Na privátu

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Jmenuji se Jana, chodím do osmé třídy a je mi  třináct a půl roku. Mám o dva roky starší  kamarádku, se kterou chodíme na nejrůznější akce.  Protože se obě dobře učíme nemáme problémy s  rodiči a můžeme večer chodit na nejrůznější akce  nás „teenagerů“. Zvláště si užíváme různé večírky  a akce, které pořádají zdejší středoškoláci a  vysokoškoláci. Také chodíme na diskotéky, do  zdejších klubů a když je čas i do multikina na  filmy pro mladistvé i pro dospělé. Protože  vypadáme obě velmi vyspěle, zvláště jak se  nalíčíme a řádně oblečeme, tak toho dost  využíváme až  zneužíváme. Ještě se nestalo, že by  nás někde nevpustili pro náš věk. Jediným  problémem, jak se tam dostat, je jen sehnat  lístky nebo vstupenky. Ale máme plno kamarádů,  tak se nám to skoro vždy podaří. Na těchto akcích  všichni, zvláště kluci, myslí, že je mám kolem  sedmnácti až osmnácti. Minulý týden jsem se s   kamarádkou vypravila na jeden mejdan do zdejšího  vysokoškolském klubu, který je v přízemí  kolejí.  Na tento mejdan jsem se moc těšila, protože tam  bude Honza, student zdejší vysoké školy,  se  kterým jsem se seznámila asi před čtrnácti dny na  jedné akci  vysokoškoláků.

 
Mejdan byl hezký a Honza moc příjemný a milý.  Neustále se mi věnoval a proto mě nepřekvapilo,  že mě pozval, ať si prohlédnu jeho studentský  pokojíček  na šestém patře budovy. Řekl, že tam  nikdo není a že mi ukáže svůj nový počítač a  internet. Jak mi to vše ukázal otevřel připravené  víno, při kterém jsme si povídali o všemožném.  Pak se řeč stočila na nás. Mimo jiné jsem mu  řekla (chtěla jsem, aby si myslel, že jsem  starší) že chodím do prvního ročníku pedagogické  fakulty je mi osmnáct). On mi na oplátku pověděl,  že chodí do třetího ročníku a že mu bylo před  měsícem dvacet dva let a bydlí v sousedním  městečku.  Protože se mi líbil dovolila jsem mu,  aby mě při přípitku políbil. Ale jen u tohoto  polibku to, bohužel, nezůstalo a já jsem u něho  během toho pozdního večera  přišla o své  panenství. Vůbec jsem neočekávala, že k tomu  může s Honzou tak brzo dojít k a jak rychlý  průběh může mít naše milování a moje deflorace.  Honza to stihl za necelých deset minut. Protože   se nám oběma naše první milování líbilo, tak   jsme se v nastávajícím měsíci této činnosti  věnovali častěji a důkladněji.  Během našeho  vztahu mu ani mi vůbec nepřišlo na mysl, že jsem  o skoro devět roků mladší a že jsem vlastně ještě  pod zákonem. Jak Honza udělal v červnu všechny  zkoušky, tak se se mnou hezky rozloučil (dlouhým  milováním u něho v pokojíčku) a odjel k rodičům.  Já zůstala v městě sama. Právě mi začaly  prázdniny a já jsem se, na nátlak matky, začala  ohlížet, kde letos půjdu na brigádu.

 
Během dne jsem obešla šest možností, kde bych  mohla o prázdninách pracovat. Dvě byly velmi  nadějné. Jak jsem se vracela domů potkala jsem  svou kamarádku Evu, kterou jsem poznala asi před  půl rokem na jedné akci. Tam jsme si obě padly do  oka a skamarádily jsme se. Od té doby se  pravidelně setkáváme. Protože máme hodně  společného, hned jsme si sedly do baru a  klábosily o životě. Řekla jsem jí (zase jsem si  přidala roky, abych byla zajímavější), že první  ročník vysoké školy jsem zvládla a že nyní hledám  nějakou práci na  přivýdělek, protože doma jsme  bez táty a každá koruna je dobrá. Jak jsme  probrali obecné věci, řeč se stočila na muže a na  sex. Eva ze mě vytáhla to, že jsem před měsícem  přišla o panenství, že nyní chodím s Honzou a že  sex s ním se mi moc líbí. Pak mi vyprávěla o  sobě. Já jsem ji při tom  vychválila, jak je  krásně oblečená a upravená. Pak mi řekla, že má  nyní problém, protože její sestře, která se  provdala do USA, se narodily dvojčata a ona chce,  aby ji na měsíc nebo dva pomohla. Ale ona nemůže  nechat svého zaměstnání, protože tam má velký  výdělek a potom by ji nemuseli přijmout zpět.  Protože je mi sympatická, zeptala se jí, jestli  bych ji nemohla nějak pomoci. Ona mi pověděla, že  to nejde, že o své práci skoro s nikým nemluví.  Jak jsem ji odpřísahala, že to co mi řekne nikomu  nic neprozradím, řekla mi celou pravdu o svém  zaměstnání. Pracuje asi rok v jednom privátu!!!  V centru Prahy, dost si vydělává a na práci si už  zvykla a neměnila by ji. Nechtěla by odejít, ale  chtěla by pomoci sestře, ale neví, jak to má  udělat. Ptala se majitelky a zároveň šéfky  privátu, jak to má udělat, ale ona jí řekla, že  jak odejde, tak si najde novou holku a ji už  nevezme zpět. Jedinou šanci má v tom, že si místo  sebe na ten měsíc nebo dva najde náhradu a jak  se vrátí, tak dotyčná odejde a ona se vrátí na  svoje místo. Ale takovou holku se jí dosud  nepodařilo najít.

 
Asi po hodině povídání a po vypití sedmičky  vína se na mě Eva s úsměvem podívala a řekla, že  už má řešení. Jak jsem se jí zeptala jaké, tak mi  oznámila, že se budu divit. To řešení jsem já.  Nastoupím na její místo!!! Myslela jsem, že jí to  víno zatemnilo mozek. Ale ona mi řekla, že to  myslí smrtelně vážně. Mám sedmnáct, což je skoro   jako osmnáct, už nejsem panna, mám ráda sex a  nutně potřebuji peníze. Tak v čem vidím problém??  Kdybych ji vyhověla, tak by mi byla  moc vděčná a  něco hezkého by mi z USA přivezla. Než jsem  cokoliv mohla říci, vytáhla mobil a zavolala  šéfce, že našla už holku, která bude místo ní v  privátu pracovat. Že je moc krásná, jmenuje se  Jana a jestli se jí zítra v deset může přijít  ukázat. Než jsem ji mohla začít odporovat, tak mi  řekla, že je všechno zařízeno. Šéfka s tím  souhlasí a čeká mě na pohovor zítra v deset!  Odpověděla jsem ji, že musela zešílet, protože mě  pracovat do privátu nikdo nedonutí, přece nebudu  brigádničit jako prostitutka!

 
Eva objednala další láhev vína. Jak jsem ji  znova začala vyčítat, že se zbláznila, tak mi  řekla, že na takové velké peníze, které tam  dostanu, za chvíle radovánek, bych jinde musela  pracovat roky. Ať beru dokud dává. Než jsme  vypily tu druhou láhev udělala mi detailní  přednášku na téma  „Privát a práce v něm“.  Dozvěděla jsem se o: chodu privátu, výdělcích, o  praktikách, zákaznících, sportovcích, dýškách, …  atd. Protože jsem byla trochu přiopilá projevila  jsem zájem o to, kolik vlastně taková prostitutka  musí mít za den mužských. Jak Eva uslyšela, že o  práci v privátu trochu jevím zájem hned pookřála. Vysvětlila mi, že to záleží, jak která holka vypadá a jak umí upoutat chlapy. Když je mladá a hezká, řekne, že je studentka, tak jich může mít deset až dvanáct. Ty starší jich mají, tak tři až pět. Ona jich má za den v průměru tak kolem deseti. Jak jsem to uslyšela, že bych měla denně obsloužit deset až  chlapů, řekla jsem jí, že to nepřipadá, protože  už po jednom čísle s Honzou jsem celá rozlámaná a  pipinka mě bolí. Eva mi oponovala, že na privátu  nesmí holka sex tak prožívat jako v běžném  životě. Ujistila mě, že si na to za pár dní  zvyknu a ani mi to nepřijde na divné, protože  čím více chlapů, tím je větší výdělek!!! Pak mi  řekla, že si to mohu samozřejmě rozmyslet, ale  ať zajdu každopádně na privát za šéfkou, která mi  všechno znovu podrobně a lépe vysvětlí, ať ji to  udělám kvůli. Jak se na to  nebudu cítit, tak ať   to šéfce klidně odmítnu. Pak mi dala číslo svého  mobilu a adresu privátu. Na závěr jsem ji musela  znovu slíbit, že se za šéfkou zítra v deset na  100 % stavím, protože jí to slíbila a slib je  slib. Trochu přiopilá a plná překvapivého  odhalení Evinčina tajemství jsem došla domů.  Mamka se mě hned ptala, jak jsem dopadla s tou  brigádou. Jak jsem jí řekla, že zítra to bude  vyřízené, byla moc ráda. Já jsem vlezla do  postele. V ní jsem přemýšlela o Evě a o tom, jak  se to může stát, že krásná holka začne prodávat  své tělo chlípným chlapům a stane se prostitutkou. Nikdy bych do ní neřekla, že dělá tuto práci. Vůbec na to nevypadá! Na druhé straně ji peníze dopomohly k tomu, že chodí krásně oblečená a upravená a může si dopřát vše po čem touží! A ten její měsíční výdělek je pro mě přímo astronomický. Nad možností, že bych i já, kdybych svolila, mohla mít za měsíc tuto částku, mi začínal moje skálopevné zamítnutí nahlodávat červík pochybností, jestli dělám dobře. Ale moje lepší já ho hned odehnalo. Ještě chvíli jsem přemýšlela nad problémem Evy a pak jsem usnula  jako špalek.

 
Ráno jsem se probudila v osm hodin a nemohla se rozpomenout, proč mě hlava tak bolí. Za chvíli jsem si vzpomněla na dvě flašky vína, co jsme s Evou vypily a na slib, který jsem ji dala. Rozhodla jsem se, že do privátu zajdu, chvíli si vyposlechnu  šéfku a pak ji to zdvořile, ale rázně odmítnu!!!

 
Hezky jsem se upravila a v deset hodin jsem  zazvonila u dveří privátu. Přivítala mě asi  třicetiletá pohledná a krásně oblečená paní  šéfová. Obě jsme se představily a šly si sednout  do kožených křesel v přijímacím pokoji. Pak mi  šéfka s velkým zanícením popovídala, jak to chodí  v jejím privátu. Jak dokončila svůj výklad o  privátu, chtěla vědět něco o mě. Nejdříve ji  zajímal můj věk, protože jsem ji připadala mladší  než na osmnáct. Odpověděla jsem jí, že mi bylo  před měsícem teprve sedmnáct a bláhově myslela,  že když nejsem plnoletá, tak se se mnou hned  rozloučí. Ale šéfce to, k mému zděšení  nevadilo! Řekla mi, že vypadám dobře, a že všem  budeme říkat, že mi bylo právě osmnáct, že můj  skutečný věk nikdo nerozpozná. Nevím, jestli  šéfová poznala (asi že ano), že mi není ani  nalhaných sedmnáct, ale o nějaký ten rok méně, ale  nedala to na sobě znát. Asi potřebovala v privátu  nějakou mladou kost. Pak se mě ptala, kolik jsem  už měla  kluků nebo mužů a jaké ovládám sexuální  praktiky. Po pravdě jsem ji pověděla, že jsem  měla dosud jen jednoho studenta a sexuální  praktiky potřebné v privátu neznám. Moje odpověď  ji k mému údivu zase moc uspokojila. Hned mi  řekla, že takové nezkušené děvče potřebuje do  svého privátu jako sůl, protože muži rádi zaučují  mladé a nezkušené dívky. Hned mi oznámila, že  ještě dnes dá do Avíza inzerát tohoto znění: „Krásná právě osmnáctiletá studentka hledá  muže, který by ji zaučil do tajů sexu“. Budu se  divit, kolik chlapů bude toužit mě to naučit a  pořádně mě si se mnuo zasouložit!!!  Já jsem ji k  tomu nic neřekla, protože jsem stále byla  odhodlána její nabídku odmítnout. Potom se  rozpovídala, co požaduje od svých dívek: jak se  mají oblékat a líčit, jak se líbat, jaké mají mít  spodní prádlo, jak mají používat antikoncepci a  jak se správně navléká kondom, jak často se  holit na intimních místech a jaké jsou pro sex v  privátu nejvhodnější polohy. Asi ani netušila, že  jsem mladší než si ona skutečně myslela a že  moje kačenka ještě nezačala obrůstat chloupky a  že menstruaci jsem ještě nedostala!  Pak mi  řekla, jakou u ní berou holky odměnu za zákazníka. Jak jsem se dozvěděla, že za měsíc můžu vydělat minimálně až třicetinásobek toho mi nabízeli v obchodě a navíc čistého,  zatočila se mi hlava.  Potom mi šéfová ukázala pokoje a vybavení privátu. Pokoje byly krásně vybavené, široké postele měly nad sebou bílé baldychýny, v každém pokojíku byl sprchový kout a na posteli krásné červené polštářky ve tvaru srdíčka. Poté mě představila dvěma slečnám, které čekaly na zákazníky u baru a na nás koukaly a poslouchaly o čem se spolu bavíme. Udivilo mě, že se mě šéfka dosud ani nezeptala,  jestli tu chci pracovat, protože její finanční argumenty byly dosti pádné.

 
Ale i přes tyto argumenty jsem byla rozhodnuta,  že u ní nenastoupím! Během našeho rozhovoru se dvakrát ozval zvonek a postupně přišli dva pánové. Sedli si k baru, koupili si něco na pití, pak si vybrali volnou dívku, šéfce zaplatili taxu a odešli s ní na pokoje. Jeden z nich se šéfky při placení ptal, jestli jsem volná, že se mu moc líbím a že by si rád se mnou zasouložil!! Šéfka mu však odpověděla, že tu jsem jen na návštěvě.  Náhle se  ozval zase zvonek a do pokoje vešel vysoký  svalnatý chlap a hned se ptal po Evě. Holky mu  odpověděly, že Eva tu dneska není a že pravděpodobně tu delší dobu nebude. To Jiřího,  tak se ten svalnatec a zároveň celkem známý  ligový hokejista jmenoval, rozčílilo, hned šel k  šéfové. Začal jí nadávat, že ho podvedla, že je  strašně nadržený, protože mu snoubenka zase  nedala, a jestli hned nebude Evou ukojen, tak  jeho dnešní hokejový výkon bude stát za h…o.  Argumentovat, že má Evu dlouhodobě předplacenou  a že chce vrátit spoustu peněz zpět. Pak začal  šéfce vyhrožovat, že doporučí ostatním hokejistům, ať tu už nechodí, že jsou tady podvodníci a ať raději chodí do jiného bordelu!!!

 
Šéfka se zdrceně na mě obrátila, jestli bych   ji nemohla nějak pomoci, protože se mnou počítala  jako se zástupem za Evu. Jak to Jiří uslyšel, že  jsem holka, která má zastoupit jeho Evu, chvíli  si mě zálibně prohlížel a pak šéfce  řekl, že se  tedy přemůže a uspokojí se se mnou! Aniž by se  zeptal šéfky nebo mě na to, jestli s tím  souhlasíme, tak mě znenadání vzal do náručí a  rychle odnesl do nejbližšího pokojíčku. Byla  jsem vzniklou situací a rázným řešením situace  Jiřím překvapena a hned jsem začala protestovat.
V pokojíčku s baldachýnem mě hokejista hodil  na postel, moje námitky hned zarazil dlouhým  francouzským polibkem. Začala jsem se všemi  silami bránit a kopat nohami. Jiří toho však  nedbal a zalehl mě svými nejméně sty kilogramy.  Nemohla jsem se vůbec dýchat, natož se hýbat.  Stále mě líbal a volnýma rukama mě a sebe začal  svlékat. Bylo vidět, že to umí mistrovsky. Než  bych řekla švec, byli jsme oba nazí. Pak mi Jiří  roztáhl nohy, vlezl si mezi ně, rukou mi rozevřel  střapečky mé kačenky a nasadil svůj penis na  ústí mé skoro nevinné štěrbinky a silně přirazil.  Jelikož jsem dosud vůbec neviděla Jiřího přirození, bláhově jsem si myslela, že to co do  mě  strčí bude podobné tomu co má Honza. Jelikož  jsem dosud neviděla žádnou pornografickou kazetu  a v časopisech, které jsem dosud viděla se mi  zdály všechny penisy stejně dlouhé, myslela jsem  si, naivně, že všichni chlapi mají penis stejně  velký. To jsem se ale strašně spletla! Jiří  najednou přirazil celou váhou svého těla proti mé  ubohé kačence. Jeho penis mi najednou široce  roztáhl úzkou pipinku a pak prudce narazil na  její dno. Myslela jsem si, že do mě vjelo  nákladní auto! Vykřikla jsem bolestí až jsem  začala vidět andělíčky! Vypadalo to tak, že  jsem celá roztržená. Co to do mě, proboha,  strčil???

 
Jiří nebral na zřetel to, že jsem v mrákotách, a jak cítil, že mi ho tam celého zarazil začal se mnou rázně souložit. Se svým údem do mě vjížděl a potom vyjížděl váhou svých sto kilogramů. Asi po deseti minutách jsem se začala vzpamatovávat a také maje kačenka začala silně vlhnout. Jeho přirážení se mi zdálo stále příjemnější a příjemnější. Po dalších asi pěti minutách se do mě poprvé dlouze vysemenil. Poté se nade mnou zvedl a já mohla konečně volně dýchat. Uvědomila jsem si, že to co se se mnou dělo před chvílí bylo sprosté násilnění.

 
Chtěla jsem mu začít vyčítat jeho hrubé   počínání, ale najednou, jak se zvedl, jsem se  zarazila. To co jsem nad sebou uviděla mi  zarazilo řeč. Jeho skoro dvou metrové sportovní  tělo mělo mezi nohami něco obrovitě velikého a  tvrdého. Penis, který mu stále stál, byl dlouhý  takových  dvacet pět centimetrů a byl hodně  tlustý. Až později jsem zjistila, že jeho rozměry  jsou hodně podobné pornoherci Robertu  Rosenbergovi. Jak se takové monstrum mohlo do mé  úzké kačenky vůbec dostat??? Vždyť ho má skoro  dvakrát tak velkého než Honza a to vůbec nemluvím  o té tloušťce!!! Důkladně jsem se na Jiřího  podívala. Byl to chlap po kterém holky a ženy  musí šílet – vysoký, svalnatý, s modrými očima a  s velkým a tlustým!!! Ale on mě nenechal dále  rozjímat nad svojí postavou  a vybavením.

 
Sklonil se a začal mě líbat na prsou, pak  na bříšku a potom na mé holé kačence. To se mu  moc líbilo. Ptal se mě, jak to dělám, že vůbec  necítí na jazyku mé vyrůstající chloupky.  Rozechvělým hlasem jsem mu odpověděla, že jsem si  ji oholila teprve před hodinou, než jsem šla  žádat o práci v privátu. Jiřímu se moje holá  mušlička moc líbila. Jak ji celou důkladně  olízal, pak začal svým dlouhým jazykem do ní  hluboko zajíždět. Při tom mě zuby mě jemně tahal  za mé střapečky, což moc mě to vzrušovalo. Pak mě  Jiří otočil na bok a znova do mě vniknul. Už to  tak nebolelo, protože jsem byla vevnitř vymazána  jeho spermatem. Při každém jeho přírazu to v mé  kundičce hezky mlasklo. Tato dosud nepoznaná  poloha mi dělala moc dobře. Kačenka mi začala  silně vlhnout. Za chvíli jsem  dostala silný  orgasmus, při kterém jsem se nehty zarývala do  Jiřího stehen a celé tělo a zvláště moje pipinka  mi začala silně vibrovat.

 
To co se dělo dále, byly sexuální orgie. Během  následující hodiny mě Jiří vymrdal ve všech  pozicích, které snad vleže, v pokleku a ve stoje   existují. Během té doby se do mě třikrát vysemenil, přičemž někdy ze mě ani nevytáhl  toho  svého velkého bimbase. Také já jsem zažila další  dva úžasné orgasmy. Byla jsem ráda, že jsem ve už  svých třinácti zažila tak krásné milování s  chlapem, který to dokonale umí. Nedalo se vůbec  srovnat s tím, co jsem v milování zažila se svým  Honzou…

 
Jak jsme asi po hodině a půl skončili a já  se postavila, cítila jsem, jak mi po stehnech  něco teče. Bylo to Jiřího sperma z jeho čtyř  orgasmů v mé kačence, spolu smíchané s mými  milostnými šťávami. Teprve teď jsme si oba  uvědomili, že Jiří byl tak nadržený, že si  zapomněl navléct připravený prezervativ. Jiří se  mě hned ptal, jestli používám antikoncepci a jak  jsem mu řekla (zalhala), že ano, tak se upokojil.  Pak mi řekl, že jsem byla velmi dobrá, možná  lepší než jeho Eva. Pro sex mám prý nadání a že  mě časem všechno naučí. Moc se mu líbila moje  krásně vyholená a úzká pipinku. Pak se mě zeptal,  jestli za mnou může za mnou zase  přijít. Protože  se sex s ním byl nádherný a já už skoro zapomněla  na to jeho úvodní znásilnění, jsem mu řekla, že  se na něho budu zase těšit. Ve sprchovacím koutě  jsme se společně osprchovali, utřeli do  připravených ručníků a oblékli se. Jak jsme  vycházeli z pokojíčku Jiří mi dal do ruky  nejvyšší možnou bankovku za to, že si se mnou tak  krásně užil. Pak mě ještě jednou dlouze políbil.
Šéfka čekala v přijímacím pokoji, jako na trní,  jak dopadne moje první souložení v jejím  privátu. Jiří ji řekl, že jsem byla perfektní a  že jsem mu slíbila, že tu za mnou může chodit.  Šéfka se na mě podívala a zeptala se mě, jak se  mi to líbilo. Řekla jsem jí, že to, jak mě Jiří v  prvních pěti minutách tvrdě znásilnil se mi  nelíbilo, ale to, jak mě pak rozžhavil a vyvolal  u mě tři orgasmy bylo úžasné. Protože Jiří byl  takový úžasný milenec jsem se rozhodla, že u ní  přes prázdniny budu pracovat!!! Šéfka byla z té  informace nadšená, protože si myslela, že ji to  odmítnu. Jak Jiří odešel, tak mi moc poděkovala,  že jsem ji pomohla vyřešit takovou složitou  situaci. Řekla, že toho nebudu litovat, protože  sportovci jsou grandi a také ona bude dbát na to,  abych si hezky vydělala. Do ruky mi dala další   bankovku a řekla, že mě očekává zítra v deset.

 
Pak jsme se rozloučili a já šla zasněná domů.  Ani jsem si nevšimla, že před domem stojí můj  student Honza. Hned přišel ke mně, políbil mě a  řekl, že je to už měsíc, co jsme byli naposled  spolu a že po mě moc touží a nemůže to beze mě  vydržet. Proto dneska přijel autem, aby mě odvezl  na koleje, že je tam volno a že si tam užijeme  sexu. Nevěděla jsem co mu mám říci. Mám ho ráda,  ráda bych se s ním pomilovala, ale před deseti  minutami jsem skončila milování s Jiřím, který mě  hodně zničil a za chvíli mám milovat znova? Pak  jsem si řekla, bude to zkouška na zítřek, kdy  začínám pracovat v privátu. Dnes se budu milovat  se dvěma muži, zítra mě jich pravděpodobně možná  čeká víc. Zkusím, to se mnou udělá, když se budu  během krátké doby milovat se dvěma muži.

 
Za patnáct minut jsem byla s Honzou na pokoji. Honza se na mě hned žádostivě vrhl a strhával ze mě a ze sebe šaty. Za chvíli  jsem jeho hlavu  mezi nohami a cítila, jak mi krásně líže přirození. Bála jsem se, jestli nezůstalo v kačence trochu Jiřího spermatu a jestli to nemůže Honza při lízání poznat. Po chvilce lízání na mě Honza nalehl a zarazil svůj  kolík do mé, Jiřím hodně roztažené kačenky. Cítila jsem, jak Honzův úd ve mně jezdí o mnoho volněji a že je kačenka hodně roztažená. Naštěstí Honza nepoznal, že mi  ji před ním někdo  důkladně roztáhl. Za slabou hodinku bylo hotovo. Jak jsem se chtěla poté osprchovat, zjistili jsme, že na koleji neteče voda. Proto jsem se jen utřela do ručníku, s tím že až doma se důkladně umyji. Jak jsme se oblékli, tak mě Honza odvezl domů  a řekl, že do 14 dní se znova ukáže.

 
Doma jsem se konečně důkladně osprchovala a  umyla. Poté mi zavolala Eva, jak jsem  u šéfky  dopadla. Byla ráda, že jsem práci přijala a  omlouvala se mi, že mi zapomněla říct o Jiřím.  Kačenka mě bolela, ale s odstupem času musím  konstatovat, že to co jsem prožila tento den nic  nebylo. Druhý den jsem v privátu prožila šok.  Během dne si mě vybralo místo slibovaných   maximálně dvanácti celkem čtrnáct kluků a mužů a  po zveřejnění inzerátu jsem jich měla denně v  sobě kolem dvaceti. Přirození jsem měla prvních  čtrnáct opuchlé a necitlivé. Šéfka mi doporučila  nějaké obklady, které si nato mám přes noc dávat,  abych byla následující den fit. Její rady mi moc  pomohly. Za nějakou dobu jsem si na to, jak mi  tvrdila Eva, zvykla. Křest ohněm bylo však to,  že za mnou začalo chodit deset chlapů z  hokejového mužstva, kteří opravdu nebyli  střízlíci a všichni měli všichni určitě nad 100  kg. Dovedete si asi představit, jak jsem musela  být zřízená, když vyhráli ligový zápas a já je  potom musela všechny obšťastnit a někdy i dva  najednou!!!

 
Eva přijela z USA za necelé dva měsíce, skoro  až na konci prázdnin. Moc mi poděkovala a z  daleké ciziny mi přinesla hezké oblečení a  kosmetiku. Pak se mě ptala, jestli to bylo tak  hrozné. Po pravdě jsem ji pověděla, jak jsem byla  zřízená prvních 14 dní a jak po vyhraném hokejovém zápase. Protože jsem pedantka, zapisovala jsem si denně kolik jsem na privátu uspokojila chlapů. Na konci srpna jsem se nestačila divit. Toto číslo dosáhlo hodnoty 332!!! A to ještě nepočítám, kolik krát jsem musela uspokojit Honzu..

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...