Narozeniny 274

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

Před rokem slavila moje žena Iva své 40 narozeniny a na oslavu jsme pozvali naše známé a kamarády. Protože byl krásný zářijový den oslava probíhala venku i vevnitř domu, kolem půlnoci se začali hosté pomalu rozcházet až jsme zůstali pouze 4, já kamarád Olin a moje žena Iva se svojí kamarádkou Elou. Ela pomáhala Ivě sklízet po hostech a umývaly nádobí, zatím co já s Olinem jsme ještě povídali a popíjeli své drinky. Když děvčata dokončila svou práci přišla za námi a ještě jsme si několikrát připili a já navrhl, že Elu vyprovodíme k ní domů, protože bydlí asi 1km od nás. Cestou Ela navrhla že se u ní můžeme vykoupat v bazénu po takovém horkém dnu a její návrh jsme všichni kvitovali s povděkem a Olin navrhl, že sebou nemá plavky, tak že se budeme koupat na Ádu, což jsme všichni schválili a já už se těšil že uvidím báječné 3 Ely, kterých jsem se cestou nenápadně dotýkal.

Po příchodu k Ele domů nám nabídla ještě panáka s tím, že ona už nebude že toho vypila už dost, ale to jí neprošlo a musela pít s námi. Po druhém panáku prohlásila Ela, že už se musí jít schladit a všichni jsme se začali vysvlékat, první byl Olin a musím uznat že jeho utahovák ihned zaujal obě děvčata, ale to už Ela směřovala k bazénu a já vyběhl za ní, ani jsme nepostřehli, že Olin s Ivou ještě zůstali uvnitř. Po krátkém zaplavání jsem se přitiskl k Ele a začal jí masírovat její nádherné 3 a líbat jí na krk a ouška. Ela se ke mě otočila čelem a začali jsme se líbat a osahávat a musím říci, že pochvilce byl můj utěšitel i navzdory vodě tvrdý jako kámen a Eliny vzdechy mě utvrdily, že je na tom podobně, ale přesto po chvíli mi sdělila že je jí nějak špatně a musí na WC, tak jsme vylezli z vody a šel jsem ji doprovodit, ve dveřích jsme se střetli s Ivou a Olinem jak si to šinou k bazénu. Protože to Ele trvalo poněkud déle šel jsem k oknu se podívat co dělají v bazénu Olin s Ivou. Ti byli už v objetí a i při jejich vášnivém líbání bylo vidět, že ani jejich ruce ani vteřinu nezahálejí. Po chvilce jejich vášnivého líbání vylezli z bazénu a Olinův stožár a jak jsem zjistil i Ivina kundička již byli připraveny na akci, Iva se chytila schůdků a vystrčila svůj zadek a Olinův čurák zmizel v jejím lůně a jejich pohyby prozradili co se tam odehrává. Měl jsem parohy.

Od dalšího pozorování mě vyrušila Ela, která vyšla z WC a já už se třásl vzrušením že je budeme následovat, ale Ela mě vyvedla z mého omylu s tím, že čtyřikrát zvracela a že je jí strašně špatně a musí si jít lehnout. Dovedl jsem jí do ložnice a uložil jí do postele a protože mi čurák stále stál jako stožár, chtěl jsem Elu opíchat, ale ta mě uprosila abych jí dneska nechal, že je jí hrozně zle, abych hlavně zamkl až půjdeme domů a zítra jí přivezl klíče. Vrátil jsem se do obýváku a viděl jsem jak jsou Olin s Ivou v obětí, ale po mém příchodu od sebe rychle odskočili. Když jsem jim řekl, jak to dopadlo s Elou tak se po chvíli Olin rychle zvedl oblékl se s tím, že musí jít také domů a odešel. Když jsem Ivě řekl že jsem je viděl spolu šukat nejdříve zapírala, ale potom, když jsem jí řekl, že mě to hrozně vzrušilo, tak vše přiznala že když se vysvlékla tak jí Olin přitiskl k sobě a jak ucítila jeho velkého a tvrdého čuráka na své prdelce, tak se otočila a a jeho péro vykouřila až do úplného výstřiku a že už dlouho nepolykala tolik semena a pak jí to Olin udělal dvakrát. Jedno co jsem viděl u bazénzu a podruhé si jí nasadil na koníčka a pokaždé ji krásně vystříkal její kundičku. Já pomohl Ivě s oblékáním a přitom jsem zjistil že jsem se také při jejím vyprávění pěkně udělal o čemž svědčil pěkný flek nejen ve slipech, ale také na mých jeansech. Druhý den jsem dovezl Ele klíče a po vyprávění, co se večer dělo, ale to už je jiný příběh.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *