Najlepší kamarát

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Poznáte ten pocit, keď stretnete človeka úplnou náhodou a každou minútou ste si viac istí, že na svete sa nenájde téma, na ktorú by ste si nemali čo povedať, že hoci sa v skutočnosti poznáte pár hodín, máte pocit, že ho poznáte od prvej chvíle na tomto svete?

Aj ja patrím k týmto ľuďom. V mojom meste sa nám takto míňali pohľady hádam pár mesiacov, ani neviem ako a začali sme sa na ulici zdraviť, padali úsmevy, zdvorilé otázky typu „dnes je ale zima, že?“ Sem tam návšteva u neho na predajni, pár slov… A potom sa mi naskytla možnosť otvoriť si v blízkosti jeho predajne bar. Postupom času u mňa na káve trávil svoju obednú prestávku, a to boli tie najkrajšie chvíle z celého dňa. Brala som ho ako najlepšieho kamaráta, síce zadaného, ale kamaráta, ktorému môžem povedať všetko a môžeme si dôverovať. Asi pred rokom sa mu naskytla možnosť ísť pracovať do Anglicka, chcel si zarobiť lebo sa chystala svadba, potom vlastné bývanie a tak.. veď po 8 rokoch sa to už patrí, tak keď sa bol rozlúčiť, nastalo pre mňa kruté obdobie nekonečne dlhých dní a večerov. Často som na neho myslela a moje myšlienky boli také horúce a také krásne.. snívala som o ňom a o jeho blízkosti… A keď sa mal vrátiť, tak dni šli ešte pomalšie, tak som sa tešila že ho uvidím. Až prišiel deň D a zjavil sa mi vo dverách, objali sme sa a dal mi pusu na líce, jeho pohľad prezrádzal, že som mu tiež chýbala. V tom čase mu zostávalo 7 dní slobody.

Berúc do úvahy predsvadobné zhony a stresy, moc som nedúfala, že bude čas na kľudný večer strávený u mňa v bare. V utorok pred svadbou si u mňa v bare urobila rozlúčkový večer jeho priateľka, ach ako moc som chcela, aby tam na miesto nej bol on. Či som si to privolala alebo nie, v stredu po tom, čo zatvoril svoju predajňu, prišiel on aj s kamarátmi. Hneď zo začiatku som cítila medzi nami zvláštne iskrenie a myslím, že som nebola jediná a všimlo si toho aj okolie. Zábava bežala v plnom prúde a po príchode brigádničiek, ktoré u mňa robili, ma uniesol k ich stolu. Veľa sme sa nasmiali a bolo nám fajn, sem tam padli nejaké dvojzmyselné vety a veľavravné pohľady, „náhodné“ dotyky rúk, až som musela utiect, nikdy som nebola tá striga, čo zvádza zadaných mužov. Čas pokročil, zákazníci postupne odchádzali, hodinky ukazovali už dobre po polnoci, aj kamaráti potúžený alkoholom už šli spať, zostal len jeden a môj najlepší kamarát a aj oni pomaly dopíjali. Zbehla som si do šatne po veci a keď som sa vracala späť, „zrazili“ sme sa vo dverách na chodbe vedúcej k WC, usmial sa, ospravedlnil sa, že sa tak dlho rozsedeli a ja by som bola už iste najradšej v postielke, že som super kamarátka a objal ma. Tvárou v tvár v šere chodby, tak blízko ako sa len dá, sme zostali skamenelo stáť a potom mi dal pusu, opatrnú, jemnú, krásnu a bojazlivú, privrela som oči a želala som si, aby som ich otovrila v inom živote, ale sním. Smola. Jeho čakal kamarát, mňa brigádnička a vyúčtovanie večera. Bola som ho odprevadiť ku dverám a on mi šepol, že si ide pre bike ku kamarátovi, a ak chcem, aby sa vrátil, mám nechať otvorený vchod. Premýšlala som čo spraviť, rýchlo ujsť domov alebo čakať. Brigádnička odišla, uzávierka spravená, čakala som, nedokázala som rozmýšľať, čo bude keď príde, ani čo sa stane ak nepríde.

O chvíľu niekto stlačil kľučku na dverách najskôr na prázdno, potom sa dvere otvorili a zamkli zvnútra, sedela som v boxe a na stole bola otvorená fľaša červeného vína. Usmial sa a sadol si vedľa mňa, pripili sme si, chvíľu sme sa rozprávali, povedal mi, že mu volala priateľka kedy príde. Sklonila som hlavu že ak musí ísť, nech ide, nech niesu problémy.. Pohladil ma po ramene a povedal, že nechce, že chce stráviť tieto chvíle so mnou. Bola som rada a zároveň som sa bála toho, čo bude. Asi to zbadal, lebo si ma privynul k sebe a objal ma. Zdvihol mi hlavu a znova mi dal pusu, víno a pomalá hudba z music boxu vyhnali z mojej hlavy myšlienky previnenia, keď ma znova pobozkal, chcela som naplno a vášnivo prežiť každú nežnôstku a každú minútu z tých zostávajúcich 40. Jeho ruka si našla cestičku pod tričko a zrazu bolo preč aj s podprsenkou, posadil si ma na kolená a láskal mi bradavky, hladkal, bozkával, tiež som mu vyzliekla tričko a rozopla nohavice, zosunula som sa pod stôl aby som ho mala bližšie a vybrala z nohavíc jeho nádheru a zatúžila po ňom tak, ako po nikom v mojom živote. Vzala som ho do úst, netrvalo dlho a dostala som prvú dávku horúceho semena. Bolo nám krásne. Svojho krásavca mal skoro hneď znova tvrdého, vyzliekol mi nohavičky a začal ma lízať úplne všade, šikovnými rukami láskal moju mušličku, ktorá bola úplne mokrá. Bola som v siedmom nebi, keď do mňa prenikol a prirazil. Nastalo šialené tempo, vychutnávala som si každý pohyb a každý jeho vášnivý bozk. Niekoľkokrát sme zmenili polohu a prežila som najsilnejšie orgazmy vo svojom živote. Unavení ale šťastní sme ležali jeden druhému v náručí, úplne bez slov. Stále ma hladkal a potom mi pošepkal, že som jeho najlepšia kamarátka a že ma ľúbi tak, ako najviac môže. Povedala som, že aj ja jeho a že to, čo sa práve stalo musí zostať krásnou spomienkou a nesmie zmeniť náš doterajší vzťah. Ešte sme sa bozkávali, ale vedeli sme, že budeme musieť ísť. Bol krásny, usmiaty a ja tiež, bozkávali sme sa stále aj pri obliekaní, smiali sme sa na tom, že by to malo byť naopak, mali sme sa vyzliekať a nie obliekať. Bozkávali sme sa až po dvere baru aj keď som zamykala dvere. Aj keď nasadal na bike a potom ma objal, zaželala som mu najkrajšie a najsladšie sníčky a povedala som mu, že ho mám rada. Nevpúšťala som si chmúrne myšlienky do hlavy a veselá kráčala nocou domov. Stále som myslela na neho, jeho vôňu som cítila aj keď som vyšla z horúcej sprchy a ľahla si do veľkej postele, zaspávala som s myšlienkou na neho. Ráno prišlo skoro a bolo to zvláštne ráno, ráno po noci, ktorá zmenila môj život.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *