Naya

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Mantui mě odvedla po schodech do horního patra paláce. Odepnula mi pouta, na obojek mi připnula vodítko a vstrčila mě do veliké světlé místnosti, kde seděla Naya. Majetnicky se dívala ze svého křesla a stačila chvilka nepozornosti – malý moment, kdy jsem se nechal unést její krásou a přistála mi na zádech rána bičem, který mi rázně připomněla kleknout a sklonit hlavu.

Naya byla pubertální dítě. Vypadala tak na 20, ale podle toho, jak byla rozverná, nemohlo jí být víc, než 17. Byla ale princeznou, následnicí trůnu a protože její matka jí až příliš často nechávala samotnou, role vládkyně v ní rostla podle jejích vlastních představ.

Mantui zaklapla dveře a Naya mi pokynula blíž. Kamenná podlaha v horku příjemně chladila do zpocených dlaní. Klečet před ženou a dívat se na ní zdola už mi po těch několika měsících tvrdého výcviku nepřipadalo zvláštnější, než pít vodu. Klečet ale před Nayou mi burcovalo každou buňku v těle. Byla krásná, mladá, svěží a její černé oči připomínaly horkou noc. Naya byla černoška – inteligentní, sadistické a hravé zvíře v těle krásné mladé ženy. Pleť měla skoro stejně černou jako její dlouhé vlasy. Široká dívčí ramena dodávala její majestátnosti a krásná prsa, bříško se třemi gramy podkožního tuku, pevná stehna a kulatý, mírně vystouplý zadek – tohle všechno z ní dělalo neodolatelnou bytost.

„Sedni si na paty a zakloň hlavu, “ řekla sladkým a pobaveným hlasem. Když jsem udělal, co mi řekla, stoupla si za mně a obkročmo nasunula svůj rozkrok na mou hlavu. Pod krátkou sukní samozřejmě žádné spodní prádlo. Její zpocený rozkrok se mi nalepil na tváře a její mladá krásná vůně mi zatočila všemi smysly. „Otevři, “ pokynula bez váhání a usadila svojí horkou kundu na moje do široka rozevřené čekající rty. Netrvalo ani sekundu a vyčůrala se mi do pusy.

Po důkladném očištění jazykem sesedla z mého obličeje, chytla vodítko a dovedla mě ke křeslu, na která se líně s žuchnutím posadila. Vodítkem si přitáhla mou hlavu mezi stehna, odepnula mi ho z krku a přitáhla mě ještě blíž tak, že mi zasadila krk do účelné prohlubně v křesle a bradu posadila dva centimetry před její černý rozkrok. Oko na obojku připnula za karabinku visící na křesle, takže jsem s hlavou nemohl ani couvnout a díky prohlubni v křesle ani uhnout. Nadzvedla se a pohodlně se mi napůl položila, napůl posadila na obličej.

S pusou ponořenou hluboko v jejím rozkroku jsem jí koukal do očí a začal jí lízat. PRÁSK, odtáhla se a vrazila mi facku.

„Nikdo ti nepřikázal, abys lízal. Máš dělat přesně to, co ti řeknu, nic víc, nic míň!“

PRÁSK, další facka.

„Tahle je preventivní, “ řekla se sadistickým úsměvem. Prsty mi otevřela pusu a hluboko mi dva vsunula dovnitř, až se mi skoro zvedl žaludek. Začala mi s nimi pomalu zajíždět dovnitř a ven a spokojeně se usmívala. PRÁSK, další facka, tentokrát mnohem silnější.

„Dívej se mi do očí, “ řekla slastně.

Chytla mě za vlasy, opřela se jednou rukou o křeslo, druhou rukou o temeno mojí hlavy a zase se přitiskla rozkrokem na mojí pusu.

„Chceš mě lízat blbečku?“ zeptala se se smíchem. Tohle zabolelo. Miloval jsem Nayu víc, než kohokoli jiného na světě. Dokonce jsem se často cítil hrdě, že si vybrala právě mě na svoje zvrhlý hrátky. Já pro ní ale nebyl víc než věc, kterou jednou odkopne.

„Ano prosím, “ zamumlal jsem v jejím rozkroku.

„Popros. A popros hezky!“

„Plinzenno Nayo, mod pvosím, dovoute mi Váf lívat, “ zahuhňal jsem a ucítil, jak se mi do tváří nalila krev. Smála se. Nezřízeně se smála. Klečel jsem mezi nohama černý krásný holky přivázaný pevně ke křeslu, hlavu přitisknutou do jejího rozkroku a dívajíce se jí do očí mumlal, prosil, aby mi dovolila jí lízat.

„Opravdu to chceš? Řekni mi, jak hodně mě chceš lízat. “ Odsunula se o kousek zpět tak, aby měla svůj rozkrok nejvíc jeden centimetr od mého nosu. Netoužil jsem po ničem jiném, než po tom, aby se zase posunula zpátky dopředu a už mi to konečně dovolila. Jenže ona zvedla ze stolu dlouhé důtky, zasadila se do křesla dál ode mně a položila mi nohy přímo před nos.

„Otevři pusu, “ přikázala a se škodolibým úsměvem mi zasunula palec jedné nohy do pusy. „Otevři dokořán, “ vyjekla podrážděně a surově mi zarazila skoro polovinu nohy dovnitř do pusy. Když viděla, jak mě to zabolelo, spokojeně se usmála a začala mě mrskat důtkami po zádech. „Můžeš lízat, “ řekla tiše a začala mi prsty u nohy jezdit po jazyku. PRÁSK, PRÁSK, PRÁSK, za chvíli jsem měl záda, jako v ohni a do očí se mi nahrnuly slzy. Naya odhodila důtky za sebe a nohou, kterou neměla v mojí puse mě začala fackovat. Chvíli si takhle hrála, několikrát si vyměnila nohy v mojí puse a začal jsem mít pocit, že se nejen baví, ale že začíná být vzrušená. Jakmile přestala, zvedla se z křesla, sedla si na jeho okraj, takže jsem měl její stehna na ramenou a obličej zabořený do jejího břicha.

„Musíš se polepšit, později tě ztrestám. “ řekla a bylo na jejím hlase poznat, že jsem se s jejím vzrušením nemýlil. Zároveň mi to ale nahnalo strach, protože jsem věděl, že rafinovanost a někdy i krutost téhle bohyně roste úměrně s jejím sexuálním chtíčem. Naya se zvedla, odepnula mi obojek od křesla, připnula na něj vodítko a přikázala postavit se na kolenou těsně u křesla. Otočila se zády ke mně, protáhla vodítko mezi stehny a rukama se pohodlně opřela o opěradlo křesla. Přitáhla za vodítko a tím mi přitiskla obličej přímo do svojí zadnice.

„Chtěl jsi mě přeci lízat, ne? Tolik jsi mě prosil, tak teď můžeš začít. “

Malou sekundu jsem váhal a ona okamžitě silně zatáhla za vodítko, takže se mi s prohnutím krku obličej pevně přitiskl do jejího zadečku.

„Otevři pusu dokořán, hezky jí přitiskni na mojí prdel a lízej. “

Klečel jsem za ní s hlavou přitisknutou pevně mezi její půlky a jazykem jí lízal, jak jsem nejlíp uměl. Po krátké chvilce Naya vzrušením malinko vzdychla.

„Strč mi jazyk hluboko dovnitř a hezky mě s ním šoustej, dělej!“

Tentokrát jsem nezaváhal a silou jsem jí zastrčil jazyk do její zadní dírky, jak jen to hluboko šlo. Šoustal jsem jí prdelku jazykem a začal cítit, jak zlehka přiráží. Cucal jsem její zadní dírku a lízal, dokud se Naya na malou sekundu neklesla na můj obličej s takovou silou, že jsem měl strach, aby mi vodítko nezlomilo vaz. To ale přitáhlo obojek víc dolů a já se ocitl tam, kde jsem celou dobu chtěl být.

„Lízej, “ přikázala s těžkým hlasem a nasedla kundičkou na můj nos. Chutnala neskutečně skvěle a byla mokrá tak, že jí tekla jedna kapka po stehně za druhou. Točila se mi hlava a byl jsem naprosto její. Až donedávna jsem si nedovedl představit, co se mnou udělá několika měsíční sexuální půst. Můj svět se v několika sekundách zmenšil na tohle krásné černé tělo, vlastně jen na rozkrok, který jsem měl pevně přitisknutý na obličej a na myšlenku uspokojit jí, jak nejlíp jsem uměl. Trvalo to dlouho. Při orgasmu Naya ještě víc přitáhla za obojek. Když se přestala chvět a už jen těžce oddychovala, pořád pevně držela vodítko a překulila se na křesle tak, že mi zatlačila hlavu pod sebe a líně žuchla dolů. S hlavou přidušenou pod jejím odpočívajícím tělem jsem nemohl dýchat a začal se dusit. To probralo Nayu z polospánku a kousek se posunula spíš proto, aby si udělala pohodlí než proto, aby mě nechala nadechnout. To mi stačilo k tomu najít pod ní malou škvírku a neudusit se. .

Asi po půlhodinovém spánku se Naya posadila, čímž mi opět zamezila přívod vzduchu a začala mi chodidlem jezdit po mém pořád naběhlém penisu. Neviděl jsem a skoro ani neslyšel, přesto ke mně dolehl jemný pobavený smích. Moje vzrušení už nemohlo dál narůstat a nechybělo moc, aby neskončilo orgasmem. Začal jsem se ale dusit. Svíjel jsem se pod ní, jako had a to jí ještě víc pobavilo. Smála se mi. Seděla celou svou vahou na mém obličeji, s mým nosem zabořeným do zadku a stále ještě mokrou kundou přitisknutou na mou otevřenou pusu, která tolik toužila po troše vzduchu. Záměrně se vrtěla na mojí hlavě a nohou mi bolestivě šlapala po mých genitáliích. Ve chvíli, kdy se mi začalo všechno zpomalovat a už jsem viděl jenom krátké mžitky se nadzdvihla a poposedla si dopředu na můj krk a hrudník. Svět se mi pomalu vracel do vědomí a Naya si ještě chvíli pobaveně hrála s mým naběhlým pohlavím. Pak vzala ze stolu tenký bičík, chodidlem mi přitiskla ptáka k břichu a silně mě dvakrát práskla přes koule. Musel jsem v tu chvíli bolestí zezelenat. Projela mi celým tělem až do mozku, tam se desetkrát otočila a mohutným výkřikem jako by marně chtěla opustit tělo. Aby to nebylo málo, Naya začala zlehka poplácávat moje bolavé a k prasknutí natlakované koule a s každou ranou počítala.

„Jedna – MLASK, dvě – MLASK, tři – MLASK, . . . “

Při desáté ráně si poposedla zpět dozadu na můj obličej a přidusila moje výkřiky. Přestal jsem počítat a cítil jenom bolest a vrtění jejího těla na mé hlavě. Pak se náhle zvedla a nechala mě tam jako mrtvolu. Nemohl jsem se ani hnout a jen zdálky ke mně dolehl její rozkaz:

„Na kolena!“

Jak nejrychleji to šlo jsem poslušně poklekl před ní a chvěl se bolestí. Usmála se.

„Mám žízeň. Přines mi šťávu a meloun tamhle ke stolku. “ S těmito slovy mi uštědřila pár ne moc silných ran bičíkem a já se zvedl a spěchal pro ovoce a pití. Naložil jsem, co požadovala na tác a přišel ke stolku, kde mě Naya čekala líně rozkročená na veliké kůží polstrované židli. Její černá krátká sukně zlehka a dráždivě zakrývala její stehna. Nahoře neměla nic a její prsa nedávala jinou možnost, než je upřeným pohledem doslova olizovat. Můj penis se stále potýkal s prudkou erekcí a Naya se tím nesmírně bavila. Bylo to součástí hry. Ona se uspokojovala, hrála si a já trpěl nejen bolestí, kterou se Naya skvěle bavila, ale i nepředstavitelným a neukojeným vzrušením. Pokládal jsem tác na stůl a Naya mě v ten moment pevně chytla za trpícího ptáka.

„Ani se nehni, “ řekla pobaveně, když jsem byl zrovna v nepohodlném předklonu. Začala mi ho rukou honit a svět se mi začal nořit do temných kruhů před očima. Ještě tak sekundu dvě a vystříkal bych na svou vládkyni nepředstavitelné množství nahromaděného semene, ale Naya mě znala už moc dobře. Ve chvíli, kdy jsem byl skoro na hraně orgasmu, stiskla mi koule tak silně, že se mi podlomila kolena a málem jsem upustil tác s ovocem přímo do jejího klína. „Řekla jsem, aby ses ani nehnul, “ a sevřela v tu chvíli ještě víc. Před očima jsem měl stejné kruhy, jako před malou chvílí, ne však ze vzrušení, ale z bolesti. Usmívala se „Promiňte prosím. “ Vysoukal jsem ze sebe lámanou větu a sevření trochu povolilo. Naya mě znovu chytla za penis a začala ho honit. Moje hlava nefungovala. Potácel jsem se mezi nesmírnou bolestí ze stisku naběhlých koulí a nepředstavitelným požitkem z jejích doteků.

„Nalij mi šťávu a ukroj mi meloun, “ rozkázala Naya a bavila se mojí slabostí. Neměl jsem po několika sekundách opět daleko k orgasmu. V tom Naya přestala. Kolena se mi pořád třásla a přestával jsem vnímat, co se se mnou vlastně děje. Nalil jsem pomerančovou šťávu do poháru, rozkrojil meloun, naservíroval je před ní na stůl, klekl si vedle židle a čekal. Naya se s chutí zakousla do velikého kusu ovoce a rozverně pohupovala koleny od sebe zpátky k sobě, jako bych tam nebyl. Nechala mě vedle ní klečet a dívat se, jak jí teče šťáva z melounu po prsou. Pochutnávala si na sladkém ovoci a já se rozhodoval, jestli na ní skočit a jednoduše jí znásilnit jako zvíře, do čehož jsem neměl daleko a nebo poslušně čekat. Myšlenka na to, co by se stalo v případě znásilnění mi ihned zahnala chuť. Nepředstavitelně jsem trpěl. Naya spořádala skoro polovinu melounu a pak se na mně obrátila se slovy:

„Nemáš žízeň?“

„Ano prosím, mám, “ odpověděl jsem v naději, že bych se konečně v tom horku mohl osvěžit trochou lahodné pomerančové šťávy. Naya mě chytla za vodítko a přitáhla si mou hlavu opět mezi nohy. Po pár fackách si mně usadila celého pod sebe a obojek připnula k oku na kraji židle. Sesunula se dolů, tím mi zaklonila hlavu a přitiskla se mi rozkrokem na pusu.

„Tak pij, když máš takovou žízeň, “ řekla a do pusy mi místo ovocné šťávy začala proudit teplá slaná tekutina. Pochopil jsem, že moč bude to jediné, co budu pít a v tom horku jsem byl rád i za to. Slízal jsem poslušně poslední kapky z jejího rozkroku a Naya si vzala druhou půlku melounu.

Sesunul jsem se o dva centimetry ještě víc dolů a jazykem jí začal projíždět její mokrou dírku. Byl jsem s hlavou zakloněnou pod její černou kundou, takže mi zadní dírkou seděla na bradě. Pohled na její tělo, který mi tahle poloha skýtal drtil celou mojí zotročenou existenci a měl jsem pocit, že se mi koule a penis tlakem rozletí na kusy. Naya vzala kousek melounu a namáčkla si ho na klitoris. Nejdřív pomalu a slabě, po chvíli ale silněji, takže šťáva, která z něj stekla do mojí pusy udělala z její kundičky kousek sladkého ovoce. S ještě větší chutí jsem rozkmital jazyk a střídavě ho zasouval, jak nejhlouběji jsem mohl. Netrvalo dlouho a kousek melounu rozdrtila. Zaklonila mi rukou hlavu a odhodila zbytek do mojí pusy. Pohotově jsem kousek ovoce snědl a Naya mi přitiskla hlavu zpátky. Po chvíli začala Naya nasedat na mojí pusu čím dál silněji a rozdrcené kousky melounu ve mně končily jeden za druhým. Pevně mě pak chytla za vlasy oběma rukama a jezdila mokrým rozkrokem na mém kluzkém obličeji sem a tam, dokud se doslova s řevem neudělala. Ruce jí klesly a vahou zůstala sedět bez hnutí tak, jak skončila, až mi opět skoro lámala krk.

„Dočista mě vylízej, “ přikázala a já slízal a spolykal každou kapku šťávy, kterou na kundičce měla. Ještě jednou se mi vyčůrala do pusy, nechala se očistit, zvedla se a odešla do své koupelny. Vysprchovala se a lehla si nahá do veliké krásné postele. Usnula. Zůstal jsem sedět připnutý za obojek pod velikou židlí až do večera.

Venku už byla tma a Naya se probrala ze spánku. Chvilku se převalovala v posteli, jako kočka, pak vstala, nahá ke mně přišla a sedla si zpátky na židli. Zaklonila mi hlavu a přimáčkla se mi rozkrokem na pusu. Už jsem věděl, co se ode mně čeká. Do široka jsem otevřel pusu a začal polykat. Pohled mezi její stehna mi opět začal lámat páteř. Zvedla nohy na stůl, čímž mi položila sevřená stehna na temeno hlavy a chvíli tak zůstala. Pak se zvedla a odepnula mi obojek od židle.

„Mám chuť jet do města. Než se osprchuji a připravím, budeš mě čekat před vchodem – nahatý, přikázala s úsměvem. “

„Ano prosím. “ Poklekl jsem na čtyři, uklonil se na zem na pozdrav a odešel se připravit.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *