Moje píchání

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Jako každý kluk, i já kolem třinácti pochopil, že svého pinďourka nemám jen na čurání a začal jsem si ho honit. Tajně, aby mě nikdo neviděl a myslel jsem při tom na to, jakou asi má moje kamarádka Verunka kundičku a jestli si s ní taky hraje. Zeptat jsem se ji samozřejmě bál, aby si o mě nemyslela něco špatného. Ve škole jsem se postupně od starších spolužáků dozvěděl, že i dívky si prstami hrají se svoji štěrbinkou a nahmatávají si jaký si poštěváček, který si třou. Od té chvíle jsem nemyslel na nic jiného, než jak se u kamarádky Verunky přesvědčit.

Bylo mě už 14.let a měl jsem právě narozeniny. Pozval jsem proto Verunku na oslavu. Přišla a to mě utvrdilo, že ji nejsem lhostejný. Pohostil jsem ji čajem a dortem a protože jsme byli v mém pokojíku sami zkusil jsem ji políbit. Nejprve byla trochu polekaná, nevěděla co si o tom myslet, ale já ji hned vyzval lásku a zeptal se ji, zda bych s ní nemohl chodit. Nebyla proti, pohodila jen rameny a řekla: „Proč né!“

Od té chvíle jsme spolu chodily do školy a vodili se za ruce. Po škole jsme často chodili do parku, kde jsme se často líbali, nebo jsme šli někam do přírody.

Jednou jsme šli k lesu. Bylo nádherné počasí a tak jsme usedli u potoka do vysoké trávy. Za chvilku jsme se zase líbali a mě se samozřejmě ztopořil penis. Měl jsem na sobě jen kraťasy a tričko a Verunka si toho nemohla nevšimnout.

„Lojzíku, on ti už stojí?“ zeptala se mě pojednou.

Přikývl jsem. Nic jiného mě nezbývalo. Celý jsem zčervenal.

„Za to se nestyď!“ řekla mi. „Máma mě říkala, že to je u kluků normální! Je to proto, aby jednou mohli píchat holky do piček!“ dodala, jako bych o tom já nevěděl.

Chvilku bylo trapné ticho. Přemýšlel jsem, jak to udělat, abych si ho mohl vyhonit, protože jsem cítil, že se mi semeno žene vzhůru. Před Verunkou jsem nemohl, styděl bych se.

„Hele Lojzíku, neukázal bys mě jak to vypadá když klukovi stojí? Víš, já to ještě neviděla a některé holky už jo!“ řekla mi upřímně a se smutným výrazem v očích.

Bojoval jsem sám se sebou. Rád bych ji svého pinďourka ukázal, ale rád bych za to taky viděl její pičku, kterou já taky ještě neviděl. Mám ji o tom říct? Pomyslel jsem si. Pak jsem si to, ale rozmyslel. Když ji čuráčka ukážu, budu pak moct žadonit na ni, aby mě i ona pindičku ukázala. Když ji to navrhnu předem, zamítne to a já nebudu mít argumenty. Rozepl jsem mlčky kraťasy, rozhlédl se kolem a stáhl si je i s trenýrkami dolů ke kolenům. Penis se vypružil a mířil hlavičkou přímo na Verunku.

„Páni, ten je hezký!“ řekla, jak kdyby už viděla stovku jiných čuráků a mohla hodnotit.

„A je hebký, klidně si na něj sáhni!“ lákal jsem ji.

Chvilečku váhala, ale vzápětí ho stiskla v dlani. Sjela s předkožkou níž a zcela obnažila mého, krví naběhlého, čuráka.

„Člověče, s tím bys už mohl píchat holkám do piček!“ řekla mi přímo. Jen jsem přikývl. „Zkusíš ho do mě?“ zaprosila pojednou, až se mi zatajil dech! –Co, já už snad dneska budu píchat!- pomyslel jsem si.

„Jestli chceš?“ řekl jsem přímo, „klidně to můžeme zkusit!“ dodal jsem a těšil se, že když nic jiného, uvidím aspoň její píču.

Hned zareagovala a začala si stahovat kalhotky. Měla sukénku, tak ji to moc práce nedalo.

„Musíš si nejdříve prohlédnout moji chundelku, abys věděl kam to strčit!“ radila mi. Hned jsem se nad jejím rozkrokem sklonil a nadzvedl sukénku, abych se na kundičku mohl podívat. Byla to jen taková uzounká brázdička, kde nic tu nic. Kolem jemné chmýří.

„Musíš si lehnout a rozevřít stehýnka, abych si kundičku mohl lépe prohlédnout!“ radil jsem ji.

Poslechla a stehna široce rozevřela.do stran. Stydké pysky sice maličko povolily, ale stále byly těsně u sebe. Musel jsem si pomoci rukou a maličko ji je porozhrnout . Krásně při tom vzdychala.

„Prstíš si ji i sama?“ zeptal jsem se ji na dlouho plánovanou otázku..

Přikývla, že ano. Dvěma prsty jsem ji stydké pysky rozchlípl a prstem druhé ruky ji jemně vnikl mezi ně. Bylo tam nádherně teplo a vlhko. Uchopila mě za ukazovák a sama našla svého poštěváčka. „Hledááš tohhle!“ zeptala se přerývaně Přikývl jsem, protože jsem ucítil maličký hrášek poštěváčku a bříšku svého ukazováku. Laskal jsem ji ho a nasával tu nádhernou vůni, která mě hned napoprvé učarovala.

„Iaááách uff aaáách!“ vzdychala Verunka když jsem ji laskal poštěváka.

Sklonil jsem hlavu níž a prcinu ji políbil. Dal jsem ji tam asi tři polibky a napotřetí ji nechal pusu přitisklou k ní. jazykem jsem si hrál s maličkým poštěváčkem, protože stydké pysky jsem měl stále rozchlípnuté.

„Ooóóch jéé, co-o mě to tam dě-děláš?“ vzlykala, „Je to, to, nádherné!“ doslova pištěla blahem.

„Chceš opíchat?“ zeptal jsem se ji a už si ji šteloval pod sebe.

„Nebude to bolet?!!“ zeptala se.

„Nevím!“ řekl jsem. „Budu to s holkou dělat poprvé!“ dodal jsem po pravdě.

Ležela tam v trávě a stehna měla široce rozevřená, že jsem už nemohl cuknout. klečel jsem mezi nimi s tvrdým čuranem, díval se na ni a měl co dělat, abych si ho nevyhonil. Začal jsem se sklánět a špičkou penisu hledal její štěrbinku. Ležela v klidu a jen držela. Chvěla se, ale to jsem přičítal strachu, který jistě měla. Neviděl jsem tam a nemohl se pořádně trefit. Byl jsem i dost nedočkavý, kdy mě tam už vleze a jaké to bude a tak jak jsem se tak špičkou žaludu otíral o její stydkou krajinku, udělal jsem se a teplé semeno ji stříkal na pičku.

„Fuj, ty na mě čuráš!“ vykřiklo děvče, když ucítilo mé semeno na svém těle.

„Ne, nečurám, jen jsem se předčasně udělal!“ řekl jsem zklamaně a dolehl, abych ji alespoň políbil.

„Teď budu mít dítě!“ začala Verunka vzlykat.

Uklidnil jsem ji a vysvětlil ji, že jsem se do ní vůbec nedostal. Čurák mě uvadl a já byl zklamaný. Musel jsem ji semínko otřít, aby jí náhodou nezateklo a neoplodnilo. Došel jsem k potoku namočit kapesník a pičku jsem ji vytřel. Teprve teď jsem si všiml neporušené panenské blanky s maličkým otvůrkem uprostřed.

Sem budu muset příště zamířit tvrdého čuráka, abych si s Verunkou užil. – napadlo mě. Lehl jsem si vedle Verunky a leželi jsme tam tak asi půl hodiny.

To už mě čurák opět začínal tvrdnout a já se chtěl pokusit znova Verunku deflorovat. Ona mě to už, ale ten den nedovolila.

Chcete vědět, zda jsem ji opravdu opíchal? Tak si počkejte, až jak to s Verunkou skoulím! Zítra máme rande.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *