Na chalupě I.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Se ženou žijeme už pěkných pár let a lecos jsme za tu dobu vyzkoušeli i v sexu. Za mladých let výměnu partnerů, potom i trojku s ženinou kamarádkou (a sousedkou).

Také různé sexuální hrátky s pomůckami i bez nich. Jediné co zatím chybělo byla čtyřka anebo trojka se dvěma chlapy. Prostě aby si to zkusila jaké je to mít k dispozici 2 klacky najednou. Sem-tam jsme se o tom i tak trochu teoreticky bavili a měl jsem dojem, že ji to docela vzrušovalo, ale nějak jsme to neplánovali a přile6itost se prostě nenaskytla.

Až jednou – tak před rokem – přišel k nám na chalupu bratranec něco mi pomoct a tentokrát bez rodiny. S Petrem se známe celou věčnost a vím, že byl za mlada pěkný kanec. Že se mu žena líbila o tom nebylo pochyb. Jednak je Jitka opravdu „kus“, jednak stačilo sledovat jeho chování, když byla přítomna. Zejména její prsa ho fascinovala – často na nich spočinul pohledem a při vítani se pěkně přitisknul. Taky je na co koukat – podprsenka má co nosit.

A jak jsme se tak po práci vysprchovali, napadlo mě najednou, že tohle by mohla být příležitost.

Věděl jsem, že zůstane na noc – už při práci vypil pivo, na závěr panáka – a tak mu říkám: “Nechtěl bys to s náma zkusit ve třech?” Zřejmě ho to dost překvapilo. “To myslíš vážně? A Jitka souhlasí?”.

Viděl jsem, že ho to pěkně vzrušilo. “Však víš, že se mi Jitka vždy líbila, ale netušil jsem že by byla na takové akce.” Trochu jsem ho uklidnil, že sice není nic jisté, že Jitka o tom ještě nic neví, ale že mám dojem, že by proti tomu nic neměla. A že jsme už také podobné věci zkoušeli, ovšem zatím nikdy dva chlapi najednou.

Po večeři jsme trošku popíjeli, bavili se. Když si žena někam odskočila koukl jsem na Petra a říkám : “Jdeme na to, v nejhorším případě bude tichý večer”.

Sotva vešla dovnitř, oba jsme se k ní přitočili, Petr se k ní přitlačil zezadu a přejel jí lehce přes prsa. Já jsem ji lehce políbil a řekl, že bychom mohli dnes spát všichni pohromadě – aby Petrovi nebylo zima a smutno.

Nevím jestli byla překvapená nebo zaskočená, spíše něco tušila (asi byly Petrovy pohledy příliš nápadné). Trochu rezervovaně řekla : “No to snad ne, co to do vás vjelo.” Už jsem se připravoval na nejhorší, když dodala : “No, vy jste už pěkně vysprchovaní, to já se musím teda taky vykoupat. Tak za čtvrt hodiny mi můžete přijít umýt záda.” A odešla do koupelny.

Během té čtvrthodiny jsme se trochu pobavili, vypili ještě jednu na kuráž a pak vpadli do koupelny.

A hned tu byla námitka, že jsme ještě oblečeni a ona ne. Ovšem v pěně toho nebylo moc vidět, ale poznámka seděla. Moc jsme neváhali a byli jsme v okamžiku v prádle. “Ze slipů nám snad pomůžeš – za to ti umyjeme záda.” Sklonili jsme se nad vanu, ale záda nás zas tak moc nezajímala. Střidavě jsme hladili její prsa a vyholenou mušličku. A já jsem s úžasem pozoroval, jak Jitka vytáhla Petrova klacka a začala ho jemně mnout. Ten se nejvíce zajímal o jeji kozy a jenom občas zajel i na mušličku. Na řadu jsem přišel i já – “Honit dva ocasy najednou, to jsem ještě neměla”, vzdychala Jitka. Tak jsem navrhl abychom šli do ložnice, tam to bude přece jen pohodlnějsí.

Pěkně jsme ji utřeli, ona nám zatím pořád honila – až ji musel Petr brzdit – měl strach, že by mohl stříkat dříve než by chtěl.

Ocasy nám nepustila ani cestou do ložnice. Tam si nejdřív sedla na postel a zasunula si Petrův klacek do úst. V kouření je jednička a tak ji Petr moc dlouho nenechal a povalil ji na postel. Hned se přesunul mezi její nohy a začal jí lízat. Teď byla řada na mně. Strčil jsem jí svůj ocas k obličeji – chňapla po něm a už hned mi ho začla kouřit. Vzrušení se stupňovalo a tak jsem ji otočil na kolena. Teď jsem chtěl vidět jak do ní Petr zajede. Zatímco byl můj ocas stále pilně olizován pobídnul jsem ho: “Vraž jí ho tam a pořádně ji vyšoustej.” Ten se nedal pobízet – opatrně nasadil (nejsem žádný chudák, ale jeho ocas je přece jen větší) a pomalu zatlačil. A já poprvé viděl, jak do mojí Jitky zajíždí pěkně pomalu cizí klacek. Ale opatrnost byla zbytečná – Jitka už byla pěkně rozjetá (navíc ji Petr i pěkně vylízal) a když začal pomalu vytahovat vyjela zadkem proti němu a pořádně se na něj narazila. “Mrdej mě pořádně,” vyjelo z ní a já se nestačil divit. Petr nasadil pořádné tempo a já jsem se musel brzdit abych se neudělal. Ale Petr byl rychlejší a už za chvilku jsem viděl, že to do ní stříká. Sotva ho vytáhnul, vyměnili jsme se – já zajel lehounce do promaštěné díry a Petr jí ho předložil k vyčištění. Nevěděl jsem jestli to udělá – trochu váhala – a tak jsem ji pobídl: “No neupejpej se a pěkně mu ho zase postav.” Jak vzala jeho trochu ochablého a od semena olepeného klacka pomalu do úst, neudržel jsem se a stříkal taky.

Teď jsem si musel odskočit – pivo se začalo hlásit. Když jsem se vrátil (nechal jsem si trochu načas) situace byla úplně jiná. Jitka ležela na zádech, nohy skoro za hlavou a Petr na ní – tempo bylo úžasné. Tak jsem je nerušil, pozoroval je a pomalu si honil ptáka. Byl jsem vzrušený už z toho pohledu jak si ti dva užívají. A vůbec mi to nevadilo, naopak.

A když jsem viděl, jak Petr znova stříká, přišel jsem jen trochu blíž a vystříkal se ženě na břicho (ještě že si Petr při tom jak ji plnil kleknul).

Jitka se pak šla umýt a když se vrátila tak nás překvapila tím, že prý už to pro dnešek stačilo.

No byli jsme trochu zklamaní, mysleli jsme že budeme ještě pokračovat, ale nechtěli jsme ji do ničeho nutit (kdoví co jí šlo hlavou). A tak když po troše přemlouvání řekla, že se nic nemá napoprvé přehánět, tak jsme pochopili, že se můžeme ještě těšit na pokračování. A protože jsme si celkem užili šli jsme spořádaně spát.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *