Naposledy

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Mohlo mě to napadnout! Naše dohoda, že se to už víckrát nesmí stát, skončila přesně v okamžiku, kdy můj manžel odešel domů. Jenže, tentokrát ty tvoje milostné řeči padnou na neúrodnou půdu. Už nikdy se s tebou nechci milovat! Už nikdy. . . Tancuji jako o život, cítím tvůj pohled a dělám jakobys tam nebyl. Při odchodu ze záchodku se najednou objevíš za mnou a chytneš mě s tím tvým nenapravitelným sexy úsměvem za ruku. Vytrhnu se ti a honem zmizím do sálu mezi lidmi.

Tvého pohledu se ani pro příští hodinu nezbavím, ale jsem na sebe pyšná – dokázala jsem ti odolat! Jdu sama domů, hospodu máme hned vedle a tak není proč se bát. Ovšem jen do té chvíle, než se ke mě venku přitočíš a opět mě chytneš za ruku. Tentokrát držíš pevně. Snažíš se mě přesvědčit, abych šla s tebou někam, kde bychom mohli. . .

Ale já už nechci – víc a víc zjišťuji, že ses stal pro mě drogou. Pokaždé po milování s tebou v sobě cítím ještě dlouho tvůj nepřekonatelný ocas, na sobě tvé polibky a v uších mi zní tvá slova: „zase jsme to udělali, ne to už se víckrát nesmí stát!“ A je mi špatně z tebe i ze mě – ne proto, že by se mi ty naše uloupené chvilky nelíbily, ale proto, ze je musíš pokaždé zkazit a já si pak připadám jako kurva!

Chci se ti vyhnout, bohužel vycházejí lidé z hospody a já nechci aby nás někdo viděl. Odcházíme spolu stále dál a dál od našeho domu a já se ti snažím říct, že to takhle dál nejde. Líbáš mě. . . a to je konec, teď už ti nedokážu odolávat. Ještě se pokouším, ale už proti své vůli. Ptám se kam mě vedeš a ty mezi polibky, hlazením a chuzí řekneš, že už to takhle opravdu dál nejde a že jdeme k vám. Bydlíš s rodiči a tak se snažím protestovat – marně.

Pevně mi svíráš ruku, směješ se mým protestům a vedeš mě potichu po schodech do tvého pokoje. Teprve když stojím uprostřed pokoje a ty mě líbáš, napadá mě jaká to bude hrůza až mě svlíkneš. Zatím se mi, díky místům kde jsme se milovali, povedlo nechávat si na sobě alespoň košili, ale dnes to bude do naha a to je zlé. Stydím se i před manželem, natož před někým cizím. Cítíš mé rozpaky a odcházíš pro pití. Sedla jsem si do křesla, připadala jsem si jako prvnička a přemýšlela, jak z toho průseru ven. A najednou mi to došlo – tímto setkáním konečně skončí ty měsíce blafování, výčitek, špatného svědomí a schovávání. Až mě budeš moc hladit po mém plném těle – rozmyslíš si pro příště chytat mě za ruku a chtít mě pomilovat. Uklidnila jsem se a čekala na konec toho všeho.

Tvůj návrat už vítala holka, co si s tebou chtěla naposled užít, tak ať to stojí za to. A stálo! Svlékal jsi mě tak pomalinku, jako bychom měli týden sami pro sebe. Každý kousek odhaleného těla jsi políbil a postupně jsi si přede mnou klekl na kolena, abys mohl políbit i odkrývající se klín. Jazykem jsi cuchal chloupky, které ho kryly a když si se dotkl poštěváčku – jako by mnou proběhl blesk. Laskal jsi mě, nohy se mi samy posouvaly po koberci od sebe, úplně jsem zapomínala, ze jsme v domě plném lidí. Posadil jsi se pozadu na postel a mě se ani trochu nelíbilo, že jsi ještě oblečený. Klekla jsem si mezi tvé nohy, rozepínala ti jeden knoflíček košile za druhým a jazykem ti oplácela tvou pozornost mému tělu. Kalhoty jsme stahovali spolu, slipy přistály vedle nich na zemi a tvůj ocas zmizel v mých ústech. Nikdy nepřestanu žasnout nad jeho velikostí – svými pohyby jsem ho ještě zvětšila. Podle tvého sténání jsem poznala, ze vrchol není daleko, ale to nebylo v mém plánu – naposled jsem ho stiskla zuby a vypustila z úst.

Strhl jsi mě na postel, obrátil pod sebe a laskal mě od ušních boltců, přes krk, prsa až do klína. Lasturka se sama otvírala před tvými ústy a vlhla jenom ses ji dotkl. Mé tělo bylo v jednom ohni a jak jsi do mě vnikl – vybuchlo.

Ještě dlouho po odeznění milostného zemětřesení jsi mě líbal a mazlil ses se mnou. Hlazením se ke mě vracela touha – převrátila jsem se na tebe, líbala tě na krku a rukama jsem hledala cestičku dolu. Každé místečko na tvém těle jsem pohladila rty, přejela jazykem. Úmyslně jsem se vyhýbala vztyčenému stožáru mezi tvýma nohama a laskala všechno kolem něho. Nakonec jsem si tě vzala – nasedla jsem na tebe a pomalu tě přiváděla k úplnému konci. Rukama jsem ti hladila slabiny a sem tam jsem k tomu přidala i nehty. Naposledy jsi se vzepjal a prsty jsi mi zmáčkl ramena tak, ze mi vytryskly slzy (alespoň při tom tě nechám). Najednou jsem věděla, že to bylo opravdu poslední milování s mým tajným přítelem. Snažila jsem se, abychom ani ty, ani já nezapomněli. Nezapomněla jsem a nevěřím tomu, že bych odolala kdybys mě opět chytil za ruku. . .

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *