Můžu si za to sám 3

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

D: O dost horší. Věr mi. Nemyslím si, že bych ti to teď měla říkat. Pojď, ještě ti ho jednou vykouřím a můžeš se mi zase vystříkat do pusinky, jo ?

J: Ne, to by stejně nešlo. Povídej, snad to vydržím. Musíme to už mít za sebou a začít od znova.

D: Dobře tedy. Jen doufám, že u tebe neklesnu ještě víc, než kde jsem teď. Chtěla jsem nějak zahnat smutek, tak jsem se šla k baru hotelu opít. Po pár skleničkách si ke mě přisedl jeden z hostů. Asi třicetiletý chlap, jmenoval se Patrik. Měl snad dva metry, byl namakaný a byl i pohledný. Začal mi říkat hezká slova, jak se mu moc líbím, jak ho vzrušuji a pak mě začal líbat.

J: A ty jsi jen tak nechala.

D: Jo. Byla jsem na tom psychicky špatně a chtěla se k někomu přivinout. Cítit, že mě má někdo rád.

J: Ale on tě vůbec neměl rád. Chtěl tě jen ošukat.

D: To já už vím. Jsem asi blbá. Pozval mě k sobě na pokoj, že se nám tam bude lépe popíjet a pustíme nějaký film. Zprvu jsem myslela, že se k sobě budeme jen tulit, líbat, hladit a že mu ho třeba vyhoním, aby nebyl nadržený. Jenže sotva co jsme přišli na pokoj, tak mě rychle vysvlékl a hned se mi vrhl na buchtička a lízal mě tak, až jsem skoro byla. Pak se svlékl a když jsem uviděla jeho penis, tak jsem věděla, že ho chci mít v sobě.

Dana sledovala mé reakce, zda mi je dobře a jestli nemá ve vyprávění skončit.

J: Co jsi viděla, že jsi po něm tak toužila ?

D: No on ho měl snad úplně stejného jako je ten větší vibrátor, co jsi mi dal. Vzpomněla jsem si na chvíle, kdy jsi mi to s ním dělal, na ty krásné orgasmy a já tak byla alespoň na okamžik zase s tebou. Pak se na mě vrhl a vůbec mě nešetřil. Po pár přírazech jsem byla a on se strašně divil. Prý ještě neměl holku, která by se udělala při šukání a to jich měl hodně. Když na něj přicházelo vyvrcholení, tak se mě zeptal, jestli beru prášky a já řekla, že jo, že může do mně.

J: Cože ? Ty jsi snad úplně ztratila rozum.

D: Promiň. Já vím, vůbec mi to nemyslelo, ale já si to chtěla jen užívat a stejně už jsem jí před tím měla vystříkanou. A pak to do mě pustil. Chvilku počkal a pokračoval v souloži.

J: To mu jako vůbec nezvadl ? A jaké to bylo když do tebe stříkal ? A jaké s ním bylo šukání ?

D: Taky jsem se divila, že ho měl stále velkého a tvrdého, ale pak se mi přiznal, že si vzal nějaké prášky na erekci. A jaké to bylo, když do mě stříkal ?

Dana se chvíli odmlčela a zeptala se mě, jak se cítím. Řekl jsem, že to jde a aby pokračovala.

D: Když do mě stříkal, cítila jsem krásný tlak hluboko uvnitř sebe. Byl ve mně celý zaražený a já cítila, jak mu pulzuje. A stříkal strašně dlouho a musel toho mít hrozně moc. Pak mi to teklo po zadku a stehnech. A jak šukal ? No lásko, když to chceš opravdu slyšet, tak ty jsi sice dobrý milenec, ale to, co se mnou předváděl on, to bylo něco úžasného. Bylo na něm znát, že je zkušenější. Přesně věděl, kdy a kam sáhnout, jak si mě natočit. Kdy přitlačit, kdy zrychlit, kdy být něžný a kdy být drsný. Ani nevím, kolikrát jsem se s ním udělala. Promiň miláčku.

Dana mě začala hladit, neboť si všimla toho, jak chřadnu. Zažila svůj nejlepší sex v životě s někým jiným, s daleko větším ocasem, než se mnou a to mužskému egu nepřidá.

D: Lásko, nebuď smutný. Nic to přeci nebylo, jen obyčejný sex. Vůbec nic jsem k němu necítila. To jen tebe nade vše miluji.

Klečela přede mnou, hlavu mi přimáčkla na prsa a hladila mě ve vlasech.  Po chvilce jsem si všiml, že je na vnitřní straně stehem mokrá. Sáhl jsem jí mezi nohy a zjistil, že jí z kundičky tečou milostné šťávy.

J: Ty jsi s toho vyprávění nějaká nadržená. Pokračuj.

D: No jo no, promiň. Ale ten sex s ním se nedá prostě zapomenout. Ale ty jsi taky nějaký vzrušený. Chceš ulevit ?

J: Jo. Ale pokračuj.

D: A co by jsi chtěl ještě slyšet ? Už přeci všechno víš.

J: Co bylo dál ?

Dana mi začala honit penis a pokračovala ve vyprávění.

D: Přesně nevím, jak to bylo, ale zkoušel se mnou snad všechny polohy a několikrát se do mě vystříkal. Popíjeli jsem a chvilku i spali. Když jsem se vracela ze záchoda, tak spal na zádech a trčel mu tvrdý penis ke stropu. Přemohla mě touha ho mít opět v sobě, tak jsem na něj naskočila a ojela ho. Nevím, co to se mnou bylo, nedokážu ti to nijak popsat a ani vysvětlit. Prostě mě spalovala touha po šukání a mít další orgasmy. Vůbec jsem se nedokázala ovládat. No a pak jsem zase šukali, odpočívali, pili a jedli. A pak jsi napsal.

J: A co to jeho vykouření ? Že ty jsi to chtěla udělat ?

D: Hele, to na mě nehodíš. To jsem tedy nechtěla. Víš přeci, jaký jsem měla odpor k semenu. Ale ta tvoje zpráva tak opravdu vyzněla. A ty jsi mi neodpovídal a nebral telefony. A vždycky si přeci říkal, že mlčení znamená souhlas.

J: A to poslední zašukání si s ním ?

D: To jsem chtěla a moc. A kdyby neodjel z hotelu, tak bych si to s ním asi ještě rozdala. Opravdu nevím, co to se mnou je. Když jsem prostě nadržená, tak se nedokážu ovládat a nemyslí mi to. Úplně na vše zapomenu a chci mít jen sex a orgasmy. Ale za to můžeš ty miláčku. Kdyby jsi mě neodpanil a já nepoznala, jaké to je hezké mít v sobě něco. Jak je hezké milování a ty nádherné pocity a orgasmy, které mi způsobuje tření uvnitř prcínky.

J: A jaké to tedy bylo mu ho vykouřit ?

D: Byl trochu velký do pusy, ale pak jsem na to přišla. A když to na něj šlo, tak jsem přemýšlela, jestli to mám opravdu udělat. Ale ty jsi mě úplně zblbnul s tím detektorem a já si představila, že mě na něm zpovídáš a ptáš se, jestli jsem mu to opravdu spolykala. Tak jsem to udělala. Čekala jsem něco odporného v puse, ale mile mě to překvapilo. Musím se ti miláčku k něčemu přiznat. Když jsem pak od něj odešla a ležela v posteli, tak ze mě jeho semeno stále vytékalo a já si ho prstíky nabírala a strkala do pusy.

Jakmile to Dana dořekla, začal jsem stříkat. Byl jsem nesvůj ze svých pocitů. Místo toho, abych byl naštvaný, tak mě její vyprávění a představy, jak šuká s jiným, začali vzrušovat.

Nechala mě odpočinout a ptala se mě, jak mi je. Řekl jsem jí, že je mi teď daleko lépe, když vím, co tam všechno dělala, že nešukala s někým s lásky a jen pro ukojení svých pudů. Lež a tajemství ničí vztahy.

D: Tak jsme stále spolu miláčku ? Odpouštíš mi ?

J: Jo, ještě to s tebou zkusím. Ale musíš mi slíbit, že už mě nikdy nepodvedeš, rozumíš ? Budu si tě pravidelně testovat na detektoru.

Dana se rozesmutněla, až skoro plakala.

D: Když já nevím, jestli to vydržím. Mám slabou vůli a nedokážu se ovládat. Třeba před dvěma dny mi psal Patrik, že by mě chtěl vidět a setkat se se mnou. Odpověděla jsem mu, že jsem s ním už skončila a smazala jeho číslo. Ale uvnitř jsem to strašně chtěla. Chtěla jsem se s ním zase vyspat. Jsem hrozná viď ? Nesnášíš mě ?

Pochválil jsem jí za to, že ho odmítla a smazala jeho číslo. Slíbil jsem jí, že budeme její vůli trénovat a já se jí budu snažit uspokojovat jak jen budu moci, aby nebyla tak nadržená. Vyznal jsem jí lásku, to, co k ní cítím a to, že představa být bez ní, mě přivádí k šílenství.

Byla šťastná jako malé dítě, kterému pořídíte štěně a samým líbáním mě málem udusila.

„  Ještě ale musíme potrestat tu tvojí zlobivou kundičku“ řekl jsem a samotného mě překvapilo, co mě napadlo. Z šuplíku jsem vytáhl větší vibrátor a dal jí ho. Vibrátor měla schovaný u mě doma, proto, že se bála, aby jí ho máma doma nenašla. Měla klíč od mého bytu a když se potřebovala uspokojit během týdne, tak si prostě zašla ke mně.

Budeš si to tady s ním, hmm, třeba hodinu dělat a to tak, jako by tě šukal tam ten. Ukážeš mi různé polohy a jak do tebe různě zajížděl. Alespoň se něčemu přiučím a budu lepší milenec“. Dana se začala vykrucovat a žádala mě, abych jí to vibrátorem udělal sám. Prý se to přede mnou stydí dělat a přijde jí to trapné. Byl jsem však neoblomný.

Lehla si na záda, roztáhla nohy a řekla, že takhle to bylo, když do ní prvně vnikl. Namazala vibrátor mokrem ze své kundičky, nasadila žalud mezi pysky a sledovala mě. Pak rychle přirazila a já se skoro až lekl, jak rychle a hluboko s ním zajela. Pomalu ho vytáhla na samý okraj a zase ho rychle do sebe razila. Na počtvrté do ní zajel celý a Dana se zhroutila v prožívajícím orgasmu.

Nevydržel jsem a začal si ho před ní poprvé v životě honit. Fascinovaně sledovala mojí masturbaci a já její. Ukazovala mi různé polohy, různě rychle, krouživě, pod různými úhly se šukala vibrátorem a občas k tomu dodala patřičný komentář. Ani nevím, zda to trvalo hodinu, či déle, ale já se udělal dvakrát a Dana nespočetně krát.

Mrzelo mě, že večer musela jít spát domů. Chtěl jsem být s ní a přivinout se k ní.

Stále jsem přemýšlel nad tím co se to se mnou stalo. Jak to že mi nevadí to, že šukala s jinými a dokonce mě to i vzrušuje. Že by Diazepam ? Už to svinstvo nebudu žrát.

Život šel dál. S Danou jsme se pravidelně stýkali o víkendech. Byly jsme do sebe zaláskovaní, že to snad ani víc nešlo a v sexu se nám také dařilo. Dana začala být více aktivnější, říkala si, jak to chce dělat. Občas, když mi vysvětlovala, jak chce, abych jí šukal, tak jí uklouzlo, „  takhle mi to dělal Patrik“, ale nemyslím si, že to nebylo záměrně. Já si to však uvědomoval a často jsem si představoval, jak jí šuká někdo jiný. Pak jsem byl ale sám na sebe naštvaný, neboť mě to vzrušovala a to jsem nechtěl. Není to přeci normální, aby vás představa toho, že vaší lásku píchá a vystříkává někdo jiný, vzrušovala.

Daninu vůli jsem trénoval tak, že jsem jí pořádně vzrušil, ale nedodělal. Vzpomínám, že jsem byly nakupovat  v obchodním domě. Ona si šla koupit nějaké prádlo a já se zdržel u stánku s meči a noži. Pak jsem jí šel hledat. Byla v sekci se spodním prádlem a flirtovala s mladým prodavačem. Zatáhl jsem jí do převlékací kabinky, kde jsem jí prsty přivedl na samý okraj orgasmu. Prosila, abych jí dodělal, že je děsně nadržená,  ale já jí poslal nazpět za prodavačem a řekl jí, že se jdu ještě podívat do železářství a ať tady na mě počká, než se za půl hoďky vrátím. Chvíli na mě tázavě a prosebně hleděla a pak šla k prodavači s několika kalhotkami v ruce. Já jsem šel pryč a všiml si, jak mě prodavač sleduje. Zmizel jsem mu s dohledu mezi regály, které jsem obešel a tajně s dálky sledoval a byl připraven případně zakročit, kdyby Dana nevydržela.

Už jsem takhle na různých místech Danu několikrát trénoval bylo vidět, že se zlepšuje. Na poprvé, to bylo v autobazaru, když jsme si šli jako vybírat auto. Pořádně jsem jí vzrušil, nechal s prodejcem s buňce, aby jí ukázal nějaká auta a šel si prohlížet káry na plac. Sotva jsem obešel buňku a nahlédl do ní přes okno, Dana už se s ním líbala a hrabala mu na ptáka. Zakročil jsem, ale nijak jsem jí to nevyčítal, pouze jsem jí vysvětloval o co všechno takovýmto chvilkovým úletem mohla přijít, že mě mohla ztratit, být těhotná, nebo chytit nějakou pohlavní nemoc, nebo dokonce i smrtelný AIDS.

Antikoncepci Daně gynekolog po odběru krve nedoporučil. Měla špatné jaterní testy a nějaký problém s hormony. Dal jí na to nějaké prášky a že snad za půl roku.

Když jsem musel zakročit po druhé, to bylo v sousedním městě na diskotéce, kde jsem jí naneštěstí zavčasu nalezl ve staré škodě 1000MB za kulturákem, jak už jí chtěl šukat nějaký místní hejsek. Sice se trošku zdráhal, když jsem ho vytahoval z auta a umravňoval ho, ale byl o hlavu menší a pravý hák ho poslal k zemi. Byl jsem z toho nesvůj. Opravdu chybělo pár vteřin a šmejd málem strčil to svoje péro do mé nadržené Dany. Začal jsem jí to vyčítat, ale zase mi řekla, že za to můžu já. Nedalo se tomu prý odolat, jak byla vzrušená a její tělo prahlo po uspokojení. Hleděl jsem na ní, jak se celá třese a klučina, co jsem ho poslal k zemi vstal, prohlásil něco, jako že ať si tu kurvu tedy vojedu, že si jde najít jinou, svojí Škodovku nechal otevřenou a zmizel. Zatlačil jsem Danu do Škodovky, nasadil kondom a na zadních sedadlech jí tvrdě ošukal. Několikrát se udělala a s blaženým úsměvem po uspokojení pak zauzlovaný kondom s mojí nadílkou pověsila na zpětné zrcátko. Prý jako dárek za půjčení vozidla. Doma jsem se pak bavili o jejích pocitech, jak jí spalovala neodolatelná touha a zároveň jí neskutečně trápí to, že by mohla o mě přijít a neví, co s tím a jak dál. Bylo mi jí vlastně líto. Mohl jsem za to vlastně já a nechtěl jsem o ní přijít. Uvědomil jsem si, že když už jsem jí odpustil předešlé nevěry, určitě bych jí odpustil i tu další, ale nesměla by být z lásky. Toto jsem jí řekl a dal jí krabičku kondomů s tím, že v  případě, že by se opravdu nedokázala ovládat, aby je použila, aby alespoň byla chráněná. Během chvilky se z ní stal ten nejšťastnější človíček na zemi. Zahrnula mě slovy obdivu, chvály a lásky. Slíbila, že mé dobroty určitě nezneužije a bude trénovat svojí vůli.

Sledoval jsem, jak prodavač sjíždí pohledem Danušky postavu, ukazuje jí různé kalhotky, natahuje je a asi vysvětloval jejich přednosti. Dana se asi záměrně nahnula do regálu pro kalhotky a když udělala krok zpět,tak svým zadečkem narazila do rozkroku prodavače. Ten se jí začal omlouvat, ale Dana se k němu přitáhla, rukou ho chytla mezi nohy a hladila ho po koulích. Prodavač se nejprve začal rozhlížet, jestli je někdo nesleduje a pak chtěl Danu políbit. Chytla ho za ruku a namířili si to ke kabinkám. Zalezla dovnitř, prodavač šel za ní a já už pomalu startoval. Musel jsem se však zastavit, neboť její ruka vystrčila prodavače z kabinky a ten stál za závěsem. Na jeho rozkroku bylo vidět, jak je nadržený. Ze závěsu vyjela Dany ruka, ve které držela svoje kalhotky a prodavač jí dal do ruky nějaké jiné. Ruka zaplula za závěs a pak zase s kalhotkami vyjela. Takto vyzkoušela několik kalhotek a pak vyšla něco mu řekla a odešla z prodejny na pasáž. Prodavač zůstal stát jak slaný sloup. Zůstali mu v ruce totiž všechny kalhotky i ty, co měla Dana na sobě. Sledoval jsem ho, jak se rozhlédl a když ho nikdo nesledoval, přičichl si k nim. Schoval si je do kapsy a rychle z prodejny zmizel. Jen jsem se domníval, že si šel někam zahonit.

Dohnal jsem Danu a ta se na mě už s dálky smála a hned se začala chlubit, jak byla šikovná a popisovala mi, co cítila a jak prodavače potrápila.

Má pochvala jí vykouzlila na tváři úsměv, vyběhli jsme z obchoďáku a hledali místečko, kde budeme mít trochu soukromí a já jí uspokojím. Jediné co jsme našli byla zadní část místního kostela, kde bylo husté křoví. Dle povalujících se použitých kondomů na zemi jsme zde nebyli první. Do křoví se nám jít nechtělo, neboť v něm nelibě zavánělo několik tzv. podpapíráků. Dana si jen vyhrnula sukýnku a už jsem jí zezadu nakládal. Opřená do zdi kostele vykřičela několik orgasmů. Stáhla ze mě použitý kondom, zauzlovala ho a vložila do své kabelky. Prý, že ho pak vyhodí do popelnice. Později se přiznala. Byly s Lenkou dohodnuty na tom, že přinesou semeno svých partnerů a porovnají je. Jen si je prý v kondomu prohlíželi, ale stejně mě ta Lenka s těmi jejími nápady štvala. Neměl jsem jí rád a vždy, když jsem jí viděl, tak jsem jí to dával patřičně najevo. Několikrát jsem se Dany ptal, co na ní vlastně vidí a aby s ní nekamarádila. Nebylo to však nic platné. Znali se prý od mala a jí se líbila.

Bylo léto, skoro konec prázdnin a má Danuška měla odjet se svojí a Lenky mámou do Řecka k moři. Několik dní před jejich odletem se však Dany táta vyboural na kole, když jel z hospody a skončil se zlomeninou krčku. Dany máma se o něj musela doma starat, tak se Dany starší brácha zaručil, že na Danušku dohlédne, ale co jsem ho znal, tak spíše bude někde chlastat a lítat za ženskýma. Měl jsem o Danu strach. Co bude dělat se svojí náruživostí? Vibrátor si sebou vzít nemohla, ale ujistila mě, že na sex tam určitě nebude mít náladu. Bude si prý užívat sluníčka, moře a prostředí. A kdyby přeci jen, tak si to udělá rukou. Řekl jsem jí, že kdyby to přeci jen nemohla zvládnout, tak má přeci ty kondomy ode mně. „  Máš je přeci stále sebou v kabelce“ ? zeptal jsem se jí. Ona sáhla do kabelky, ukázala mi krabičku a opět mě ujistila, že je určitě potřebovat nebude. Domluvili jsme se, že si budeme pravidelně psát a už jsem smutnil doma. Hrozně mi chyběla a při představě, že jí uvidím až za 10 dní mi bylo úzko.

Prvních pár dní popisovala, jaké to je u moře, kde bydlí, jaké je jídlo a kam všude chodí. Každý večer se uspokojila rukou a tvrdila, že jí to bohatě stačí.  Lenky máma si hned první den nabrnkla recepčního z hotelu, tak jí holky moc nevídali a ani nespávala na pokoji. Danuška se tedy nastěhovala do pokoje k Lence.  Dany brácha uháněl nějaké sukně, nebo někde chlastal, tak holky měli naprostou volnost. Lenka si po vzoru své matky našla nějakého místního nabíječe a hned s ním šukala na pokoji, kde holky spaly. Dana mi popisovala, jak leží v posteli, dělá že spí, zatímco oni na posteli v druhém rohu místnosti dovádějí. Dalších pár dní se počet zpráv od Dany snížil na jednu ráno a jednu večer. Omlouvala to tím, že Lenky nabíječ má kamaráda, který je uznávaným doktorem v místní nemocnici a dělá jí společnost. Nemám prý mít ani v nejmenším strach. Je prý starý, kolem 40 let., postavou  hromotluk, až z něj jde strach a je prý na kluky. Jmenuje se Sotirios. Oba se prý nabídli, že budou holkám dělat společnost, ukáží jím město a okolí a hlavně prý za ně vše platí. Bavili se spolu anglicky.

Zhruba v půlce týdne mě Dana poprosila, jestli bych jí nemohl dobít kredit, že ho má skoro vyčerpaný. Dobil jsem jí ho  a zapřemýšlel, kolik vlastně stojí zprávy ze zahraničí, že už má kredit fuč.

Ráno kolem druhé hodiny mě vzbudila SMSka od Dany.

D: Spíš miláčku? Stalo se něco hrozného. Nevím, co mám dělat. Potřebuji tvoji pomoc.

Zhrozil jsem se, co jí mohlo stát a hlavou mi proběhli scény z různých nehod.

J: Co se stalo, povídej. Jak ti můžu pomoct ?

D: Lásko moje nejdražší, byla jsem znásilněná.

J: Panebože, jsi v pořádku, kde je ten kripl ? Hrozí ti ještě nějaké nebezpečí ? Zavolej policii.

D: Zatím mi nic nehrozí. Spí na zemi. Je ožralej. Ale děsně mě bolí kočička.

J: Zavolej hned policii a záchranku. Kde jsi, kde je Lenka, její máma, brácha ?

D: My jsme s Lenkou a klukama  jeli člunem na nějaký ostrov, kde má Sotir chatu. Ani nevím, kde to je. A Lenka, ta potvora, ta za to taky může. Teď je někde s tím svým.

J: Nechápu to, ale najdi ji. Nemůžeš být s tím násilníkem. Co ti je, krvácíš ? Přestaň mi psát a zavolej těm policajtům a pro doktora.

D: Ne, nekrvácím. Jen mě děsně bolí vchod do buchtičky a uvnitř. Měl ho strašně velkého. Doktora asi potřebovat nebudu. A na Lenku kašlu, krávu blbou. Vlastně si za to můžu i sama.

J: Sakra, já tomu nerozumím, co se tam stalo ? Kdo tě znásilnil ?

D: Sotir

J : Jak to, není náhodou na kluky ?

D: Jo, to jsem si taky myslela, ale Lenka si to vymyslela. Jinak bych prý s nimi nikam nechodila, abych ti byla věrná. Kráva jedna.

J: Dobře. Buď zavolej na policii, nebo se nějak dostaň mezi lidi a zavolej  benga. Tohle mu nemůže projít.

D : A co bych jim asi řekla ? A tohle mu nemůžu udělat. Ani za to vlastně nemůže. Uvidím ráno.

J:  Jak ráno, jak mu to nemůžeš udělat ? Napiš mi, co se vlastně stalo ?

D: Dobře tedy. Jdu k počítači, napíši ti to do mailu.

mail

D: Nejdřív ti musím napsat, že mě to všechno hrozně moc mrzí.

Jeli jsme  k Sotiriosovi na chatu, tam jsme popíjeli, tančili a byla dobrá zábava. Kluci trošku více pili. První odpadl Lenky Damon a šel spát. Pak v sedačce usnul Sotir. Nám se ještě nechtělo jít spát, tak jme koukali na telku. Lenka tam našla nějaký erotický kanál. Byly jsme z toho nadržené a začali se líbat a hladit. Pak jsme si všimli Sotira, jak na nás koukal. Lenka  mě ukecala k tomu, abych mu  zatancovala a udělala mu stryptýz, že třeba začne mít chuť na ženský, když uvidí takovou kočku. Mě se nechtělo a říkala jí, ať si mu zatancuje sama. Vymluvila se na to, že tady má přeci svého kluka, tudíž nemůže a ten můj je daleko a nikdy se o tom nedoví. Tak dlouho do mě hučela, až jsem svolila a začala se před ním svlékat. Když jsem ležel na zemi zcela nahá a hladila si svojí kočičku jemu na obdiv, najednou se na mě vrhl a začal mi jí lízat. Byl neoblomný a já ho ze sebe nemohla dostat. Svýma obrovskýma rukama si mě přidržoval a já se po chvilce udělala. Lenka pak do mě opět začala hučet, že když on mě uspokojil, je na nás takhle hodný, dělá nám společnost a vše za nás platí, že bych mu ho měla alespoň vyhonit. Opravdu za nás platil nemalé částky a díky tomu, že byl ve městě známý a uznávaný doktor, nás vzal na místa, kde by jsme se jinak nedostali. Svolila jsem tedy k tomu, že mu ho vyhoním a když se svlékl a jeho pták mu vystřelil z kalhot, tak jsem málem vykřikla. Něco tak velkého, obludného jsem nikdy neviděla. Obě jsme na něj zírali a prohlíželi si ho.  Prsty jsem mu ho ani neobjala. Začala jsem mu ho honit, ale moc ho to nevzrušovalo. Lenka to sledovala a řekla mi, že honěním se mu asi neodvděčím a až mu ho vykouřím. Vzdychal, že je děsně nadržený a ať už ho konečně uspokojím. Skoro jsem ho litovala. Tolik toho pro nás dělal a já mu nejsem ani schopná se odvděčit. Začala jsem mu to tedy kouřit. Skoro se mi nevešel do pusy, jak byl široký. Měla jsem jí otevřenou na maximum a do pusy dostala jen jeho část. Křičel, že to nevydrží, že už se chce udělat, že potřebuje šukat. Já jsem se tedy snažila víc v jeho lízání a Lenka mi mezi tím masírovala kočičku. Jenže tak velký penis jde špatně kouřit a on byl jen stále více vydrážděný. Pak se na mě vrhl a chtěl mě ojet. Najednou byl jako zvíře. Pochopila jsem, že tomu asi neujdu, tak jsme ho přemluvila k tomu, aby si alespoň vzal kondom. Žádný neměl, tak jsem vzala ten tvůj, ale při nasazovaná na tu kládu praskl. A jiný už jsem neměla. Řekla jsem mu, že bez kondomu nic nebude a jestli něco chce, ať si ho sežene. On řekl, že na kondom kašle a vrhl se na mě. Bránila jsem se mu, co to šlo, ale neměla jsem proti němu šanci. Strašně moc to bolelo a já u toho brečela. Snažila jsem se ho mlátit rukama do obličeje, ale Lenka mi chytla ruce, dala mi je k tělu, kde je pak držel on. Pak odešla pryč a slyšela jsem, jak si to rozdává s tím svým. Moc dlouho mě nesouložil. Po chvilce se do mě udělal, ale  i to stačilo na to, aby mi mojí buchtičku zřídil. Sakra ta bolí. Prohlížela jsem se a je asi jen namožená.

Tak a teď už víš vše a můžeš mě soudit a zavrhnout mě.

Když jsem to všechno vstřebal odepsal jsem jí na mail, ale neodpovídala, tak jsem napsal na mobil.

J: Máš pravdu. Tohle by policajty jen pobavilo. Ale k tomu doktorovi by sis měla zajít, jestli tě třeba uvnitř neporanil. Jen mi nejde na rozum, jak to, že jsi měla jen  jeden kondom ? A Lenka je mrcha a podle mě za to může ona. Říkal jsem ti, ať s ní nekamarádíš.

D: No, víš lásko, já jsem dva kondomy použila ještě před dovolenou. Nezlob se, ale navštívil mě Patrik a já neodolala. Pak ti vše řeknu. Promiň.  Sotir se vzbudil a hrozně se mi omlouvá.  Pak ti napíši. Pa a moc tě miluji.

J: Brzo se mi ozvy. Nevím jak ti mám na takovou dálku pomoci.

D: To bude v pořádku miláčku. Stále se mi omlouvá, že byl hodně opilí a za ty dny ze mně děsně nadržený a kdybych před ním neudělal stryptýs, a nechtěla mu ho vyhonit,  tak by prý odolal.  Jdu spát. Moc tě miluji.

Nemohl jsem usnout a stále přemýšlel, co se tam událo. Jak k tomu jen mohlo dojí, jak to že byla znovu s Patrikem, jak ho měl asi velkého, že jí tak ublížil. Přestavoval jsem si to jejich šukání před očima a vzrušil jsem se. Musel jsem si ho vyhonit, jinak bych asi neusnul.

Ráno mi Dana napsala zprávu, že už je vše v pořádku, odpustila mu, proto že za to v podstatě nemohl a za velikost svého pohlaví také nemůže. Zeptal jsem se jí, jak se cítí a měl jsem strach, aby neotěhotněla. Odpověděla mi, že jí dal nějaké prášky a už je v pohodě. Buchtička už jí skoro nebolí a užívá si dovolené. Ještě jsem se zeptal, jak to bylo s tím Patrikem, ale neodpověděla mi. Napsala až večer a jen to, co dělala. Nějaké památky, dobrá jídla, projížďky na skútrech a už jen ze Sotirem. Chtěl jí tím vynahradit své selhání a ona se nechala hýčkat. Další den mi opět napsala ráno a večer a její zprávy mi přišli čím dál tím chladnější. Domníval jsem se, že se vůči mě cítí provinile.

Končila jí dovolená a já byl na ní celý natěšený. Chtěl jsem jet za ní na letiště, ale tam na ní měli čekat její rodiče a Dany táta mě moc nemusel. Prý má Danuška na kluky ještě dost času. Domluvili jsme se, že za mnou přijde do bytu až vybalí. Netrpělivě jsem jí čekal a několikrát psal, kdy už přijde. Vždy odpověděla, že ještě nemůže a neví v kolik.

Zazvonila u dveří, otevřel jsem jí a čekal jsem, že se mi vrhne kolem krku. Jen mě pozdravila, políbila mě na tvář a sedla si na sedačku. Ptal jsem se jí, co se stalo a ona se rozplakala. Domníval jsem se, že je to kvůli jejímu znásilnění, proto jsem jí začal konejšit a ujišťoval jí, že jí nic nevyčítám a že za to nemohla. Zeptala se mě, jestli budu chtít vše vědět a já kývl hlavou, že ano, ale nechám to na ní, kdy mi to řekne, pokud jí ta vzpomínka ještě trápí. Řekla, že mi vše poví, ale nechce být potupně vyslýchána na detektoru. To jsem jí slíbil a ona začala vyprávět. Přimáčkl jsem se k ní a hladil jí po vlasech. Ona mi hned rukou zajela do rozkroku a když po chvilce vyprávění zjistila, že ho mám v pozoru, vysvlékla mě a začala mi ho pomalu honit, zatím co pokračovala ve vyprávění. Nevěděl jsem, zda jí mám také dráždit, abych jí třeba neublížil, tak jsem jen ležel a poslouchal. V podstatě mi řekla vše,co jsem již věděl. Na mojí otázku, jak ho měl velkého se mi zadívala na mého ptáka, chvilku se ho prohlížela a různě nakrucovala.

D:  Oproti tobě přímo obrovského.

J: Většího než je tvůj vibrátor ?

D: O dost většího. Asi takhle dlouhého a takhle širokého. Žaluda měl strašně nateklého a tady měl takové silné žíly. A byl strašně tvrdý.

Danuška ukazovala jeho velikosti na mém penisu. Délka byla skoro dvakrát větší, než byl můj a když z obou rukou udělala kolo jeho průměru, odhadl jsem to přes 6 cm.

J: A to se do tebe vešlo? To muselo bolet. Máš štěstí, že si od přírody uvnitř poddajná a že ti neublížil.

D: No to mi povídej. Bolelo to a děsně. Myslela jsem, že se mi roztrhne směrem k prdelce. Tam mě to bolelo nejvíce. A pak mě děsně uvnitř pálila.

J: Chudinko moje. Asi jsi měla štěstí, že ti jí před tím vylízal a udělal tě. Alespoň si byla namazaná a uvolněná.

D: Asi jo. Sice jsem zprvu byla nadržená na ten jeho obří penis. Zajímalo mě, jaké to bude, ale když do mně pronikl a začalo to bolet, tak už jsem to nechtěla.

Zajel jsem Daně pod sukni a přes kalhotky jí začal hladit buchtičku. Byla celá mokrá a nějaká jiná. Necítil jsem její pěstovaný trojúhelníček z chloupků na venušině pahorku. Převrátil jsem jí na záda a začal jí líbat její stehna a lízal její vlhkost, která jí prosakoval přes kalhotky. Chtěl jsem jí stáhnout kalhotky, ale zarazila mě, že se na to ještě necítí. Převalila mě na záda a zrychlila mojí honitbu. Zapomněl jsem na vše a stříkal jí do dlaně. Ani jsem si nestačil pořádně oddechnou a už se oblékala s tím,  že už musí jít. Zeptal jsem se, co se s ní děje. Ani se mi nepodívala do očí a smutně řekla.

„  Nevím. Nechci ti ubližovat. Jsem strašná děvka a tebe si nezasloužím. Dej mi chvilku čas, abych si to vše ujasnila v hlavě. Prosím tě, jestli mě máš po tom všem ještě trošku rád, nevolej mi, nepiš mi, já se ti do 10ti dní ozvu sama. Můžeš to pro mě udělat „?

Sice jsem to vůbec nechápal a ujišťoval jí, jak moc jí miluji, ale trvala na tom a já jí to musel odpřisáhnout. S brekem odešla a mně bylo těžko u srdce.

Byl pátek a já večer přijel autobusem z Brna. Sotva jsem vylezl z autobusu, uviděl jsem Dany mámu. Namířila si to přímo ke mně. Pozdravil jsem jí a ona mě slušně požádala, zda by se mnou mohla chvilku mluvit. Posadili jsem se na lavičku a povídala.

“ Jirko, promiňte, že vás takhle přepadám, ale už si nevím rady. Nemáte nějaké zprávy od Dany ? Mně už ani nepíše “ .  Nechápavě jsem jí řekl, že nevím o čem mluví. Řekl jsem jí, jak mě Dana uprosila, abych jí nepsal, tak že nevím co by s ní mělo být. Chvíli na mě zírala, pak mě maminkovsky pohladila po vlasech a skoro s brekem řekla. „  Tak ona vám nic neřekla. A vy jí máte tak rád že? Vždycky mi o vás vyprávěla, jak jí hrozně milujete a ona vám udělá tohle. Stydím se za ní. Promiňte“  Vysmrkala se do papírového kapesníku a pokračovala. „  Danuška po tom, co přijela z dovolená, byla doma jen tři dny a pak zase letěla do Řecka. Prý se tam s někým seznámila a ten ji zaplatil letenky. Bydlí prý u něj a on ji živí. Naposled mi psala, že už se nikdy nevrátí a zůstane s ním.  Přemlouvala jsem jí, hrozila jí policií, ale ona se prý zamilovala a já nevím co mám dělat „. Nevydržel jsem to a začal taky plakat. Kolemjdoucí si nás prohlíželi, jak tam vzlykáme a dokonce jeden starší pán se zeptal, zda nepotřebujeme pomoc.

Slíbil jsem jí, že Danu kontaktuji a uvidím, co se dá dělat. Poděkovala mi a já šel pokračovat v pláči domů. Můj kamarád Diazepam mi opět pomohl a já na pár hodin usnul. Vzbudil jsem se a s klidnou hlavou Daně napsal, že mě kontaktovala její máma a čekám na nějaké vysvětlení. Po delší době mi napsala.

D: Promiň miláčku. Nechtěla jsem, aby ses to takhle dozvěděl. Jsem u Sotira a sama nevím, co k němu cítím.

J: Jo, to jsem pochopil u koho jsi. Jen nechápu, jak můžeš něco cítit k někomu, kdo tě znásilnil ? A proč mě oslovuješ miláčku ?

D: Proto že jsi můj miláček a láska největší. Ale k němu cítím, přesně nevím co. Jako by obdiv. Kdyby jsi viděl, jak si ho tady lidi váží. Zachraňuje jim život. Je tak vzdělaný, zdvořilý, šarmantní, má styl a stále mi kupuje drahé dárky. A za to mé znásilnění nemohl, to já.

J: Spíš s ním ?

D: Ano

J: Nechápu to. Jak s tím jeho velkým …. ?

D: Taky jsem to nechápala, ale jde to.

J: Jak často a líbí se ti to ?

D: Několikrát denně.

J: A líbí se ti to ?

D: Ano a moc.

J: To se do tebe vejde celej? A používáte  alespoň nějako ochranu ?

D. Ano. Ne.

J: Co ano, ne ?

D: Vejde se do mě celý a nic nepoužíváme.

J: Neuvěřitelné. A co když otěhotníš.

D: Nevadí.

J: Jsi děvka.

D: Ano jsem, promiň mi to lásko. Nechci ti ubližovat. Nejraději bych byla s vámi oběma. Chtěla jsem se k tobě vrátit. Vrátila jsem se k němu jen abych mu vysvětlila, že s ním končím, ale nějak se mi to vymklo z rukou.

J: Ty už jsi s ním píchala před tím.

D: Ano. Asi dva dny po tom co mě znásilnil.

J: Tak jo děvko. Ukončíme to a nebudeme se navzájem trápit. Už mi na tobě nezáleží. Dělej si co chceš. Ale pamatuj si, že jemu na tobě vůbec nezáleží. Má tě jen jako hračku na šukání a platí si tě jako děvku. Měj se hezky a uvidíš, že jsem měl pravdu. A pak za mnou s prosíkem nechoď. Já jdu na disko si najít jinou. Lepší.

D: Dobře miláčku. Nechci ti dál ubližovat. Doufám, že si najdeš nějakou hodnější holku, co ti bude věrná. Já jsem prostě blbá děvka, která si tě nezaslouží. Ale hrozně moc tě miluji a nikdy tě nepřestanu milovat. A doufám, že se v Sotirovi pleteš.

J: Nepletu. Ví, že nebereš antikoncepci a prcá tě naostro ? Řekni mu, že jsi těhotná a že bude svatba a uvidíš.

D: Myslím, že ví o tom, že nic neberu. Hezky si to užij a jestli můžu, posílám pusinky.

Byl jsem rozhodnut to s ní už opravdu skončit. Takovéhle sebemrskačství se přeci nedá vydržet. Sice představa života bez své lásky mi rvala srdce na cáry, ale nic jiného mi nezbývalo. Chyběla a mi já vzpomínal na naše společně prožité chvíle, na naší lásku a milování. Do těchto vzpomínek se mi dostal představa, jak Dana souloží s tím obřím penisem a užívá si to. Byl jsem z toho zase vzrušený. Jak to ? Co to se mnou sakra je? Sedl jsem si k internetu a začal surfovat. Do vyhledávače jsem zadal “ vzrušuje mě nevěra“. Začal jsem probírat vyhledané stránky a vyrušila mě SMSka.

D: Jaké to je na diskotéce miláčku ?

J: Super. Je tady spousta holek z ( vedlejší město ), A už nejsem tvůj miláček a neotravuj.

D: Si můj miláček a navždy budeš. A ty chceš opravdu nějakou holku sbalit ?

J: Jo. A co jako, máš něco proti tomu ?

D: Jo mám. Dělá se mi zle, když si představím, že jsi s nějakou jinou.

J: Aspoň víš, jak se cítím. A už nepiš. Jdu ploužit.

D: Promiň. Moc se ti za všechno omlouvám.

Chvíli byl klid a já se na internetu dozvěděl, že je spousta lidí, které vzrušuje představa nevěry své přítelkyně, nebo manželky.

D: Jaká je ?

J: Co je ti do toho.

D: Prosím ? Záleží mi na tobě a nechci, aby kvůli tomu, že jsi na mě naštvaný, šel s nějakou šeredou, nebo vepřiní.

J: Je senzační. Velká skoro jako já, krásně hubená, sportuje, velká prsa, dlouhé blonďaté vlasy a rozumíme si. Je hrozně chytrá a pracuje jako modelka.

D: Bolí mě u srdíčka. Přeji ti jí. Přišel Sotir. Řeknu mu že nic neberu a že jsem těhotná.

J: Dělej si co chceš. My jdeme ke mně domů.

D: Mučíš mě. Prosím tě miláčku, použij kondom, aby jsi případně něco nechytl.

J: Víc jak půl roku nikoho neměla a jsem její druhej. Bere antikoncepci, tak že jestli k něčemu dojde, tak bez kondomu. A už dej pokoj.

D: Právě mě Sotir souloží a já myslím jen na tebe. Strašně moc tě miluji a chybíš mi. Co děláte ? Prosím, nespi s ní, zjisti si o ní víc. Třeba to je nějaká kurva.

Přemýšlel jsem na tím, jestli to Dana myslí vážně, nebo mě chce jen trápit. Chtěl jsem jí to oplácet, tak jsem si vymyslel tu holku. Ale představa, že si s ní dopisuji a mezi tím jí šuká ten její s obřím ptákem mě opět vzrušila a já si ho začal honit.

J: Nestarej se a i kdyby, tak na šukání s kurvou jsem už zvyklý.

D: Jsi ošklivý, ale máš pravdu. Myslím to s tebou v dobrém. Sotir do mě stříká, tak mu to jdu říct.

J: Hmm. Kristýna mi ho zatím kouří. Má nádherná prsa a kočičku.

D: Prosím, vezmi si kondom.

J: Pozdě.

D: Ubližuješ mi.

D: Řekla jsem to Sotirovi a byl z toho v šoku. Myslel si, že beru prášky. Teď tady dělá scény.

J: Božsky šukáme, neotravuj.

D: Au. Alespoň nestříkej do ní. Nevíš, jestli něco bere. Co když by otěhotněla ?

J: Tak jsem to nastříkal do a ní a je to paráda šukat bez kondomu a stříkat dovnitř. A když bude těhotná ? Nevadí. Je úžasná.

D: Je mi hrozně zle. Už vím, jak si se musel cítit, když jsem ti zahýbala. A o Sotirovi jsi měl pravdu. Chce, abych si to nechala vzít, že se mnou nemůže být. Vypadlo z něj, že je zasnoubený a mě má jen pro potěšení. Já jsem taková kráva. A teď tady brečím, puká mi srdce a ty, moje láska jediná největší, si to užíváš s nějakou skvělou holkou, která já nesahám ani po kotníky.

V tu chvíli mi jí bylo hrozně líto, ale byl jsem rozjetý a asi chtěl nějakou satisfakci, tak jsem pokrčoval v jejím trápení.

J: Jo, nesaháš jí ani po kotníky. Jen naprosto skvělá. Jdeme na druhé kolo. A ty si vychutnej trpké plody svých rozhodnutí.

D: Nemůžu už ani dýchat, jak tu pláču. Já chci umřít. Ani nevím jak se dostanu domu. Nikdo neví kde jsem. Kdyby chtěl, tak mě tady zakope a nikdo se o tom nedoví. Mamce zavolat nemůžu. Hrozně jsem jí ublížila.

J: No, to je tvoje věc. Budeš s ním asi muset šukat za prachy, aby sis vydělala na letenku. A nebo se postav na ulici. Jsi přeci děvka.

D: Néé, tohle nejsi ty. Tohle přeci nemůžeš myslet vážně ? Zase taková děvka nejsem, to by jsi mi křivdil miláčku. Prosím pomoc mi. Za to vše, co jsem kdy pro tebe znamenala. Moc prosím.

J: Uvidíme. A teď už mě neotravuj, užívám si nádherného, daleko lepšího sexu, než s tebou.

D: Au, au, au, to moc bolí.

Během pauz mezi SMSkami jsem četl články na internetu a zjistil, že to, co cítím, co mě vzrušuje, se nazývá kandaulismem a je to psychická úchylka. Přeci nejsem nějaký uchyl. Musím si zajít k psychiatrovi, ať mi na to něco předepíše.

Bylo skoro ráno a naše dopisování jsem utnul s tím, že jí seženu letenku, ale bude tam muset ještě nějaký den vydržet. Odpověděla, že jí Sotir nechá u něj bydlet, jen neví, jestli za to nebude něco chtít. Napsal jsem jí, že je to už přeci stejně jednou, když mu dělala lacinou děvku a beztak se jí šukání s ním líbí. Zavolal jsem Dany mámě a sešli jsem se ve městě. Za svými rodiči jsem nemohl jít žebrat o peníze. Chtěli by vědět pro koho a proč a se slovy, že jsem debil, by mi je stejně nedali.

Dany mámě jsem vysvětlil její situaci, kterou jsem musel hodně přikrášlit. Slíbila, že sežene letenku a na dalším se s Danou domluví. Ještě mi moc děkovala, omlouvala se za Danu a prosila mě, abych jí odpustil.

S Danou jsem si občas dopisoval. Vyzvídala, co já a  Kristýna. Vymyslel jsem si, že jela se mnou do Brna, jsme na hotelu a užíváme si. Odpovídala, jak jí to moc trápí, abych jí odpustil a stále se omlouvala. Týden ve škole uběhl rychle a já se snažil na Danu moc nemyslet. Každá vzpomínka na ní mě uvnitř hrudi bodala a rozesmutnila mě.

Byl pátek a já vystoupil doma z autobusu. Na autobusáku na mě čekala Dana. Obešel jsem jí a pokračoval domů. Šla pár kroků za mnou a brečela. Celou cestu ke mně domu se mi omlouvala a vyznávala mi lásku. Před domem jsem na ní štěkl, ať už toho nechá, že to mezi námi skončilo a ať táhne domů. Zabouchl jsem dveře bytu a posadil se za ně. Byl jsem s nervama v prdeli. Tolik se mi jí chtěl obejmout a být s ní. Celý jsem se klepal a vtom jsem uslyšel strkání klíčů do zámku. Měl jsem však zevnitř klíč zaražený, tak se odemknutí nezdražilo. Byla to Dana. V prosbách a omluvách pokračovala za dveřmi. Opět jsem jí poslal domů. Vystupňovalo se to až v její bouchání a kopání do dveří. Pomyslel jsem si, že takhle na ní za chvíli někdo zavolá policajty. Zavolal jsem kámošovi, který bydlel o pár pater výš, jestli by mi nepůjčil auto a on souhlasil. Otevřel jsem dveře a Dana vběhla ke mně do bytu. Lehla mi k nohám a prosila mě o odpuštění. Udivil jsem sám sebe, jak jsem byl v tu chvíli tvrdý. Nohou jsem jí odstrčil a řekl, že jedu na svojí láskou Kristýnou a až se vyřve, až odsud táhne, zamkne za sebou a klíčky hodí do schránky.

Kámoš mi šel s klíčkama po schodech na proti. Asi ho přilákalo Danino bušení do dveří. Dal mi klíčky a ptal se, co se děje. Řekl jsem mu, že mu to pak vysvětlím a šel k jeho vozidlu. Měl Citroena XM. Na tehdejší dobu neskutečná kára. Když jsem chtěl vyjet z parkoviště, tak se Dana postavila před auto a bránila mi v odjetí. Zařadil jsem zpátečku, přejel obrubník a přes trávník sjel na vedlejší silnici. Jel jsem za svým nejlepším kámošem Kamilem, který chodil s Hankou, která byla u něj. Poznal na mě, že jsem s nervy v kýbly, dal mi sklenku něčeho tvrdého a jim řekl o Daniný nevěře. Neřekl jsem zdaleka vše ale to stačilo na Kamilovo prohlášení, že to je pořádná děvka. Hanka se jí začala zastávat a vysvětlovala mi, jak je lehké holku oblbnout a pokud to opravdu nemá v hlavě srovnané a někdo to zjistí, tak si s ní v podstatě může dělat co chce. Její poučky skončily otázkou, jestli jí mám rád ? Odpověděl jsem, že jí neskutečně miluji, ale takhle to přeci dál nejde. A pak Hanka řekla jedno moudro.  „  No vidíš, miluješ jí. A na to, že ti zahnula, se vykašli. Prostě si s ní užívej vaší lásky, sexu. A pokud ti zase zahne, kašli na to. Buď z toho vyroste a nebo jí kopneš a najdeš si jinou. Uvidíš, že za čas toho budeš schopen a ona to ponese také lépe. Když se rozejdete teď, tak se bude trápit oba“.

Jelikož jsem měl upito a auto jsem musel vrátit do 5ti rána, tak mě Kamil odvezl domů. Auto zaparkoval a domu šle pěšky. Je to kámoš. Klíčky od auta jsem hodil sousedovi do schránky a šel do bytu. Svlékl jsem se a vlezl do postele. Zarazil jsem se. Ležela v ní Dana a s ubrečenýma očima na mě omluvně kukala. Opilecky jsem jí řekl, ať se posune a lehl si na postel. Ještě něco povídala, ale já usnul.

Zdálo se mi, jak s ní souložím a bylo to krásné. Vzbudil mě tvrdý penis a Danina ruka, která mi ho honila. Koukl jsem na hodiny a bylo něco po šesté. Řekl jsem jí, co blbne a ať toho nechá. Otočil jsem se na bok zády k ní a zase spal. Krásný sen se mi vrátil a já se s Danou krásně miloval. Ze sna jsem byl opět vzbuzen Danou. Seděla na mně napíchnutá a kroutila boky. Začal jsem nadávat a snažil se jí ze sebe sundat. Bránila se a prosila mě, abych se tomu nebránil, že to přeci taky chci. Prohlásil jsem, že s kurvou šukat nebudu, ale ona mě uzemnila. „  Ale ta tvoje kurvička je na tom tvém velkém ptákovi bez kondomu a můžeš stříkat do mně „. Chytila mi ruce, přitiskla mi je vedle hlavy a začala na mě skákat. Kopulační pohyby doprovázela slovy chvály na mého čůráka. Jak je tvrdý, velký, široký, jak ho v sobě krásně cítí a dělá jí neskutečné dobře. Bylo mi jasné, že to jen hraje, ale vzpomněl jsem si na slova Hanky a začal si to užívat. Pobízela mě k tomu, abych jí vystříkal a já jí poslechl. Poprvé v životě jsem do ní stříkal bez kondomu a ona se zvrátila v mohutném orgasmu. Křečovité stahy její pochvy svědčili o tom, že to nehrála.

„ Chyběla mi tvoje láska miláčku. Té se žádný velký čůrák nevyrovná. Moc tě miluji a i kdyby tohle měl být náš poslední sex, moje poslední chvilka s tebou, děkuji ti za to“, řekla v breku a já cítil, jak mi na prsa kapaly její slzy. Objal jsem jí a přitáhl na hrudník. Tolik mi chyběla. Miloval jsem jí i přes to všechno, co mi udělala.

Ráno mě vzbudila vůně kávy a teplého pečiva. Danuška mi připravila snídani a já zasedla za stůl. Ani jsem jí neodpověděl na pozdrav a jedl. Sledoval jsem jí, jak pod tekoucí vodou myje nádobí. Byla jen v tričku a tangách a vypadala nádherně. Podala mi můj mobil s tím, že když jsem spal, tak mi přišla zpráva. Byl to Kamil a ptal se mě, jak jsem na tom. Dana na mě koukala a nedočkavě se mě zeptala, kdo mi píše, jestli je to Kristýna ? „  Jo, chce mě vidět“ odpověděl jsem a sledoval, jak zesmutněla. Počkala až dojím a pak mě šokovala. „  Já vím, že už u tebe asi nemám žádnou šanci, když máš takovou super holku, ale měla bych na tebe poslední přání a pak už mě opravdu nikdy neuvidíš.   Moc bych si přála, aby jsi mě naposledy pomiloval a je jen na tobě, jak to bude. Můžeš si se mnou dělat co chceš a jak chceš. Mohl by jsi se přemoct a udělat to pro mě ? Moc tě prosím „. Koukala na mě psíma očima a hladila mě při tom po hlavě. Při představě, co všechno bych s ní mohl dělat mi okamžitě ztvrdl penis. Chvíli jsem dělal drahoty, ale když stále víc a víc prosila, svolil jsem.

Nejdřív jsem se jí zeptal, kdy musí být doma? Odpověděla mi, abych si s tím nedělal starosti. Máma prý ví, kde je a může být u mě, jak dlouho budu chtít. Pak jsem jí řekl, aby se šla umýt a hlavě aby se pořádně vykadila. Docvaklo jí, že jí chci šukat do zadečku a řekla, že když to opravdu chci, tak že se připraví a bude všude čistá. Pak jsem jí řekl, že si musím ještě něco zařídit  a do hoďky se vrátím. Odešel jsem a namířil si to rovnou do obchoďáku. V hlavě jsem měl již rozeběhnutý zvrhlý plán a pro jeho splnění jsem potřeboval něco koupit.

Dorazil jsem domu a ona nahá ležela pod peřinou v ložnici. Zeptal jsem se jí, zda platí, co říkala ohledně jejího šukání a ona mi to zopakovala. Stáhl jsem z ní peřinu a první, co mě zarazilo, byla její úplně vyholená prcínka. Neměla na ní ani chloupek a její venušin pahorek se krásně klenul. Zeptal jsem se, co to je ? Tiše odpověděla, že takhle si to Sotir přál. Řekl jsem jí, aby tady chvíli počkala a až jí zavolám, aby přišla do obýváku. Tam jsem rozložil sedačku a do každého rohu přivázal za její spodní část dlouhé pruhy látek. Pak jsem jí zavolal a vyzval jí, aby si lehla na záda doprostřed sedačky. Chvíli na to nechápavě koukala a pak si lehla. Když jsem jí začal uvazovat ruce pruhy látek, začala se třást. Nohy jsem jí roztáhl doširoka a uvelebil jsem se u vchodu do její jeskyňky. Prohlížel jsem si jí, prohmatával prsty, trkal je do ní a ona začala vlhnout. Přemýšlel jsem, jak se ten obří penis mohl do ní vejít. Přišlo mi, že jí má stejnou, jako vždy. Jen pysky měla trochu nateklé a zarudké, ale to mohlo být o naší včerejší soulože. Prsty jsem přejel k jejímu zadečku a strčil jí tam jeden prst. Trošku sebou cukla a sykla. „ Jsi tam čistá “ zeptal jsem se a začal uvnitř kroutit prstem. Odpověděla, že ano a že si dala klystýr. Na mojí otázku, jak to udělala odpověděla. „  Nejdřív jsem se vykadila, pak jsem vzala trychtýř, ten jsem si tam vrazila a nalila do sebe mléko. To jsem udělala několikrát“. Viděla to prý v pornu, které viděla na dovolené.

Klekl jsem si před její kundičku a svým trčícím ptákem po ní začal jezdit. Byla celá mokrá od vzrušení a vzdychavě mě prosila, abych jí ho tam strčil. Chvíli jsem dělal, jako že ho do ní chci strčit, ale pak jsem řekl, že tohle je díra pro cizí čůráky a ne pro mě. Sjel jsem níž a začal jí ho tlačit do kakaové dírky. Trošku zkřivila obličej, ale vnikl jsem do ni poměrně lehce. Po pár přírazech jsem v ní byl celý. Od stékajících šťáv z její kundičky to šlo lehce a já cítil, že to dlouho nevydržím. Její svěrač mi penis krásně svíral a pocit, že dělám v životě něco poprvé byl vzrušující. Ještě pár přírazů a už jsem jí stříkal do střev svojí nadílku. Zůstal jsem v ní a ptal se jí, jaké to bylo ? „ Asi, jako bych potřebovala na záchod. Nebolelo to, ale ani mě to nevzrušovalo. Pokud se ti to ale líbí lásko, můžeš mě takhle klidně souložit, kdy budeš chtít. Udělám pro tebe vše“. A opět ten její prosebný pohled. Chápal jsem, že mě chce sexem dostat nazpět k sobě v domnění, že už jí nechci, ale já jí chtěl jen potrestat. „  Danuško, ty už jsi zapomněla, že dneska s tebou šukám naposledy a můžu si s tebou dělat co chci „. Opět posmutněla přišlo mi, že jí je do breku. „  A teď si tě musím trošku připravit pro další soulož“ a přivázal jí nohy tak, že je měla skoro u hlavy, doširoka rozevřené. Neprůhledným pruhem látky, to jsem měl odzkoušené, jsem jí zavázal oči.

Pokračování příště

od Mag99

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...