Narozeniny ve swingers klubu

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Se svou mladinkou přítelkyní jsme spolu chodili už celé dva roky. Přestože jsem byl od ní o mnoho let starší, naše láska a milování bylo nádherné. Navštěvovali jsme spolu mnoho nejrůznějších podniků a já měl radost, že se přítelkyně baví a dělalo mi velice dobře, že mužská část okolí mi ji očividně záviděla. Velice ráda flirtovala s mladými muži a musím uznat, že měla vždy vkus. Doslova si libovala ve vyzývavém chování a rádi jsme oba své okolí oba společně provokovali… Nikdy ale nedotáhla své flirtování do nějaké reálné podoby. Alespoň nikdy ne v mé přítomnosti. Byl to takový adrenalin, který nádherným způsobem dokázal okořenit náš vztah a já ji k tomu často popichoval, protože milování, které po takovém flirtu přicházelo, bylo nekonečně krásné a intenzivní.

Snad proto jsme se dohodli, že se spolu podíváme do jednoho z pražských swingers klubů. Docela jsem se divil, jak rychle a snadno souhlasila, myslel jsem, že ji budu muset více přesvědčovat a řekl jsem si, že pokud narazím na tvrdý odpor z její strany, nebudu se už dál pokoušet ji k návštěvě klubu přesvědčovat. Ale nebylo to vůbec nutné a já byl přesvědčen že její rychlý souhlas byl poplatný neznalosti prostředí, které jsme hodlali navštívit.

Den návštěvy swingers klubu byl totožný s dnem jejich kulatých narozenin a tak jsme celý výlet pojali jako parádní narozeninovou oslavu. Nutno dodat, že jsem se snažil celý průběh pečlivě připravit a takzvaně zrežírovat. Cesta do Prahy poměrně rychle uběhla a protože jsme na místo dorazili v době ještě před otevřením klubu, zapadli jsme do nedaleké vinárny s velmi romantickým prostředím. Tam, nad lahvičkou Bohemky dostala dárky, které si přála a které jsem schválně, aby měla radost, vzal sebou. Mezi dárky byl i pár nádherných samodržících punčoch. Nedalo mnoho úsilí jí přesvědčit, aby si samodržky vyměnila za své silonky ještě ve vinárně, přímo u stolu, kde jsme seděli, což neuniklo zvědavým pohledům několika lidiček, kteří seděli u okolních stolků. Nikdo nás tam neznal, takže nám to ale nevadilo, naopak jsme opět rozehráli naši oblíbenou hru na provokování okolí. Přítelkyně si dala záležet na tom, aby z pod její minisukýnky byl vidět krajkový lem punčoch a nejen on. Po dvou lahvičkách Bohemky přišel čas, kdy jsme se zvedli a vyrazili do klubu.

Po vstupu do klubu jsme byli přivítáni pohlednou majitelkou, v šatně si vybrali skříňku, odložili si do ní nepotřebné věci a posadili jsme se v baru u stolku pro dva. K pití byla další lahvička bublinek. Protože jsme byli už lehce rozsvícení z předchozího popíjení ve vinárně a protože svou roli sehrávala i jistá nervozita z věcí příštích, padalo do nás bublinkové vínko poměrně rychle. V jednom okamžiku se v baru ztlumilo světlo a barmanka nesla k našemu stolu mnou předem objednaný narozeninový dort s tím správným počtem zapálených svíček. Přítelkyně nevěřila svým očím a bylo vidět, že toto překvapení ji docela ohromilo. Navíc se stala v jeden okamžik středem pozornosti ostatních hostů, kteří ji rádi popřáli. Ona se pak podělila o dort. Následně jsme byli pozváni ke stolu se dvěma mladšími páry, které se už znaly z dřívějška a swingers navštěvovali většinou spolu – Martin a Jana a Vláďa a Marcela. Zábava začala mezi námi poměrně rychle jiskřit a stáčela se jednoznačně k sexu. Přítelkyně se oběma mužům jednoznačně líbila a bylo vidět, že oni jí také. Bloudil jsem rukama pod stolem po jejich nohou a občas prsty zajel na kalhotky. Bylo znát, že vlhne a je vzrušená. V jednu chvíli vstala a s jednou z nových známých, Marcelou, odkráčely na záchod. Vrátily se obě poměrně brzy, ale Marcela byla zpět dříve a zasedla místo vedle mě a mé přítelkyni nezbylo nic jiného, než si sednout na židličku vedle jejího partnera Vládi. Velmi brzy vystřídaly jeho ruce ty mé a nový soused začal přítelkyni viditelně hladit po nohách. Byl jsem velmi zvědavý na to, co se pod stolem děje a schválně jsem shodil ze stolu lžičku, abych se, až ji budu zvedat ze země, mohl podívat. To, co jsem viděl, mi celkem vyrazilo dech. Moje přítelkyně seděla s roztaženýma nohama, bez kalhotek (jak se mi později svěřila, sundala si je, spolu s novou kamarádkou na záchodě). Ruka jejího souseda nehladila nohy, ale bohapustě plenila kundičku mé lásky. Narovnal jsem se a viděl, že se to přítelkyni líbí…. Všichni, kteří jsme u stolu seděli, jsme toto divadlo sledovali.

Martin s Janou pak navrhli, abychom se přesunuli do místního bazénku. Nedali jsme se pobízet a všichni se přemístili do šatny. Přítelkyni doprovázel Vláďa a já jen sledoval, jak ji v šatně u naší skříňky postupně svléká její sukýnku, rozepíná halenku a nakonec i podprsenku. Mezitím se svlékla i jeho partnerka, já a pozadu nezůstali ani Martin s Janou, přičemž Martin stihnul mé přítelkyni zezadu hladit její prsa, zatímco ona se dlouze líbala s Vláďou. Další líbačka probíhala mezi už svlečenou Janou a Marcelou. … Vzali jsme ručníky a přesunuli se bazénku.

V bazénku sedělo už několik lidí, ale vměstnali jsme se tam i se svými novými známými, voda nám sahala nad pás, takže bylo možné obdivovat kozičky přítomných žen. Přítelkyně seděla mezi mnou a Vláďou, naproti ní byl Martin, děvčata se věnovala sobě, ale já měl oči nejvíce pro tu moji… Ruce obou mužů jezdily po těle mojí lásky, kterou to evidentně vzrušovalo. Střídavě se líbala s Martinem, Vláďou a občas i se mnou. Hroty jejich bradavek se poddávaly našemu laskání. Vzájemná objímání s Martinem nebo s Vláďou byla stále těsnější a přítelkyně stále více vzrušenější. Při jednom takovém delším objetí s Vláďou jsem hladil její kozičky a rukou jsem sjel po bříšku ke kundičce. Kupodivu tam bylo už obsazeno a zjistil jsem, že Vláďův buchar je v pičce mojí lásky zasunutý až po kořen. Stejně tak to bylo, když se v líbání a objímání vystřídal s Martinem. Tentokrát zasunul Martin. Velice mě to vzrušilo a moje péro naběhlo k prasknutí. Přál jsem tu rozkoš své lásce a rozhodl se věnovat přítelkyním obou mužů. Ty ale už v bazénku nebyly. Našel jsem je ne jednom z pokojů, kde se rozhodly věnovat jen sobě. Takže jsem se nechytal. Vrátil jsem se proto k bazénku, ale přítelkyně s oběma muži se mezitím přesunuli na další z pokojů. Našel jsem je uprostřed té nejdivočejší šukanice, kdy Martin brousil přítelkyni zezadu a Vláďa se nechal kouřit. Další, dosud neznámý muž ji mačkal kozy a poté, co se Martin udělal do gumy, zaujal jeho místo a zasunul do přítelkyně. Myslím, že střídání ani nezpozorovala. Vláďa si pak vychutnával její přírazy v jízdě na koníčka.

Mezitím se na pokoji objevily Marcela s Janou a jejich partneři se začali věnovat jim. Přítelkyni stačili ještě v ten večer projet další dva borci a ani já jsem nakonec nepřišel zkrátka… Cesta domů byla plná dojmů a musel jsem dvakrát zatavit na odlehlejším místě, abychom si to spolu znovu rozdali. Takhle prošukané narozeniny přítelkyně ještě nezažila.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *