Moje milovaná žena je děvka II.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Michal se mezitím odtáhl od Renatiných úst, díval se jí do očí a začal jí pomalu rozepínat knoflíčky na blůze. Odhalil černou krajkovou podprsenku, kterou jsem neznal. Musela si ji koupit zvlášť pro příležitost jejich prvního šukání. Sundal jí blůzu a hladil jí přes podprsenku prsy. Začali se opět líbat a jeho ruka sjela Renatě do rozkroku. Pohladil jí přes kalhotky kundičku a Renata hlasitě vydechla. Potom jí ruku vsunul pod kalhotky a začal jí pomalu, rytmicky pohybovat. Představil jsem si, jak hladí její hebkou mokrou kundu a musel jsem si rozepnout kalhoty a vyprostit ztopořeného ptáka. Začal jsem pomalu masturbovat do rytmu jeho laskání.

Michal vytáhl Renatě ruku z kalhotek, sáhl jí za záda a zručně jí rozepnul podprsenku. Pak jí ji pomalu svlékl a odhalil její překrásné zralé prsy. Chvíli je hladil oběma rukama, pak vzal její pravé ňadro do dlaně a přisál se k němu ústy. Renata sykla a zvrátila hlavu. Se zavřenýma očima natáhla ruku, nahmatala Michalův rozkrok a začala mu hladit úd rýsující se pod džínami. Sledoval jsem, jak Michal mé ženě líže naběhlou bradavku, saje ji a jemně kouše. Renata se zakloněnou hlavou tiše sténala a přitom ho hladila po vlasech. Druhou rukou mu stále přes kalhoty dráždila ptáka. Pak se odtáhla a vstala. Chvíli se na něho s neznatelným úsměvem dívala, pak si rozepla sukni a nechala ji spadnout na zem. Její dlouhé štíhlé nohy se objevily v celé kráse, zdůrazněné erotickými černými punčochami. Michal natáhl ruce, pohladil jí bílá stehna nad punčochami a pak jí pomalu stáhnul kalhotky. Při pohledu na to, jak se jiný muž zblízka dívá na nádhernou kundičku mé ženy, čerstvě vyholenou, jen s malým proužkem jemných chloupků, jsem málem omdlel vzrušením a začal si honit ptáka o něco rychleji. Michal natáhl ruku a vsunul ji mé ženě mezi nohy. Chvíli jí něžně laskal vlhké přirození. Sledoval jsem, jak mu její šťáva ulpívá na prstech. Renata se na to dívala doširoka otevřenýma očima a tiše vzdychala. Pak jí jemně uchopil za boky a otočil ji zády k sobě. Očima hltal její hladký oblý zadeček a hladil ho oběma rukama. Položil si na něj tvář a začal ho jemně líbat a lízat. Renata se sklonila, opřela se rukama o konferenční stolek, lehce se rozkročila a vystrčila svůj nahý zadeček na našeho přítele. Michal neváhal a okamžitě zabořil ústa do její vyšpulené kundičky. Rukama si roztahoval něžné půlky a lízal a lízal jako smyslů zbavený. Renata se trpělivě opírala o stolek, vystrkovala zadeček jako nadržená fena a slastně vzdychala nečekanou rozkoší. Nic krásnějšího jsem v životě neviděl.

Michal mé ženě chvíli zezadu lízal kundičku, potom vstal z gauče a začal jí znovu hladit zadeček. Při tom se svlékal. Tu a tam jí rukama zajel dopředu na kozy, hladil je, laskal a mnul vztyčené bradavky. Mezitím se svlékl do naha. Uviděl jsem jeho ztopořený úd. Byl větší než můj, to jsem musel přiznat. Při pomyšlení, že tuhle věc strčí mé ženě do její vdané něžné kundičky, moje vzrušení ještě stouplo. Stál jsem u okna, pomalu si honil ptáka a díval jsem se, jak se náš kamarád přitiskl rozkrokem k Renatině zadečku. Renata slastně vzdychla a zavrtěla zadečkem. Potom se zvedla, otočila se, objala svého milence oběma rukama a přitiskla se k němu ústy. Líbala ho, hladila po nahých ramenou a bocích a pak vzala jeho stojící úd do ruky. Michal vydechl a zavřel oči. Renata mu ho něžně laskala a přitom mu soustředěně olizovala ušní lalůček. Musel jsem uznat, že její svádění by probudilo i mrtvého. Chovala se jako zkušená děvka, která ví, čeho chce dosáhnout. Pohled na mou ženu s cizím ptákem ve své drobné ručce byl nezapomenutelný. Michal byl v sedmém nebi. Vzdychal a se zavřenýma očima a zvrácenou hlavou se nechával od mé ženy laskat. Jednou rukou jakoby na oplátku jí dráždil zmáčenou píču. Mohl jsem vidět, jak jeho prsty zkušeně mnou Renatin poštěváček. Oba hlasitě vzdychali a bylo vidět, že se dostávají do varu.

Renata se odtáhla od Michalových úst a dlouze se mu zadívala do očí.

„Chtěl bys mě ošukat, Míšo?“ zeptala se. Michal jenom vydechl.

„Chtěl bys mě šukat do mé malé vdané kundičky? Chtěl bys, abych roztáhla nohy a pustila tě do ní?“ Nepoznával jsem ji.

„Jo. Chtěl. Ty víš, že tě chci ošukat už léta, Renato.“

„To vím. Tak to si tě budu muset pěkně připravit.“

Při těch slovech, s rukama na Michalově těle, stále s pohledem do jeho očí, klesla před ním na kolena. Vzala jeho penis znovu do ruky a z bezprostřední blízkosti se na něj dívala. „Máš nádhernýho ptáka, Míšo.“ Sjela mu rukou ke kořenu, naklonila se a jakoby zkusmo ho políbila na špičku žaludu. Olízla se. Pak, jako by rozhodně, vzala Michalův velký ztopořený úd do svých rozkošných úst. Při tom pohledu se mi zamotala hlava. Moje žena tady před mýma očima kouří cizímu chlapovi ptáka. Náš kamarád má svého ptáka v ústech mojí manželky, matky mých dětí. Renata je v kouření dokonalá. Na rozdíl od jiných žen ji to opravdu baví, má ráda ptáka v ústech, vychutnává si tu moc, kterou, ač třeba na kolenou, nad mužem má. Michal zakrátko pochopil, že narazil na první třídu. Tiše mručel a držel mou ženu jemně za hlavu. Renata pracovala na jeho ptáku rty, jazykem i tvářemi, otírala si ho o čelo i o oči. Tu a tam si ho nechala vyklouznout z úst, olizovala ho až ke kořenu, zvedla ho k břichu a líbala a lízala Michalovi koule, jedno jeho varle vzala celé do úst. Jednou rukou si zajela mezi stehna a bylo vidět, že si sama dráždí svou roztouženou kundu. Byl jsem jako u vytržení. Michal hlasitě oddechoval, a bylo vidět, že se blíží k vyvrcholení. Doufal jsem, že to manželka pozná a nedopustí to. Poznala to.

Odtáhla se od jeho ptáka, chvilku si ho zálibně prohlížela. Pak se zvedla z podlahy, posadila se na gauč a výmluvně roztáhla nožky. „Budeš mě teď chvilku lízat, Míšo?“ „Strašně rád, Renato.“ Odpověděl, klekl si mezi její rozevřené nohy v černých punčochách a zabořil jí hlavu do klína. Renata ho okamžitě uchopila za hlavu a přitiskla si ho k rozkroku.

Z Michalovy akce mezi stehny mé manželky jsem neviděl mnoho. Jeho hlava se pohybovala v jejím klíně a soudě podle Renatiných reakcí, počínal si úspěšně. Renata měla zavřené oči a s tichým sténáním se oddávala jeho laskání. Jednou rukou ho hladila ve vlasech a tiskla si jeho hlavu na své přirození, druhou si pomalu hladila ňadra. Pohled na to, jak cizí muž líže mé ženě kundu, mě rozpaloval stále víc. Honil jsem si ztopořeného ptáka dlouhými pomalými pohyby a poslouchal Renatiny vzdechy a nezaměnitelné mlaskání Michalova jazyka v její kundičce. Díval jsem se na svou ženu blížící se k orgasmu s jiným mužem a uvědomoval si, jak je krásná. Její ústa pootevřená ve vzdechu, její prsy dmoucí se zrychleným dechem, štíhlé prsty s jemně nalakovanými nehty něžně dráždící bradavku. Dlouhé štíhlé nohy v černých punčochách, obscéně roztažené do šířky, umožňující partnerovi naprosto volný přístup k její kundičce. Byl to ten nejerotičtější pohled, který jsem kdy viděl, nesrovnatelný s jakýmkoli pornem. Zažíval jsem vzrušení naprosto nepodobné ničemu, co jsem v životě prožil. Zaplavovala mě neidentifikovatelná směs pocitů od lásky, žárlivosti, vzrušení, ponížení i obdivu a hrdostí nad krásou a sexualitou mé ženy. Pohled na její překrásné nahé zralé tělo poddávající se rozkoši budu mít vždycky před očima.

„To je nádhera, Míšo. Nádherně mě lížeš,“ zašeptala manželka mezi vzdechy.

„Ty jsi nádherná, Renato. Máš překrásnou kundičku.“

Její vzdechy a steny se začínaly měnit ve vzlyky a tlumené výkřiky. Stehny svírala Michalovu hlavu a oběma rukama si hladila kozičky. Michal se na okamžik odtáhl a olízl si prostředníček a zasunul jí ho do roztoužené kundy. Začal rukou rytmicky přirážet, druhou rukou jí mnul poštěváček. Potom sklonil hlavu a začal jí znovu lízat. Moje žena vykřikla, její tělo se prohnulo a prsty horečně pracovaly na naběhlých bradavkách. „Bože Michale, ty mi to uděláš!“ Pak se její tělo roztřáslo nekontrolovatelnými záškuby. Křičela a dlaněmi si masírovala ňadra. Michal měl co dělat, aby ji udržel za roztažená stehna a dál jí usilovně lízal kundu. Její křik a pohled na její orgasmus s cizím mužem se mi vpaloval do mozku. Usilovně jsem masturboval, ale stále jsem dával pozor, abych neskončil.

Přestala křičet, její tělo se uvolnilo a za chvíli otevřela oči. Michal už ji jenom jemně laskal. Podívala se na něho a usmála se. „No teda. To bylo něco.“ Pak si lehla zády na gauč, roztáhla nohy a pohladila si kundičku prsty. Podívala se na svého milence přivřenýma očima a zašeptala: „Tak už pojď. Chci tě mít v sobě.“

Michal vstal ze země, díval se na Renatu nabízející se mu s roztaženýma nohama a rukou si pomalu honil ztopořený penis. Pohledem vychutnával svou kořist ležící před ním na gauči ve vyzývavé póze. Renata se dívala na něho, slabě se usmívala a prsty si hladila svou roztouženou mokrou kundičku. Michal si klekl na gauč mezi její roztažené nohy. Sklonil se k ní a začal ji dlouze a vášnivě líbat. Jeho úd se přitom nezadržitelně přibližoval ke vchodu do její kundy. Renata ho líbala s otevřenýma očima. Pak natáhla ruku mezi svá roztažená stehna, nahmatala jeho úd a se slastným vzdechem si ho zavedla do své nevěrné vdané kundičky. Zatočila se mi hlava. To, o čem jsem léta snil, se právě stalo. Moje krásná manželka leží nahá na zádech a miluje se před mýma očima s jiným mužem. Přijímá jeho polibky, hlazení a laskání a jeho úd proniká do její pochvy, kam jsem léta směl jen já.

Michal ji začal šukat pomalými táhlými pohyby. Tyčil se nad ní na natažených pažích a pomalu, důkladně přirážel. Moje žena hlasitě sténala a její tělo poslušně přijímalo jeho pronikání. Tu a tam mu dokonce vyšla svou pánví naproti. Oběma rukama ho hladila po zádech, pažích, bocích i přirážejícím pevném zadku, jako by si ho chtěla přitlačit hlouběji do sebe. Michal oddychoval a rytmicky, s neutuchající silou ji mrdal. Na čele se mu začínaly perlit krůpěje potu a občas mu unikl hluboký vzdech. Věděl jsem, co prožívá. Moje žena měla i po dvou dětech kundičku neobyčejně úzkou a pružnou. Michal musel cítit, jak její vláčná, teplá a vlhká pochva pevně pohlcuje jeho úd. Jako jsem to kolikrát předtím cítil já. Musel si vychutnávat hebkost jejích stehen na bocích i pohled na překrásnou ženu, která se mu naprosto oddává. Na její krásná ústa pootevřená ve stenu přijímané rozkoše, vzdouvající se něžné prsy i pevné bříško a podbřišek pod sebou. Díval se na ni s obdivem i úžasem a nepřestával útočit na její rozdychtěnou píču. Renata měla většinou zavřené oči a oddávala se jeho milování, jako by si chtěla vychutnat každý okamžik. Po chvíli ho přestala hladit, chytla se oběma rukama pod koleny a zvedla si obě nádherné nohy vysoko nad záda svého milence. Michal ucítil, že se mu naskýtá cesta k ještě hlubšímu průniku a začal ji mrdat mnohem rychlejšími a hlubšími přírazy. Pokoj se naplnil pleskáním dvou těl zvlhlých potem z milování. Za chvíli souložili jako smyslů zbavení. Michal hlasitě sténal a bušil do ní s neutuchající energií, moje žena křičela rozkoší. „Ach Míšo, miláčku, šukej mě, prosím tě šukej mě! Miláčku, nádherně mě šukáš, dělej mi to, šukej mi kundičku! Máš nádhernýho ptáka, dělej mi to s ním! Já miluju toho tvýho velkýho tvrdýho ptáka.“

Michala její chvála rozrajcovala ještě víc. „Ty jsi nádherná ženská, Renato. Já pořád nemůžu věřit, že tě šukám. Ty máš tak nádhernou kundičku, lásko, tak úzkou, sladkou a měkoučkou. Já bych tě chtěl šukat pořád, to je taková krása. Ty tvoje nádherný kozy, dej mi ty svoje kozy.“ Při těch slovech se spustil na lokty a začal jí divoce líbat a lízat její slaďoučká ňadra. Lízal je celá, otíral si o ně tvář a kousal do vztyčených jahůdek. Přitom stále svým hladkým pevným zadkem přirážel mezi Renatčina široce rozevřená stehna. Moje manželka křičela do rytmu jeho přírazů, objímala ho těsně nohama a tiskla si jeho hlavu k prsům mokrým od jeho slin.

Za chvíli pomalu zvolnili tempo. Michal ležel na mé ženě, líbal ji a pomalu zlehka ji šukal. Renata opětovala jeho polibky a rukama ho hladila po zádech. „Můžu si na tebe sednout, Míšo?“ zeptala se poněkud věcně tónem, který vůbec neodpovídal tomu, že měla stále jeho ptáka ve své pochvě. „Cokoli si budeš přát, Renatko. Cokoli se ti bude líbit,“ odpověděl Michal a pomalu, jakoby nerad, z ní vytáhl svůj úd. Znovu jsem se na něj zadíval. Musel jsem uznat, že mu ten veliký a neodolatelný nástroj závidím. Byl velký a silný, nepatrně zahnutý vzhůru a protkaný modrými žilkami. Obnažený žalud se mu leskl šťávou z manželčiny kundičky. Zvedl se z ní, posadil se na gauč a zády se opřel o polštáře opěradla. Ztopořený penis mu nestoudně a hrdě trčel vzhůru. Renata mu ho zálibně pohladila, sklonila se a krátce ho políbila na žalud. Jedna punčocha se jí ve víru soulože svezla až pod koleno. Neváhala, obě si je stáhla a odhalila své dlouhé nožky v celé jejich kráse. Pak se nadzdvihla, obkročila sedícího Michala a svou kundičkou se zastavila těsně nad jeho údem. Sáhla si do rozkroku a vzala mu ho něžně do ruky. Přitiskla mu svoje rty k uchu a smyslně zašeptala: „Já tě teď budu šukat, Míšo. Chceš?“

Míša jen neartikulovaně zabručel. Renata to vzala jako souhlas a bez varování zprudka dosedla svou kundičkou na jeho ptáka. Hluboce při tom vydechla. Měl jsem dokonalý výhled na to, jak penis mého kamaráda mizí v pochvě mé ženy. Byl to nezapomenutelný pohled. Renata se dala do díla a začala pomalu rytmicky vysedat. Sledoval jsem, jak její něžný zadeček doléhá na Michalova stehna a jak Michal při každém pohybu vychází svým údem mé ženě vstříc. Renata se zakrátko opět hlasitě rozvzlykala a její pohyby se stále zrychlovaly. Díval jsem se na ni zezadu a sledoval jsem, jak po jejím krásném těle bloudí milencovy ruce. Hladil ji po sexy zadečku, oblých bocích i po zádech. Věděl jsem, že Renata vepředu umožňuje plný přístup Michalovým ústům ke svým ňadrům. Měl ji se vším všady, odevzdanou jeho laskání a dokonale napíchnutou na svém ztopořeném údu. Tu a tam se sklonila a její vzlykot i jeho vzdechy utlumil dlouhý polibek.

Její pohyby byly stále rychlejší. Nasedala na milencův úd, jako by si ho chtěla zarazit hluboko do svých útrob. Opět hlasitě křičela a já jsem litoval, že nevidím, jak se jí při divoké souloži houpají její nádherné prsy. „Mrdej mě, Michale!“ povzbuzovala svého milence. „Mrdej mě tím velkým ptákem a udělej mi to!“ Michal jen sténal a snažil se do ní zespoda přirážet vší silou. Rukama ji držel za zadeček a pomáhal jí napichovat se tou luxusní kundou na svůj penis.

Po chvíli divokého šukání Michal zvolnil. Chvíli jí líbal a díval se jí nevěřícně do očí. „Chtěl bych tě šukat zezadu, miláčku,“ zašeptal. Renata se okamžitě beze slova zvedla z jeho údu a klekla si na gauč vedle něho na všechny čtyři. Při pohledu na její vyzývavě vyšpulený zadeček a kundu jsem se zase málem udělal a musel jsem rychle zabrzdit. Věděl jsem, že to už nebude dlouho trvat. Tohle byla její nejoblíbenější poloha a při velikosti Michalova údu a její chuti k milování s ním mi bylo jasné, že drtivý orgasmus není daleko. A taky mi bylo jasné, že její vyvrcholení Michal neustojí.

Náš kamarád zaklekl za zadečkem mé ženy, vzal svůj úd do ruky a bez okolků jí ho zasunul do dychtivé píči. Přitiskl se těsně k jejímu zadečku a chvilku čekal. Pak ji znovu začal divoce prcat. Renata se na něho chvíli se slabým úsměvem dívala přes rameno, ale s jeho náporem ji úsměv zakrátko přešel. Zapřela se rukama, ještě víc vystrčila zadek a se zavřenýma očima a divokými vzlyky zahájila svou cestu k orgasmu desetiletí. Michal natáhl ruce a uchopil její prsy do obou dlaní. Zručně a cílevědomě jí v prstech mnul naběhlé bradavky.

Stále neúnavně přirážel a jeho slabiny pleskaly o manželčin zadeček. „Renatko, prosím tě, můžu zůstat v tobě?“ zeptal se gentlemansky, když ucítil známý tlak semene ve varlatech. „Ano, miláčku, zůstaň ve mně. Chci tě v sobě cítit až do konce. Vystříkej se do mě, Míšo.“ Znovu se mi zatočila hlava. Moje žena bude mít svou vdanou kundičku za chvíli vystříkanou semenem jiného muže. Cítil jsem, že svému orgasmu už dlouho bránit nedokážu. Ale představa Michala stříkajícího do její kundy byla moc i na mou manželku. Klesla na lokty a oběma rukama sevřela polštář. To poskytlo Michalovi ještě lepší podívanou na její dokonalý zadeček, popadl ji pevně za boky a začal si její drobné tělo vší silou přirážet k sobě. Začal jsem mít strach, že po téhle jízdě nebude její zmučená píča dlouho použitelná. Renata v přívalu rozkoše křičela, vřískala a vzlykala, že jsem začal mít strach, že vyplaší i sousedy. Její tělo se třáslo a kroutilo v křeči drtivého orgasmu, lapala po dechu a oběma pěstmi bušila do polštáře. Michal za ní divoce chroptěl, držel ji rukama pevně za zadeček a narážel si její nevěrnou, nádhernou malou kundičku na svůj klacek. Potom ji přirazil naposled a zůstal vězet svým údem hluboko v ní. Věděl jsem, že právě teď stříká náš přítel své horké semeno do lůna mé ženy. Podlamovala se mi kolena a zatmívalo se mi před očima. Orgasmus mě zasáhl jako rána z pětačtyřicítky. Klesl jsem na kolena a stříkal své vlastní sperma na zeď pod oknem, ze kterého se linuly steny doznívajícího vyvrcholení mé ženy s jiným mužem.

Chvíli jsem klečel na zemi, držel jsem vyčerpaného ptáka v ruce a snažil se přijít k sobě. Moje pocity se začaly měnit. Moje manželka se právě vyspala s cizím mužem a co hůř, očividně se jí to nesmírně líbilo. Přinutil jsem se vstát a jakoby neochotně jsem znovu nahlédl oknem do pokoje. Leželi na gauči jako skuteční milenci a hluboce oddychovali. On na zádech, ona na boku přitisknutá k němu, své kouzelné stehno přehozené přes jeho nohy, jeho semeno hluboko v sobě. Povídali, nevnímal jsem o čem. Michal ji mimoděk hladil bok, ona měla ruku na jeho prsou a něžně ho hladila. Tu a tam se políbili na ústa.

Zapnul jsem si kalhoty vykročil zpátky ke krbu. Vyhaslý doutník ležel v popelníku. Zapálil jsem ho třesoucíma se rukama a pocítil jsem silnou chuť na panáka. Jedním douškem jsem vypil sklenici vína a posadil jsem se do křesla. Pokoušel jsem se utřídit si myšlenky. Nakonec se stalo to, o co jsem léta usiloval. Moje žena vyhověla mému naléhání a jako bonus si fantasticky zašukala. Já jsem si nikdy nepředstavoval, že se jí to nebude líbit. Obrazy, které se mi honily hlavou, byly lepší než moje nejdivočejší představy. Renata se předvedla jako dokonalá šukací mašina. Věděl jsem, že jsem v ní tímhle večerem probudil děvku.

Čas se neskutečně vlekl. Dokouřil jsem doutník a napjatě jsem čekal. Kdo vyjde? Ona nebo on? Oba? Dveře se otevřely, vyšla ona. Přešla dvůr a přistoupila ke mně. Na sobě měla bílý froté župan, pod kterým se rýsovalo její milováním rozpálené tělo. Políbila mě a její ústa chutnala jinak. Byla překrásná, že se tajil dech. Tvář měla zrůžovělou, vlasy nedbale upravené, rtěnku slíbanou, chvěla se a stále roztřeseně dýchala pro prožitém orgasmu.

„Je hotovo, Jirko.“

„Já vím.“

„Ty ses na nás díval?“

„Díval.“

„A líbilo se ti to?

„Bylo to nádherné, Renato. Neuvěřitelně nádherné. Ty jsi nádherná, jsi neskutečná, fantastická. Nesmírně tě miluju.“

„Já tě taky moc miluju, Jirko.“

Vstal jsem z křesla přitiskl jsem ji k sobě. Rozvázal jsem jí župan a rukama přejel po jejím ošukaném těle. Pohladil jsem jí ňadra. Bradavky měla stále naběhlé a odřené. Sykla bolestí a omluvně se usmála. Sjel jsem jí rukou mezi nohy a opatrně jsem jí pohladil nalitou kundičku. To, co mi ulpělo na rukou, bylo jiné než obvykle. Bylo to Michalovo semeno, které jí vytékalo z kundy. Měla mokrá i stehna. Jemně se odtáhla.

„Chtěla bych, abys byl příště u toho,“ řekla.

Příště. Věděl jsem to. Probudil jsem ve své ženě děvku.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *