Naše první milování

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Seděla jsem u televize. Byl pátek večer a já jsem zase byla sama. Příšerně jsem se nudila, a tak jsem si otevřela láhev vína. Sice mě nikdy nebavilo pít sama, ale co holt člověku někdy zbývá. Ležela jsem na sedačce a uvědomila jsem si, že jsem už minimálně měsíc nesouložila. Vlastně od doby, kdy jsem se rozešla s Pavlem. A to už bude v neděli 5 týdnů. I když jsem si to občas musela udělat sama, byla jsem docela nažhavená, až uvidím pořádný chlapský péro, který si navíc budu moct vzít do ruky. Vypila jsem asi 4 deci vína a začala jsem klimbat, když mě najednou prudce probral telefon, který pronikavě zadrnčel do pološera pokoje, které ozařovala jenom modrá clona obrazovky. Volala Alena. – „“Nazdar, člověče, kde ležíš? Hele, jsem na diskotéce v Sonátě ještě s jednou kámoškou, a slavíme, vezmi taxíka a koukej rychle přijet!““, vychrlila na mě tak, že jsem se musela začít smát. – „“No, já nevím““, zkoušela jsem odmítat, „“je už dost pozdě a jsem nějaká zlenivělá. No ale přijedu. Během půlhodiny bych tam mohla být, jo?““, oznámila jsem nakonec a rozhodla jsem se tedy, že vyrazím.
Diskotéka Sonáta je ode mě z bytu sice tak pět minut cesty autem, ale nechala jsem si radši rezervu pro úpravu svého zevnějšku. Asi za 20 minut jsem stála před barákem a vyrazila rovnou naproti ke stanovištím taxi. Stál tam jenom jeden a tak jsem hned naskočila. V Sonátě jsem byla asi za 7 minut. Bylo docela narváno, takže jsem Alenu ze začátku nemohla najít. „“Nazdaaaar kočko““, přiskočila ke mně Alena zezadu a zavěsila se mi na krk. „“Pojď si sednout, je tam se mnou Monika a ještě nějaký dva kluci. Docela pěkný, nechceš si dneska trošku zašoustat?““, zeptala se mě rovnou Alena. Takhle mluvila vždycky, a já jsem jí za to obdivovala. Dokázala na rovinu říct to, na co ostatní třeba jenom mysleli. Došli jsme ke stolu a Alena se nás jala představovat. „“Tak tohle je Monča, tohle je Mirek a tohle Ondra. No a tahle kočka, to je Klára““, zahlásila a pokračovala:““A snad si dáte pusu na seznámení, neee?““, rozkázala a tak jsem se postupně políbila s oběma kluky a nakonec i s Monikou. Moniččin polibek byl tak nějak vláčnější než oba ostatní, navíc měla při něm trošku pootevřenou pusu, takže jsem se při polibku dotkla i jejího jazyka. Docela se mi to líbilo. Objednala jsem si opět dvě deci bílého a postupně se zapojila do zábavy. Kluci byli docela vtipní, takže jsme se všichni dost nasmáli.
Alena šla po Mirkovi, a já jsem se jí vůbec nedivila. Byl vysoký, černý vlasy, modrý oči, a svalnatá figura. Menším nedostatkem bylo, že ráčkoval – ale nikdo není dokonalý. Bylo jasný, že dneska Alena skončí s Mirkem v posteli. Mě ale nebylo jasný, jak skončím já – celou dobu na mě totiž mohla oči nechat Monika. Neustále se mě na něco ptala, líbilo se jí na mě snad všechno. Vlasy, oblečení, i to, že jsem měla za sebou vysokou školu a titul inženýrky ekonomie v kapse. I když nejsem na ženský, musím říct, že i Monika se mi líbila. „“Tak bychom mohli jít ještě ke mně, protože tady to začíná pomalu končit““, oznámila Alena a všichni souhlasili. I já. Zaplatili jsme a nechali si zavolat dva taxíky. Za patnáct minut už jsme seděli všichni u Aleny v obýváku. Všichni byli dost opilí, ale nejvíc asi Ondra, který už začínal být trošku mimo. Sedla jsem si na sedačku a vedle mě samozřejmě Monika. Bylo mi jasný, že mě chce, a čekala jsem, jak to všechno dopadne. Dala jsem si další dvojku vína. Alena oznámila, že každý si může nalít co chce. Vše je prý v baru. Ondra vstal a sotva nalil Monice, sobě a Aleně panáka whisky. Byl vážně dost opilý. Mirek si dal něco s mlékem. „“Pomáhá mi to na potenci, takže pak dokážu šoustat třeba tři hodiny v kuse““, zavtipkoval Mirek. Seděli jsme všichni asi 15 minut. Alena se najednou zvedla a za ruku zvedla Mirka. „“Jdeme si trošku užít, zatím se bavte. „“, oznámila nám zbývajícím a byli s Mirkem pryč. Ondra za chvilinku usínal. Monika si nalila ještě jednoho panáka a bylo na ní vidět, že už má taky pořádně nakoupeno. Ondra usnul jako špalek. Asi za 10 minut se od Aleny z ložnice začalo ozývat intenzívní sténání a vzdychání. Byli s Mirkem v nejlepším a já jsem jim tak záviděla.
„“Doufám, že se na mě nebudeš zlobit, ale můžu se s Tebou chvilku pomazlit? Jsem dneska strašně nadržená!““, překvapila mě Monika a ani nečekala na mojí odpověď a sundala si svetřík. Zůstala sedět v podprsence. Ve chvíli jsem se rozhodla, že to s ní zkusím. Milování se ženou mě lákalo už dlouho a teď k tomu byla docela vhodná příležitost. To víno udělalo svoje. Sundala jsem si blůzku i podprsenku a Monika mě začala líbat. Do dlaní přitom nabírala moje kozičky a jazýček mi začala strkat až do pusy. Vzrušovalo mě to a dostala jsem poprvé v životě chuť na dívčí tělo. Monika si mezitím sundala svou minisukni a mě pomohla z džín. „“Já tě strašně chci, moc se mi líbíš, Klárko. Já jsem lesbička, doufám, že ke mně nemáš nějakou averzi?““, zeptala se mě nevinně a já jsem jí místo odpovědi docela vroucně políbila na rty. „“Jak vidíš, tak nemám vůbec žádnou““. – „“A už ses někdy milovala se ženou?““, zeptala se Monika. – „“Po pravdě řečeno, jsi první. Ale už dlouho jsem to chtěla zkusit. „“, odpověděla jsem. – „“Já se miluji jenom s ženami. Mužský tělo se mi nelíbí, ale ženská postava strašně moc““, usmála se a rukama mi sevřela obě prsa. „“Máš krásný bradavky. „“, řekla Monika a sklonila se k nim, aby je mohla ochutnat. – „“A jak jsou slaďoučké, hmmmmm““. Jazykem kmitala střídavě na jedné a druhé bradavce a já jsem cítila, že začínám být dole mokrá. Brzo to zjistila i Monika, která mě dole na kundičce začala hladit. Obě jsme byly úplně nahé.
Ležela jsem na sedačce a Monika klečela na zemi pode mnou. Hlavou se blížila k mé kundičce a já jsem se úplně otřásla vzrušením při představě, že mě bude olizovat poštěváček a celou kundičku. Netrvalo dlouho a já jsem vzdychala pod dotyky Moniččina něžného a vlhkého jazýčku. Bylo to nepředstavitelně krásné. Pravou rukou jsem nahmatala Moniččina prsa a začala jsem je hladit. „“Otoč se prosím Tě na bříško, „“poručila mi Monika a já poslechla. „“Trošku si klekni a opři se lokty o opěradlo““, řekla a já si klekla zády k ní tak, že moje prdelka byla přímo před jejím obličejem. Monika začala jazykem kroužit po mých zádech a střídavě se dotýkala i mých půlek. „“Máš krásnou prdelku. A celý tělo máš krásný““, zavzdychala Monika a jazykem mi začala jezdit po mé rýze mezi půlkami. Potom je roztáhla a začala mi olizovat dírku do zadečku. Bylo to nádherný. Potom přejela jazykem dolů na kundičku a střídavě jí spolu se zadečkem lízala. Netrvalo dlouho a cítila jsem, že se udělám. Začala jsem vlhnout víc a víc a najednou to přišlo. Orgasmus byl strašně silný, takhle silný jsem snad ještě nezažila. Monika se začala dráždit v rozkroku sama. Za chvilinku byla i ona, svůj jazyk stále v mém klíně. Prudce jsem oddychovala a za chvilinku jsem si lehla na sedačku. Ondra, zhroucený vedle v křesle, začal chrápat. Ten nám dneska k ničemu již nebude, což mě mrzelo. Protože taková švédská trojka a tvrdé šoustání s nadrženým chlapem po něžném milování se ženou by mě bohatě uspokojilo. Monika mě začala hladit po nohách a po bříšku. Líbilo se mi to a dostala jsem chuť se jí také dotknout jazykem a ochutnat její kundičku. „“Pojď na mě, Moničko!““, přikázala jsem jí tentokrát já a octly jsme se v poloze 69. Já pod ní, Monika nade mnou. Její zadeček s mokrou kundičkou jsem tak měla přímo před svým obličejem.
Opatrně jsem se přiblížila a konečně jí mohla ochutnat. Byla sladká a vůbec mi nepřipadalo, že dělám něco divného. Byla jsem vzrušená a mé vzrušení stupňoval i Moniččin jazýček, kterej mi začal dole opět kroužit kolem poštěváčku. Za nějakou chvilku jsem cítila, že se opět udělám. „“Lízej mě ještě, pořádně lízej, já se Ti tam udělááááám““, křičela jsem a Monika začala velice vzdychat. Já jí také lízala kundičku a její poštěváček jsem střídavě brala do pusy a kroužila kolem něj svým jazykem.
„“Dělej, už budu, už budu, to je náááádhera, ooohhhh, „“křičela jsem rozkoší. Monika byla čím dál vlhčí. Za chvilku jsem byla hotová. Při mém orgasmu jsem cítila, jak Moniky kundička zvlhla natolik, že z ní vytékal drobný proud jejích milostných šťáv. Stékal na mojí bradu a já jsem jí slastně polykala. Bylo to nádherné. Monika vstala a šla se osprchovat. Z pokoje, kde byla Alena s Mirkem, se ozývaly stále ještě zvuky tvrdého šukání. Asi za 10 minut se Monika vrátila z koupelny a rychle se oblékla. „“Jestli chceš, můžeme jet ke mně““, navrhla mi. „“Dneska už ne, jsem strašně unavená a zavolám si taxíka. Pojedu už domů. „“, oznámila jsem jí a naposledy jí políbila na ústa. „“Můžu Ti dát telefon, když budeš chtít, zavolej. Ráda Tě uvidím““, řekla jsem jí a Monika se usmála a zapsala si moje číslo. „“Měj se hezky a děkuji. Bylo to fakt nádherný. „“, rozloučila se ve dveřích Monika a zmizela do tmy. Seděla jsem v sedačce a musela jsem se trošku usmívat. Vedle seděl zhroucený v křesle a v tvrdém spánku Ondra a spokojeně chrápal. Zavolala jsem si tedy taxi a vyrazila dospat probdělou, ale krásně strávenou noc.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...