Nastávající tchýně

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

S mou manželkou jsme se poznali několik let zpět na horách a nějak jsme se postupem času dali dohromady. Protože jsme bydleli dost daleko od sebe, tak spíše než chození, to bylo pravidelné víkendové dojíždění. Jednou já k nim, jednou ona k nám, v podstatě jsme se se svými rodiči vzájemně poznali hned na začátku.

Moje žena je nádherná brunetka s dlouhýma nohama, parádním zadečkem a roztomilýma menšíma pevnýma prsama, které se mi moc líbí, i když mám raději větší.

Když jsem k nim začal jezdit, bylo mi nějakých pětadvacet let, její matce bylo o 18 více, tzn. třiačtyřicet let. Vypadala a pořád ještě vypadá na mnohem míň a dost mladších holek by ji mohlo vzhled závidět. Prostě kobra.

Je taky brunetka, vlasy na ramena, postavově o trochu menší než manželka, zadeček má taky trošičku menší, nicméně tvarově dokonalý. Přestože nechodí do nějakého fitka, jen občas někde vyrazí na kolo, tak má štíhlé, dá se říct, že i vypracovaná lýtka a stehna. Její nohy vypadají luxusně jak v legínách, tak i když si vezme šaty nebo sukni. Jak už jsem se zmínil, líbí se mi větší prsa a to ty její náležitě splňují.

Nevím, kdy přesně to začalo, ale její matka mě s postupem času začala přitahovat a více zajímat. Možná to bylo, když každé ráno přicházela v pyžamu bez podprsenky do jídelny, kde se někdy zdržela déle, někdy se jenom mihla a šla se do koupelny upravit a převléct. Nešlo si nevšimnout těch velkých pohupujících se prsíček pod volným pyžamem. Po chvíli vyšla z koupelny, ale to už měla vždy své vnady pěkně obepnuté v podprsence a pod tričkem, nejčastěji s větším výstřihem. Začalo se mi to líbit, tak jsem se snažil vždy o víkendu, když jsem byl u nich vstávat dříve než ona, abych pěkně mohl v jídelně snídat nebo dělat něco na notebooku, když ona začne svůj tradiční ranní přechod do koupelny, a přitom ji mohl po očku sledovat.

Potom přes den taky nebyla nouze o zajímavou „podívanou“ – hlavně v letních měsících. Kraťounké sukýnky, které s oblibou nosívá, umocňovaly ještě více její sexy nohy.

Tím, že jsem vstával dříve, jsem čas od času našel odvahu, pěkně si prohlídnout v koupelně její spodní prádlo, které tam měla na ráno připraveno. Byl to zajímavý vzrušující pocit. Představoval jsem si, že to z ní pomalu sundávám.

)JPodle toho pohupování jejich ňader v pyžamu a podle toho, jak se tlačí ven z podprsenky, mi bylo jasné, že nebudou moc pevná, ale že budou spíše takové volné až „plandavější“, ale dostával jsem stále silnější a silnější touhu je a nejenom je poznat více. (Horňáci mi jistě rozumí).

Jednou v létě jsem si vzal týden dovolenou, že ji strávím u přítelkyně a u jejich rodičů doma. Přítelkyně sice měla chodit od rána do večera na brigádu, ale mělo být hodně horko a oni mají na zahradě bazén, tak proč toho nevyužít. Její otec byl celý ten týden pryč a matka chodila do práce pouze dopoledne a odpoledne už byla doma, napadaly mě zajímavé myšlenky, ale neměl jsem od toho nějaké očekávání.

Když přišla nastávající tchýně kolem poledne z práce domů, ležel jsem v plavkách na lehátku u bazénu pěkně ve stínu pod pergolou, protože slunce bylo opravdu ostré. Pozdravili jsme se a říkala mi, že se musí jít hned do vody ochladit, protože se jinak roztopí. Říkal jsem si, že to bude zajímavé, v plavkách jsem ji totiž za ten rok, co jsem s přítelkyní, ještě neviděl. Za chvíli opravdu přišla. Na sobě měla černé bikiny, které dodávaly jejímu dekoltu tvar a spodní díl se obepnout její zadeček.

Dělal jsem, že se čtu, ale přitom jsem jí pořád pozoroval, jak se ochlazuje v relativně studené vodě. Když lezla z bazénu ven, její bradavky se snažily protlačit elastickou látku horního dílu. U mě se dralo z plavek úplně něco jiného, ale taky to zůstalo uvnitř, měl jsem lehce pokrčené nohy, takže to nemohlo být vidět.

Tchýně přišla ke mně, chvíli jsme se bavili a ona, že mi něco zajede udělat. Za chvíli se vracela s parádním džbánem plným mojita. Tak jsme si oba připili, bylo celkem silné, ale co, nikam nejedu, je léto, dovolená, pohoda. Ona, že se půjde na sluníčko opalovat, aby měla před dovolenou trochu barvu. Sedla si kousek ode mě na zem na osušku a před samotným sluněním se začala ještě mazat opalovacím olejem. Nejdříve ruce, potom obličej, prsa kolem horního dílu, bříško. Všimla si, že se na ni dívám a říká mi, ať se jdu taky opalovat a dále rozmazávala olej po svých stehnech a lýtkách. V ten okamžik jsem za ní opravdu nemohl jít, protože můj penis byl pěkně tvrdý a nešlo si toho pod plavkami nevšimnout, tak jsem to zamluvil, že možná později.

Když si lehla na záda, poupravila si pozici spodního i vrchního dílu plavek a začala s opalováním, chvíli jsem počkal, až erekce trochu opadne a šel jsem se zchladit do bazénu. Chvíli jsem si plaval, ale ona si chtěla povídat, tak jsem si s ní z vody bavil, zatímco ona se slunila. Zašel jsem si pro ručník, položil ho na trávu kousek vedle, dolil ji do skleničky mojito a lehl si na břicho vedle ní. Sluníčko fakt peklo, tak jsem ji poprosil, jestli by mi taky nenatřela záda, že jí to pěkně šlo. Usmála se, a řekla, že mi je natře, když pak namažu na oplátku já ty její. S tím jsem moc rád souhlasil. Klekla si vedle mě a začala olejíček stříkat na má záda a pomalu ho roztírala postupně od krku a ramen směrem dolů, dávala si záležet.

Nejradši bych měl pod sebou vyhrabanou díru na můj ztopořený penis, který jsem vahou svého těla chtě nechtě pod sebou utlačoval. Ale více jsem vnímal doteky jejich dlaní, které pomalu klouzaly po mých zádech. Když skončila, poprosil jsem ji ještě o namazání stehen a lýtek, že si tam taky nedosáhnu a že se mi to od ní moc líbí. Řekla mi, že jsem lichotník a se smíchem pokračovala s roztíráním na dolních končetinách, tam to šlo trochu hůře, protože moje nohy jsou hodně chlupaté, ale jí se to líbilo, protože to dělala nějak dlouho a jezdila rukama i tam, kde už nejednou byla a celkem u toho začala i hlasitěji a rychleji dýchat. Líbilo se mi to také. Ze snění mě dostalo její celkem silné a rychlé plácnutí dlaní na každou půlku mého zadku. To jsem nečekal, ale silné mojito na přímém sluníčku asi začalo fungovat.

„Tak a teď ty! A dej si pořádně záležet“ řekla s takovým zajímavým úsměvem a lehla si na bříško. Nic jiného jsem neměl v úmyslu.

Dala ruce dozadu, že si rozváže horní díl plavek, abych ji mohl pořádně natřít, ale zastavil jsem ji, že ji to udělám sám. To jsem si nemohl nechat ujít. Klekl jsem si tedy vedle ní, pomalu jí rozvázal šňůrku na zádech, potom jsem ji dal pryč vlasy z krku a rozvázal i druhou mašličku.

Na záda jsem ji nastříkal hodně oleje a začal ho pomalu roztírat a vmasírovávat ho do jejích zad. Olej jsem vtíral i z boku do jejího hrudníku a pomalu jsem se posouval rukama k zadečku, ale schválně jsem se ho nedotýkal. Nechám si ho až nakonec. Celý jsem se posunul k jejím nohám a opakoval proces, akorát jsem začal od kotníků a posouval jsem se přes lýtka až na stehna, ale opět jsem neúmyslně vynechával vnitřní část blízko rozkroku. Potom jsem jedním prstem posunul okraj dolního dílu plavek z jedné i druhé strany jakoby mezi její půlky, až se krásně ukázal její zadeček a oběma rukama jsem stáhnul horní okraj o kousek dolů a znovu jí poupravil lehce zaříznuté plavky.

„Co mi to děláš?“ zeptala se nejistě. Říkám jí: „Nic, chci, abyste měla krásně opálený zadeček.“ Na to nic neodpověděla, jenom spokojeně vydechla. A už jsem se plně věnoval aplikaci olejíčku na tu poslední část.

Jezdil jsem své nastávající tchýni pomalu rukama po jejím polonahém zadku a roztíral po něm olej na opalování. Pomalu jsem začal prstama pomalu zajíždět mezi stehna, a zezadu jsem se přibližoval blíž a blíž dlaněmi k rozkroku. Začala hlasitěji a rychleji dýchat a začala i hýbat pánví do protipohybu mých rukou. Vždycky, když jsem se už už dotýkal v rozkroku, tak jsem to místo přeskočil a začal ji hladit a mnout její lesklé půlky. Snažila se, aby se dotkla rozkrokem mých prstů, ale pokaždé jsem jí ucukl. Místo pohlazení rozkroku jsem ji stejným způsobem jako ona mě, plesknul dvakrát po zadku, až nahlas vzdechla.

Hned potom jsem si lehl na svůj ručník vedle ní a chvíli jsme se na sebe dívali, ještě dýchala zrychleně, asi nečekala takový konec.

Byl jsem sice nadržený jak kůň, chtěl jsem být už uvnitř, ale chtěl jsem také pro jistotu, ať další krok udělá ona. Nemusel jsem dlouho čekat. „Pojď za mnou do bazénu“ říká mi.

Přitom se zvedá se, horní díl plavek nechává na ručníku, jenom si zakrývá předloktím svá prsa a skáče po nohách do bazénu. Zvedám se a skáču hned za ní. Ve vodě jde hned ke mně, objímá mě, rukama kolem krku, nohama kolem stehen a pod vodou svůj rozkrok na můj nadržený penis uvězněný pod plavkami. Přitom se líbám. Konečně cítím její velké prsiska na svém těle a hned se s nimi začínám mazlit. Překonalo to má očekávání. Nádherně velké tvrdé bradavky lemované svraštělým světle hnědým dvorcem. Postupně zesiluji stisk bradavky mezi prsty a tchýni se to líbí, pořád rychleji vzdychá a nepřestává se otírat svým klínem o můj penis. Zajíždím jednou rukou pod její plavky a strkám dovnitř úplně zlehka dva prsty a jezdím s nimi dovnitř a ven. Ona to taky nevydržela, vytáhla mi ho z plavek a začala ho ve vodě rukou honit. Toho vzrušení je strašně moc, cítím, že za chvíli začnu stříkat, tak ji zastavuju ruku a říkám ji, aby si lehla na břicho z boku přes nafukovací lehátko, vyšpulila na mě svůj zadeček a chytla se okraje bazénu. Udělala to, stáhnul jsem z ní plavky a mohl jsem se tak obličejem zabořit plně mezi její pořád ještě trochu mastné půlky a jazykem jsem ji lízal a sál její šťavnatou broskvičku. Pod lehátkem jsem mezi tím pod vodou chytnul její prsa, nahmatal ty její obrovské bradavky a pěkně jsem je mačkal a štípal do nich. Přisál jsem se rty na naběhnutý poštěváček a jazykem jsem kolem něho rychle kroužil, cítil jsem, že se jí to moc líbí a za chvíli se udělá, ale těsně předtím jsem přestal, nechal ji pár sekund vydýchat a znova jsem v tom pokračoval… nechal jsem ji prožít orgasmus až na potřetí. Úplně se jí chvěly nohy a hlasitě oddychovala. Potom jsem ji ještě chvíli lízal šťávičku, která z její buchtičky vytékala. Užíval a vychutnával jsem si to.

Sklouzla z lehátka dolů do vody, zase se na mě přitiskla, políbila mě a říká mi: „Přijď za pět minut za mnou dovnitř“. Další polibek a sleduji ji, jak se balí do ručníku a odchází do domu.

Jsem teď celkem na rozpacích, varlata mam nacpaná k prasknutí, ona měla orgasmus a já tady asi exploduju. Přemýšlím, co mě doma čeká a co si na mě připravila. Jestli vůbec něco. Během těch pěti minut mi probíhá hlavou, co všechno se vlastně stalo a co se ještě stane…

Po asi pěti minutách, lezu z bazénu, suším se ručníkem a pomalu jdu do domu.

„Běž do ložnice“ volá na mě z koupelny. Jdu tedy do ložnice, kde je na posteli kromě polštáře hozený nějaký šátek nebo šála. „Tím si zavaž dobře oči“ říká už z chodby, aniž bych ji viděl. Uvazuji si tedy šátek přes oči, a když jsem hotový, tak ji to oznamuji.

„Dobře, teď si lehni na záda.“ Slyším ji už vedle sebe a pokládá mě do postele. „A teď zvedni ruce, trošku si tě pojistím.“ Za chvíli mě poutá nějakým dalším šátkem ke konstrukci postele. Nejdříve jednu a potom druhou ruku.

„Nemusíš se bát.“ A začala mi přivazovat i nohy. Ležel jsem v posteli jako písmeno „X“.

„Tak, ty sis hrál se mnou venku, teď si s tebou budu hrát já“ řekla tchýně. Neříkal jsem nic.

Cítil jsem, jak jazykem jezdí po penisu a sjíždí až úplně dolu a líže mi koule, potom vzala špičku mého penisu do pusy, rukou stáhla předkožku úplně dolů a jazykem jezdila po uzdičce pomalu sem a tam. Nedělala nic víc, jenom ten jazyk po uzdičce a já jsem pomalu cítil, že už budu explodovat. Začal jsem ji přirážet pánví penis do pusy, protože jsem už chtěl začít stříkat, ale ona z ničeho nic přestala. Úplně se mě pustila a nechala můj ocas z toho vzrušení naprázdno vycukat bez výstřiku. To je potvora řekl jsem si, ale nemohl jsem nic dělat. Za pár okamžiků se vrátila pusinou k mé stojící tyči a celý žalud mi začala objíždět do kola jazykem, jednou rukou zase držela stáhnutou předkožku úplně dole a druhou mi mnula koule. Postupně začala zase dráždit uzdičku, ale to už na mě bylo moc a naplno jsem se jí vystříkal za hlasitého vzdychání do pusy. Měl jsem pocit, že ty výstřiky nebudou mít konce. Ještě chvíli po orgasmu jsem se chvěl na celém těle, bylo to tak intenzivní. Ležel jsem pořád přivázaný k posteli se zavázanýma očima a pořád jsem oddechoval.

„To bylo parádní!“ říkám jí. „Zajímalo by mě, co budeš potom říkat na tohle…“ odpovídá.

Ucítil jsem, že si mi obkročmo nasedá na mé břicho a ucítil jsem její prsa jezdit po mém hrudníku a následně mi je nechala houpat těsně nad mým obličejem, snažil jsem se nadzvednout hlavu a chytit opět její bradavku do pusy, na chvíli se mi to jednou podařilo, lehce jsem ji skousnul zubama, ale potom mi vypadla. Slyšel jsem, jak sykla bolestí, asi to bylo moc, říkám si. Penis se zase začíná probouzet k životu. Cítím, že se zvedá se z postele, zřejmě se otáčí a najednou cítím, že mi normálně nasedla na obličej a tiskne svůj zadek a svoji mokrou broskvičku na pusu a nos a nechává se lízat. Víc mi pod jazyk dává svojí zadní dírku a nechává si kolem ni a dokonce do ni strkat můj poblázněný jazyk. Tchýně mi začíná dráždit bradavky a mě se to moc líbí. Najednou jsem ucítil na svých bradavkách šílený tlak. Něčím mi je sevřela nebo zmačkla a tahala za ně. To jsem nečekal, bolelo to, ale taky mě to vzrušovalo. To je asi za ten kousanec a za to jak jsem dal těm jejím holkám venku zabrat. Pořád mi seděla na hlavě a nechala si lízat svoji prdelku. Jazyk mě už bolel a moc jsem nemohl dýchat, ale vzrušovalo mě to. Penis mi celou tu dobu stál v pozoru a já jsem jenom čekal, kdy se mu začne věnovat. A začala. Nevzala ho sice do pusy, jak jsem čekal, ale začala mi ho něčím mazat, zřejmě gelem a lehce pohonívat. Potom jsem ucítil, že na něho pomalu nasedá, ale šlo to hodně ztěžka, můj žalud byl plně nalitý krví a nechtěl se přizpůsobit tomu otvoru, ale nakonec se špička dostala přece jenom dovnitř a cítil jsem, jak se moje nastávající tchýně napichuje na moje péro, ale ne do vaginy, nýbrž pěkně do análu a sjíždí pěkně až na doraz!

Neviděl jsem to sice očima, ale muselo to tak být, nemůže mít přece tak těsnou vagínu.

Zatímco já jsem si uvědomoval, že jsem vlastně „ v prdeli“, se ona na mém dvaceticentimetrovém mackovi spokojeně vrtí. To sevření je úplně jiné než být ve vagíně, je to hodně intenzivnější, paráááda. Začala se na něm zvedat a jezdit nahoru a dolů, začíná zrychlovat a začíná taky nahlas vzdychat, slyším ještě další mlaskání, asi si bude hrát rukou se svojí mušličkou, je pořád hlasitější a taky začínám vzrušením vzdychat a cítím, že k dalšímu orgasmu mi moc nechybí. Najednou cítím, jak mi její svěrač sevřel penis ještě více a jak jejím tělem probíhá silná vlna orgasmu. Dlouze a nahlas vydechuje a je pořád naražená na můj zkamenělý penis. Opět začíná jezdit nahoru a dolu a tahá také za svěrky na mých bradavkách. Po několika jejích dalších přírazech přichází můj druhů orgasmus a opět stříkám, tentokrát do útrob své nastávající… tchýně.

Ta mi hned sundává svěrky z bradavek a sundává šátek z očí. Tchýně je celá zpocená, udýchaná, má mokré vlasy, prsa ji visí a pot z nich mi kape na mé břicho. Jsem pořád v ní, ona sedí na mě. Zvedám hlavu a dívám se, ve které díře to vlastně jsem. Opravdu jsem se udělal do jejího análu! Penis v ní pomalu měkne a za chvíli z ní vypadává ven…

Žádná moje partnerka nechtěla nikdy anál a dneska jsem tady do něho píchal sexy matku mé přítelkyně.

Rozvázala mě a chvíli jsme na sobě potichu leželi. „Tak se ti to líbilo?“ zeptala se nejistě.

„Bylo to perfektní, hlavně ten anál.“ odpovídám. „Vidíš a to jsem měla strach, že se ti to nebude líbit, proto jsem si tě přivázala a zavázala oči. Ale měla jsem na to velkou chuť mít takového velkého čuráka v řiti, že to prostě nešlo jinak“. „Až budeme někdy zase sami, můžeme si to zopakovat“. Chvíli jsme ještě leželi a povídali si, potom jsme se šli společně osprchovat a šli jsme zase k bazénu.

Od té doby píchám příležitostně se svojí tchýní, už několik let. Manželka to sice neví a nikdy snad ani vědět nebude, ale aspoň je ráda, že za její matkou jezdím rád a že s ní udržují dobré vztahy. Toto je takové naše malé tajemství, které pár krát do roka pokračuje…

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *