Nakonec nám to vyšlo

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

S mojí ženou jsme už spolu 20let, takže i tak krásná věc jakou je sex, nám postupně zevšedněla. Vyzkoušeli jsme různé pomůcky a praktiky, ale za chvíli nás vše zase omrzelo. Při jednom milování jsem jí tedy navrhl to, co už mně dlouho leželo v hlavě. „Co kdybych tě zkusil opíchat ještě s někým jiným?“ Její odpověď „a s kým“ mně překvapila. Spíše jsem čekal něco jako, že jsem se zbláznil. Hned jsme se začali domlouvat co dál a ukázalo se, že to bude kámen úrazu. Předem jsme vyloučili swingers párty, nebo nějakého známého a zkusili podat inzerát. Odpovědí sice přišlo hodně, ale většinu jsme jich vyloučili hned. S některými muži jsme nějakou dobu komunikovali, ale na nezávaznou schůzku jsme se nikdy neodvážili. Většinou to skončilo na naší obavě o diskrétnost. Čas plynul a vypadalo to tak, že sice oba chceme, ale nevíme jak. Každou zimu se snažíme jezdit na hory a ta letošní nebyla vyjímkou.

Vyrazili jsme v únoru v čase zimní olympiády. Přes den jsme lyžovali a večer já koukal na olympiádu a žena se většinou nudila. Jeden večer sleduji hokej a vzadu ve společenské místnosti probíhala nějaká bujará oslava. Trochu mně to lezlo na nervy, ale žena mě usadila, že tady nejsem sám, tak ať se uklidním. Pánové co slavili měli asi nedostatek žen, protože co chvíli chodili na tancování pro naše. My sportovní fandové jsme byli rádi, alespoň jsme měli klid.

O přestávkách jsem si všiml, že se manželka dobře baví. To byl taneček, potom na baru panáček, zase taneček a další panáček, ale hlavně pořád se stejným chlapem. Po skončení hokeje (mimochodem jsme prohráli), jsem jí po očku sledoval a vidím, jak jí ten klouček pořád něco špitá do ouška. Spát se mně ještě nechtělo (ten večer měla ještě závodit Sáblíková) a tak jsem jen tak popíjel. Žena si toho asi všimla, protože za chvilku za mnou přišla. Zeptal jsem se jak se baví a ona že dobře. Bylo na ní poznat, že je trochu opilá. Když jsem se jí zeptal na toho hocha tak z ní vypadlo že se jmenuje Tomáš a že jí normálně balí. Nejdříve jí zval na pokoj a když mu řekla, že tady není sama, tak alespoň loudil její telefon. Já jsem samozřejmě vyletěl, že jdu na něj, ale stačil mně jedinný pohled do očí mé ženy a pochopil jsem, co ona už měla naplánované. Chvíli jsme se domlouvali a pak jsem jí pro něj poslal. Přišla hned i s Tomášem. Hned po seznámení a přípitku jsem se ho zeptal „tak ty jsi prý chtěl opíchat mojí ženu“. Začal něco koktat, ale já ho umlčel nabídkou, že jestli chce, můžeme jí to udělat společně. Po nějaké době a panácích jsme se domluvili, že se každý půjdeme na svůj pokoj umýt a za půl hodiny se sejdeme na baru. Jak jsme řekli, tak jsme udělali, jenom žena zůstala na pokoji, že prý udělá atmosféru.

Tomáš už čekal, tak jsme si dali dva prcky na kuráž a vyrazili. Na pokoji byly přes lampičky nějaké šátky, pološero, ale hlavně na posteli ležela jen v kalhotkách moje žena. My dva tam stáli, koukali po sobě a nevěděli co dál. Žena to naštěstí poznala, slezla z postele, klekla si před nás, rozepnula a začala nás střídavě kouřit. Tomáš se otrkal jako první a za chvilku mu stál jako svíčka. To u mě to bylo horší. Měl jsem takový divný pocit, asi žárlivost. Žena to poznala a začala se víc věnovat mně. Tomáš se jí zatím začal dobývat do kalhotek a podle toho jak vzdychala, asi úspěšně. Se mnou to pořád nebylo moc dobré, tak jsem jim řekl ať začnou sami. Na to jako by Tomáš čekal, hned jí povalil na postel, stáhl kalhotky a hned si jí napíchl. Já tam stál a při pohledu na to nádherné živé porno ze mě spadla všechna nervozita. Tomáš do ní bušil a ona mu vycházela vstříc, prostě nádhera. Samozřejmě se mi okamžitě postavil a žena si toho hned všimla. Natáhla ke mně ruku, začala mě honit a snažila se mě vzít do pusy. V této pozici to ale moc nešlo, tak z něj vyklouzla otočila se a začala mě kouřit. Tomáš jí ho tam mezitím strčil zezadu a pokračoval v přirážení. V této pozici už jsme zůstali. První se udělal Tomáš a postříkal jí celá záda. Teprve teď nám došlo, že jsme se domluvili na prezervativu, ale už to nemělo cenu řešit. Já jsem se nechal dál kouřit a Tomáš nás pozoroval. Po nějaké době to přišlo i na mě, tak jsem ženu upozornil, protože vím že do pusy to nemusí. K mému překvapení si ho tam nechala a já se jí tam vystříkal.

Tomáše asi scéna, při které mi z něj olízala všechny zbytky znovu vzrušila, protože hned přiskočil a jak byla na čtyřech, tak jí ho tam hned na první pokus strčil. Já jsem si odsedl a užíval si pohled na mojí ženu souložící s cizím mužem. Po nějaké době vášnivé soulože z něj vyklouzla a se slovy „pomalu“ a „já sama“ si ho nasadila na svou menší dírku a začala pomalu přirážet. Tomáš to chvíli vydržel, ale ne moc dlouho a už do ní zase bušil. Žena vzdychala, že musela být slyšet až na sjezdovce. Když začal ještě zrychlovat a bylo poznat, že asi bude žena vykřikla „nepřestávej a vystříkej se mi tam“. Tom poslechl a po posledních mohutných přírazech se jí tam udělal. Po této akci se šli oba umýt a já mezitím skočil na bar pro něco k pití. Když jsem se vrátil byli ještě ve sprše a ona před ním klečela a snažila se ho pusou přivést k životu. Z tohoto pohledu se mi zase postavil, tak jsem jí vytáhl ze sprchy ještě mokrou, hodil na postel a začal píchat. Tomáš se po chvilce přidal a tak jsme se různě střídali. Nejdříve jsem jí píchal já a kouřila Tomáše potom jsme vystřídali a zase a zase. Nakonec se jí Tomáš zeptal, jestli se jí také může udělat do pusy. K mému překvapení řekla ano, tak jsme se jí tam vystříkali na závěr oba dva téměř současně. Potom už šel Tomáš a my také spát. Druhý den jsme si to rozdali znovu, ale už to nebylo takové. Premiéra je holt premiéra.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *