Mladá kámoška

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Dorazil jsem k Majce odpoledne. Nepozvala mě dál, ale řekla, že musí do jednoho bytu vedle na sídliště.
To je škoda, fňuknul jsem. Myslel jsem, že budeme spolu u tebe.“ Vůbec se mi nelíbila představa courat někde po sídlišti.
Neboj, řekla Majka. Je tam taky postel. A pohladila mě po rozkroku. Ocas sebou hned zacukal. Tahle ženská to umí rozparádit. Jeli jsme tedy na vedlejší sídliště a do paneláku a do třetího patra.
Odešli odtud nájemníci, tak se musím kouknout, zda je všechno v pořádku, řekla Majka a chodila po bytě. Byt byl jednoduše zařízený a hlavně tam bylo velké letiště. Bez povlečení což nevadilo, kdo by ses Majkou přikrýval.
Jo jo, kývala hlavou. Vypadá to všechno v pořádku. Pak se přitočila ke mě, ruce kolem krku a už jsem měl její jazyk v puse. Chytil jsem jí za zadek a přitiskl k sobě. Ocas se mi postavil hned a okamžitě. Jen by sevřený v kalhotách.
„Už jsem si myslel, hlesl jsem mezi polibky „že dnes nic nebude.“
„Ale bude, neboj bude, smála se Majka a začala se svlékat. Jdeme se osprchovat. Byla rychlá. Však toho na sobě moc neměla. Šaty stáhla přes hlavu, byla bez podprsenky, její pevná ňadra jí nepotřebovala a kalhotky sundavala již cestou do koupelny. Shodil jsem košili a kalhoty, ponožky si sundal také cestou do koupelny. Majka už stála ve vaně a pouštěla sprchu. Stahoval jsem slipy, ale nešlo mi to. Ztopořený ocas se zachytil pod gumu a nechtěl povolit. ještě abych si ho odřel. Sáhl jsem dovnitř a vytáhl ho ručně a pak stáhl slipy. Jakmile jsem vlezl k Majce, žalud se opřel o její bok.
Moc hezký, pochválila ho Majka a pohladila. Obemkla ho prsty a stáhla předkožku. Začala nás sprchovat a mému ocasu věnovala extra pozornost. Namočila ho, pak umyla gelem, stejně jako koule a zadek kolem dírky. Oplatil jsem jí stejnou pečlivostí. Otočila se ke mě zadkem a vyšpulila. Umyl jsem jí zadní dírku a osprchoval. Pak jsem si jí otočil a myl její ňadra, Svrchu i zespodu. Zvedal jsme je a laskal jazykem. Sprchoval jsem jí břicho a klín a stejně jako ona mě. Pak jsem vylezli ze sprchy a začali se sušit. Jeden druhého, otíral jsem jí klín a kundičku a jazykem zkoušel jak je na tom.. byla stále mokrá. Vlastně stále mokřejší….
I ona mě utírala a pomalu osušovala koule a celý ocas, který vždy na chvilku vzala do úst.
Byl horký ještě letní den, bylo to v září a tak jsme sice osychali, hned se začínali potit. ale čistý pot nevadí, dává kundičce při lízání zvláštní chutě, což jsem si za chvilku na letišti vyzkoušel. Nenechal jsem Majku ani dolehnout a už jsem ji držel kolem stehen a hlavu bořil do rozkroku kde její prcina voněla. Jazykem jsem hned zajel dovnitř, abych jí zvlhčil, ale nebylo to třeba, byla mokrá sama od sebe, Zabořil jsem jí do prciny nos a tlačil ho dovnitř jak malého čuráčka. Cítil jsem jak zajíždím dovnitř a pak jsem hlavou pohnul k jejímu břichu a nosem jsem ryl v prcině směrem k poštěváku a když jsem ho minul a vyjel na podbřišek hned jsem ho podebral jazykem a pysky a nasál, přímo vcucnul do úst až se Majka otřásla- snad rozkoší nebo trochu bolestí, ale nic neřekla, jen mi držela hlavu a pomáhala mi přitlačovat. Opakoval jsem to několikrát  a pak už jsem nechtěl aby můj tvrdý ocas zbytečně jen rejdil po posteli a tak jsem si klekl a vzal ho do ruky.
Majka hned vyskočila také, klekla si a ohnula se a už měla moje péro v ústech. V kouření čuráka byla nepřekonatelná… to se snad ani nedá popsat….
Když jsme se viděli prvně a seděli na kávě, vezl jsme ji pak domů a zastavili jsme se na plácku vedle cesty. Už předtím jsme jí říkal, že bych ji chtěl políbit a otlapkat a tak jsme to udělali. Líbání jazyky do úst a po obličeji a pak objímání a kozy ven a jazyk na bradavky a pak konečně i kalhoty dolů a zabořil jsem hlavu do jejího rozkroku – v autě to jde sice špatně, ale jde to. Pak mi to ona oplácela právě tím svým nádherným kouřením a já jen vzdychal a řekl jí, že z toho budu mít trauma, neboť teď nevím, zda jí nechat vykouřit mě do konce nebo přerušit a omrdat ji… zasmála se, nechala kouření a sedla si na mého čuráka tak šikovně, že do ní vjel jako kdyby do ní odjakživa patřil…. neudržel jsem se a skoro hned začal stříkat…pamatuji si jen, že to bylo vedle trati a když já stříkal, projížděl kolem osobní vlak

Kdybych ji nechal vykouřila by mi ho až do konce, vystříkal bych se určitě do její pusy a na chvilku bych ochabl… nikdy jsem to neudělal, protože mě mnohem více lákala její prcina. Proto jsem jí po chvilce zarazil a vytáhl čuráka ven a položil si jí na postel a při klekl mezi roztažená stehna. Od té doby, kdy mě vlastně ona ošukala v autě u těch kolejí, uplynul už nějaký čas a mrdali jsme vícekrát… její problém byl v dlouhé době k orgasmu… líbilo se jí mrdání, to jo, ale aby dospěla v vrcholu, potřebovala hodně moc dráždit… ale pak to stálo za to. Jednou jsme to zažil.
byli jsme u ní v bytě, manžel byl někde na rybách. Říkala, že už nešuká a že je mu to jedno když bude mrdat s jinými. Ale ať to má úroveň a ať nikoho netahá domů když tam je. Tak tam tentokrát nebyl….
Muckali jsme se hned v chodbě a pak na posteli… lízal jsem jí, dráždil prsty, bolely mě koule jak mi je svírala a kousala mě do čuráka… pak jsem vzal židli a postavil jí před velké zrcadlo do chodby…sedl jsem si a honil si před zrcadlem čuráka… ona si sedla čelem o zrcadlu a oba jsme se dívali jak do ní zajíždím…jak její prcina přijímá můj ocas a držel jsem jí za zadek a zvedal a povoloval a tak jsme se mrdali… nechtěl jsem vystříknou, stále jsem chtěl aby se udělala ona.
Tak dobře, řekla Jak chceš, a trochu mi to trvá. A pak si lehla, roztáhla nohy opravdu do stran a já jí ho tam vrazil až po koule. pak si mě štelovala jak potřebovala dráždila si mým ocasem stěny pochvy, aby se udělala. Já však nevydržel a a vystříknul.
To nevadí, řekla a vyndala dva robertky, velkého a malého, toho většího mi dala do ruky, abych jí s ním mrdal. Druhým, menším si jezdila po klitorisu… mrdal jsem jí tím umělým čurákem jak o život, až mě bolela ruka, už jsem nevěděl co…a najednou začala křičet, ne moc, ale křičet a vypnula se jako luk a hlavně začala stříkat jako když nadrřenej chlap chčije… nikdo jsme to neviděl. Trvalo to asi půl minuty a pak ležela jen zpocená oddychovala a usmívala se…
Nevylekal ses, ptala se mě.
To ne, odpověděl jsem po pravdě. Ale bylo to úžasné. Bylo to vlastně vzrušující, řekl jsem dále. Zase mi stojí.
Zasmála se. Tak pojď. Udělej se. Pořádně se vystříkej, ale nezlob se, mě už to nepůjde.
To nevadí, pohladil jsem ji po tváři a dal jí pusu, která se proměnila v polibek. Nohy jsem jí roztáhl jen tak něžně, pod stehny jí vzal za zadek, sama si zasunula mého čuráka do mokré dírky a pak jsem jí tak nějak něžně a dlouhými pohyby mrdal až jsem vystříknul 🙂

Byli jsme oba docela uondaní. A tak jsme jen leželi v tom horku, zpocení, ale spokojení. Po chvilce se ke mě otočila a lehla si na bok. Vzala můj povadlý ocas a jen tak s ním plácala ze strany na stranu. Neměl jsem v něm žádnou sílu. Líbilo se jí to jak je povadlej a tak ho vzala do pusy a nasála. Bylo to moc hezké, ale stále netvrdnul. Zase se na mě podívala a povídá:
byl jsi někdy ve skupině? Nebo ve trojce?
To by se mi líbilo, řekl jsem.
A chtěl bys to zkusit? zeptala se a koukla na mě šibalsky.
No já asi jo, ale s kým?
Zařídíme, řekla a vzala telefon. Když to na druhé straně někdo zvedl, řekla jen: Nechceš přijít? a neber si kalhotky.
Pak zavěsila a usmála se.
Mám tu sousedy. Mladí lidé. Občas k nim chodím šukat. On teď není doma, ale ona je docela hezká holka  a říkala jsem jí o tobě. Ráda by si to zkusila se starším chlapíkem.
Když já nevím, byl jsem v rozpacích. Jak je mladá? Třeba se mi vůbec nepostaví. Vymrdala jsi mě do poslední kapky.
Neboj, pohrála si zase s mým ochablínem. Ona tě neukousne. Vylížeš jí, to můžeš i s měkkým a ona ti ho zkusí nahonit. Pomůžu jí…Má krásně vyholenou čurinu a určitě do ní budeš pasovat. ten její sice nemá takovýho čuráka jako ty, ale taky to umí moc dobře.
Cinknul zvonek. Majka šla otevřít. Jen tak nahatá. Já jsem si přece jen přes sebe přetáhl deku. Vešlo mladé krásné asi třicetileté stvoření. Dlouhé nohy koukaly z letních šatů Prsa měla tak akorát a výstřih ukazoval rýhu mezi nimi. Majka ji vzala kolem ramen a vedla k posteli.
To je on, řekla a ukázala na mě.
Ahoj, podala mi ruku. Bylo to jako nejlepší afrodisiakum. Když jsem ji stiskl a uvědomil si, že bych mohl či snad dokonce budu tuto nádhernou mladou ženu šukat, ocas mi začal cukat a zvedat se.
Promiň, že jsem přikrytý, zabreptal jsem. Ale připadá mi nevhodné zdravit takovou hezkou dámu nahatý.
Tobě vadí, že jsem oblečená? zasmála se. To se dá rychle napravit. A stáhla šaty přes hlavu a odhodila je na zem. Bylo vážně na co koukat. Asi jsem dost čučel, protože se zasmála a Majka pravila: Ať ti nevypadnou oči.
Zasmál jsem se také a vstal. Pokrývka se svezla na zem a já ji podal znovu ruku: Ahoj.
.Ahoj, odpověděla, ale místo ruky mě vzala za čuráka. Byl tvrdý jako kámen. Stiskla ho a stáhla kůžičku.
To je klacek co, postavila se ke mě Majka. Dala mi ruku pod koule a celý ocas se nadzvedl.
Nádhera, špitla dívčina a zase mi stáhla předkožku.
Kdybys viděla, zasmála se Majka. Jak tu před chvilkou ležel zplihlý a vymrdaný.
Tak to si nedokážu představit, zasmála se na oplátku mladá žena. I když je pravda, že ty dokážeš vymrdat nejen chlapy. A dala Majce krásnou hlubokou pusu. Chvilku se líbali a přitom obě držely mého čuráka, Majka jemně tiskla koule a dívka mi ho pomalu honila.

Pokračování

Obě ženy se líbaly stále vášnivěji. Dokonce pustily můj ocas a začaly se hladit navzájem. Majka dívčinu laskala na prsou a ta jí zajížděla rukou mezi nohy. Díval jsem se na to, v ocasu mi cukalo a sám jsme si ho držel a honil. Měl jsem pocit, že každou chvilku vystříknu. Přehmátl jsem si, vzal svého čuráka levou rukou a pravou pohladil dívčinu po zadku. Krásné pevné tělo a jemná kůže. Ona ke mě byl v té chvíli bokem a objímala Majku. Zajel jsem mezi půlky a ještě dále najednou jsem byl v kundičce mokré vzrušením. Zasunul jsem prst a pak dva a začal jí těmi prsty pomalu mrdat. Trochu více spustila zadeček a roztáhla stehna. Líbilo se jí to. Vytáhl jsem prsty, pustil čurák a přesunul se za ní. Lehl jsem si na záda azsunul se mezi její nohy. Více se rozkročila abych se tam dostal a pak se mi spustila skoro na obličej. Její prcina krásně voněla, šťávičkami a mládím, v ocase mi pulsovalo vzrušením a já lízal a jezdil nosem sem i tam a lízal kundu, řit  a hlavně poštěváčka, který tvrdě trůnil mezi růžovými a vzrušenými pysky…
Nevím jak dlouho jsem pod ní ležel a jak dlouho se obě dámy mazlily, ale pak Majka povídá:
Abys ho tam neudusila. A zasmála se. Stejně tak se zasmála i mladá a vstala. Měl jsem celý obličej mokrý. To už se majka přesunula k mému ztopořenému klacku a držela ho u kořena stahovala kůžičku jak to jen šlo. Věděla, že to mě prostě rajcuje. Její mladá přítelkyně si sedla na druhou stranu a sklonila se aby vzala můj ocas do úst. Ale nevzala hned. Nejdříve ho olízla. Jen tak po dírce, pak uzdičku odspodu nahoru, žaluda hezky kolem dokola. Pak konečně otevřela ústa a obemkla celý fialový žalud. Sjela ústy dolů a já se cítil až v jejím krku. Kde se ta holka učila kouřit? Majka pořád držela moji kůžičku staženou na maximum. Bylo vidět, že obě ženy jsou sehrané a že to nedělají prvně.
Když tohle uděláte ještě dvakrát, promluvil jsem. Určitě vystříknu. To se nedá vydržet.
Rozumím, kývla Majka hlavou. A nemohl bys pak mrdat tady mladici, viď? To bys rád že jo?
Dívčina na mě koukala zespodu a stále mi olizovala čuráka.
A mohl bych? zeptal jsem se.
Jasně, promluvila mladá žena. Budu ráda. Takovou kládu jsem v sobě ještě neměla.
Pak se posadila klekla si nade mě a pomalu si sedla na mého čurana. Majka povolila kůžičku a směrovala ocas do její díry. Byla opravdu trochu úzká, ale byli jsme tak mokří, že stačily dva přírazy a byl jsem v ní až na doraz. Kouknul jsem jak má skoro vykulené oči a pootevřená ústa.
– To je bomba, hlesla jen.
– To je bomba, řekl jsem já. Jsi krásně úzká. A vzal jsem jí za kozy.
Majka mi hladila koule a usmívala se.
Žena se trochu předklonila a posunula se pánví dozadu. Čurák kousek vyklouzl ven, ale ona se hned posunula zpět a zase jsem byl uvnitř nadoraz. Tak to začala opakovat a pomalu se sama mrdala. Nic jsem nedělal, jen jsem si užíval toho slastného pocitu těsné prciny, mladého těla a krásných koziček.
Majka se ke mně naklonila a probrala mě z vytržení polibkem.
– Mrdá dobře? Zeptala se.
Jen jsem zakýval a ona si klekla a políbila i ženu. Tak jsem koukal, jak se obě ženy líbají a mazlí, zatímco jsem rukama hladil a mazlil krásné mladé kozičky a jejich majitelka se mrdala na mém čuráku.
Pak mladá žena najednou Majku odstrčila, předklonila se nade mě a chytila mě za ramena. Její prcina se sevřela, ona se zaklonila a silně vzdechla. Pak povolila, trochu se zvedla a znovu dosedla a zase zaskučela. Pak už jen seděla s tělem našponovaným a zavřenýma očima a prožívala si svůj orgasmus. Občas sebou trhla a pak se zase na chvilku uvolnila. Nehýbal jsem se, ani nedutal, abych ji nerušil. Všiml jsem si, že Ji Majka také jen hladí po zádech a nechává ji aby si orgasmus vychutnala.
Pak se uvolnila a lehla si na mě celým tělem. Vlastně na mě skoro dopadla.
– To bylo, šeptala.
Nevěděl jsem co dál. Ocas mi stále stál, sevřený v mladé kundičce.
Najednou jakoby procitla. Cítil jsem, jak kundičku sevřela a pak překvapeně vyhrkla:
– Ty ses ještě neudělal?
– Čekal na Tebe a nechtěl Tě rušit, řekla za mě Majko a už jsem zase cítil její ruku na svých koulích.
– Jak to uděláme? Zeptala se mladá žena.
– Má to rád zepředu, viď? Odpověděla za mě Majka. Znala mě už velmi dobře.
Mladá žena se na mě tázavě podívala: – Mám slézt?
Zavrtěl jsem hlavou.
– Chyť se mě kolem krku, řekl jsem. Pak jsem si sedl a přitom jí stáhl nohy dozadu za mě takže mi vlastně seděla v klíně s čurákem stále hluboko ve své prcině. Podržel jsem jí kolem boků a klekl si. Stále jsem jí měl v klíně: Pak jsem jí trochu položil a jak mě držela kolem krku, nedolehla až na postel. Visela mi na krku, s nohama roztaženýma kolem mých boků a já ji začal pomalu a dlouhými tahy projíždět kundičku. Držel jsem jí tak abych nevyklouzl ven, ale aby můj ocas vyjel skoro ven a jakmile se objevil žalud, zase jsem ho vsunul zpět. Jak byla úzká nedokázal jsem to opakovat více než třikrát a pak už jsem cítil jak se mrdka dere ven. Rychle jsem jí položil na záda, sjel rukama ke kolenům a zvedl je do výšky. Přitiskl jsem se k ní co nejvíce, čuráka zarazil až na doraz a stříkal. Jednou, dvakrát a ještě jednou. Bylo to jako bych přišel o veškerou energii. Také vypadal unaveně. Zvedla hlavu a hluboce mě políbila. Ocas rychle ochaboval a za chvilku vypadl z kundičky ven. Pustil jsem jí a klekl si. Majka seděla vedle a hned mi vzala čuráka do ruky. Tedy spíše ptáčka co z něj zbyl.
– Hezky jsi ho vymrdala, zasmála se na mladou ženu.
– On mě taky, řekla s úsměvem.
– A mě předtím také, doplnila Majka.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *