Milý Vlasto

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

přišlo mi na mysl, že by bylo dobré občas vyzkoušet nějakou novinku. Aby se nám ta naše pravidelná sexualita častým opakováním nadmíru neopotřebovala a nezevšedněla, vymyslela jsem, co pěkného příští víkend podnikneme.

Že tentokrát je cosi jinak, poznáš hned, jakmile zazvoníš u mě u dveří a já Ti přijdu otevřít. Budu totiž v pracovním, tedy úplně nahá. Aby ses mi vyrovnal, půjdeš rovnou do koupelny, kde na Tebe již bude čekat připravená lázeň. Ponoříš se do vody, ale s mytím se obtěžovat nemusíš. Míním si totiž zahrát na středověkou lazebnici a obstarám je za Tebe. Na jakém místě Tvého těla si dám nejvíc záležet, můžeš začít hádat již nyní.

Až opustíš vanu, za to, že jsem v ní o Tebe dobře pečovala, vezmeš mě do náručí, odneseš do ložnice a položíš na lůžko. To rozestlané nás tam již bude očekávat. Pak se nade mnou rozkročíš, poklekneš a nabídneš mi svůj penis. Vezmu si ho do úst, ale jen na malou chvilku. Jenom tak dlouho, než náležitě ztuhne a nabude té správné délky a vhodného objemu. Předtím, než ho vyndáme, ještě hodně jej nasliním, aby dobře prošel otvorem, který mu bude určen.

Poté se posadíš a opřeš zády o pelest postele. Já se obrátím čelem k Tobě. Zůstanu vleže, pouze hodně rozevřu a pokrčím nohy. Ty si mě k sobě přiblížíš a zvlhčený penis mi tentokrát oproti všem dřívějším zvyklostem nezasuneš do pochvy, ale do řitního otvoru. Učiň tak bez rozpaků, na naši akci se včas připravím a konečník budu mít určitě prázdný.

Svůj pevný úd mi ale dovnitř konečníku zastrč jen nepříliš hluboko. Pouze tak daleko, abys překonal odpor svěrače. Jakmile žalud přes něj projde, stažený svěrač již dokáže zabránit náhodnému vyklouznutí. Potom mi rozevři genitál, prstem sáhni dovnitř vagíny a začni tam uvnitř mačkat jedno citlivé místo. Říká se mu bod G, jistě si dobře pamatuješ, jak před časem jsme ho společně hledali. Druhou rukou přitom přejížděj po malých stydkých pyscích. V té chvíli určitě budou už hodně zduřelé. Sem tam dotkni se i poštěváčku. Objeď ho kolem dokola, občas trochu pohlaď a pomačkej. Dotýkej se a hlaď mé tělo i na všech místech, která jsem třeba nevzpomněla, ale ze zkušenosti víš, že jejich dráždění je mi příjemné a sexuálně mě vzrušuje.

Penis ovšem také nenechávej v klidu. Maličko jím pohybuj, jako bys ho mínil ze mne vytáhnout ven. Dělej to tím způsobem, že žalud opřeš z vnitřní strany o svěrač, ale hned nato zase jeden nebo dva centimetry zasuneš zpátky směrem dovnitř konečníku. Jsem si jista, že i Tobě bude těsný stisk mé řitě vyhovovat. Bude Ti vzrušující a přitom Tě nebude nutit k okamžitému vypuzení spermatu.

Líčím všechno tolik podrobně proto, abychom se později už na žádném dalším upřesňování nemuseli domlouvat a hovorem, co a jak je třeba provést, si neoslabovali a nerušili zážitky. Alespoň já bych chtěla po celou dobu našeho spojení zůstat úplně pasivní. Chci zapomenout dočista na všechno a se zavřenýma očima pouze vnímat a bezezbytku vychutnávat zvolna se vzmáhající slast.

Jistý čas mě tedy budeš oblažovat způsobem, jak jsem určila, a já díky Tvé snaze stále více začnu podléhat jedinečně krásným vzrušujícím pocitům. Konečně poznáš, že můj orgasmus je nadosah. Zvlhne mi vagína, začnu se celá třást, otevřenými ústy možná budu prudce vyrážet dech, ale Ty ani na okamžik nesmíš ustat v dráždivých dotecích. Ještě více mě masíruj, hlaď a tři a rozněcuj mou vášeň, ještě intenzivněji začni dorážet na vnitřní okraj svěrače. Povytáhni svůj úd, až tlak ztvrdlého žaludu na sval uzavírající otvor řitě jej přinutí maličko povolit a on se roztáhne. Vzápětí ale přestaň a opět rázně do mě vnikni. Prudce, co možná nejrychleji, v až neskutečně divokém tempu tento úkon opakuj. Bude krásný ten okamžik, kdy ucítím mocné záškuby, které mi napoví, že Tvůj úd se právě začíná zbavovat nahromaděného semene. Potěší mě přitom vědomí, že stejně jako já i Ty se dotýkáš vrcholků blaženosti.

Čekej, že v té chvílí nejvyššího vzrušení odhodím všechny zábrany. Zcela se podvolím každé stránce své přirozenosti a jako nepříčetná budu se před Tebou svíjet, vzpínat a bít tělem o lůžko. Možná vášni mě ovládající podlehnu natolik, že budu hlasitě křičet a používat oplzlé výrazy, jaké jsi ode mne dosud nikdy neslyšel. V těch vzrušených okamžicích mě pevně drž, aby mé divoké pohyby nezrušily naše spojení. Nevšímej si mého křiku a nepřestávej mě uspokojovat, dokud se úplně nenasytím, zbytek sil mě neopustí a já zcela vyčerpaná se bezvládně nezhroutím.

Jestliže Ty snad ještě nebudeš dostatečně ukojen, nic jiného Ti nezbude, než abys změnil polohu. Opatrně se zvedni, tak aby Tvůj úd neopustil mé tělo, a nalehni na mě. Mé hýždě nyní budou v úrovni Tvých slabin. V této pozici si můžeš pomoci už sám a kopulovat tak dlouho, jak Ti jen bude libo. Svůj penis do mě zastrkuj třeba celý a v tempu, jaké si určíš, jím pohybuj, dokud se nevyprázdníš.

Tohle vše jsem tedy, milý Vlasto, pro nás dva vymyslela. Nepochybuji, že můj návrh důkladně prostuduješ a možná ještě hodně vylepšíš.

Blížící se nadějný víkend s radostí očekává

      Tvoje Andula

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *