„Nepovedený výlet“

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Rodinný výlet která se konal jen tak na půl

 

Poslední zářijovou sobotu k nám přijela moje sestra s manželem a svými dvěma syny. Bylo krásné babí léto. Sluníčko hřálo jako v létě, ale listí na stromech se již začalo lehce barvit do červena. Chtěli jsme si udělat společný výlet na hrad Svojanov a pak oslavit patnácté narozeni synovce Petra a mé dcery Lenky.

Jsou od sebe ani ne týden. Tedy původně se měli oba narodit na chlup přesně. Proč to tak mělo být tu nebudu rozebírat. Jenže ta moje holčička chtěla přijít na svět nejkrásnější. Asi se ještě čančala a o pár dní se zpozdila. Zprvu jsem jí záviděla, že ona má kluka a já chcadulénu. Ale co už?!

Lenka, kluky vzala hned jak přijeli k sousedce ukázat jim koně. Petr byl vždy trochu divoch a hne si chtěl zajezdit. Jak mu to šlo jsem neviděla. Motali jsme se sestrou v kuchyni kolem plotny a chystali oběd. Každopádně, když se děcka vrátily, Petr nápadně kulhal na pravou nohu.  Hned jsem se ptala: „Bolí to?“  „Ne to nic není, to bude“. Než jsme doobědvali, pěkně mu ten kotník otekl a sotva se na tu bolavou nohu postavil. Tak to z toho výletu asi nebude nic. Zrušíme to a budeme se flákat celý den na zahradě u bazénu. Na koupání to sice už není, ale aspoň si bude moct Peťa chladit bolavou nohu a otok mu rychleji splaskne.

Jenže Lenka byla na výlet tak natěšená a nechtěla si ho nechat ujít. Stejně tak švagr Pavel. Tak ať si teda jedou. Zůstanu s Petrem doma. Aspoň umyji nádobí po obědě a budu mít čas vše pořádně nachystat na večerní grilování.

A tak se i stalo. Po obědě Ti čtyři naskákali do auta a odjeli směr Svojanov. A já se postavila ke dřezu s hromadou špinavého nádobí. Petr se uvelebil na gauči v obýváku a vytáhnul si notebook a podle ťukání do klávesnice si asi s někým dopisoval na Facebooku. Domyla jsem nádobí, převrátila maso naložené v marinádě.

Rozhodla jsem se dát si chvilku relax a trochu vyzpovídat Perta; však to už bude hodně dlouhá doba, co jsme se naposled viděli. Vyndala jsem z lednice sedmičku červeného, ze zásuvky vývrtku a z kredence jednu vinnou skleničku. Nevím, co mě to napadlo, sáhla jsem ještě po druhé sklenici. Takto vybavená jsem dokráčela do obýváku skleničky položila na konferenční stolek vedle Petrova počítače. Petr zvedl hlavu od obrazovky. „Tak snad mi mladý gentleman pomůže otevřít tu láhev!?“ A podávala mu v jedné ruce láhev vína a v druhé vývrtku. Oboje si vzal. Koleny sevřel lahev a nasadil vývrtu. No žádný someliér to tedy není, ale … . Postavil láhev vína na stolek. „No snad nám i naliješ!“ Okřikla jsem ho. Nalil nám dvě sklenky do poloviny a jednu mi podal. Tu druhou odložil na stolek a opět se zahleděl na monitor. „Tak snad si semnou připiješ!?“ Zase se na mě podíval tak nějak znuděně. Vzal si skleničku a přiťukl si semnou. „Na zdraví, této.“ Usrkl si a odložil sklenici. Tak tohle bude těžký. Pomyslela jsem si a tu svoji vyprázdnila jedním hltem až na dno. Začala jsem ze zpovědí: „Co škola?“ „Jo dobrý.“ „A co doma?“ „Hm, dobrý.“ Rezignovala jsem a sáhla po ovladači televize. Cítila jsem se děsně flustrovaná. Vždy jsme měli s Peťou velmi vřelý vztah, a teď si už semnou nechce ani povídat. Dolila jsem si další skleničku. A trochu se zasnila. Šestinedělí jsme spolu se ségrou prožívali u naší mámy, která nám všemožně pomáhala a učila jak zvládnou takové škvrňata. Asi už tam vzniklo mez mnou a Péťou to pouto. Jako každá holka moje Lenička držela dietu. Zato Péťa byl totální nenažranec. Já měla mlíka na rozdávání, a tak když skončil u své mámy, zašel si ke mně ještě na pořádnou dávku smetany. Když to viděl můj bývalý manžel, děsně se smál a říkal: „Co se divíš? Máš to v lepším balení.“ Hm; tak to je asi už pryč. Teď je to puberťák a já stará protivná tetka, co vyzvídá. Nalila jsem si třetí skleničku. Najednou Peťa zaklapl počítač a přisunul se blíž ke mně. Aniž by se zeptal, položil si hlavu na mé pravé rameno. Že by se vše vrátilo k normálu, a byl to zase ten můj (půjčený) milý klučina? Srkala jsem víno a čekala co bude.

„Teto, můžu se tě na něco zeptat.“ „Jasně.“ Nastala dlouhá pomlka. „Této a jakej je ten sex? Myslím ten opravdovej.“ Tak teď mi spadla čelist, až to zadunělo. Na takový dotaz jsem tedy připravená nebyla. Snažila jsem se soustředit myšlenky a odpovědět pedagogicky a zároveň jako starší kamarádka. Hlavně žádné prudérnosti a archaické předsudky. „No, když se mají dva lidé rádi, tak je to moc pěkné.“ „Já Tě rád mám, a moc.“ Na to Péťa sklonil hlavu a z ramene ji přesunul k mému levému prsu. Nevím, asi jsem se úplně zbláznila. Měla jsem na sobě letní propínací šaty. Rozepnula jsem si další knoflíček a ukázala mu tak svůj dekolt. Současně jsem ho začala hladit po vlasech. Ještě to bylo pořád takové to mateřské tulení.

„Této, já bych to moc chtěl. S Tebou.“ „Peťo, to nejde! Jsem Tvoje teta a jsem na tebe moc stará a Ty moc mladý!“ Sakra tohle jsem teda nečekala.

Snažila jsem se v nové situaci zorientovat a nějak z ní pokud možno s grácií vybrusli. Petrova ruka ale už pevně svírala můj bok. Vlastně mě držel a zadek a víc si mě k sobě přitahoval. Rozepnul mi další knoflíček na šatech. Teď už měl k mým prsům naprosto volný přístup. Chtěla jsem opět zažít jako před patnácti lety, jak mi saje bradavky? „Ne, Peťo! Dost! To nemůžeme.“ Ale můj hlas už nezněl zdaleka tak přesvědčivě jako poprvé. Můj mozek se bouřil, ale tělo si dělalo co chce. Já to víno neměla pít. Vždyť už je to skoro chlap. A kdy jsem já měla naposledy chlapa? Myšlenky mi letěli hlavou, ale žádné racionální řešení mi nenabízely. Mezitím se Péťa už tak osmělil, že si vzal bradavku mého prsu mezi rty a začal ji sát. Začala jsem prožívat nebývalou rozkoš. Intimní vztah a ještě to zakázané ovoce…. Už jsem cítila jen jeho zrychlený dech a to jak tam dole vlhnu.

„Teto, já to moc chci! Já chci Tebe! Nikdo se to nedoví. Budu si dávat pozor.“ „Tak pojď!“ A začala si rozepínat zbylé knoflíčky na šatech. Lehla si na záda, pokrčila a roztáhla nohy. Nevím, co jsem vůbec čekala. Péťa na mě nalehnul. Hrozně se třásl. Cítila jsem jeho úd, ale na stehně, pak na bříšku. Prostě neuměl najít cestičku. Víc jsem roztáhla nohy. Zase bez úspěchu. Přece se mi neudělá jen tak na břicho a já ho vůbec neucítím v sobě. Převzala jsem iniciativu. Prostrčila ruku mezi našimi těly. Poprvé po patnácti letech jsem ho držela v ruce. Nasměrovala jsem si ho mezi závojíčky, obejmula nohama kolem boků a vlastně zavedla si ho tam sama. Povolila jsem stisk svých nohou a čekala, co přijde.

Chvilku nic a potom pár trhaných prudkých přírazů a cítím jak mu v něm začíná cukat. Kde je slib, že si bude dávat pozor? Ale co jsem mohla chtít od patnáctiletého kluka zvlášť, když je to jeho poprvé?! Jen jsem tak ležela a nechávala si ho užít ozvuky jeho prvního orgasmu se ženou. Ale asi jeden „O“ byl pro něj málo. Začal znovu pozvolna přirážet. Teď už byly jeho pohyby mnohem plynulejší. Pomalu ven a rychleji dovnitř s přitvrzením při dorazu. Ty dorazy jsem cítila současně na čípku i nárazy jeho pánve na můj klitoris. Pomalu se jeho pohyby začali pomalinku zrychlovat. Přesně jak to mám ráda. Začala jsem se vznášet někde na obláčku a realita pro mě přestala existovat. Teď už mé původně tlumené vzdech, které měly Peťu jen povzbudit, začali být opravdové a už určitě nebyly tlumené. „Proboha, ať nepřestává! Už to mám na krajíčku. Ještě chvilku vydrž!“ Na nic jiného jsem nemyslela. A najednou poslední prudký příraz a zase cítím, jak mi v podbřišku pulzuje. Přímo cítím, jak mě zaplavuje jeho teplé sperma. Chtělo by se mi brečet. Vždyť už chyběl jen takový kousíček. Ne, tohle nedám. Tentokrát ho ze sebe rychle shazuji. Dávám mu pusu na tvář větou: „První slib si nedodržel, ten o mlčenlivosti však dodržet musíš!“

Utíkám do koupelny se šaty v ruce. Hned jak jsem za sebou zamknula, pustila sprchu na plno, opřela jsem se zadkem o pračku a snažila to vše rozdýchat. Cítila sem jak ze mě pomalinku vytéká Peťovo sperma. To se nedalo vydržel. Hned jsem si tam musela dát dva prstíky a mokré si je přiložila k nosu. Byla to opojná vůně. A pak už jsem rozjela klavírní koncert na svém poštěváčku. To snad netrvalo ani půl minuty a já se třásla v úžasném orgasmu.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *