Moje přítelkyně na telefonu:)

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

Jednoho krásného večera jsem ležel v posteli a četl jsem si různé erotické povídky. Ne že bych na to nějak byl, ale přítelkyni jsem neviděl už přes měsíc. Asi to většina chlapů dokáže pochopit. To co už asi nedokážou pochopit je, že jsem si vyhledával různé prasárny. Třeba ruku v kundičce, sex se zvířetem, incest a tak. I když jsem pak zjistil, že jsou to nejčtenější povídky na internetu. Ale abych přešel k věci. Dělalo mě to dobře moc dobře. Byl jsem hodně moc vzrušený, hodně z představ, že si hraju s mušličkou, že se miluji tvrdě nebo vášnivě s přítelkyní. No v tom mi zvonil telefon. Volala Marcelka moje přítelkyně. Je to velmi atraktivní ženská a dokáže přinutit mnoho chlapů, aby se za ní otočili. Volala mi, že ji chybím, že by ráda byla se mnou a tak. Zeptala se mě co dělám. Nechtěl jsem lhát, tak jsem ji řekl, že čtu si povídky a přitom honím. Myslím na ni. Byla trochu vyděšená, ale říkala mi, že si chce taky něco pěkného přečíst. Abych ji něco poslal co se mi líbí. Hned jsem začal hledat nějaké povídky nejlépe hodnocené.

Našel jsem takovou delší, při které by se stihla udělat. Přečetl jsem si jen začátek, že jsou manželé spolu a mají velice bujný sexuální život. Poslal jsem ji to na icq a ona zavěsila. Chtěla si to přečíst. Já jsem zatím četl ty svoje, takzvaně zvrácené povídky a v duchu jsem si říkal, co by se stalo, kdybych ji poslal nějakou takovou povídku. Že by byl zaručeně rozchod.

Najednou asi po 15 minutách telefon. Marcelka ani nemohla mluvit. Ptal jsem se, co se děje? Na to mi řekla, že to nemyslím vážně, co jsem ji poslal. Hned jsem začal hledat, co to vlastně bylo. Přiznal jsem se ji, že jsem to nečetl celé. Když jsem si tak v rychlosti celou povídku projel, zjistil jsem že tato povídka je o manželech, kteří jsou velice otevření v sexu a mají pěkný vztah. Jenže bylo tam i další extrémy a to v tom, že manželka například jde na zábavu a tak někomu vykouří péro, nebo nastaví a někdo ji vystříká a pak přijde domů za manželem a tam to spolu rozebírají, jaké to bylo a zkoušejí ty scénky znovu. Nejperverznější třeba bylo, když ona přišla a on ji ještě lízal kundu. Tak jsem se jen usmíval a říkal jsem ji, že se omlouvám, že jsem nechtěl ji tohle poslat. Vtom ale otočila a začala hodně zvláštním hlasem říkat, že neví proč, ale hodně ji to celkově vzrušilo. Že již má kalhotky promočené. Moje reakce byla smích. Nevěděl jsem spíš, co ji na to mám říct. Znám ji jako nesmělou ženskou a tohle bych si u ní neuměl představit. Nějak tak jsme to trochu rozebírali a bavili se, až jsem zjistil, že mi pěkně stojí. Vlastně nestojí, to bylo na pokraji prasknutí. Hodně mě celá ta situace vzrušila. Musel jsem uznat, že na tom něco je. Že je to docela zajímavé.

Shodli jsme se na tom, že až nás to nebude spolu bavit, tak něco podobného můžeme vyzkoušet. Najednou někdo zazvonil a Marcelka mi řekla, že jde otevřít, že je to nejspíš jeden její kamarád, se kterým je domluvená, že ji pomůže s jedním projektem. Já jsem se šel najíst a pak zas do postýlky. Chtěl jsem usnout a zjistil jsem, že pořád na to musím myslet. Nevěděl jsem co mám dělat. Chtěl jsem si přečíst ještě nějaké povídky, ale musel jsem myslel pořád na Marcelku. Dokonce jsem se přistihl i při představě, že se dívám na to, jak její kamarád ji zezadu šuká. Chtěl jsem si ověřit jestli je to realita nebo pravda, tak jsem zavolal opět Marcelce. Ta to chvilku nebrala a mě brali takové ty divné pocity v břichu. Svíral se mi žaludek. Zvedla to. Mě se ulevilo. Byla trochu vysmátá a říkala mi, že si povídají o tom, co se dělo v práci, jak šéf na každého jen nadává a jak si tam všichni z něho dělají srandu. Já jsem říkal Marcelce, že jsem rád, že se baví, ale že mi nejde usnout. Že bych to potřeboval, aby mi řekla něco pěkného. Kvůli tomu odešla do vedlejší místnosti. Říkal jsem jí, jak jsem měl představu, že ona a on. Že se mi udělalo špatně, ale zároveň, že mě to vzrušilo. Ona mi řekla, že je to jen kolega, hodně v pohodě a že je teda pěkný, ale že s ním nic by neměla. Nějak jsme se pořád a pořád bavili. A já jsem pořád jen myslel, jak se vzrušit, jak by mi mohla pomoct. Napadl mě úplně ulítlý nápad. Šlo hodně o představu a kdyby o realitu, tak o to lepší.

Ale jen jsem nevěděl, jak ji to říct. Hele Marcelko, mám pro tebe takový úkol. Chci aby jsi pro mě udělala něco. Na to mi řekla, že není problém, ať povídám a sama byla do telefonu zvědavá. Já jsem ji ještě řekl, jestli i když to bude cokoliv, tak jestli do toho pujde. Ona mi řekla, že je už tak mokrá že proč ne, že to také chce. A jediné, že tu má ještě návštěvu, že jestli nemůžu chvilku počkat. Zopakoval jsem ji jestli tedy udělá všechno a že mi to slíbí. Ona že ano jistě. Tak jsem začal povídat, co bych po ní chtěl. Chtěl jsem to, aby si šla sundat spodní věci. Aby byla jen v tričku a v džínách. Teď přišla chvíle, které jsem se hodně bál. Chci aby jsi šla za svým kolegou a nějakým způsobem mu ho vykouřila a když by chtěl, tak nastavila kundičku. Zdůrazňuji nastavila, ne aby ona jeho šukala. Ona chvilku do telefonu mlčela. Řekla mi, že na to nemá. Já jsem ji zastavil a říkám, ty jsi mě to slíbila. A položil jsem telefon.

Na tuhle chvíli a ty další nikdy nezapomenu. Protože to byli nejdelší minuty v mém životě. Já jsem si držel čůráka v ruce a honili se mi různé představy hlavou. Hodně všechno vzrušující. Pořád jsem měl pocit, co jsem to za člověka a jestli to udělá, tak co pak. Co potom, až nebudu takhle vzrušený. Ale takhle jsem se ještě nikdy necítil, tak jako teď. V tom mi zvonil telefon. Volala mi Marcelka a mluvila hodně pomalu a nemohla se ani nadechnout. Honzíku jsem bez spodního prádla. Ale bojím se toho, mám tě ráda a nechci ti tohle udělat. Ještě chvilku jsme se bavili a pak jsem ji přerušil. Lásko, miluji tě a tím se mezi námi nic nezmění. Chceš to? Ano jsem moc mokrá. Líbí se ti? Ano. Chceš být moje kurvička? Chvilku mlčela a pak řekla v jakém smyslu. V tomhle. Jsem ji odpověděl. Neváhala a řekla mi ano. Tak lásko já jsem nadržený jako nikdy. Chci aby jsi mi o všem pak řekla. Každý detail, prostě všechno. Chci slyšet jaké to je, jaké to bylo. V tom mi řekla, že to jde zkusit, ale nic neslibuje. Po 5 minutách co jsem už 2 krát byl, mi zvonil telefon. Slyšel jsem jen v mobilu divné zvuky. Pak se to zesílilo. Slyšel jsem jak Marcelka oddychuje a jak křičí. Slyšel jsem na pozadí, jak naráží asi koulema na její kundu. A musel ji pořádně protahovat. Protože takhle křičela, jen když byla jen opravdu hodně nadržená. Říkal jsem si pořád jen škoda, že tam nejsem.

Chtěl jsem to vidět. Jak ji někdo šuká, jak se předkloněná a jak jen drží jako ta fena. Udělal jsem se během chvíle. Byl to můj nejintenzivnější zážitek. Jak na vzrušení, tak na psychiku. Doufal jsem zároveň, že mě ještě bude chtít. Slyšel jsem jak Marcelka křičí na něho, tak dělej jsem kurva, tak mi ji pořádně vyšukej. Tohle jsme od ní slyšel poprvé. Chtěl jsem tam být a narvat ji ho do pusy. Zvuky se postupně zrychlovali, tak jako můj tep a moje vzrušení, které gradovalo až do neuvěřitelných výšin. Najednou jsem slyšel jak jen ten chlap kříčí a řve. A pak zavěsila.

Já jsem byl tak vzrušený, že jsem se udělal během chvilky asi 4 krát. Což se mi nepovedlo za celou domu, co jsem to dělal. Čekal jsem chvilku na telefonát, který brzy přišel. Byl jsem příjemně překvapen, jak mi o tom všem Marcelka vyprávěla. A zároveň jsem ji chtěl ošukat jako nikdy.

Když mi zvonil telefon nečekal jsem ani chvilinku a zvedl jsem ho. Ozvala se mi udýchaná Marcelka. Lásko jsi tu? „ Ano jsem miláčku“ odpověděl jsem. Začal jsem se ji vyptávat, jak to celé bylo. Marcelka mi řekl a že vůbec ani neví.

Jak jsi řekl, šla jsem si do ložnice svléknout všechno spodní prádlo. Přisla jsem ke kolegovi, který byl zabraný do notebooku. Celou cestu jsem přemýšlela, jak to udělat. Nejlépe aby začal sám. Strašně jsem byla nervózní a celé mé tělo bylo napjaté. Na mě bude šahat někdo jiný? To snad ne, to nesmím! Ale pak jsem si vzpomněla na telefonát. Za zkoušku nic nedám a můj přítel to chce. Provokativně jsem řekla, že potřebuji něco pod stolem, kde se válely krabice s novinama a časopisama. Předklonila jsem se tak, že moje kalhoty sjeli na pul žerdi a objevil se můj zadeček. Hrabala jsem se tam dlouho a můj kolega se zeptal, zda nechci pomoct. Na to jsem mu řekla, že ne že to snad zvládnu. A jak jsem se na něho při tom podívala, díval se na moji prdelku, jenže nebyla zakrytá ničím. Najednou jsem cítila jeho ruku na vnitřní straně stehna. Nevěděla jsem co mám dělat a tak jsem dělala, že nic se neděje. On pomalu postupoval k mému klínu. Přes látku to bylo spíš šimrání, ale i tak hodně vzrušující pocit.

Byla jsem celá mokrá a to už když došel tam, tak určitě sám zjistitl. Už jsem v takového poloze nechtěla být. Vylezla jsem z pod stolu a podívala se mu do očí. V nich jsem viděla to, co jsem viděla už mnohokrát na chlapech. Chtíč! Sjela jsem ho pohledem a zůstala zkoprnělá u jeho klínu. No tak to bude mazec, jsem si v duchu řekla. Měl obrovskou bouli na kalhotech. Zeptala jsem se ho zda nechce pomoct. V té chvíli se jen na mě usmál a rozepnul kalhoty. Z nich vystřelil obrovský penis. Takový jsem snad ještě neviděla! Měl tak 25 centimetrů a obvod ani nevím. Měla jsem ráda kouření a moje nejvzrušující představy vždy byly, že mi 2 a více čůráků stříká na oblličej, do krku, do kundičky. Ale v tomto případě na tohle jsem nikdy nemyslela. Neuměla jsem si to představit. Abych nezahálela, začala jsem mu ho kouřit. Tak jak říkal můj přítel, abych učinila. Doufala jsem, že se brzy udělá a půjde. Protože milování s takhle velkou kládou, to jsem si nedokázala představit. Jazykem jsem si ho celého olízala. A pak jsem ho zkusila dát do pusy. Vůbec mi to nešlo. Musela jsem povolit panty, aby se mi mohl dostat dál. Moje pusinka zažívala peklo a chtíč. Moje kundička tekla a pomalinku se rozevírala, jako kvítka po ránu. Asi se mu celkově to moc líbilo. Odechoval a chvílema i pronesl nějakou tu hlášku, děláš to krásně Marcelko. To mi dodalo odvahy a chytla jsem mu kůžičku pod koulema. Mému příteli se totiž moc líbí když si tam hraju a natahuju mu ji.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *