kolik vysokoškolaček si vypomůže prostitucí. No a Pavel začal machrovat, že zbalit holku z vejšky za prachy není až tak složitý. Že všechny holky jsou na prachy, protože hadry, šminky a zábava něco stojí. Ivče se ten jeho pohled na holky nelíbil a že tomu nevěří. Že má sestru na právech a ta by se za prachy nedala ukecat. O čemž jsem byl přesvědčený i já. Je velmi sebevědomá až feministicky založená. Kluky si vybírá a s holkami za prachy pohrdá. Na to Pavel kontroval, že nebýt to Ivči sestra, že se klidně vsadí o cokoliv, že jí dostane. Ivča, že sestře věří a klidně by se i vsadila, že ho pošle do háje. Pavel tedy vyzval, že jde do toho. Na narozky u něj za zhruba měsíc v červenci předloží důkaz nebo prohrál. A že tedy o co. Ivča nevěděla a já navrhl o jeho sbírku. Když prohraje, je Ivči. To Ivču zaujalo, protože která ženská by nechtěla vědět, která tomu svému zahnula s Pavlem a vůbec, které všechny Pavlovi daly a kdy třeba přišly o pannenství. Pavel se zdráhal, že to je příliš pro něj hodnotná cena. Tak to si teda moc nevěříš a jen machruješ, rýpla si Ivča. Zamyslel se, a že tedy dobrá. Vloží do sázky sbírku. Ale když jsme ho vyzvali k tak vysoké sázce, vyhraje-li a doloží na svých narozkách, že dostal Ivči sestru za prachy, dá mu Ivča k narozkám dárek v podobě jejích kalhotek. Nevěřil jsem tomu, co slyším. Kamarád mi chce jako svou výhru ošukat manželku. Ivča zprvu nepochopila a souhlasila. Myslela, že když by náhodou prohrála, tak si prostě sundá kalhotky a dá je Pavlovi. Na čež jí Pavel velmi rychle vysvětlit, že si ty kalhotky vezme v posteli sám se vším všudy jako u všech ostatních. A pak si je zařadí do své sbírky. To Ivče zatrnulo, ale tady zase Pavel, že tedy sestře moc asi nevěří a že tedy bude stejná jako ostatní. Ivča na mě rozpačitě koukala, co já na to. Řekl jsem jí, že ty znáš nejlíp svoji sestru, nakolik jí věříš. Věřím a sázku přijala. Upřímně, byl jsem sice trochu tou sázkou zaskočen, ale Ivči sestře jsem v tomto směru také věřil. Měla teď přítele, o kterého hodně stála.

No nadešli červencové pavlovi narozky. Po cestě Ivča otevřela otázku sázky. Že má obavy, že si před třemi týdny přišla sestra požádat o půjčení peněz na dovolenou. Že její přítel chce letět za exotikou a ona se mu chce vyrovnat. Nechce být za socku. Dohodli jsme se, že raději toto téma sami nebudeme otevírat. A jestli Pavel vyhrál, co pak. To jsem nechtěl ani domyslet, ale sázka je sázka. Seděli jsme u Pavla, kecali a popíjeli. Mezi tím pustil video. Ivča se mnou viděla jak si Pavel vysloužil Ivči sestry kalhotky do své sbírky. A ta si vzala odměnu 4000 na dovolenou. Na to nám ukázal její kalhotky, se štítkem připravené do sbírky. Stálo na něm jméno Ivči ségry, datum, zadaná vysokoškolačka, 23 let a text v duchu, že je to první holka, které za to zaplatil a kolik. Že se vsadil, že na prachy je každá holka a vyhrál. Pak Ivče podal druhou visačku a ní bylo její jméno, dnešní datum, vdaná, 29 let, vyhraná sázka – dárek k narozeninám. Já na to Pavle, vždyť to byl jen takovej hec. Snad mi opravdu nechceš šukat manželku. Na to vstal a otevřel dveře do ložnice. Stálo mě to 4 litry a klidně řeknu Ivči sestře, jak jste se o ní vsadili. Na to Ivča vstala a odešla za Pavlem do ložnice. Zavřel dveře. Nevydržel jsem a šel před dům. Jen napsal Ivče SMS, ať pak jde hned domů. Vzal si její kalhotky se vším všudy a zařadil do své sbírky. Nějaké 2 roky jsem s ním nemluvil. S Ivčou jsme si nic nevyčítali. Byli jsme u toho celou dobu oba. Naštěstí to mezi námi nic nenabouralo. S Pavlem se již zase navštěvujeme, ale nesázíme. Udělal i jednu velkou vyjímku a nechal do své sbírky nahlédnou ženu, moji Ivču. Našla se tam, i svoji sestru, ale i několik svých známých.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

1 Response

  1. Karlos napsal:

    No sázka je sázka , ale vyřešit se dá vše mezi kamarády různými způsoby jestli je tohle pravda , tak než by Ivča došla domů měla by kufry před bytem a rozvodový papíry vypsaný, mohla Pavla poslat do háje ale ona si prostě chtěla legálně zašukat, s kamarádem tedy bývalým bych si vypucoval boty protože tohle se mezi kamarády nedělá, to je takový nepsaný zákon a kdo ho poruší musí počítat s nejhorším a pak video s nahrávkou bych předal před Ivči sestrou jejímu příteli aby viděl co je to mrchu že mu za 4 litry na dovolenou nasadila parohy .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *