Milování s přítelkyní

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Přijela k nám na víkend kamarádka Táňa, se kterou jsme se seznámili před několika lety na dovolené u Baltu v NDR, kde byla se svým manželem. Pochopitelně na FKK. (Pro neznalé – nudistická pláž). Musím přiznat, že už tenkrát se mi velice líbila a manželce jsem to přiznal. Té se naopak líbil její manžel. Od té doby jsme se několikrát ročně vzájemně navštěvovali. Přestože stále docházelo k určitému erotickému jiskření, k žádnému sexuálnímu sblížení nedošlo. Asi nikdo nenašel odvahu říct to, co jsme všichni cítili.

Několik měsíců před touto návštěvou ale přijela Táňa sama a oznámila nám, že jsou s manželem v rozvodovém řízení, protože nachytala manžela v posteli se sousedkou. Byla to pro nás rána, kterou jsme nečekali. Měla nervy na pochodu, a proto jsem jí nabídl uvolňující masáž. Ta jí velice pomohla a tak manželka navrhla, jestli jí nechci pomilovat, abych jí přivedl na jiné myšlenky. Zpočátku se nebránila, vychutnávala si mazlení a laskání celého těla, včetně míst nejintimnějších. Já si s ní hrál, jak jsem nejlépe uměl. Břicho a mušličku jsem jí poléval šampaňským, které jsem pak slízával. Ale před samotným stykem nakonec couvla. Orálně a rukou jsem ji přivedl k pěknému orgasmu, ale cítil jsem, že to není ono. Myšlenky na rozvod a manžela blokovaly její úplné uvolnění.

Nyní přijela jako vyměněná. Rozvod měla za sebou, uklidnila se a jakoby našla nový smysl života. Proto jsem si řekl, že by se dnes mohlo milování s ní povést. Nakoupil jsem víno na uvolnění nálady, společně jsme udělali výtečnou večeři a ochutnávali jsme donesené víno. Pak jsem takticky dal sprchu jako první a Táňu poslal jako druhou, abych jí mohl udělat její oblíbenou masáž. Při masáži, kdy byla manželka ve vaně, jsem se Táni zeptal, jestli nechce pustit nějakou erotickou kazetu. Váhavě přikývla a šeptem přidala, že neví, jak bude reagovat, protože již delší dobu neměla sex a bojí se, aby ji to moc nevzrušilo. Tím mne ještě více navnadila. Proto jsem se jí zeptal, jaký typ filmu chce pustit. Jaké bylo moje překvapení, když projevila zájem o lesbičky. Pak se přiznala, že jí toto téma velice láká a ráda by to s manželkou zkusila. Já pochopitelně neprotestoval a po zapnutí videa se pustil do erotické masáže, při které jsem cítil, jak Táňa pod mýma rukama taje. Když přišla manželka z koupelny, tak jsem Táně pomohl manželku přemluvit. Je pravda, že to moc práce nedalo. U jejich milování jsem byl nejprve pasivně, ale pak i aktivně přítomen. Nejprve jsem je pozoroval při jejich laskání, kdy přecházely od běžného líbání na ústa přes krk, ňadra a břicho k nejprve nesmělému líbání svých mušliček, až po téměř brutální dráždění, při kterém se snažily nejdříve jazyk a potom i prsty nacpat vzájemně co nejhlouběji do svých jeskyněk. To mě velmi vzrušilo, takže jsem už nemohl zůstat stranou. Střídavě jsem je obě hladil a líbal, a když se uvolnila některá mušlička, tak jsem ji obsadil. Nejprve jsem ji rozehřál jazykem a prsty a pak nechal dokončit dílo svým menším JÁ. Ten večer jsme žádný lubrikační přípravek nepotřebovali. Všichni jsme tekli jak Niagáry. Nakonec, když si střídavě odbíhaly do koupelny, jsem se pomiloval ještě s každou zvlášť. Byl to nádherný pocit, viděl dvě milující se ženy a pak se k nim ještě přidat. Vzájemně jsme se přivedli k několika vrcholům. Dosud to byl můj největší erotický zážitek.

Od té doby k podobné akci již bohužel nedošlo. Táňa si našla žárlivého přítele a postupně k nám přestala jezdit. A nakonec i já jsem se rozvedl. Po čase jsem se dozvěděl, že manželka začala Táně uvedený příběh vyčítat.

Nepřestávám ale žít v naději, že si podobnou situaci ještě zopakuji, třeba i v jiném složení – s mužem, s párem. Přestávám však věřit na inzeráty, kde je sice spousta podobných nabídek, ale nikdo pak na odpověď nereaguje.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *