Můj Idol

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Bylo mi tehdy šestnáct, a vydala jsem se do jednohi nejmenovaného podniku v hradci králové. Můj tehdejší idol tam měl autogramiádu. Ještě se neuráčil odhalit fanouškům svojí tvář nebo jménk a tak jsem se neskutečně těšila, a to jsem ani nevěděla co se stane.
Došla jsem k securiťákovi a podala mu lístek. Odtrhl pásku a já mohla vstoupit do červeně osvětlené místnosti. Rozhlédla jsem se, a sedla jsem si k baru s myšlenkou, že počkám do oficiálního začátku.
„Co tady dělá tak pěkná slečna sama?“ Oslovil mě mužský hlas. Otočila jsem se abych mu viděla do tváře. Byl vysoký, měl hnědé vlasy a na krátko ostříhané vousy. Pod uplým tričkem se mu rýsovaly svaly. Prostě idol všech holek mého věku.
Než jsem stačila zareagovat, ukázal na židli vedle mně, s otázkou „mohu?“
Lehce jsem kývla a on se posadil.
„Jsem Vojtěch “ podal mi ruku.
„Já Kristýna“ nechala jsem si ruku políbit.

Náš rozhovor trval asi deset minut, než mu zazvonil mobil.
„Ano?“
„…“
„Dobře“
„…“
„Naschle“
Tázavě jsem nadzvedla obočí.
„Omlouvám se, Kristýnko, musím jít“ neušlo mi, oslovení.
„Dáš mi číslo?“
„Možná jindy“ a odběhl.
Asi bych se ponořila do smutku, kdyby nezačala autogramiáda.
Přesunula jsem se do fronty, ale šla jsem jako bez duše…pořád jsem myslela na Vojtu.
Když jsem došla ke stolu, podala jsem mému idolovi papír se slovy
„podepíšeš se mi?“ Stud mi nedovolil zvednout hlavu. Vrátil mi lístek a já se šla posadit a čekat na Vojtu. Po dvaceti minutách jsem si lístek prohlédla. Kromě podpisu tam stálo:
Čekej v 9:00 v zadu u záchodků. Vojta

Na chvilku se mi zastavil dech. Vojta?! Koukla jsem se na hodiny. Bylo 8:52 a tak jsem se rozběhla k záchodkům.

Najednou mě silné ruce chytly v pase. Otočily si mě k sobě. Vojta. Měla jsem chuť mu vrazit facku, ale místo toho jsem ho políbila.
Polibky se stupňuovaly a já za chvilku zvlhla, zvlášť, když se mi Vojta otřel rozkrokem o obkast mojí pánve.
„Pojď dovnitř“ zašeptal mi do ucha.
Vrazili jsme do první volné kabinky.
Měla jsem dvě možnosti. Buď jsem se mohla poddat, nebo ho zlobit. Vybrala jsem si to druhé. Pořád jsme se líbali, ale moje ruce to přerušily. V jeho očích jsem uviděla obrovský chtíč. Instinktivně jsem sjela pohledem na jeho mužství. Na teplácích se rýsovala boule. Skousla jsem si ret. Mučivě pomalu jsem se začala svlékat. Při odkládání oblečení, jsem se ‚náhodou‘ otřela o jeho už tak velikou bouli, která pod mým dotekem ještě vzrostla. Když už jsem měla jen krajkové spodní prádlo, zase jsem se přisála na jeho dokonalé rty. Myslel jsi, že je konec jeho mučení…ale to byl teprve začátek. Přesunula jsem svoje ruce k lemu jeho trika a pomalu jsem mu ho vysvlékla. Ty svaly…hmm….zase jsem ho políbila a rukou skoumala svaly a břicho. Jeho džíny byly napnuté k prasknutí. Moje ruka se opatrně přesouvala po lemu kalhot, k pásku, a k me ztopořenému penisu. Začala jsem mu rozepínat kalhoty a měla jsem pocit, že praskne vzrušením. Když džíny zmizely někde za mnou, od jeho mužství mě dělila jenom tenká lákta s nápisem Calvin Klein. Ale jeho utrpení nekončilo. S kabelky jsem vytáhla pouta a svázala jsem mu ruce za zády a tím ho připoutala i ke dveřím.
Začala jsem se hladit. Přejela jsem si přes prsa, dolů k bříšku a ke kalhotkám. Zavadila jsem o lem a vrátila jsem se zpět k prsům. Sundala jsem si podprsenku a střídavě jsem si je mačkala. Vojta žadonil…prosil…skoro brečel, ať si může alespoň vyhonit. Vrušovalo mě to, ale zavrtěla jsem hlavou. Místo toho jsem si sundala kalhotky a přejížděla jsem si okolo klitorisu. Když už bylo vidět, že Vojta za chvíli vystříkne, přestala jsem. Vypadal vyděšeně. Přesunula jsem se k jeho penisu. Měla jsem pocit, že jakmile se ho dotknu, vystříkne. Opatrně jsem mu sundala trenky a nechala jsem je viset přes jeho péro. Sedla jsem si na záchodou mísu a začala masturbovat. Vojta zvolna zavzdychal. Těsně před mým vrcholem jsem se vzpamatovala a odemkla jsem mu pouta. Rychlostí světla si vzal ptáka do ruky, a s mohutným výkřikem se mi vystříkal na tělo. Po deseti sekundách se vzpamatoval a vrhl se na mě. Začal mě líbat a spoutal mi ruce jako já jemu. Začal mě líbat a hladit mě po mé mušličce. Pak do mně náhle vrazil tři prsty. Vzdychla jsem. Začal mě rychle prstit . Těsně před orgasmem přestal, když jsem se trochu uklidnila celé to zopakoval. Tekhle to šlo deset minut. Pak se přesunul k sobě. Hladil si ptáka, honil si ho, líbal mě a dráždil mi klitoris. Byla jsem strašně vzrušená. Najednou si začal strašně rychle honit. Těsně před orgasmem mě odpoutal a já jeho chloubu vzala do pusy. Stačilo pár pohybů a pusa se mi naplnila semenem. Chvilku jsme se jen tak mazlili a když jsme oba rozdýchali naše vrcholy, vrhli jsme se na sebe. Líbali jsme se a Vojta do mně jemně vnikl. Po trvdé šukačce, mě odvezl k sobě domů….teď spolu jsme už tři roky a každý večer se vášnivě milujeme.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...