Může za to vojna

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Jeli jsme s manželem na návštěvu ke kamarádovi. Bydlel od nás dost daleko a tak jsme neměli moc příležitostí se vidět. Vašo sloužil se Zbyňkem na vojně. Takže jak to bývá, první hodiny jsme strávili tím, že jsem poslouchala historky kluci se hádali co ještě je pravda a co už jen sen :-). Vyprávěli o tom, jak balili holky a jak se jim dokonce jednou povedlo mít velmi společné rande. Poté co na vesnické diskotéce sbalili dvě holky a celý večer s nimi protancovali a hlavně propili, se chystali doprovodit je domů. Ale jedné nebylo dobře a nějaký jejich známý jí odvezl a jim dvěma zbyla jen jedna holka. Nevypadala, že by jí to nějak vadilo, tak jí doprovázeli oba a oba s ní laškovali. Když si odskočila domluvili se, že to na ní vybalí a klidně se prostřídají, hlavně když si za…. Slečna se vrátila a Vašo se s ní začal mazlit a osahávat jí. Pokukovala i po Zbyňkovi, ale ten se jen díval. Cestou našli opuštěný krmelec. Vlezli si do něj a řekli té holce, že se nestydí a klidně se o ní podělí. Kupodivu holka neprotestovala a nechala se obsluhovat od obou. Nakonec byli spokojení všichni tři.

Při těchto vzpomínkách a pár skleničkách vína byli kluci tak rozvášnění a rozjaření, že začali mluvit o tom, že by si to rádi zopakovali. Koukala jsem na ně jako tele na nová vrata. Určitě si dělají legraci. Ale oni vypadali, že to myslí vážně. Teď je podezírám z toho, že už si to předtím tajně domluvili. Vašo je pěkný chlap, ale já jsem se Zbyňkem jako s milencem spokojená. Kluci se pustili do přemlouvání a Zbyněk mě při té příležitosti hladil a „ladil.“ Je pravda, že se Zbyněk při milování občas o podobném zmínil, ale nenapadlo mě, že to myslí vážně. Kluci poznali, že na mě nemůžou nijak spěchat a tak jsme si dál povídali, popíjeli vínečko. Už bylo dost hodin a já jsem cítila lehkou únavu. Vašo nám rozestlal v pokoji pro hosty a já se šla osprchovat. Zbyněk za mnou přišel, umyl mi záda a snažil se mě „ukecat.“ Je pravda, že se mi to začalo líbit a dokonce jsem se už jednou stihla udělat, jak se Zbyněk snažil. Vzala jsem si košilku a šla do postele. Zbyněk šel se mnou a začali jsme se mazlit. Po chvíli se mě zeptal jestli by se Vašo nemohl přeci jenom přidat, podívat se, pohladit mě a když se mi to bude líbit třeba i něco víc. Nakonec jsem souhlasila. A nelitovala jsem. Tolik pozornosti, vášně a sexu jsem ještě nezažila.

Vašo přišel lehl si k nám a začal mě hladit. Ve vlasech, po rukou, po bříšku. Zbyněk se mezitím činil jazykem v mé kundičce. Já jsem si hladila prsa, pak jsem vzala Vašovi ruku a nechala ho hladit mi prsa. To byl pokyn a Vašo k rukám přidal ústa a já jsem se kroutila slastí. Sundala jsem Vašovi trenýrky a chytla ho za penis. Stál jako svíčka. Chvíli jsem mu ho honila rukou a pak jsme změnili polohu a já jsem si ho vzala do pusy a začala ho kouřit. Musím říct, že Zbyněk se udělá vždy, když mu ho kouřím, tak asi není nač si stěžovat. Měla jsem vystrčený zadeček a Zbyněk toho využil a Začal mi rukou a jazykem projíždět kundičku. Za chvíli jsem cítila, jak mi nasazuje špičku k dírce a zasouvá mi svoji chloubu do kundičky. Vašo mě zarazil, že se nechce hned udělat a tak se se Zbyňkem vystřídali a já jsem kouřila zase jeho. Udělal se za chvíli a na oplátku mě lízal prsa a bradavky, jak to mám ráda. Za chvíli mu zase začínal stát, tak jsem ho vzala do ruky a honila. Mezitím se Vašo činil a já jsem se kroutila v křečích. Ani nevím kolik malých orgasmů jsem měla, ale když Vašo začal zrychlovat a chýlit se k vrcholu tekla jsem jako Niagára. Bylo to neuvěřitelné. Zbyněk si ho při té podívané honil a stihl se mi vystříkat na prsa než jsme skončili. Dlouhou chvíli jsme jen leželi a odpočívali, pak jsme se šli postupně osprchovat a spát. Takhle unavená jsem snad nikdy nebyla, usnula jsem hned. Druhý den ráno jsme se rozloučili, poděkovali si za zážitky a já se Zbyňkem jsme vyrazili domů. Vzhledem ke vzdálenosti se moc často tyto večery neopakují, ale přeci jenom se už nějaká ta příležitost našla. A možná právě proto, že je to dost vzácně, je to vždycky moc pěkné.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *