Návštěva night clubu

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Všechno to začalo před pár měsíci, když během našich postelových hrátek začal manžel nenápadně sondovat, jak bych se tvářila na trošku sexuálního koření v našem vztahu. Zatím co na mně ležel a užíval si v mé vstřícné, ale po letech manželství poněkud znuděné studánce, šeptal mi do ouška, že by mně chtěl vidět, jak se mazlím s jinou slečnou.

No, tak romantické a rychlé to vlastně nebylo. Manžel už má přeci jen trošku bříško a nejmladší také není, tak spíš mezi sípavými nádechy výdechy pomalu a nesměle sondoval, co bych na ten jeho nápad řekla. Ale co, manžel je hodný chlap, má rád mne i děti a o rodinu se vždy uměl postarat. Tak mi těch pár kilo a menší výdrž v posteli nevadí a ráda mu nabízím vše, co mi ještě po dvou dětech na kostech zůstává.

Jak se tak snažil, promítala jsem si při jeho slovech dávno ztracený příběh, ve kterém jsem jako mladá studentka podlehla svodům své spolubydlící a skoro rok si užívala krásného lesbického milování. Petr, můj muž, to neví a pro mne to byla první a poslední zkušenost toho druhu, ale při vzpomínce na Kateřiny něžné prstíky hladící mou tvář, laskající krk, jemně masírující ztuhlé bradavky a pak bříško, stehna a mokrý klín, při vzpomínce na její lačné plné rty a jazyk propalující se do mých úst a hledající svůj protějšek, se kterým by rozehrál divoké flamengo plné vášně, … Nešlo nepodlehnout a já s pevně zavřenýma očima vycházela vstříc svému muži a ten dál šeptal své přání a já stále víc a víc cítila ve své blízkosti Kateřinu. Petr s hlasitým odfrknutím dokončil své milostné dílo a já cítila, jak mne plní víc než kdy dřív, alespoň co se posledních let milostného života týká. Zřejmě ho ta představa jiné ženy v naší posteli vzrušila víc než by byl posléze ochoten připustit a mou reakci na jeho nápad vnímal jako tichý souhlas. A vlastně to tak i bylo, byť nemohl tušit, co mi ve skutečnosti proběhlo hlavou.

Od té doby se šepot o cizí ženě v mém náručí stal pravidelnou součástí našich milostných nocí (tedy ne že by jich bylo zas tak moc) a zatím co Petr popouštěl uzdu své fantazii a předkládal jeden lesbický scénář za druhým, já zpola nevnímala co říká a utíkala jsem do říše svých vzpomínek, ze které se mi chtělo vracet stále míň a míň. Nevím jak vysvětlit, v jakém protikladu je sex s manželem po mnoha letech manželství a omezený více méně jen na potemnělé šero naší ložnice a mladistvé lesbické hrátky s vitální a krásnou mladou dívkou, která ve vás dokáže probudit tolik lásky i chtíče, že jejím dotekům podlehnete kdykoli a kdekoli a milujete se klidně i v kupé jedoucího vlaku, zatím co na zamčené dveře buší průvodčí a snaží se škvírou v zatažených závěsech zjistit, co se to děje pár centimetrů od něj.

Děti si vzala na víkend tchýně a Petr se okatě radoval z naší na pár dní nabyté „svobody“. Pochopila jsem, že jeho fantazie už dosáhly maxima a nejspíš chystá i nějaký skutek. Nemůžu říct, že bych byla štěstím v sedmém nebi. Vzpomínky a realita mohou být velice odlišné a nevěděla jsem, co přesně má manžel v úmyslu. Ale také jsem nedokázala být proti a nechat se vláčet událostmi mi přišlo jako celkem dobrý nápad.

Petr mi v průběhu odpoledne nabídl posezení v naší oblíbené restauraci a požádal mne, abych si vzala něco hezkého na sebe. Nešlo odmítnout :-). Vím že manžel je na sportovní slečny a vždy mne rád vidí místo ve večerních šatech v těsných džínách a topu, který zvýrazní mé plné prsy, i na můj věk stále štíhlý pas. Tak když mluvil o večeři a něčem „hezkém na sebe“, pochopila jsem ,že myslí spíš spodní prádlo, než róbu vhodnou k návštěvě opery. Nebyl důvod jeho přání nevyhovět a černé krajkové kalhotky s podprsenkou ve stejné barvě, s nepříliš velkou schopností krýt dvorce mých bradavek i bradavky samotné, našli své místo pod jinak sportovně společenským outfitem.

Na večeři nás dovezl taxík a samotná večeře byla jako vždy naprosto báječná. Došlo i na lahvinku vínka a pak ještě jednu a večer krásně a líně plynul. S pocitem, že dnes už nepůjde o nic jiného, než o pohodu s manželem, na místě které rádi spolu navštěvujeme, jsem se přestala „trápit“ přemýšlením nad dalším plánem mého muže a jak se k tomu celému postavím. Že manžel platí mi došlo až pár vteřin po té a když mne odváděl z restaurace s tím, že by se rád domů prošel pěšky a vychutnal si noční život v našem městě, neodmítla jsem, zavěsila se do něj a spokojeně kráčel vstříc domovu a možná i nějaké té další postelové etudě na téma já, manžel a hříšná lesbička.

Uvědomila jsem si, že domů rozhodně nejdeme a že se naše cesta stále víc stáčí kamsi do středu města. Potlačila jsem nutkání se zeptat a dál šla poslušně vedle svého muže, jemuž se s každým dalším krokem zrychloval dech a ač bylo celkem chladno, jeho dlaň položená na mé se potila. Nebylo potřeba jasnovidce, abych pochopila, že někde před námi je náš snad nejznámější noční klub a že manžel našel odvahu zrealizovat své hříšné sny. Vínko v mé hlavě a vzpomínky na Kateřinu otupily všechna možná proti a zůstalo jen možná a snad.

Vstup do clubu byl pro mne docela šok. Čekala jsem něco esoteričtějšího, ale tady snad i ze stěn prosakoval testosteron a při pohledu na pány sedící v měkkých pohovkách a slintající nad kotníčkem či ručkou lepé děvy, jež se střídavě kroutí u tyče a střídavě ometá kolem pánů a jejich štědrých peněženek, mne spíš než chtíč prostoupil odpor. Ale Petr dával každým pórem své kůže i tonusem svalu jasně najevo, že vzít mne sem je pro něj velké vítězství a já neměla sílu mu jeho večer svým odmítnutím pokazit. Sáhla jsem po svých vzpomínkách a snažila se tvářit nadšeně a vstřícně.

Personál nás, po kontrole že nejsem šlapka, což mne spíš pobavilo než urazilo, odvedl do soukromé kóje. Spoře oděná číšnice s bujným poprsím a piercingem pupíku přinesla na přání mého muže sekt a dvě sklenky. Úkolu otevřít lahev se ujal Petr a slouží mu ke cti, že špuntem nikoho nesestřelil z pódia. Upíjeli jsme bublinky a sledovali dění na pódiu. Tedy spíš Petr sledoval a já zas jeho. Bylo vidět, že se baví a když k nám jedna hopsanda zavítala na soukromou produkci, ochotně jí za kalhotky zastrčil tisíc korun a ona s mrknutím začala se svým tanečním vystoupením. Střídavě se otírala o Petra a střídavě o mne. Nebyla ošklivá, spíš tuctová (dle mého soudu, dle reakce mého muže to musela být minimálně vítězka krajského předkola soutěže krásy) a tak jsem jí nechala dělat její práci a pro potěšení svého muže (no, nakonec trochu i pro mé) jsem jí sem tam přejela rukou po stehnech, jako by mimoděk zavadila prsty o houpající se prsy, či naznačila polibek. Petr se s každou další vteřinou víc a víc uvolňoval a tím jak jsem jeho hru a nápad plně přijala, jsem mu viditelně odpomohla od stresu z očekávání odmítnutí.

Vystoupení netrvalo dlouho, co také za tisíc korun. Dopili jsme otevřené bublinky a Petr se mne najednou přímo zeptal, zda bych nechtěla jít na pokoj a zkusit to, o čem jsme v poslední době tak často mluvili při milování. Nějak už neřešil, že mluvil hlavně on, ale proč bych mu to teď měla připomínat. Chvilku jsem tu nabídku převalovala ve své hlavě a nakonec jsem kývla. Přeci jen se mi už atmosféra klubu zadírala pod kůži (počáteční zděšení bylo už za pár chvil pryč) a navíc jsem věděla, že když ho teď odmítnu, bude zklamaný a já ho zklamat nechtěla. A přiznám se, že jsem sama měla chuť po mnoha letech zase zakusit milování se ženou.

Výběr milenky jsem nechala na Petrovi. Vzdálil se, cosi domlouval na baru a pak se pro mne vrátil a za hlasitého mručení pánů v lokále si mne odváděl po schodech do horního patra. Došlo mi, že mne ostatní muži vnímají jako šlapku a že je ani nenapadlo, že bych mohla být ženou toho chlápka, co si tu spolu s nimi užívá cizích žen. Kupodivu mi to nevadilo, spíš tak zvláštně zahřálo a rozjitřilo smysly.

Položil mne do kýčovité postele, pod kýčovitý strop s přidělaným čínským vějířem a začal mne líbat, hladit a svlékat. Mé nadšení z ceél akce opět začalo vyprchávat a podobně jako při vstupu do klubu jsem zažila mírné zděšení ze změny chování mého muže. Jeho doteky, polibky, projev těla, to vše bylo jiné než u nás doma. Víc vulgární, hrané, … Nechala jsem ho, ale požitek jsem z jeho snahy nedokázala najít žádný a otupěle jsem zírala na přeplácaný vějíř nad námi. S narudlým svitem lampiček se mi výjev na vějíři začal rozpíjet a hýbat a když mi můj muž sáhl mezi nohy a nevybíravě mi zastrčil dlaň pod kalhotky a prsty narval do nepřipravené drky, sykla jsem a drak z vějíře se snesl nad Petra a ukousl mu hlavu.

Nevím, jak to celé dlouho trvalo, ale když vrzli dveře, vnímala jsem to jako vysvobození, než mi došlo, že to hlavní vlastně teprve přichází. Petr se svezl ze mne na postel a bez kapky studu zíral na dámu vstupující k nám. Prsa přifouknutá silikonem, pas jako vosa, dlouhé nohy v silonkách a podvazcích, oblečená v křiklavé minisukni a odvážném topu, ze kterého jí vytékaly prsa tísněná k sobě kvalitní podprsenkou. Přišla k nám houpavým krokem, začala se vlnit a s pomocí Petra shazovat své skromné oblečení. Zůstala jen v silonkách s velkým průstřihem od zadku až vysoko nad vyholený klín a podprsence chystající se každým okamžikem vybuchnout.

Pak už to mám všechno spíš zmotané, než cokoli jiného. Petr mne nějak donutil rozepnout její podprsenku a uvolnit tak oba implantáty z jejich vězení. Laskala jsem její prsy a vnímala divnou ztuhlost a nepoddajnost zřejmě levných prsních implantátů a Petr mezi tím prsty a pak i jazykem utěšoval její profesionálně vlhnoucí klín. Bohužel vůně její štěrbinky nebyla pro mé smysly vítaným prvkem a já si čím dál víc uvědomovala, že tu nechci být.

Ještě nějaký čas jsem hrála tuhle hru a doufala, že Petr vycítí stav mé mysli a nějak vhodně vše utlumí a spokojí se s tím co už dnešní večer získal. Kontaktu s cizí ženou jsem se snažila vyhýbat. Ale bohužel už nikoli tak můj muž. Netrvalo dlouho a já už byla jen pasivní divačkou celého představení a nebýt občasných doteků mého muže, které mi asi měly říct, že o mne ještě ví, ale jejichž četnost se síla se vytrácela, stala bych se pro ně spíš jen součástí kulisy a nábytku kolem nás.

Schoulená v jednom rohu postele jsem se dívala, jak Petr vítězoslavně vstupuje do klína té prodejné ženštiny. Nedokázal vůbec vnímat reálný stav celé akce a asi mu to bylo i jedno. Ojížděl tu mrchu zezadu a drtil dlaněmi její prsa. Jedna část mé mysli se proti tomu všemu bouřila a chtěl utéct pryč, druhá naopak chtěl zůstat a dívat se, jak ty silikonové kozy pod tlakem mého muže praskají a povadle visí jako prázdné vaky pod hrudníkem děvky, co si to rozdává s mým mužem a drze se mi při tom dívá do očí a nehlasně mi říká: „Vidíš, to já ho mám v sobě a ne ty, ubožačko.“ Petr zachroptěl a udělal se. Po chvilce vysunul svůj úd z útrob milenky a okamžitě sáhl do šuplíku nočního stolku pro papírové kapesníčky a jal se utírat svůj olepený, vadnoucí penis. Silikonová milenka vstala, bez dalšího se odebrala do sprchy.

Já zůstala civět na svého muže, nepoznávala jsem ho a ani nechtěla takto znát. Počkala jsem až se očistí, navleče do oblečení poházeného kolem, sama si posbírala a oblékla své svršky a když se mne bez jakéhokoli náznaku nejistoty optal, jestli se mi to líbilo, jen jsem přikývla a nechala se mlčky odvézt před vykřičený dům a pak taxíkem domů.

Zírala jsem na temeno mého muže, který se s taxíkářem bavil jako s dobrým přítelem a mne, sedící na zadní sedačce auta, si vůbec nevšímal. Propalovala jsem se pohledem do jeho hlavy a chtěla přimět jeho hnusný chlapský mozek k výbuchu. Tolik nocí trávených s kamarády v hospodě. Tolik divných pachů linoucích se z jeho oblečení po návratu z pánských jízd a já byla slepá a hloupá. Znovu jsem si přehrála ten okamžik, kdy bez zaváhání sáhl do nočního stolku pro papírové kapesníčky, podržela jsem v sobě ten obraz a nechala se zaplavit pocitem vzteku, marnosti a touhy po pomstě.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *