Moje poprvé

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Už sem byl starší, nějakých 18 let. V představách sem sice zažil už vše možné, ale realita byla jiná. Chodil sem s jednou dívkou, příjemný vztah, ale když mělo dojít na sex tak sem pořád slyšel „nemáme kam spěchat, chci aby to bylo dokonalé“ No, po půl roce sem si už připadal jak debil a taky sem jím byl. Zjistil sem, že má láska má zároveň se mnou jiného.
Celý smutný a zklamaný životem sem se šel rázně opít. Seděl sem v hospodě a lámal jedno pivo za druhým a prokládal je panáky. Ani si už přesně nepamatuji jak se to stalo, ale najednou u mě seděla kamarádka mé první lásky. Krásná, mladá, štíhlá blondýnka s malými prsy. Nikola mě začala utěšovat že mi za to Lenka přece nestojí a velmi vydatně podporovala moji chuť se opít. Po pár hodinách jsem se vypotáceli ven. Naštěstí rodiče odjížděli na víkend tak sem pozval Nikolku k sobě domů.
Sotva za námi bouchli dveře, vrhla se na mě. Alkohol a chtíč udělali své. Opřen o dveře sem držel v náručí nádherné tělíčko Nikoly a těšil se co bude dál. Vášnivě jsme se líbali a pomalu se přesunovali do pokoje. Něžně sem ji položil na postel a snažil se ji sundat tričko. Nikolka se trošku bránila, že nemá prsa, že se stydí. Začal sem ji přesvědčovat jak je nádherná a že se mi líbí taková jaká je. Pomalu sem jí líbal a okusoval krk. Líbilo se mi jak u toho vzdychá rozkoší. Přesunul sem se na bříško a krátkými polibky se dostával co nejblíž k jejím bradavkám. To už sem měl vyhráno a triko letělo dolů. Jazykem sem začal kroužit kolem ztopořených bradavek a sem tam si je nasál do pusy a jemně stiskl mezi zuby. Za chvíli mě ale tahle hra přestala bavit. Chtěl sem dolů.
Hmátl sem Nikolce rukou do klina a cítil jak je krásně mokrá. Na nic sem nečekal a sundal ji rifle. To už vydatně pomáhala. Na chvíli sem se zastavili a prohlídl sem to nádherné tělo co mi leželo na posteli. Rovné, kratší blond vlasy, hezký obličej, štíhlý pas, krásné nohy a hlavně nádherná vyholená kundička. To byl sen. V tu chvíli sem byl rád, že sem se s Lenkou rozešel. Má hlava neomylně zamířila do Nikolčina lůna a můj jazyk absolvoval přátelský zápas s její kundičkou. Rozkošně vzdychala a to jak mě tlačila hlavu k sobě mě ubezpečilo že to dělám dobře. Po chvíli jsem toho nechal, už jsem s toho taky chtěl něco mít. Vyslékl jsem se a naleh na Nikolu. Nasměroval svého ptáka k její vlhké kundičce a zatlačil. Pomalu vjíždět dovnitř byla ta nejúžasnější věc co znám a do teď si ten první zásun rád užiju. Cítil jsem jak je Nikolka úzká a pomalu sem se v ní začal pohybovat. Nikola začala vycházet mým pohybům vstříc a pořádně přirážet. Zrychloval sem a ona na to reagovala čím dál většími hlasovými projevy a zatínala mi nehty do zad. Ráno jsem se pak probudil celý poškrabaný, ale v té chvíli sem to nevnímal. Cítil jsem se jak bůh. Po chvilce mi Niky řekla že chce nahoru. Lehl sem si na záda. Byl úžasné pozorovat jak si nade mne sedla, s krásnou elegancí mi nahmátla ptáka, přiložila ke své dírce a pořádně dosedla. Měl sem co dělat abych jen u toho nevystříkl. Začal jsem myslet na fotbal, auta a co mám dělat do školy, ale moc to nepomáhalo. Nikola začala úžasně vrtět pánví a já velmi intenzivně vnímal každý její pohyb. Uvědomil si co to znamená že když to nemá nahoře tak to má dole. To jak se uměla hýbat byl zázrak.Za chvíli sem tu její štěrbinku naplnil spermatem a spokojeně se odvalil.
Byl sem šťastný.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *