Nářez

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Tedy tohle je nářez! Zrovna jsem se vrátila z „rande.“ Původně to mělo být setkání s bývalým spolužákem. Potkali jsme se na nějakém úřadě a trochu se zakecali. Tak jsme se dohodli, že se sejdeme na skleničku a zavzpomínáme..

Manželovi jsem to řekla, ale jako obvykle mu to šlo jedním uchem dovnitř a druhým ven. Jsme zvyklí chodit ven jeden bez druhého a žárlivé scény u nás taky nejsou na denním pořádku. Manžel mě občas provokuje, že by bylo fajn kdyby mě nějaký chlap pořádně osouložil :-). Nechává si o tom vyprávět a vymýšlí scénáře, jak by přišel domů a díval se na nás, přidal se nebo ne, …

Tak teď už rozhodně budu mít inspiraci k vyprávění do nejmenších podrobností. Jen nevím jestli mu to mám říct nebo ne. Mluvení je jedna věc, ale člověk neví. No stalo se. Prostě jsem vyrazila na to vínko. Byla to příjemná malá vinárna jako dělaná pro intimní schůzky. Soukromé boxy, malé lampičky, svíčka na stole. Ale popravdě my jsme jim trochu tu romantiku kazili. Filip je totiž skvělý bavič a patnáct let po ukončení školy, měl stále co vyprávět. Vykládal jak studoval na vysoké škole – tedy spíš se tam flákal, ale vzhledem k tomu, že je „génius,“ samozřejmě procházel na výbornou. Odjel dělat nějakou brigádu do Ameriky pak s kolegou odjel do Austrálie. Popravdě s tím slušným a uhlazeným chlapcem ze střední neměl společného skoro nic. Ale cestování, samostatnost a pracovitost mu rozhodně dodaly sebevědomí. Byl spokojený sám se sebou a bylo to na něm znát.

Po několika hodinách v jeho společnosti jsem byla krásně uvolněná a břicho mě od smíchu bolelo. Nikdy jsme neměli problémy se spolu dotýkat. Polibek na uvítanou – rozloučenou, objetí při štěstí i neštěstí. Prostě pohoda. Takže i při povídání u vínka jsme se občas dotkli. Strčili si do pusy něco dobrého z obloženého talíře toho druhého. Občas se po nás někdo otočil, tak jsme si přisedli blíž, abychom tolik nerušili. Nakonec jsme se rozhodli, že se ještě půjdeme projít. Bylo hezky, teplo a manžel stejně někde v hospodě fandil, ani nevím komu zrovna. Procházeli jsme se parkem, sedli si chvíli na lavičku a koukali na osvícenou fontánu a pořád jsme si měli co říct. Trochu se ochladilo a Filip navrhnul, že ještě není tak pozdě a jeho nový byt je docela blízko, tak že bychom si mohli ještě dát skleničku.

Má moc pěkný byt a velký s terasou. Prohlížela jsem si ho a obdivovala výhled z terasy. Filip přinesl skleničku a deku. Přehodil mi ji přes ramena a stoupnul si za mne. Opřela jsem se a kochala výhledem. To už mi začal přejíždět po rukou a ramenou. Občas mě políbil do vlasů. Byla to moc hezká chvíle. Otočila jsem se k němu a políbila ho na ústa. Přeci něco takového se jako nevěra ani nepočítá. Prostě poděkování za hezký večer. Odvedl mě dovnitř a já najednou nevěděla, co mám dělat. Jsem vdaná a šťastná. V hlavě mi naskočilo vyprávění mého muže. Filip pustil televizi jako kulisu, sedl si ke mě, dolil nám víno a čekal, jak se rozhodnu. Na nic nespěchal a to mě asi rozhoupalo. Přisedla jsem si blíž a políbila ho. Usmál se a řekl, že je moc rád, že jsem se rozhodla zůstat. Odvedl mě do ložnice a začal mě svlékat. Byla jsem přiopilá, tak mě ani nevadilo, že před ním stojím nahá (nejsem žádná modelka). Říkal moc hezké věci, které mi dodávaly odvahu. Pomohla jsem mu se svléknout a vlezla si do postele. Lehl si ke mě a hladil a líbal mě. Bavilo mě, že se nemusím o nic starat, jen jsem ležela a užívala si. Vzhledem k množství alkoholu, který vypil jsem se nemusela bát o rychlý konec. Jenže na Filipa alkohol zřejmě působí jinak. Tedy ne úplně. Výdrž měl, to jo, ale nejen to.

Po důkladném průzkumu mého těla se dal začal zaobírat jen jeho určitými částmi. Hladil mi prsa a líbal bradavky. Občas mě do nich lehce kousl a já vrněla jako kočka. Pak mi jazykem zajel mezi nohy a cucal a lízal mi prcinku. To už jsem nevydržela a celá jsem se rozklepala. Musela jsem se mu nějak odvděčit. Zajela jsem rukou dolů a hladila jsem už dávno připravený penis. Nebyl nijak obrovský, jak se vždy v povídkách píše. Ale já jsem si rozhodně nestěžovala. Pomohla jsem mu nasadit kondom – rukou i pusou a to se mu moc líbilo. Ještě si chvíli hrál prsty v mé prcince a já jsem ho zahřívala rukou. Položil mě na záda, zadeček mi podložil polštářem a vnikl do mne. Chvíli se jen tak pomalu pohyboval dovnitř a na krajíček. Pak si na mě lehnul a pořádně přirazil. Málem jsem se zbláznila. Rozjel se jako divoké zvíře. Já jsem se jen chytila postele a snažila se přestát tu bouři. Za chvíli už jsem přirážela jako divá a kroutila se v dalším orgasmu. Filip ani nezpomalil, jen se usmál a pokračoval až i on vyvrcholil. Ležela jsem a snažila se popadnout dech. Ale on vyměnil ruku za penis a prý abych nezůstala rozdělaná, strčil mi do prcinky ještě prsty. Chvíli s nimi kmital a já jsem se dočkala třetího orgasmu.

Byla to super zkušenost. Šla jsem se osprchovat a pomalu jsem se taxíkem vydala k domovu. S Filipem jsme si řekli, že si napíšeme mail nebo si zavoláme. Ale on stejně brzy odjíždí zpátky do Austrálie, kdy má firmu. No co jistě se někdy vrátí a nebo si můžeme občas napsat. Takové přátelství není k zahození :-). Teď sedím u počítače, píšu si tenhle neskutečný zážitek a přemýšlím jak a jestli to říct manželovi. Asi si to nechám pro sebe a budu mu to vyprávět jen jako smyšlený příběh. Určitě mě to nažhaví víc než kdybych si měla vymýšlet. Ještě teď se mi klepou kolena.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *