Na pláži

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Před nedávnem se mi stala zajímavá událost. Byla  jsem se svým přítelem u moře v Řecku. Ten den mu  zrovna nebylo nejlíp a tak jsem musela na pláž  vyrazit sama. Vždycky jsem s ním chodila na  osamocenou pláž, oddělenou od těch ostatních  křovím. Ani tentokrát jsem neudělala výjimku.  Rozložila jsem si lehátko a dobrodružství mohlo  začít. Asi po hodině opalování jsem zaslechla  hlasy několika lidí. Byli to čtyři kluci, asi šli  kolem. Jen tak jsem je omrkla a jakože nic dál  lenošila. Samozřejmě si mě všimli. Ležela jsem na  bříšku a měla na sobě bílé bikiny. Krásně se na  mém opáleném těle vyjímaly, to jsem moc dobře  věděla. Zastavili se a chvilku se spolu radili.  Potom ke mně jeden z nich vyrazil, byl to snědý  brunet s krásným tělem. Rozuměla jsem, jestli prý  nechci namazat záda. Proč ne? Pohodlně jsem se  uvelebila, když na mně začalo tancovat 8 velkých  mužských rukou. Bylo jich trošku moc, tak se čtyři  přesunuly na nožičky. Nejprve trošku váhavě, ale  poté, co jsem neprotestovala se po mně zase  sebevědomě projížděly. Najednou se jedna ruka  odvážila mi zajet k zadečku a hladila mě po něm.  Bylo to krásně příjemné a já začínala vlhnout.  Jak to všichni viděli, rozvázali mi šnůrky od  vrchního dílu plavek. Po chvíli se někdo zeptal,  jestli by mi nemohli nenamazat i bříško. Opět  jsem neprotestovala. Jak jsem, ale měla rozvázanou  podprsenku a přetočila se na záda, vykoukl kousek  mé pravé bradavky. A to je uvedlo do varu. Přes  plavky jsem viděla čtyři krásné bouličky. Ten, co  se věnoval mému spodku jí měl ale největší. Ano,  byl to ten krásný brunet. Něčí ruce mi sundaly  podprsenku, ale pořád se neodvažovaly dotknout  mých koziček. Trosku jsem vzdychla. Pochopili!!!

 

Teď už bez ostychu zpracovávalo moje prsíčka šest  rukou. A kam se poděly ty zbylé dvě? Ty se bez  meškání vydaly pod mé kalhotky. Zřejmě se jim moje  mušlička dost líbila a tak jí dlouho hladily.  Pronikl do mě jeho ukazováček. Uh, bylo to tak  krásné, úplně jsem se prohnula. Vysvobodila jsem  tedy ty tři klacky s trenýrek. Tomu čtvrtému jsem  pomáhat nemusela. Pomaloučku mi svlékal kalhotky  a potom stejně pomalu roztahoval nožičky.  Strááášně dlouho mi je roztahoval a já byla tak  nadržená. Konečně jsem něco ucítila. Byl to jeho  nádherný penis u vstupu do mojí jeskyňky. Ostatní  se zatím věnovali kozičkám. Lízali je a sáli a já  se mohla blahem rozplynout. Ani na pusinku  nezapomněli. Teď jsem přímo tekla. Měl snadný  přístup. Vlhko bylo dost, ale on mě chtěl ještě  chvilku trápit. Jezdil mi se svým mackem po  mušličce a dráždil mi pošťváček.

 

Až do mě konečně pronikl. A to dost tvrdě. Ani jsem  nestačila zareagovat a už ve mně byl podruhé.  Jeho tvrdým přírazům jsem vycházela vstříc a  zatím jsem se starala o kamarády. Jednoho rukou a  jednoho pusou. V tom návalu slasti jsem ani  křičet nemohla. Jemně jsem tedy aspoň kousala ten  poklad co jsem měla v pusince. Vystříkal se do  mně během deseti vteřin a já všechnu tu sladkou  šťávičku spolykala. Najednou se ve mně ten krásný  penis zacukal. Vytáhl ho a všechno spadalo na mé  kozičky. A chtěl ještě. Položil se na mě, začal  mě líbat a třel se svými bradavkami o moje. Jeho  úd ve mě řádil o sto šest a já slastí snad ani  nedýchala.

 

To se ale ostatním nelíbilo, zabral  jim kundičku, kozičky i pusinku. Ale zadeček  zůstal nevyužit. Tenhle brunet mě si se mnou tedy  stoup a šukali jsme vy stoje. Můj análek si  vyzkoušeli ostatní tři, ale na toho krásného  bruneta stejně nikdo neměl. Takhle jsme šoustali  další 4 hodiny, ve vodě, v písku, na  lehátku… Cítila jsem se jako v nebi.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *