Moja manželka

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

Mam o šesť rokov mladšiu manželku a neskutočne rád sa s ňou milujem na aky koľvek spôsob aj keď o nej sa to nedá povedať. Preto ma dosť často trápi a necháva ma sexuálne pôstiť a keď to uz nomôžem môcť vydržať a dosť prosíkám, tak ma vyfajčí a nechá sa mi vystriekať do jej ústočiek. Koľkokrát som sa jej pýtal, že pri jej nezáujme sme mohli splodiť naše dve deti, ktoré rastú a aj to sporadické vyfajčenie je problematické. Tak som vymyslel, že keď to na mňa príde, idem za ňou na zdravotné stredisko, kde pracuje ako zdravotná sestra a poprosím ju o vyfajčenie.

Celý nadržaný som raz za ňou vybral, samozrejme poobede a v piatok, keď už viem, že je sama na ambulancii a lekárka už nepríde a v duchu som spriadal vety ako ju donútiť aby mi ho zas raz krásne vyfajčila nie len tak na rýchlo a aj to je skôr vyhonenie rukou ako vyfajčenie a vyoblizovanie jej hravým jazýčkom. V duchu rozmýšľam, aby sa mi dala chytiť za jej kozičky, také malé ale utešené dvojočky a mohol som masírovať krásne bradavky, ale hlavne aby som to mohol robiť dlho, čo ju vie rozpáliť a vtedy dá do mojho odšťavenia všetko a zo mňa sa lejú obrovské prúdy semena, ktoré moja manželka po vymasírovaní kozičiek takme vždy zje a ešte chvýľku mi ho poláska v ústočkách. Takto rozmýšľajúc som prišiel na stredisko a na nohaviciach sa mi urobila vypuklina po mojom nadržanom úde. Veľmi ticho som otvoril vonkajšie vchodové dvere, potichu som ich zavrel a šiel som k dverám do ordinácie. Už, už som sa napriahol, že zaklopem keď zpoza dvier počujem och, ach, mrdaj, ešte, ešte… Ostal som ako obarený, vrátil som sa k vchodovým dverám a teraz hlučne som ich otvoril a vracal som sa k dverám ambulancie a porpi tom som ešte odkašliaval. Vo vnútri sa rýchlo stihli obliecť a kým som zaklopal, otvorila s prekvapením v tvári a nevypovedaným Čo tu robíš?

Ja ako, že nič som vošiel do ambulancie, kde stál díler na zdravotnú techniku a bol veľmi nesvoj, pretože ešte nebol vystriekaný a nohavice sa mu nebezpečne odúvali. Zavrel som dvere odložil som si kabát pristúpil som k svojej milovanej a dal som jej bozk na ústa, ktoré ešte boli vlhké od jeho penisu a začal som jej masírovať kozičky cez sesterskú uniformu a vyberať si svojho vtáka. Keď som ho mal von tak som poručil, fajči kurva, načo sa moja žena predklonila a začala mi ho dojiť ako nikdy predtým. Ako sa tak predklonila vystrčila svoj zadoček na dílera, načo som mu povedal či sa nechá dlho prosiť. Prístúpil k nej, stiahol jej nohavice a mokré nohavičky a už si vyberal svoj nadutý penis, ktorý si pomaly honil a sklonil sa k jej mokrej pičke s ktorej vytekal prúd jej milostných štiav. Moja manželka sa začala zvýjať a znova vzdychať. Videl som na dilerovi, že by sa už veľmi rá vystriekal, ale nemal odvahu sa vsunúť do nej, asi ho predtým upozornil, že do pičky sa nestrieka a asi mu sĺúbila, že ho dofajčí. Tak som na ňho kývol, že ak chce nech sa vystrieda, načo hneď priskočil a až ma vytisol z jej úst. Hneď po ňom siahla a začala ho dlhými savými pohybmi fajčiť. Ja som sa zozadu napasoval do jej horúcej rozlýzanej pičky, načo moju polovičku prehlo blahom v pase a na chvíľku prestala fajčiť našu novú známosť.

Pohľad naňho ma neuveriteľne vzrušoval, keď som vyídel ako jeho pero mizne v ústach mojej drahej polovičky a ako mu ho olizuje, jemne obhrýza a rukou naťahuje vajíčka. Mrdal som ju tvrdo a bez prestávky, pokrykujúc na ňu, tak máš čo si chcela ty kurva jedna premrdaná a napodiv ju to rozpaľovalo viac a viac až som po neskutočne dlhej dobe nášho manželského života cítil jej pičné zťahy, ktoré moj úd celou jej silou no neskutočne nežne obopínaly a začali dojiť. Ale to už mal dosť aj priateľ zasunutý v jej ústach, ktorý ju držal za hlavu a sám si určoval pohyb a hlbku ocucávania svojho penisu. Bolo vidieť, že má na male a v tom zaryčal a začal pumpovať svoje semeno do jej krásnych ústočiek. No nech sa snažila akokoľvek, nevládala celú jeho mrdku zjesť a vytekalo jej to von z úst, čo sa snažila chytiť do svojej rúčky a natierala si s tým kozičky, ktoré až doteraz povýsali bez povšimnutia. Ja som medzi tým na chviľu prestal v prírazoch, aby sa mohla naplno povenovať jeho čuráku. Keď ho povylizovala zo všetkých strán vytiahla sa z mojho nabodnutia a kľakla predo mňa, aby vyfajčila ja mňa. Chvíľu sa o to snažila, keď musela prestať ,lebo vyfajčený kámoš sa na to nedokázal dívať a položil ju na chrbát na stôl, kde jej zase jazýčkom začal spracúvať buchtičku a porpi tom si honil svoj statne vyvinutý ohon. Ja som sa dal obsluhovať jej maškrtným jazýčkom. Náš priteľ vstal, očividne nemal dosť a taký polotuhý čurák jej začal pchať do jej roztiahnutej pičky, čo zo slastným zamrmlaním prijala a začala mu pomáhať svojou panvou. Začalo sa to blížiť aj na mňa, tak som sa jej vyšmykol a začal si ho honiť nad jej kozičkami, ktoré si hneď stisla dokopy, aby aspoň nejako obopla moj penis a sposobila mi zaverečnú rozkoš. Stačilo pár prírazov a semeno z mojho čuráka lietalo sa jej kozičkách až na jej tvár, čo slastne olizovala svojím jazýčkom.

Keď som dostriekal zohol som sa nad ňu a začal som ju bozkávať a chváliť, že jebeš dobre, kurvička moja sladká, načo mi ona nežne do uška zašepkale, že ja som si pozor dávať emusel, že ja možem aj do jej pičky. Za mojim chrbtom sa začali zrýchlovať pohybi a jeho dych silnel, čo bol neklamný znak toho, že pička mojej ženy mu robí neskutočné potešenie. Mamina ma jemne odstrčila nabok a hltavo ho pozorovala očami. Keď sa v chlapovej tvári začala črtať grimasa slastnej kŕče, mamina sa z neho vyvliekla von a čuráka mu jemne, ale rýchlo vyhonila útlou rúčkou. Priateľ jej ho ešte vtisol do úst na očistu kde vytiekli ešte posledné kvapky a začal sa bez slova obliekať a bolo na ňom vidieť, že sa chce vytratiť a mi sme ho nemienili zdržiavať. Keď odišiel mamina mi jemne pofajcila a porpi tom si jemne pomasírovala pičku. Za chvíľu skončila, tak sme sa poobliekali a išli sme domov za svojimi ratolesťami. Viac sme sa o tejto udalosti nezmieňovali aj keď v kútiku dúfam, že jej to raz vrátim a ja budem môcť obrobiť dve.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *