Moje žena a klient

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Po té co jsem shlédl toto video jsem byl úplně mimo. Musel jsem si dát panáka a začal přemýšlet. Začali se mi vyplňovat některé mezery v mém životě, které jsem dříve neřešil. Například když mi moje žena oznámila, že jede na dovolenou k moři s kamarádkou na čemž jsem neshledal nic špatného. Teď je mi však jasné proč nechtěla abych jí odvezl na letiště a proč na všech fotkách byla pouze sama nebo se siluetou fotící postavy, která rozhodně nepřipomínala ženskou postavu. Taky proč tak často jezdila služebně pryč a vracela se unavená. Nechtěl jsem nebo bál jsem se jí zeptat na to video, protože jsem měl strach, že se dozvím ještě něco horšího, současně jsem však byl strašně zvědavý kam až je nebo byla ochotná zajít a proto jsem při instalaci nového nábytku tajně namontoval „skryté kamery“ pro sledování domácnosti v době mé nepřítomnosti. Když se manželka vrátila domů tak byla moc nadšená a ráda, že máme nový nábytek a moc mě pochválila a za odměnu krásně pomilovala. Následující den jsem odjel na plánovaný týdenní zahraniční zájezd, který jsme pořádali pro obchodní partnery, když jsem se vrátil tak jsem byl moc zvědav co najdu na záznamovém zařízení instalovaném v tajném kufříku. Pustil jsem záznam a sledoval jak manželka pobíhala po bytě, uklízela, sledovala TV, telefonovala atd. prostě nic zvláštního. Jeden den dokonce k nám domů přišel jeden z mých kamarádů, který se účastnil té svatební párty ve strip clubu, ale teď bylo moje očekávání nenaplněno. Když jsem však pozorně poslouchal jejich rozhovor, tak jsem zjistil, že se domlouvají na tom jak k nám kamarád přivede nějakého důležitého obchodního partnera, kterého moje žena musí donutit podepsat nějakou smlouvu s čímž souhlasila.

Následující den věnovala značnou pozornost úpravě svého exteriéru a i kundičce, kterou vyholila dohladka, vzala si černé prádlo a velice přiléhavé a krátké šaty (mohla si to dovolit, byla kus), připravila občerstvení a šampus. Odpoledne přišel kamarád s obchodním partnerem, který manželce přinesl květiny a choval se velice gentlemansky. Kamarád představil mojí manželku jako svojí paní a spolumajitelku firmy. Načež začali obecně tlachat o trhu atd., kamarádovi zazvonil mobil a omluvil se, že musí nutně odejít, ale že jeho paní má jeho plnou důvěru pro dojednání toho kontraktu a že se uvidí následující den. Poté co odešel se manželka ptala jestli je ten kontrakt pro klienta výhodný a zajímavý a když odvětil že ano, tak se ho zeptala proč ho tedy ještě nepodepsal, na což odvětil, že by rád vytěžil z vyčkávání lepší podmínky. Nebudu to dále opisovat, manželka mu řekla, že pokud to podepíše tak na tom neprodělá a může si přát ke smlouvě nějaký bonus dle vlastního přání a řekla takovým tím dvojsmyslným tónem (asi je všem jasné o co šlo a co bylo smyslem). Klient s úsměvem podepsal a řekl, že by si přál se s manželkou milovat a následně ji pozvat a pohostit ve svém domě. Následoval dlouhý vášnivý polibek, při kterém klient osahával přes šaty mojí ženě prsa a druhou rukou jí objímal. Líbali se dlouho a vášnivě jako nějací milenci, pak klient začal mojí ženu vysvlékat a postupně laskat po celém těle. Evidentně se jí to líbilo, lízal jí kundičku přes kalhotky a přejížděl prsty po mokré látce kalhotek. Manželka vrněla a předla jako kočka. Pak jí klient sundal kalhotky a začal jezdit jazykem od kundičky až k zadní dírce a občas strčil jazyk do jedné nebo druhé dírky a při tom jí masíroval prsa.

Po nějaké době si klient stoupnul a manželka mu začala rozepínat kalhoty. Když mu je rozepnula, tak jí přes obličej praštila jeho už naběhlá kláda, kterou vzala do ruky a začala honit a olizovat. Jeho výstavní kousek si strkala do krku a několikrát se málem pozvracela, protože jí penis narážel až do mandlí. Pořád mu na péro plivala a honila mu ho jednou nebo druhou rukou. Klient mou ženu vzal a položil na sedačku, přiklekl mezi její roztažené nohy, vzal svůj klacek do ruky a přiložil k její kundičce. K mému překvapení ho však nevsunul dovnitř, ale začal s ním přejíždět po čárce nahoru a dolů a pokládal svého čuráka na manželčino břicho. Jeho péro sahalo až k pupíku mojí manželky. Sehnul se k mojí manželce a začal se s ní opět líbat a přitom naznačoval kopulační pohyby a přejížděl čurákem po její čárce. Manželka měla už svůj další orgasmus a nechtěla už si déle to jeho péro odepírat. Převzala proto iniciativu a vsunula si za velkého povzdychu to péru do kundičky. Klient pak začal přirážet a nezapomněl masírovat a mačkat prsa mojí manželky.

Po chvilce změnili pozici, manželka si klekla na sedačku a klient jí bral zezadu, pravidelně si jí přidržoval za boky nebo za prsa. Za další chvíli vytáhl svůj klacek a sedl si na sedačku. Manželka vstala a přisedla na jeho penis a začala jezdit. Bylo však vidět, že ji to takto na měkké sedačce moc nejde a proto vstala a nasedla na jeho klacek naopak. Byla tedy opět na koníčka, ale zády ke klientovi a nohama stála na zemi a seděla mu na klíně. Pak začala přirážet a on jí opět mačkal kozy. Po chvíli přestali, manželka se nadzvedla a nasadila si jeho péro k análu a pomalu nasedala. Bylo to těžší, protože zadek neměla tak mokrý jako kundu a taky to byla menší díra. Proto se nadzvedla a předklonila a klient jí několikrát do zadku plivnul a strčil prsty. Pak opět nasedla, teď už bez větších problémů a začala přirážet. Zdálo se že to už na klienta jde a proto se zvedla, ale zavrávorala u toho a odběhla od klienta několik roků než vyrovnala rovnováhu. Proto klient ztratil vzrušení před ejakulaci. Manželka si klekla a začala mu péro kouřit. Kouřila asi 10 minut, už jí bolela pusa a hodně si pomáhala honěním rukama, ale klient se pořád ne a ne udělat. Proto ji vzal, položil opět na záda na sedačku, vzal jí za kotníky, které si dal na ramena a vsunul do ní svůj kolík. Přirážel a manželka mu mačkala bradavky na prsou a povzbuzovala ho. Klient několikrát svoje péro vytáhl a poklepal s ním po kundě mojí manželku a vždy ho vsunul zpátky. Jeho frekvence šukání se neustále zrychlovala a najednou ustala. K mému zděšení svoje péro z manželky ani nevytáhl a udělal se do ní. Manželka ho objímala, líbala a něžně hladila nehtíky po zádech. Pak vstal a vytáhl povadlé péro a dal ho olízat manželce, která si dala patřičně záležet. Slízávala jeho sperma tak dlouho a tak důkladně, až se klientovi jeho péro opět ztopořilo…. ale o tom, jak to pokračovalo dále, vám napíšu zase až příště ..

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *