Moje vzpomínky- Eliška

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Takže- pro začátek bych se chtěl představit. Jmenuji se Eliáš a tu dobu mi bylo 18. Jsem vcelku pohledný, ale byl jsem pořád panic. Ne, že by nikdo neměl zájem, ale já prostě nechtěl mít sex s někým, o kom jsem nevěděl, že mě miluje a bere vážně. No, takže jsem byl buď nedosažitelný cíl pro spolužačky a nebo prostě kamarád. Ale jistě jste si všimli, že píšu v minulém čase.

Byl normální den a když jsem vstával, jako vždy jsem si nezapomněl postěžovat na to, že škola začíná prostě moc brzo.
Oblékl jsem se, nasnídal a udělal svůj obvyklý ranní rituál. Potom jsem se vydal do školy.
Tam jsem se nejdřív pozdravil s ostatními kluky a usmál se na partičku ,,roztleskávaček“. Sedl jsem si do lavice a začal dělat úkol na matiku. Vtom jakoby všechno utichlo. Kluci si přestali povídat o počítačové hře a holky štěbetat o novém make-upu. Zmateně jsem zvedl hlavu od sešitu a rozhlédl se po třídě. Všechny pohledy lpěly na jednom bodě. A to na dívce, která stála ve dveřích. ,,No ty vole.“ uchechtl se Ondra vedle mě. Ostatní se zasmáli a vrátili se ke své činnosti. Dívka se ublíženě rozhlídla po všech holkách, ale když ani ony o ní nejevily žádný zájem, sedla si do poslední lavice u okna. Chvíli jsem se rozmýšlel, ale nakonec jsem si sbalil věci a odešel k dívce. ,,Je tu volno?“ zeptal jsem se a zazubil na krátkovlasou holku dívající se na mě udiveným pohledem. Jen přikývla a podívala se někam za mě. Když jsem se taky ohlédl, viděl jsem vcelku zvláštní pohledy holek, kterým jsem nerozuměl. Ale nehodlal jsem se k tomu nijak vyjadřovat. ,,Jsem Eliáš, ty?“ otočil jsem se zpátky na dívku. ,,Eliška.“ a vykouzlila krásný úsměv. Chvilku jsem se na ní udiveně díval, ale potom jsem se taky zasmál. Jenže potom zazvonilo a já jsem se nestihl zeptat na tolik otázek…

Po škole jsem jí odváděl domů a dozvěděl se spousty věcí. Jako třeba to, že má tři kočky, mladší sestru a její oblíbená barva je modrá. Byla krásná. Jak zvnějšku, tak i v nitru. Pohlédla na mě svýma úžasnýma očima, které měli barvu bouřkového moře, když jsem dlouho neodpovídal. ,,Promiň, co si říkala?“ zeptal jsem se a trochu zčervenal. Usmála se a zopakovala. ,,Jenom jestli nemáš teď odpoledne čas… já totiž nemám zrovna dneska nikoho doma a jestli bys chtěl…“ trochu se zamyslela. ..Jasně.“ málem jsem vykřikl a zrovna v tu chvíli narazil čelem do lampy. ,,Kurva…“ zaklel jsem a chytil se za hlavu. Eliščina ruka mi chytila tu mojí. Prohlídla si mě. ,,Jestli na to dáme rychle led, tak z toho nebude boule.“ zrovna tahle boule mi starost nedělala, protože jsem si tak moc uvědomoval její dotyk na mé ruce. Ona ji ale nepustila, nýbrž mě za ní táhla k jednomu z rodinných domků. Odemkla a vevnitř mě usadila na pohovku. Rychle odběhla za roh a když se vrátila, držela v ruce v utěrce zabalených několik kostek ledu. Vzal jsem si to od ní a přiložil na čelo. ,,Tak co chceš dělat?“ zeptal jsem se a trochu se zastyděl za to, co mě s touhle nevinou dívkou napadlo. ,,No… teoreticky by jsme mohli….“ jenže vtom se ozvalo odemykání dveří. Eliška jen vytřeštila oči a dostrkala mě nejspíš do svého pokoje. ,,Promiň…“ omluvně se na mě podívala a strkala mě do skříně.

Sama pak nervózně chodila po pokoji,tedy aspoň do té doby než se otevřely dveře a dovnitř vstoupila vysmátá, přelíčená dívka zavěšená do nějakého ,,sportovce“. Když si všimla Elišky, zatvářila se pobouřeně. ,,Ségra vypadni.“ řekla. ,,Proč bych měla? Tohle je můj pokoj.“ vyštěkla Eliška a omylem zajela očima ke skříni. ,,No a?“ sestra nadzvedla obočí a její přítel vzdychl. To zjevně Eliščinu sestru povzbudilo. ,,Nemůžu za to, že ty si prostě tak ošklivá a nikdo tě nechce.“ zase se ten sportovec uchechtl. ,,No ty vole, co tak blbě čumíš? Neviděla si snad nikdy hezkýho kluka?“ s tím pohladila jeho paži. ,,Jdi pryč šeredo. Jdeme tu dělat věci, o kterých ani nevíš, že existují.“ zasměje se. ,,Líbala si se vůbec někdy s někým?“ a dost, tohle už bylo něco, co jsem prostě nedokázal vydržet. Vykročil jsem ze skříně, až se na mě ti dva intelektuálové udiveně podívali a přistoupil jsem k Elišce. Vzal jsem jí kolem pasu a přitáhl ji k sobě. Pomalu jsem se k ní sklonil a políbil jí. Potom jsem jí začal líbat a nerad, ale nakonec chtě nechtě jsem se od ní odtrhl a podíval se na její sestru. ,,Očividně.“ v klidu jsem odpověděl na její otázku. Ona jenom zbrunátněla. ,,Budete muset jít jinam. Dneska jsme tu my.“ přitáhl jsem si Elišku blíže k sobě. Otočili se na podpatku a odkráčeli pryč.

Zavřel jsem za nimi dveře a otočil se na Elišku. Ta se na mě udiveně dívala. ,,Copak?“ zeptal jsem se. Ona neodpověděla a jenom tam dál stála. Usmál jsem se a znovu k ní přistoupil. Začal jsem jí líbat a když trochu pootevřela pusu, strčil jsem jí do úst jazyk. Začal jsem jí vyhrnovat triko a prsty jel pořád víc nahoru. K mému překvapení se vůbec nebránila, takže jsem jí rozepnul podprsenku a začal jí hladit krásné dvojky. Stáhl jsem jí triko a to pak i s podprsenkou spadlo na zem. Sklonil jsem se k těm kráskám a pomalu je začal cumlat. Potom jsem se sklonil až k jejímu pasu a pomalu jí začal sundávat kalhoty. Když přede mnou stála jen v kalhotkách, na sucho jsem polkl. Jakoby se Eliška probudila, vzala mě za ramena a posadila mě na postel. Tam si mi sedla na klín a začala mi líbat krk. Stáhla mi taky triko s tím, že je nefér když ho nemá jen ona. ale to jsem nevydržel zase já a položil jí pod sebe. Stáhl jsem jí kalhotky a prsty projel mezi pysky. Eliška jenom vzdychla. Naslinil jsem si jeden prst a vložil ho do její jeskyňky, potom jsem s ním začal pohybovat a po chvíli k němu přidal i druhý. Potom, když mi připadalo, že to stačí, jsem si sám stáhl kalhoty. Uchopil jsem svůj penis do ruky a nasadil ho na okraj Eliščiny lasturky. Podíval jsem se na ní a ona přikývla. S tím jsem prudce přirazil a abych umlčel Eliščin výkřik, rychle jsem jí políbil. Začal jsem pomalu přirážet a líbat ji víc vášnivě. Potom, když jsme byli až ve zběsilém tempu, jsme se oba ve stejnou chvíli udělali. Klesl jsem vedle ní.

Když jsem byl v koupelně, abych se umyl, slyšel jsem za sebou jak se otevírají dveře. Otočil jsem se na osobu s tím že to je Eliška a tak jsem se ani nezakryl. Jenže místo toho tam stála její sestra a tak jsem rychle čapl ručník a zakryl se kolem pasu. ,,C-co…“ chtěl jsem se zeptat, ale ona ke mě přistoupila a chytla mě v rozkroku. ,,Ale, ale… takový hezký kluk a takhle se zakrývat?“ zeptala se a svůdně si oblízla rty. ,,Vypadni odsaď.“ zasyčel jsem. Ona se ale nenechala zaskočit. Natáhla se ke mě a chtěla mě políbit, ale já jsem jí vcelku prudce odstrčil. ,,Vypadni odsaď! Nestojím o tebe- Eliška je mnohem hezčí než ty a já ji miluji! Takže vypadni odsaď, nebo zapomenu na to, že jsi holka!“ vykřikl jsem a s tím ji vystrčil ze dveří.

Když jsem se vrátil do pokoje, Eliška se usmívala. Teprve asi po dvou letech mi řekla, že to všechno slyšela.

Nakonec bych chtěl říct, že tohle je pravdivá storka a s Eliškou jsme spolu čtyři roky. Žijeme spolu a plánujeme svatbu. S Eliščinou sestrou, Annou, se nevídáme, mimochodem Eliška mi řekla, že Anna má manžela a to padesátiletého, nemocného muže. Popravdě se ani nedivím. A jestli chcete popsat moji vzpomínku z dovolené, kde jsme s Eliškou objednali omylem stejný hotel jako Anna a málem se kvůli ní rozešli- napište do komentářů.

Děkuji všem za přečtení.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...